Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Sinirinizi nasıl kontrol ediyorsunuz

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Merhaba hocalarım , 

Sinirinizi nasıl kontrol ediyorsunuz ?

Mesela tam sehpada shoulder press yapacaksınız , dumbell almaya gittiniz , elinizde 30-30 dumbeller , sehpa arkanızda dumbeller ile geri geri yürüyorsunuz hemen hazırladığınız havlunuzu serdiginiz sehpaya oturup shoulder pressi basacaksınız , o da ne? Elemanın biri sizin havluyu alıp kenara koymuş kendisininkini sermiş ve üstüne size hoop hocam görmüyor musun benim havlum serili diyor . Ve tam sete giriceksiniz eliniz de dumbeller hazır . Cebimde silah olsa çıkarıp kafasına sıkasım geliyor , hasbinAllah . 

Mesela deadlift yaptınız 20 lik plakaları çıkarıp geri plaka yerine taşıyorsunuz , plakaların hepsini plaka yerine taşıdıktan sonra asma yerine asıyorum , ilk taşıdıklarımı asma yerinin önüne koyuyorum hemen diğer plakaları da getirmek için , ilk plakalari asma yerinin önüne bıraktım , diğerlerini almaya giderken ordan birisi demesin mi , kardeşim burası babanın ahırı mı , o plakaları bırakıp gidemezsin hemen asma yerine tak onları .. hasbinAllah la Havle.. neyse diyip kusura bakma hocam diğer plakaları da taşıyıp toplu asıcam diyorsunuz , Eleman bunun üstüne ; önce ilk taşıdıklarını as sen digerlerini getirene kadar onları öyle görmek istemiyorum demesin mi ?? Taşıdım plakaları adamın kafasına vurasim geliyor ..

Mesela cable crossover yapıyorsunuz , adam geliyor kaç setin var diyor , 2 kardeşim diyorsunuz . 2 setiniz bitene kadar karşınızdaki aynanın önüne geçip gözünü kırpmadan öküzün trene baktığı gibi size bakıyor ..

Ben mi çok sinirli bir insanım , yoksa insanlar beni sinir etmek için yemin mi etmiş anlamakta güçlük çekiyorum. Çok şükür şu ana kadar sinirimi içime attım derin derin nefes aldım ama gerçekten spor salonlarında,trafikte IQ seviyesi - lerde olan insan dolu .

Benim yaşadığım şeyleri siz de yaşıyor musunuz ? Sinirinizi nasıl yatıstırıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553

Efedrin sinir yapar, aman dikkat 😁

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Efedrin sinir yapar, aman dikkat 😁

Haklısınız hocam :D 20-25 mg yi aşınca sinir küpü yapıyor adamı :D

Hocam hazır efedrin demisken , broksin içtikten sonra tahmini kaç dk sonra efedrin kana karışır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Hocam hazır efedrin demisken , broksin içtikten sonra tahmini kaç dk sonra efedrin kana karışır ?

Yarım saat kala iç iyidir, benim Merak ettiğim efedrine vücut kaç günde alışıyor Metin abi bir aydınlat sana zahmet bizi :) @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Asaletim, 12 dakika önce yazdı:

Ben ac karina ictigimde 25-30 dakika sonra sinirlerim zıplıyor 😃

Salonda önüme çikana bozuk atıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Yarım saat kala iç iyidir, benim Merak ettiğim efedrine vücut kaç günde alışıyor Metin abi bir aydınlat sana zahmet bizi :) @metinav

Bir gün arayla kullanıyorum ben knk , etkisi hiç azalmadı halen . Her gün kullanırsan azalıyor sanırım .

Sen onu boşver knk şu siniri nasıl kontrol ediyon :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Bir gün arayla kullanıyorum ben knk , etkisi hiç azalmadı halen . Her gün kullanırsan azalıyor sanırım .

