Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Poyraz Babayiğit

Güray hipertrofi no4

Önerilen İletiler

öncelikle merhaba abilerim daha öncede forumda bahsettiğim gibi 5x5 yapıyordum ve ayın on beşinde bitmişti bu pazarteside @Asaletim abinin tavsiyesiyle hipertrofiye geçiş yaptım ve sizlere aktarmak istiyorum.

pazartesi bench press ile başlıyor program 4x6 çok ama çok ağır bir kgyle ardından 2xFailure var çok güzel bir başlangıç oldu özellikle benim gibi göğüsü hacimsiz olan biri için.

ardından 3x10 cable fly [son set 3 set drop) ile iyice göğüsü parçalamış oldum yapabiliceğiniz en yüksek ağırlığı seçmeniz gerekiyormuş dediğine göre bende son tekrarlarda hafif cheat yaptım.

ardından 4x8 ve 2xfailure ohp oturarak omuza başlıyoruz 5x5 tede en çok arttırdığım yerlerden biri olan omuzu burada güzel ağırlıklarla çıkardım ve tahribata uğrattım.

gelelim benim açımdan programın en can alıcı yerine 4x8 dumbel lateral raise ama çok çok yüksek bir ağırlık seçiyoruz ve cheat yapıyoruz ardından 3 set drop ile süslüyoruz en son sette salonun ortasında hayatımda ilk defa bağırdığımı hatırlıyorum:D

sırtta lat pulldown ile başlıyoruz 4x8 ve 2xfailure klasik lat pulldown benim için her zaman çok zevkli olmuştur

ve tricepse geçiyoruz 5x10 triceps pushdown (son set 3 set drop) yapıyoruz yine tricepsimi zorlayan bir hareketti ve sevdiğim bir hareketti pumpı yakalamıştım

ardından barbel curl 4x10 son set 3 set drop halinde bicepsim zaten çok sağlam değildi ve zorlandım yaparken ama kollarım davul gibi olmuştu :D

ardından hummer curl-reverse barbel curl 4x10 super set şeklinde antrenmanı bitiyorduk bu a tipiydi oldukça hoşuma gitmişti uzun süredir 5x5 yaptığım için yaparken çok zevk aldım ve adeta 5x5 efektini sonuna kadar görmüştüm 4 ay önceki ben şimdi ki kaldırdığım ağırlıkların 10 da 1 ini kaldıramazdı

Gelelim b tipi antrenmana 

öncelikle 4x8 ve 2xfailure pulldown yapıcaz ama klasik barla değilde hani kelebek gibi olanlardan :D ismini bilmiyorum.

ardından 4x8 2xfailure barbel row yapıcaz [en sevdiğm] fakat 5x5 sonu kasığımda hafif bir ağrı oluşmuştu o yüzden bu tarz hareketleri daha hafif kiloyla girdim yüzde yüzümü veremedim.

ardından rear fly deltoid vardı 4x10 son set 3 set drop halinde droplarda yine çok zorlanmıştım ama etkiyi aldım gayet güzel şekilde

abilerim normalde bacağa geçiş yapıyoruz ama kasığımda ki problemden dolayı bacak yapmıyorum dinlendiricem ve o sırada üst vücudumu alt vücuduma yetiştirmeye çalışıcam çünkü bacaklarım çok kalınken üst vücudum ona göre zayıf kaldı.

Programı çok beğendim sizde değerlendirip yorum yaparsanız mutlu olurum temel noktalar failure geçmeden önce kaldırabiliceğiniz max ağırlıkların bi yarım tık fazlasına çıkıp çok yüksek ağırlıklara girmek failurelarda ise kası hiseddip yavaş hafif kilolarla parçalamamız olucak.Herkese kolay gelsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Bacağından dolayı geçmiş olsun dostum , Güray hocanın programı güzel tavsiye etmiştim zaten , senin adına sevindim :) kolay gelsin .

Sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 13 saat önce yazdı:

Bacağından dolayı geçmiş olsun dostum , Güray hocanın programı güzel tavsiye etmiştim zaten , senin adına sevindim :) kolay gelsin .

Sağlıklı sporlar

çok sağol abi tekrardan teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Poyraz Babayiğit, 20.01.2021 - 02:39 yazdı:

öncelikle merhaba abilerim daha öncede forumda bahsettiğim gibi 5x5 yapıyordum ve ayın on beşinde bitmişti bu pazarteside @Asaletim abinin tavsiyesiyle hipertrofiye geçiş yaptım ve sizlere aktarmak istiyorum.

pazartesi bench press ile başlıyor program 4x6 çok ama çok ağır bir kgyle ardından 2xFailure var çok güzel bir başlangıç oldu özellikle benim gibi göğüsü hacimsiz olan biri için.

ardından 3x10 cable fly [son set 3 set drop) ile iyice göğüsü parçalamış oldum yapabiliceğiniz en yüksek ağırlığı seçmeniz gerekiyormuş dediğine göre bende son tekrarlarda hafif cheat yaptım.

