Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

psychedelic

Kür etkileri ve iğne ağrisina çözüm

Önerilen İletiler

psychedelic    1

Merhaba Değerli Forum Arkadaşlarım,

İlk kürümü Dün kendi bacağıma vurarak gerçekleştirdim.Baya bir video izledikten ve doktor arkadaşlarımdan tüyoları aldıktan sonra kendime vurma cesaretini edindim. Kendine ilk defa vuracaklar için siyah uçlu iğne tercih etmeliler bence. Çünki iğneden korkan biriyim ve dün nasıl girdiğini hiç hissetmedim.

Kür içeriğinde testo e-boldenon-dianabol var 12 haftalık bir kür. Benim merak ettiğim konu ilaçlar etkisini göstermeye başladığında takribi 2 hafta sonra sanırım, beni nasıl bir şey bekliyor olucak. Etkileri nedir tecrübeli ve bilgin hocalarımdan bu konu hakkında yorum bekliyorum. Güç artışı olucak mı mesela şuan bencte 80 kilo giriyorum 1 ay sonra 100 mü giricem yoksa daha mı fazla. Yada motivasyonum daha mı iyi olucak, daha mı enerjik olucam vs vs.

Onun dışında bu iğneyi yaptığım yer dünden beri acayip ağrı yapıyor oda yağlı olmasından sanırım Testo ve boldenin markası hilmo bio care olması lazım. Birde bazıları omuzundan vursan daha iyi olur dedi.Şimdi bacaktan vurdum ağrısı gerçekten fazla aynı acı eğer omuzdada olursa spor yapmama engel olur. Bu ağrıyı geçirecek yöntemler varmı acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
psychedelic, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba Değerli Forum Arkadaşlarım,

İlk kürümü Dün kendi bacağıma vurarak gerçekleştirdim.Baya bir video izledikten ve doktor arkadaşlarımdan tüyoları aldıktan sonra kendime vurma cesaretini edindim. Kendine ilk defa vuracaklar için siyah uçlu iğne tercih etmeliler bence. Çünki iğneden korkan biriyim ve dün nasıl girdiğini hiç hissetmedim.

Kür içeriğinde testo e-boldenon-dianabol var 12 haftalık bir kür. Benim merak ettiğim konu ilaçlar etkisini göstermeye başladığında takribi 2 hafta sonra sanırım, beni nasıl bir şey bekliyor olucak. Etkileri nedir tecrübeli ve bilgin hocalarımdan bu konu hakkında yorum bekliyorum. Güç artışı olucak mı mesela şuan bencte 80 kilo giriyorum 1 ay sonra 100 mü giricem yoksa daha mı fazla. Yada motivasyonum daha mı iyi olucak, daha mı enerjik olucam vs vs.

Onun dışında bu iğneyi yaptığım yer dünden beri acayip ağrı yapıyor oda yağlı olmasından sanırım Testo ve boldenin markası hilmo bio care olması lazım. Birde bazıları omuzundan vursan daha iyi olur dedi.Şimdi bacaktan vurdum ağrısı gerçekten fazla aynı acı eğer omuzdada olursa spor yapmama engel olur. Bu ağrıyı geçirecek yöntemler varmı acaba ?

4-5 haftalarda libidon yükselir baya 7-8 haftalarda vücuda oturur ilaç kas kazanman hızlanır tabi ki herseyi doğru yaparsan..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Turuncu enjektör ucu benim için en iyisi, enjeksiyonu yavaş ve elini titretmeden yapman önemli. 

Bacaktan yapmak zor 4.enjeksiyondan sonra anca alışırsın ağrısı ozaman azalmaya başlar. 

Virgin PİP dedikleri bir olay var, enjeksiyon yaptıkça kasların enjeksiyona alışacak ve daha az ağrı oluşacak yağlı eriyik olduğu için bu ağrılar genelde normal. 