Sen onu boşver knk şu siniri nasıl kontrol ediyon :D

Ben geçen hafta birisini gömecektim salona da kurumsal firma diye sabır cektim.Aptal herif drop set yapacağım beraber girmeyelim abi dedi.Yaptığı drop sette değil kaldırıyor kiloyu bitiriyor 1.5-2 dk telefona bakıyor ondan sonra devam bu şekil drop yapıyorum diyor.En son dayanamadım sen drop yaptığına emin misin falan konuşmalar geçti de sabır çektim başka makine de yoktu boşta şansıma işgal rdiyor makineyi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Ben geçen hafta birisini gömecektim salona da kurumsal firma diye sabır cektim.Aptal herif drop set yapacağım beraber girmeyelim abi dedi.Yaptığı drop sette değil kaldırıyor kiloyu bitiriyor 1.5-2 dk telefona bakıyor ondan sonra devam bu şekil drop yapıyorum diyor.En son dayanamadım sen drop yaptığına emin misin falan konuşmalar geçti de sabır çektim başka makine de yoktu boşta şansıma işgal rdiyor makineyi.

Onun IQ seviyesi drop set şeklinde düşüyor bence knk onu kastetmiş.

Aklıma şu video geldi :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 41 dakika önce yazdı:

Merhaba hocalarım , 

Mesela tam sehpada shoulder press yapacaksınız , dumbell almaya gittiniz , elinizde 30-30 dumbeller , sehpa arkanızda dumbeller ile geri geri yürüyorsunuz hemen hazırladığınız havlunuzu serdiginiz sehpaya oturup shoulder pressi basacaksınız , o da ne? Elemanın biri sizin havluyu alıp kenara koymuş kendisininkini sermiş ve üstüne size hoop hocam görmüyor musun benim havlum serili diyor . Ve tam sete giriceksiniz eliniz de dumbeller hazır . Cebimde silah olsa çıkarıp kafasına sıkasım geliyor , hasbinAllah . 

Mesela deadlift yaptınız 20 lik plakaları çıkarıp geri plaka yerine taşıyorsunuz , plakaların hepsini plaka yerine taşıdıktan sonra asma yerine asıyorum , ilk taşıdıklarımı asma yerinin önüne koyuyorum hemen diğer plakaları da getirmek için , ilk plakalari asma yerinin önüne bıraktım , diğerlerini almaya giderken ordan birisi demesin mi , kardeşim burası babanın ahırı mı , o plakaları bırakıp gidemezsin hemen asma yerine tak onları .. hasbinAllah la Havle.. neyse diyip kusura bakma hocam diğer plakaları da taşıyıp toplu asıcam diyorsunuz , Eleman bunun üstüne ; önce ilk taşıdıklarını as sen digerlerini getirene kadar onları öyle görmek istemiyorum demesin mi ?? Taşıdım plakaları adamın kafasına vurasim geliyor ..

Mesela cable crossover yapıyorsunuz , adam geliyor kaç setin var diyor , 2 kardeşim diyorsunuz . 2 setiniz bitene kadar karşınızdaki aynanın önüne geçip gözünü kırpmadan öküzün trene baktığı gibi size bakıyor ..

Ben mi çok sinirli bir insanım , yoksa insanlar beni sinir etmek için yemin mi etmiş anlamakta güçlük çekiyorum. Çok şükür şu ana kadar sinirimi içime attım derin derin nefes aldım ama gerçekten spor salonlarında,trafikte IQ seviyesi - lerde olan insan dolu .

Benim yaşadığım şeyleri siz de yaşıyor musunuz ? Sinirinizi nasıl yatıstırıyorsunuz ?

abi salonda salak salak bakanlar var en çok bizim burda adam bildiğimiz tutuluyor 5 saniye baksan barın üstüne oturtursun :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 47 dakika önce yazdı:

Bu konuda net bir şey söylemek zor.Ama hızla alışılıyor ve doz arttırmak gerekiyor.Bende 10 günde olur, sende 7 günde...Sürekli kullanmak yerine sadece idman öncesi almak daha mantıklı.Ampül versiyonunu 25-30 gün düzenli kullandığım zamanlar olmuştu ve sinir öfke enerji yüksekliği hiç azalmamıştı.

