Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

2 ayda sarmsla ne kadar kas yapılır ?

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

8 hafta;Hergün  10ar Mg   MK677,RAD-140, yk11  kürü yapıcam iyi beslenme sporla ne kadar Yeni saf kas kütlesi koyarım ? 
Bu soru çok saçma ! eee biliyorum ama merak ediyorum sarmsları  ilk defa kullanıcam nokta atışı olmaz ama tahminlerinizi istiyorum ! kendimden örnek vereyim daha iyi rakam verirsiniz 

8 hafta  400mg sustanon vurursam yaklaşık 2 kilo saf kas kütlesi koyarım 
8 hafta  400mg sustanon + peptid yaparsam gh salgılatcak  2.75kilo saf kas kütlesi koyarım
8 hafta  400mg susta+300deca+30mg danabol yaparsam  3 kilo saf kas kütlesi koyarım 
8 hafta naturel  ise 0.300gram felan
  (orta seviyede yeni başlasaydım 1kgye kadar çıkardı ileri seviyede 0a yakın)

Benim asıl amacım sarmsların gücünü görmek test etmek gerçekten çok merak ediyorum  sizinle de  paylaşcam sizde merak ediyorsunuzdur,Oral olmaları efsane bir şey sihirli değnek verseler bunu yapardım zaten :) 
Şahsi fikrim 1 kilo anca  saf kas kütlesi koycağım yönünde en güçlülerinin bile çok güçlü olduğunu sanmıyorum
-Marka bu forumdan alıcam arkadaşlar 
-Sayılara takılmayın lütfen şimdiden cevaplarınız için herkese teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buğrahan13    16
DAYIOĞLU, 8 saat önce yazdı:

8 hafta;Hergün  10ar Mg   MK677,RAD-140, yk11  kürü yapıcam iyi beslenme sporla ne kadar Yeni saf kas kütlesi koyarım ? 
Bu soru çok saçma ! eee biliyorum ama merak ediyorum sarmsları  ilk defa kullanıcam nokta atışı olmaz ama tahminlerinizi istiyorum ! kendimden örnek vereyim daha iyi rakam verirsiniz 

8 hafta  400mg sustanon vurursam yaklaşık 2 kilo saf kas kütlesi koyarım 
8 hafta  400mg sustanon + peptid yaparsam gh salgılatcak  2.75kilo saf kas kütlesi koyarım
8 hafta  400mg susta+300deca+30mg danabol yaparsam  3 kilo saf kas kütlesi koyarım 
8 hafta naturel  ise 0.300gram felan
  (orta seviyede yeni başlasaydım 1kgye kadar çıkardı ileri seviyede 0a yakın)

Benim asıl amacım sarmsların gücünü görmek test etmek gerçekten çok merak ediyorum  sizinle de  paylaşcam sizde merak ediyorsunuzdur,Oral olmaları efsane bir şey sihirli değnek verseler bunu yapardım zaten :) 
Şahsi fikrim 1 kilo anca  saf kas kütlesi koycağım yönünde en güçlülerinin bile çok güçlü olduğunu sanmıyorum
-Marka bu forumdan alıcam arkadaşlar 
-Sayılara takılmayın lütfen şimdiden cevaplarınız için herkese teşekkürler 

Bunun cevabını eminim bir çok kişi merak ediyor deneyip görmek lazım küre girersen detayli bilgile ve fotoğraf bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Dozajlar az, günlük 20-30 mg arası almanı tavsiye ederim her birinden ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Asaletim, 58 dakika önce yazdı:

Dozajlar az, günlük 20-30 mg arası almanı tavsiye ederim her birinden ..

kliom çok az ama   1.70cm  62kg  yağ oranı %7 civarı  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
DAYIOĞLU, Şimdi yazdı:

kliom çok az ama   1.70cm  62kg  yağ oranı %7 civarı  

O zaman 10mg başla reis , az etki alıyorsan arttırırsın .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Dostum sorunun saçma olduğunu sen de biliyorsun, sarmlar mg bazında çoğu steroidden daha güçlü. Bunu kendi üstünde deneyip görmen lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
hectordoyle, 14 dakika önce yazdı:

Dostum sorunun saçma olduğunu sen de biliyorsun, sarmlar mg bazında çoğu steroidden daha güçlü. Bunu kendi üstünde deneyip görmen lazım.

sorum saçma felan değil gayet mantıklı streodin ne kadar kas  yaptığını biliyorum peptidinde büyüme hormonunda biri gelip dese ne kadar kas yaparım anlatırım  ama sarms kullanmadım hiçbir bilgim yok  TABİKİ MG BAZINDAN DAHA FAZLA ETKİ EDER ECZANE 600MG TESTO 30TL   600MG SARMS 500TL   AMA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
DAYIOĞLU, Şimdi yazdı:

sorum saçma felan değil gayet mantıklı streodin ne kadar kas  yaptığını biliyorum peptidinde büyüme hormonunda biri gelip dese ne kadar kas yaparım anlatırım  ama sarms kullanmadım hiçbir bilgim yok  TABİKİ MG BAZINDAN DAHA FAZLA ETKİ EDER ECZANE 600MG TESTO 30TL   600MG SARMS 500TL   AMA

Pahalı olması ilacın hammadde fiyatına ve üreticinin onu ne kadara mal ediceğine bağlıdır. Testosteron ve metiltestosteron tarzı ilaçlar hammaddesi en ucuz sterodiler. Valla öyle bir özelliğin varsa bana da yardımcı ol şu anda ben haftalık 500mg testosteron enantat + 50 mg proviron alıyorum günlük totalde 20 hafta sürücek kaç kg kas kütlesi alırım ? Boyum 1.85 kilom 82 yaş 19 ektomorf+endomorf yapılıyım

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
DAYIOĞLU, 2 dakika önce yazdı:

Maddiyat sorunun varsa sarms girmen mantıksız olur tek sarmsla istediklerini alma olasılığın düşük dostum combin yapınca çok etkili oldukları bir çok yurtdışı kaynağında yazıyor bence minimum 3 sarms kombini olması gerek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
DAYIOĞLU, Bir saat önce yazdı:

Herşeyin ne kadar kas yaptığını biliyorsun, 62 kilosun. 

Ben bulk sezonu 110 kilo olan bir yarışmacıyım. Eylülde klasik fizikte yarışacağım. Neyin ne kadar kas yaptığını bilmiyorum. Bana anlatır mısın? Belki hardbody girerim sayende...

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Equipoise, 19 dakika önce yazdı:

Herşeyin ne kadar kas yaptığını biliyorsun, 62 kilosun. 

Ben bulk sezonu 110 kilo olan bir yarışmacıyım. Eylülde klasik fizikte yarışacağım. Neyin ne kadar kas yaptığını bilmiyorum. Bana anlatır mısın? Belki hardbody girerim sayende...

Pro card için mi yarışacaksınız hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

@hectordoyle @Equipoise  İlk defa kür yapcak biri bana geldi 
8 hafta  400mg testo+300deca+30mg  kür yapsam ne olur diye sordu verceğim cevap şu olur
İlaçlarının eczane ürünü olduğunu varsayıyorum iyi ant. iyi beslenme olduğunu var sayıyorum  kazancın saf kas kütlesi olarak ortalama  3 kg olur  genetiğine göre değişir +büyüme hormonu eklersen 1kg civarı daha alırsın BU TECRÜBEDİR  bu cevabı vererek o çocuğun 10-15 kg kas yapamıcağına veya 1 kg gibi az kas kütlesi koymıcağı konusunda  aydınlatmış oldum çocuk aydınlanıp gitti.