En iyi enjeksiyon bölgesi kalça ve ventrogluteal bölgedir bana göre,bacaktan çok fazla sinir ve damar geçer. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
psychedelic    1
Yigit3541, 7 dakika önce yazdı:

Turuncu enjektör ucu benim için en iyisi, enjeksiyonu yavaş ve elini titretmeden yapman önemli. 

Bacaktan yapmak zor 4.enjeksiyondan sonra anca alışırsın ağrısı ozaman azalmaya başlar. 

Virgin PİP dedikleri bir olay var, enjeksiyon yaptıkça kasların enjeksiyona alışacak ve daha az ağrı oluşacak yağlı eriyik olduğu için bu ağrılar genelde normal. 

En iyi enjeksiyon bölgesi kalça ve ventrogluteal bölgedir bana göre,bacaktan çok fazla sinir ve damar geçer. 

Saolun Teşekükrler hocam ventrogluteal bölge enjeksiyonunu araştırıcam .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Yigit3541, Bir saat önce yazdı:

Kanka bunla kalçadan yapılır mı bunla yaptım hafif şişlik oluştu gibi.

Screenshot_2021-01-19-14-33-56-665_com.dmall.mfandroid.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Vural2, 53 dakika önce yazdı:

Kanka bunla kalçadan yapılır mı bunla yaptım hafif şişlik oluştu gibi.

Screenshot_2021-01-19-14-33-56-665_com.dmall.mfandroid.jpg

Bununla kasa ulaşabildiği ne emin misin ben hep yeşil uç enjektörle vuruyorum bunun 1.5 katı ucu %75 ini sokuyorum bu bacak için omuz için ideal olabilir kalça için biraz düşündürdü yağ oranın düşükse hadi belki ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Ironmann, 25 dakika önce yazdı:

Bununla kasa ulaşabildiği ne emin misin ben hep yeşil uç enjektörle vuruyorum bunun 1.5 katı ucu %75 ini sokuyorum bu bacak için omuz için ideal olabilir kalça için biraz düşündürdü yağ oranın düşükse hadi belki ??

Bilgim yok kanka arkadaşa soruyorum bende.3. enjeksiyonumu yaptım ağrım var hala.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Bilgim yok kanka arkadaşa soruyorum bende.3. enjeksiyonumu yaptım ağrım var hala.

Vururken çekip  kontrol ediyor musun ?

Bence bununla ilaç deri altında kalabilir veya damara gidebilir Allah korusun.

@metinav abi yorumunu bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Kalçan yağlıysa kasa bu iğneyle ulaşman çok zor ,  yağsız ise ulaşırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Ironmann, 28 dakika önce yazdı:

Kan gelip gelmediğini kontrol ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Ben bunla vuruyorum kalçadan tam oturtuyorum ama kasa ağrı ödem yok herhangi dik açıyla tam oturtmak gerek bir de yağ oranı önemli kilolu insanlara bunla kasa oturtmak daha zor olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 7 dakika önce yazdı:

Ben bunla vuruyorum kalçadan tam oturtuyorum ama kasa ağrı ödem yok herhangi dik açıyla tam oturtmak gerek bir de yağ oranı önemli kilolu insanlara bunla kasa oturtmak daha zor olur.

3 tane enjeksiyon yaptım.Omuz bacak kalça.En iyisi kalça,en az ağrıyı bunda çekiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Bu tüberkülin enjektörü ve ucu kısadır kalçaya göre değil, omuz triceps veya bacaktan yağsız yerden deri gerdirilerek kullanılabilir.Kasa girmesini sağlamak için kası dışa doğru gerginleştirmeniz lazım, yoksa deri altında kalır ve ödeme neden olabilir.

Kalça için dik açıyla 25 g ideal boyda bana göre...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

@metinav Abi ben kür işinde acemiyim 3. enjeksiyonumu yaptım pzt günü.İnanılmaz bir ağrı söz konusu oluyor.Bacak omuz kalça hepsini denedim.Bu nasıl geçer ? Alışır mı vücut ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Vural2, 8 dakika önce yazdı:

@metinav Abi ben kür işinde acemiyim 3. enjeksiyonumu yaptım pzt günü.İnanılmaz bir ağrı söz konusu oluyor.Bacak omuz kalça hepsini denedim.Bu nasıl geçer ? Alışır mı vücut ?

