Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emir75300

Sabah aşırı iştahsızlık

Önerilen İletiler

Emir75300    12

Sabahları çok iştahsız oluyorum 500 kalori bile zor yiyorum kusçak gibi oluyorum, günlük kalori hedefim 4.5-5k bu yüzden öğleden sonra çok yemek yiyorum özellikle akşamları 2-3k kalori gömüyorum bu da beni çok zorluyor. Sabah fazla kalori alabilsem daha rahat olur diye düşünüyorum nasıl iştahımı artırırım taktik verirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Aynısı bende de var , bunun sebebi idmandan sonra uyuyana kadar çok yememiz , sabah uyandigimiz da halen mide dolu oluyor artık almıyor sanirim , sabahları damak tadıma hoş gelecek şeyler yiyebiliyorum sadece , fırında patates yapıp üstüne şekersiz ketçap sıkıyorum yanında şekersiz kola içiyorum sonra idmana gidiyorum , yulafı yumurtayı pirinci tavuğu hepsini idmandan sonra akşama kadar bitiriyorum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Emir75300, 3 dakika önce yazdı:

Sabahları çok iştahsız oluyorum 500 kalori bile zor yiyorum kusçak gibi oluyorum, günlük kalori hedefim 4.5-5k bu yüzden öğleden sonra çok yemek yiyorum özellikle akşamları 2-3k kalori gömüyorum bu da beni çok zorluyor. Sabah fazla kalori alabilsem daha rahat olur diye düşünüyorum nasıl iştahımı artırırım taktik verirseniz sevinirim.

Shake hazırla kafaya dik 1000 kalori rahat alırsın böylece, vaktim olmadığında böyle yapıyorum. 

150 gr yulaf 

Protein tozu 

Muz 

İstediğin diğer şeyler. Blender den geçir, 10 dk da tüketirsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Yigit3541, 1 dakika önce yazdı:

Shake hazırla kafaya dik 1000 kalori rahat alırsın böylece, vaktim olmadığında böyle yapıyorum. 

150 gr yulaf 

Protein tozu 

Muz 

teşekkür ederim hocam deneyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Yigit3541, 2 dakika önce yazdı:

150 gr yulaf 

Protein tozu 

Muz 

Bunu bende diyecektim hocam ama vazgeçtim çünkü yaklaşık 4-5 ay her gün 900 kalorilik shake içiyordum , geçen ay öğürmelere , öksürmelere başladım .. sonra öğrendim ki karbonhidratların sindirimi ağızda amilaz enzimiyle başlamalıymış , ağızda sindirim görmeden mideye giderse mideyi çok yoruyor , bende uzun vade de bildiğiniz gün içinde öğürme gibi bir yan etki yaptı , o zamandan beri kaşıkla çiğneyerek yiyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Asaletim, Şimdi yazdı:

Bunu bende diyecektim hocam ama vazgeçtim çünkü yaklaşık 4-5 ay her gün 900 kalorilik shake içiyordum , geçen ay öğürmelere , öksürmelere başladım .. sonra öğrendim ki karbonhidratların sindirimi ağızda amilaz enzimiyle başlamalıymış , ağızda sindirim görmeden mideye giderse mideyi çok yoruyor , bende uzun vade de bildiğiniz gün içinde öğürme gibi bir yan etki yaptı , o zamandan beri kaşıkla çiğneyerek yiyorum .

evet hocam ağızda başlıyor sindirimi, shake içmek bence yemekten daha zor zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Erken kalktığım sabahlar iştah yoksa 1 tam limon veya greyfurt sıkıp suyla içiyorum 10 dk normal tempo bisiklet yapıyorum bence bu yarz şeyler denenebilir . Açlık yoksa zorla yemek zaten mantıksız ve sağlıksız en iyisi açlık yaratmak .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
boss41, 28 dakika önce yazdı:

Erken kalktığım sabahlar iştah yoksa 1 tam limon veya greyfurt sıkıp suyla içiyorum 10 dk normal tempo bisiklet yapıyorum bence bu yarz şeyler denenebilir . Açlık yoksa zorla yemek zaten mantıksız ve sağlıksız en iyisi açlık yaratmak .

mantıklı hocam ama derslerim olduğu için sabah kardiyo yapmak zor benim için artık haftasonu falan denerim teşekkürler, mideyi büyütmek için tavsiyeleriniz varsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emir75300, 19 dakika önce yazdı:

mantıklı hocam ama derslerim olduğu için sabah kardiyo yapmak zor benim için artık haftasonu falan denerim teşekkürler, mideyi büyütmek için tavsiyeleriniz varsa sevinirim