ardından 4x8 ve 2xfailure ohp oturarak omuza başlıyoruz 5x5 tede en çok arttırdığım yerlerden biri olan omuzu burada güzel ağırlıklarla çıkardım ve tahribata uğrattım.

gelelim benim açımdan programın en can alıcı yerine 4x8 dumbel lateral raise ama çok çok yüksek bir ağırlık seçiyoruz ve cheat yapıyoruz ardından 3 set drop ile süslüyoruz en son sette salonun ortasında hayatımda ilk defa bağırdığımı hatırlıyorum:D

sırtta lat pulldown ile başlıyoruz 4x8 ve 2xfailure klasik lat pulldown benim için her zaman çok zevkli olmuştur

ve tricepse geçiyoruz 5x10 triceps pushdown (son set 3 set drop) yapıyoruz yine tricepsimi zorlayan bir hareketti ve sevdiğim bir hareketti pumpı yakalamıştım

ardından barbel curl 4x10 son set 3 set drop halinde bicepsim zaten çok sağlam değildi ve zorlandım yaparken ama kollarım davul gibi olmuştu :D

ardından hummer curl-reverse barbel curl 4x10 super set şeklinde antrenmanı bitiyorduk bu a tipiydi oldukça hoşuma gitmişti uzun süredir 5x5 yaptığım için yaparken çok zevk aldım ve adeta 5x5 efektini sonuna kadar görmüştüm 4 ay önceki ben şimdi ki kaldırdığım ağırlıkların 10 da 1 ini kaldıramazdı

Gelelim b tipi antrenmana 

öncelikle 4x8 ve 2xfailure pulldown yapıcaz ama klasik barla değilde hani kelebek gibi olanlardan :D ismini bilmiyorum.

ardından 4x8 2xfailure barbel row yapıcaz [en sevdiğm] fakat 5x5 sonu kasığımda hafif bir ağrı oluşmuştu o yüzden bu tarz hareketleri daha hafif kiloyla girdim yüzde yüzümü veremedim.

ardından rear fly deltoid vardı 4x10 son set 3 set drop halinde droplarda yine çok zorlanmıştım ama etkiyi aldım gayet güzel şekilde

abilerim normalde bacağa geçiş yapıyoruz ama kasığımda ki problemden dolayı bacak yapmıyorum dinlendiricem ve o sırada üst vücudumu alt vücuduma yetiştirmeye çalışıcam çünkü bacaklarım çok kalınken üst vücudum ona göre zayıf kaldı.

Programı çok beğendim sizde değerlendirip yorum yaparsanız mutlu olurum temel noktalar failure geçmeden önce kaldırabiliceğiniz max ağırlıkların bi yarım tık fazlasına çıkıp çok yüksek ağırlıklara girmek failurelarda ise kası hiseddip yavaş hafif kilolarla parçalamamız olucak.Herkese kolay gelsin

@Poyraz BabayiğitBabayiğit usta ne durumdasın şuan nasıl geçti program verimin nasıldı şuan bu programdayim normalde haftada 6 spora giden biriydim 4 olunca bir değişik oldum ister istemez güzel verim aldıysan ona göre devam etmeyi düşünüyorum üst göğüsün ne alemde birde yazarsan sevinirim programda incline yok çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Güray Aydın bilgili iyi bir insan doğru fakat programını abartmaya gerek yok diye düşünüyorum muhtemelen daha önce drop set süper set tarzı çalışmadın diye sana harika gelmiş olabilir program.Bir zaman sonra sana yarayan hareketleri bulup kendi programını düzenlersen daha çok yarar sağlarsın benim fikrim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Güray Aydın bilgili iyi bir insan doğru fakat programını abartmaya gerek yok diye düşünüyorum muhtemelen daha önce drop set süper set tarzı çalışmadın diye sana harika gelmiş olabilir program.Bir zaman sonra sana yarayan hareketleri bulup kendi programını düzenlersen daha çok yarar sağlarsın benim fikrim 👍

Kürde olduğum için Max verim alacağım bir prog olması lazım şuan usta ondan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
bodybatu, 29 dakika önce yazdı:

Kürde olduğum için Max verim alacağım bir prog olması lazım şuan usta ondan 

İtiş-çekiş-bacak işini fazlasıyla görecek küre girdiysen vücuduna hangi hareket yarar hangisi yaramaz artık biliyorsundur zaten itiş günlerine çekiş günlerine bacak günlerine yarayan hareketleri koy setleri ve hareket sayısını abartma yeterli bence 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu, 9 saat önce yazdı:

@Poyraz BabayiğitBabayiğit usta ne durumdasın şuan nasıl geçti program verimin nasıldı şuan bu programdayim normalde haftada 6 spora giden biriydim 4 olunca bir değişik oldum ister istemez güzel verim aldıysan ona göre devam etmeyi düşünüyorum üst göğüsün ne alemde birde yazarsan sevinirim programda incline yok çünkü

No 1 e geçtim bile. No 4 bana güç ve kütle artışı kattı. Üst göğüsümde ise sıkıntı yok ama kol ve omuzlarda ciddi bi artış oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.