Nasıl clenbuterolün antidotu zaditense, efedrininde antidotu sayılabilecek ilaç dideraldir...Alışkanlık olup olmadığını kullanıcının karar vermesi anlaması lazım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

David burn- iyi hissetmek 

Bu kitabı okuyup içindeki tabloları hayatınıza entegre ederseniz eğer öfke krizleriniz bitebilir. Ani duygu durum değişikliğiyle nasıl başa çıkacağıniz çok iyi öğrenirsiniz. Özellikle bilinç altı otomatik düşünce ve bilişsel çarpitmalari kavrayabilirseniz duygu durum üzerinde ciddi anlamda kontrol sahibi olursunuz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, Bir saat önce yazdı:

Bu konuda net bir şey söylemek zor.Ama hızla alışılıyor ve doz arttırmak gerekiyor.Bende 10 günde olur, sende 7 günde...Sürekli kullanmak yerine sadece idman öncesi almak daha mantıklı.Ampül versiyonunu 25-30 gün düzenli kullandığım zamanlar olmuştu ve sinir öfke enerji yüksekliği hiç azalmamıştı.

Nasıl clenbuterolün antidotu zaditense, efedrininde antidotu sayılabilecek ilaç dideraldir...Alışkanlık olup olmadığını kullanıcının karar vermesi anlaması lazım.

Sadece antrenman günleri alsak olur yani abi ne kadar miktar kullanmayı önerirsin broksinin içinfen çıkan kaşık ile mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oturduğunda sandalye gıcırdadı diye kalkıp sandalyeyi tekmeleyen arkadaşım vardı hem de sandalye yamulana kadar :D  eğer sinir kullandığın maddelerden kaynaklanıyorsa, üzerinde bir düşünmen lazım ''gerçekten sinirleniyor muyum yoksa suni bir şey mi diye'' Böyle durumlara nasıl yanıt verdiğimden bahsedecek olursam  ergenlik yıllarımın sonuna kadar çok takıntılıydım, eğer olay anında gereken cevabı vermediysem kalkıp yaşadığım olayın üzerinde saatlerce düşünür bir sonraki karşılaşmaya ''ikinci round a'' hazırlanırdım. Karşımdakinin yaşı, cinsiyeti, statüsü hiç farketmezdi, hala da farketmiyor düşünce yapıma göre.

Şuanda kişilerin hayatlarını dikkatsiz yaşayabileceklerinin ve bunu genellikle sana bir garezleri olduğundan dolayı yapmadıklarının farkındayım, asıl belirleyici nokta, art niyetliler mi? Eğer kişi yaptığı şeyi cahillikle veya dikkatsizlikle yapıyorsa o hatayı veya kabalığı affedilebilir görebilirim, hayır değil işin içinde bir art niyet ve ego tatmini (bencillik) varsa, gülümseyerek en kibar şekilde aşağılamayı seçerim, hayatı boyunca unutamaz bir daha da yapmaz. Böyle böyle çok fazla insanın davranışlarına etki ettiğimi düşünürüm, birine özlü bir cevap verip düşündürmek isteyişim, ego ile haz ile veya tatmin ile alakalı değil. Tamamen kişinin yaptığı art niyetli davranışı başkalarına karşı da devam ettireceğini düşünürüm, ailemden birilerine, arkadaşlarımın ailelerine veya savunmasız başka kişilere. Aşırı genelleme yapmış bulundum az çok kendimi aktarabilmişimdir umarım :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Sadece antrenman günleri alsak olur yani abi ne kadar miktar kullanmayı önerirsin broksinin içinfen çıkan kaşık ile mesela 

Aynen olur...İçindeki ölçeği silme doldurmak yeterli gelir.Yetmeze iki ölçeğe kadar yolu var  :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 20 saat önce yazdı:

Aynen olur...İçindeki ölçeği silme doldurmak yeterli gelir.Yetmeze iki ölçeğe kadar yolu var  :)

Pre-workout ile birlikte aldım çenem uyuştu Metin abi 😂 hissiyatı çok iyii 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Pre-workout ile birlikte aldım çenem uyuştu Metin abi 😂 hissiyatı çok iyii 

😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Bu konuda şunu söylemek istiyorum. Ben ilaçlıyken bile overtrain olma korkusuyla idman yaparken, natural insanların önüne tüm dumbelları dizip drop yapması, ya da giant set gibi saçma sapan teknikler denemesini aklım almıyor. 