Mk677 kullanabilirsin , herkes deli gibi acıktırdığını söylüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Yemeklerin üstüne bolca su için (1 lt suyuda kalkıp dikmeyin tabi ) yeşilliğide bol yiyin 10 15 gün  boyunca yapın bunları tabi her öğün kendinizi zorlamanız lazım zorla yiyeceksiniz bir süre mecburen . Ben bu şekilde yapıyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bence biraz da yaptığınız antrenmanla bağlantılı, benim sabah kalktığımda bildigin midem kazınıyor yemek yemek diye son öğünü yatmadan 2-2.5 saat önce alıyorum birde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emir75300    12
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Bence biraz da yaptığınız antrenmanla bağlantılı, benim sabah kalktığımda bildigin midem kazınıyor yemek yemek diye son öğünü yatmadan 2-2.5 saat önce alıyorum birde.

antrenmanla alakası olduğunu sanmıyorum çünkü hardcore çalışıyorum uzun zamandır, 20 lik dişlerim hafiften ağrıyor o yüzden hep yavaş yiyorum onla alakalı olabilir bence

boss41, 3 saat önce yazdı:

Yemeklerin üstüne bolca su için (1 lt suyuda kalkıp dikmeyin tabi ) yeşilliğide bol yiyin 10 15 gün  boyunca yapın bunları tabi her öğün kendinizi zorlamanız lazım zorla yiyeceksiniz bir süre mecburen . Ben bu şekilde yapıyorum . 

su içme şeyi işe yarıyor cidden yapıyorum ben de her öğünden sonra yarım litre su içiyorum

Asaletim, 3 saat önce yazdı:

Mk677 kullanabilirsin , herkes deli gibi acıktırdığını söylüyor

hocam bilmiyorum ya redditte falan kötü şeyler diyolar mk677 hakkında acıktırma olayı güzelmiş de düşüneceğim biraz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bu durum tüm vücut geliştirmecilerde genel olarak var. Hafifletmenin bir kaç yolu mevcut. En faydalı olanı erken saatte sabah aç karnına kardiyo. Kalktıktan 15-20dk hemen sonra. Bir bardak suya yarım taze limon suyu ve bir çorba kaşığı elma sirkesi arkasından 45 ile 60dk arası orta şiddet kardiyo. Sistemi çok çabuk açıyor ve kahvaltıya saldırıyorsun.

Diğer yöntem shake. Sabah 6'da kalkıp akşamdan hazırladığın shake i içip tekrar yat. Bir iki saat sonra kalktığında acıkmış olacaksın. Ben kardiyo yapmadığım günlerde bu yöntemi uyguluyorum. 8 gibi kalkıp yumurtalı prinçli normal kahvaltımı yapıyorum. Yukarıda basit bir sabah shake tarifi var gayet güzel. Not olarak belirteyim shakelerinde sakın süt kullanma. Sindirimi uzatmaktan başka bir işe yaramaz. Eğer bulk dönemindeysen 50-75gr yulafla yarım ölçek maltodextrin ya da yarım paket vitargo kullanabilirsin. Shakein kompleks karbonhidratlı hale gelir.

Çok daha pro bir yöntem de kısa etkili insülin kullanımı. Kahvaltıdan 15dk önce humalog benzeri insülin yapılıyor, kan şekerin düşüyor ve kahvaltıya saldırıyorsun. Bu yöntem ileri düzey sporcular için geçerli. Bazen vakit bulamadığım zamanlarda bunu da kullanıyorum.

İştah olayı psikolojik durumdan da çok etkileniyor. Vücut aç olmasına rağmen duygusal durum iştahı felç edebilir. Böyle anlarda kafeinden uzuk durun. Rahatlatıcı bitki çayları çok etkili. İmkan varsa vücut masajı harika oluyor neredeyse tüm sisteme restart atıyor. 

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F4T1H    16
Emir75300, 20.01.2021 - 11:16 yazdı:

MK 677 öneririm etki olarak sana şöyle söyliyim. Normalde 1.5 iskender yiyip doyan biriym veya 50 cm pide yiyip doyan biriyim. Geçenlerde gittik iskender yemeye 1 porsiyon yedim 5 tane daha gömerim rahat dedim. Geçen avm gittim 50 cm pide gömdüm karnım doymadı 3-5 tane daha olsa abartmıyorum yerim. Bir pide doymadım karnımın guruldamasını bile önlemedi sen düşün yani. Kişiye göre değişebilir ama bence iştahı en az 2-3 kat açıyor benim deneyimim böyle. Aşırı yağlanmamak için az yiyorum karnım aç geziyorum gün içerisinde genelde  yoksa belli oranı geçince öğünlerde proteinler bile yağa dönüşüyor göbek salmak istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.