BİLGİ TECRÜBE BEYİNDEDİR KASLARDA DEĞİL !  SOSYAL MEDYADA HEPİNİZ +190cm  +110 KİLO %5 YAĞ ORANINIZ VAR GERÇEKTE YA ZARGANASINIZ YA BİLGEADAMREİSTEN  BOZMA  BİR  VÜCUT,şuan 62 kiloyum kas hafızam var  gerçekten %7 yağ oranı ile 75kiloya kadar çıkıyorum büyük bir spor salonunda benden iyi fizik 3-5 kişi oluyor ya olmuyor o +190cm +110 kilo %5 yağ oranlı adamlara hiç denk gelmedim sosyal medyada görüyoruz o SUYU KAS SANAN,SU BALONLARINI 2  hafta küre girmese yoldan geçen adam oluyorlar 

Alt tarafı sarmların ne kadar güçlü olduğunu sordum  saçma sapan şeylere takılıyorsunuz bilmiyorsan sus !  biliyorsan söyle steroidden daha güçlü yada daha güçsüz diye BU KADAR ZOR OLMAMALI.içinizden biri soru sorduğunda ben sorduğu soruya cevap veriyorum ama ben sorunca  saçma sapan şeylere takılıyorsunuz Gerçekten bıktım sizin gibilerden 1 yıl sonra dönmüştüm bir daha asla geri dönmem forumlara kendi egonuzda boğulun  

tarihinde DAYIOĞLU tarafından düzenlendi
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

@hectordoyle @Equipoise  İlk defa kür yapcak biri bana geldi 
8 hafta  400mg testo+300deca+30mg  kür yapsam ne olur diye sordu verceğim cevap şu olur
İlaçlarının eczane ürünü olduğunu varsayıyorum iyi ant. iyi beslenme olduğunu var sayıyorum  kazancın saf kas kütlesi olarak ortalama  3 kg olur  genetiğine göre değişir +büyüme hormonu eklersen 1kg civarı daha alırsın BU TECRÜBEDİR  bu cevabı vererek o çocuğun 10-15 kg kas yapamıcağına veya 1 kg gibi az kas kütlesi koymıcağı konusunda  aydınlatmış oldum çocuk aydınlanıp gitti.

BİLGİ TECRÜBE BEYİNDEDİR KASLARDA DEĞİL !  SOSYAL MEDYADA HEPİNİZ +190cm  +110 KİLO %5 YAĞ ORANINIZ VAR GERÇEKTE YA ZARGANASINIZ YA BİLGEADAMREİSTEN  BOZMA  BİR  VÜCUT,şuan 62 kiloyum kas hafızam var  gerçekten %7 yağ oranı ile 75kiloya kadar çıkıyorum büyük bir spor salonunda benden iyi fizik 3-5 kişi oluyor ya olmuyor o +190cm +110 kilo %5 yağ oranlı adamlara hiç denk gelmedim sosyal medyada görüyoruz o SUYU KAS SANAN,SU BALONLARINI 2  hafta küre girmese yoldan geçen adam oluyorlar 

Alt tarafı sarmların ne kadar güçlü olduğunu sordum  saçma sapan şeylere takılıyorsunuz bilmiyorsan sus !  biliyorsan söyle steroidden daha güçlü yada daha güçsüz diye BU KADAR ZOR OLMAMALI.Gerçekten bıktım sizin gibilerden 1 yıl sonra dönmüştüm bir daha asla geri dönmem forumlara kendi egonuzda boğulun  

Tamam işte sen benim soruma cevap ver bi boy kilo ve yaşımı da yazdım kaç kg kas kazanırım söylesen ölürmüsün ya :D

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Tamam işte sen benim soruma cevap ver bi boy kilo ve yaşımı da yazdım kaç kg kas kazanırım söylesen ölürmüsün ya :D

31 kilo alırsın hadi uza 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

31 kilo alırsın hadi uza 

eyvallah usta kürüm bittiğinde kaç kg aldığımı yazarım sana 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.