Bu işin kuralı basit, temel hareketler ve ağır kilolar. Ekstra tekniklere gerek yok. Kendimden örnek verecek olursam, göğüs için 2 hareket bana yetiyor. Bench press ve incline dumbell press. Şuan 180kg bench press ile 6 tekrar rahat atıyorum. Ağır çalışan bi insanın küçük olma ihtimali zaten yok. Garip garip idman teknikleriyle çalışmak saçma. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Equipoise, 40 dakika önce yazdı:

Bu konuda şunu söylemek istiyorum. Ben ilaçlıyken bile overtrain olma korkusuyla idman yaparken, natural insanların önüne tüm dumbelları dizip drop yapması, ya da giant set gibi saçma sapan teknikler denemesini aklım almıyor. 

Bu işin kuralı basit, temel hareketler ve ağır kilolar. Ekstra tekniklere gerek yok. Kendimden örnek verecek olursam, göğüs için 2 hareket bana yetiyor. Bench press ve incline dumbell press. Şuan 180kg bench press ile 6 tekrar rahat atıyorum. Ağır çalışan bi insanın küçük olma ihtimali zaten yok. Garip garip idman teknikleriyle çalışmak saçma. 

Genellikle tek 1 hareket çok yüksek ağırlık yerine, daha düşük ağırlıklarla çeşitli hareketlerin yapılması öneriliyor. 

Merak ettiğim nokta antreman duzeninizde hareketleri ne sıklıkta cesitlendiriyorsunuz? 6 aylık antreman programınızda hareket çeşitliliğinizden ve antremanlarinizdan kisaca bahsedebilirmisiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
JokerJoker, 14 saat önce yazdı:

Genellikle tek 1 hareket çok yüksek ağırlık yerine, daha düşük ağırlıklarla çeşitli hareketlerin yapılması öneriliyor. 

Merak ettiğim nokta antreman duzeninizde hareketleri ne sıklıkta cesitlendiriyorsunuz? 6 aylık antreman programınızda hareket çeşitliliğinizden ve antremanlarinizdan kisaca bahsedebilirmisiniz.

Programım 3 senedir aynı. İtiş-çekiş-bacak uyguluyorum. Hareketler de 3 senedir aynı. Çeşitlendirmiyorum. Progressive overload sistemini uyguluyorum. Güç arttıkça o kasın gelişmeme ihtimali yok zaten. Ekstra harekete gerek yok. Zaten 180kg bench ile 4x6 atıp peşine 50şer kg dumbell ile incline db press 4x10 attıktan sonra, aynı yoğunlukta bir hareket daha ekleyebilecek adam tanımıyorum. Gerek de kalmıyor zaten her idman sonrası ağrı oluyor

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Equipoise, 7 dakika önce yazdı:

Programım 3 senedir aynı. İtiş-çekiş-bacak uyguluyorum. Hareketler de 3 senedir aynı. Çeşitlendirmiyorum. Progressive overload sistemini uyguluyorum. Güç arttıkça o kasın gelişmeme ihtimali yok zaten. Ekstra harekete gerek yok. Zaten 180kg bench ile 4x6 atıp peşine 50şer kg dumbell ile incline db press 4x10 attıktan sonra, aynı yoğunlukta bir hareket daha ekleyebilecek adam tanımıyorum. Gerek de kalmıyor zaten her idman sonrası ağrı oluyor

Hocam programınizi paylaşırsanız sevinirim. Bende benzer şekilde çalışıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
JokerJoker, 1 dakika önce yazdı:

Hocam programınizi paylaşırsanız sevinirim. Bende benzer şekilde çalışıyorum. 

İtiş günleri:

Bench press: 4x6-8

İncline db press: 4x8-10

Fly: 3x12-15

Seated ohp: 4x6-8 ve 2x8-10

Lateral raise: o günkü hissiyatıma göre yaklaşık 7 ila 10 set arası yaparım 

Herhangi bir triceps hareketi: 4x8-10

Çekiş günleri:

Lat pull down: 4x8-10 3x10-12

Cheat barbell row: 4x6-8

Cable row: 3x12-15

Rope pulldown: 3x12-15

Arka omuz: 4x12-15

Biceps: o günkü hissiyatıma göre farklı hareketlerle 10-12 set

Bacak:

Squat 4x6-8

Leg press 4x8-10

Leg extension: 4x12-15

Leg curl: 4x10-12

Rdl: sadece hissiyat hafif kilo 3x12-15 

Kalf: 4x8-10 ve 4x12-15

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Asaletim, 21.01.2021 - 17:50 yazdı:

Merhaba hocalarım , 

Biraz temiz yüzlüsünüz hocam galiba 5 yıldır 1 kere böyle bir olay yaşamadım ama yaşayan kimi gördüysem ya zayıf ya da temiz yüzlü sakin tiplerdi. 3. sınıf dünya ülkelerinde normaldir kendi halinde birini gördüğünde ezerek ego tatmini yapmaya çalışmak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
MenPowers, 31 dakika önce yazdı:

Biraz temiz yüzlüsünüz hocam galiba 5 yıldır 1 kere böyle bir olay yaşamadım ama yaşayan kimi gördüysem ya zayıf ya da temiz yüzlü sakin tiplerdi. 3. sınıf dünya ülkelerinde normaldir kendi halinde birini gördüğünde ezerek ego tatmini yapmaya çalışmak.

Öyle hocam haklısın , ailemin yetistirmesinden dolayı temiz yüzlüyüm , bir kere sigara ,alkol kullanmadım , spora başlamadan önce çelimsiz inek tipli birisiydim , spor sayesinde yüzüm vücudum aşırı değişti ama içim halen efendi kaldı , dışardan bakılınca babayiğit mert gozukuyorum ama içimde civciv var .. aslında gayet memnunum , çevrem bana çok güveniyor , iş yapacaklarsa benimle yapmak istiyorlar , iyi niyetim yüzünden çok dolandırıldım ama dersimi aldım çok şükür .

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
MenPowers, Bir saat önce yazdı:

Ve hocam eklemeyi unutmuşum , macfit ve macfit tarzı salonlar da insanlar birilerini kovdurtmak için yer ariyorlar sanki 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: dips enjoyer
      Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce antrenmanda benchpress yaparken formu bozduğum için kalçamı sakatladım ve akşamında vücudumun tepkisini fark ettim. Antrenmanda farkına varmamıştım ve uzun itiş antrenmanımı tamamladım.
      Bir ya da iki gün kendime mühlet verdikten sonra geçmeyen ağrı nedeniyle spor hekimine gittim. Vücudumun bir tarafında boydan boya, kalfimden omzuma kadar ağrı vardı ancak doktor sadece omuz röntgeni istedi. Röntgeni inceleyip yumuşak dokun zarar görmüş dedi ve birkaç hareket ile krem yazıp gönderdi. 5 gün egzersiz yapma dedi ancak ertesi günü gayet iyi hissediyordum ve kendimi tutamayıp idmana gittim. Her hareketi temkinli yapıyordum, özellikle belimde ve kalçamdaki ağrıyı dinliyor ve ona göre egzersiz seçiyordum. Bu şekilde de 1 hafta civarı idare ettim.
      Daha sonra başka bir spor hekimine randevu alıp gittim. Yemek molasına hemen çıkması gerektiği için sayın doktor bana 2 dakika içerisinde ayak üstü teşhis koydu. Ağrıyı tarif ettirdi, yoğunlaştığı yeri sordu vs. O zaman ağrıyı kalçamda hissediyordum. Sende piriformis sendromu var dedi ve gönderdi. Aynı şekilde egzersiz yazdı, krem ve kortizon hapı verdi. Kortizonu kullanmadım. Egzersiz ve kremleri kullandım. Antrenmanlara ara vermeme gerek olmadığını söyledi. Temkinli bir şekilde devam ettim.
      Gelgelelim, uzun periyot sonunda söyleyebilirim ki iki günlük off ve iki gün boyunca yapılan stretchlerden sonra gayet ağrısız hissediyorum. Antrenman yaptığım zaman da gün içerisindeki, antrenmanı önü ve ardındaki esnemeler rağmen spor esnasında gıcık bir ağrı başlıyor. Sanki o bölgede çekme varmış da, yürürken sağ bacağım batıyormuş gibi. Benzer bir ağrı omuzum ve latımda da var, tıpkı şu an yazarken olduğu gibi. Piriformis sendromu sadece bel ve belin altını etkiliyor diye biliyorum dolayısıyla muallakta kaldım.
      Uzun süredir bacak çalışamıyorum ve üst vücut idmanlarım eskisi gibi gitmiyor. Hayat kalitem düştü, koşamıyorum. Yarın tekrardan doktora gideceğim. Buradaki tecrübeli abilerim ve hocalarımdan tavsiye bekliyorum.
      Zahmet edip buraya kadar okuduysanız bir ışık göstermekten de çekinmeyen lütfen, herkese keyifli forumlar.
    • Yazan: Asaletim
      Burak @Loving hocamla küre başlıyoruz ,
      Ürünler : 
      SR-9009 / STENABOLIC + GW-501516/ CARDARINE
      MK-677 / IBUTAMOREN
      Çarşamba veya persembe günü başlıyorum .
      Günlük 3500-4000 kalori almayı hedefliyorum , iştah artışı metabolizma hızı artışına göre 5000 e bile çıkarım belki .
      Hafta içi salonda 4 gün idman , haftasonu da cumartesi evde ağırlık setimle minik bir idman atarım. Amatör bisiklet yarışcısıyım, haftanın 5 günü 10-15 km 30-50 hızda bisiklet sürüyorum ek olarak .
      Hipertrofi ve beslenme konusunda yeterli bilgiye sahibim diye düşünüyorum hocalarım , beni tanıyorsunuz zaten hadi hayırlısı . 
      Başlangıç :
      yaş 19 boy 180 kilo 88.6
      Omuz 136 bel 85-86 kol 38-39 

Bu sarmları seçmemin sebebi daha yaşım genç 19 um , androjen reseptörlerine bağlanmayan sadece bu üç sarms var , diğerleri bağlanıyor . Amacım 22-23 yaşına kadar hormonlara dokunmamak .
      Kaldırdığım ağırlıklar :
      Bench press 80x12 Squat 110x12 Deadlift 135x12  Lets GO
    • Yazan: erdem senturk
      Hocalarım merhaba bu ilaçlar elime yeni ulaştı HERMES markası adı altında üretiliyor satın alırken test değerlerinin iyi çıktığını söyledi satan kişi tabi satıcı kendi malını kötülemez kafasıyla bende araştırmaya koyuldum resimlerini eklediğim 2 ilaç carniburn hakkında pek bilgi sahibi değilim ama ilk sefer kullandım anabolizan olmadığını söyledi ve ücretsiz denemem için verdi.
      merak ettiğim konu şurda ilaçlardan uzak durup durmamam gerektiğini kullanmadan nasıl anlayabilirim elimde birde proton marka test e var kürümü protonla yaptım ve test sonuçları çalıştığını gösterdi proton test e ile hermes test e yi yanyana alıyorum hermes biraz daha az sıvı gibi acaba yağ bazı fazla olması demek ilacın boş olduğu anlamına mı geliyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: pamuseko
      Herkese merhaba. (boy 1.80 kilo 80 yağ oranı %13-14 seviyelerinde)
      14 haftalık 500 testo e.  400 primobolan kür serüvenimi tamamladım ve diğer kürüme girmeden önce dinlenmeye karar verdim. Bu süreci pct yaparak değil de TRT (testosteron replasman tedavisi) ile geçirmek istiyorum.
      1. Sorum bu dönemde dozajlar neye göre ayarlanmalı ? Haftalık 125 mg testo e . şeklinde düşündüm. Bu şekilde kullanıp 2-3 hafta sonra test verip duruma göre müdahele etmek istiyorum. Ayriyetten 125 mg vurulması gerektiğini varsayarsak bunu hafta içinde 2 ye bölmeli miyim ? Yoksa tek seferde 125mg vurabilir miyim ?
      2. Sorum ise testislerdeki atrofiye bu dönemde müdahele edilmeli mi ? pregnyl gibi ürünler TRT  de kullanılmalı mı yoksa PCT dönemi mi kullanılmalı ? Bu dönem için önemli tavsiyelerinizi bekliyorum hocalarımdan.

• Yazan: erdem senturk
      Hocalarım Merhaba Kürde 10. haftam yakında küre ara vericem 10 günde 1 sadece enant almaya devam edicem bu süreçte aas kullanmıcam total testoyu vucutta kullanılabilir hale getirmek için pct sürecinde nolvadex veya armidex kullanıcam değerlerimde ilaç harici yükselen veya azalan herhangi bir değerim yok ve bunların yanında kullanmam gereken veya kullanabileceğim bir şey var mı şimdiden teşekkür ederim @Rdm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.