İlk önce doğru enjektör kullanmalısın.Ödem olması bir çok nedene bağlı.Enjeksiyon yaptığın her bölgede ağrı ödem vb. oluyorsa o durumda kullandığın steroidin içeriğindeki yağlara veya koruyuculara alerjin olabilir.Böyle bir şey varsa steroidin markasını değiştirmek çözüm olur...

Ben kişisel olarak deneyimlerim doğrultusunda, kalçada doğru yere tek seferde hızla saplamayı tercih ediyorum.Böylece acı ve kasmadan dolayı ağrı olmuyor.Kan kontrolü yapmıyorum, buna hiç gerek duymadım.İğne ne kadar fazla gir çık yaparsa o derece ucu yıpranır ve daha fazla dokuya zarar verir.Ödemin bir sebebi de iğnenin içerdeyken ucunun fazla oynatılmasıdır.Dokulara ne kadar fazla zarar verilirse ödem irritasyon o derece artar.Olabildiğince ince uçlu iğne tercih edilmesi bana göre acının ve tahrişin azalmasına faydalı olmaktadır.Bu dediğim olguyu özellikle kısa ester kür yapanlar daha iyi anlayacaktır...

Enjeksiyon hatalarına ve kullanılan enjektörün uygunsuzluğundan kaynaklanan sorunlara vucudun alışması mümkün değildir.Ama mesela sustanon gibi bazı steroidlerin ateş alerji gribal semptomlar yaşatmasına vucudun zamanla alışması mümkündür...Ayrımı iyi yapmak lazım...

Sana tavsiyem mümkün oldukça kalçayı kullan.Olmadı boy aynasında görerek yap.Kısa zamanda alışırsın...Yetmediği yerde diğer bölgelere geçersin.Omuz bacak gibi dokularda enjektör ucu komple sokulmamalı, Ya eğik 45 derece açıyla, yada kası ortalayacak kadar içeri girmeli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Metin abide yukarıda yazmış bence senin ilaç deri altında kalıyor olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/enjektor-ucu-ignesi-turuncu-bd-microlance-100-adet-25g-P202514993

söylediğim uç tam olarak bu ,yeşil ile şırıngaya çekilir bu takılır ve enjeksiyon yapılır.

diğer seçenek bu şuan bendeki bu https://urun.n11.com/tek-kullanimlik-urunler/asi-enjektor-ucu-turuncu-50lik-ayset-P439442674

birdahakine üsttekini alıcam bir fark yoktur büyük ihtimalle.

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Yigit3541, 40 dakika önce yazdı:

https://urun.n11.com/medikal-malzemeler/enjektor-ucu-ignesi-turuncu-bd-microlance-100-adet-25g-P202514993

söylediğim uç tam olarak bu ,yeşil ile şırıngaya çekilir bu takılır ve enjeksiyon yapılır.

diğer seçenek bu şuan bendeki bu https://urun.n11.com/tek-kullanimlik-urunler/asi-enjektor-ucu-turuncu-50lik-ayset-P439442674

birdahakine üsttekini alıcam bir fark yoktur büyük ihtimalle.

Aynı, fark yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
halil_3535    1
Vural2, 19.01.2021 - 21:19 yazdı:

Dostum büyük ihtimalle şırınganın içinde hava bırakıyorsun tarif ettiğin şiddetli ağrı belli başlı ilaçlar hariç büyük oranda ilaçtan kaynaklanmaz kaynaklansa bile uzun süreli olmaz bu tarz ağrılı enjeksiyonu olan ilaçlarda genelde en yüksek ağrı acı yanma vuruş sırasında olur sonrasın da azalarak bir kaç gün içinde kaybolur.örneğin Penisilin iğneleri ,novalgine ,sustanon, tren ,winstrol gibi  eğer ilacın için belirtilen muhteviyatın dışında bir madde yok ise uzun süreli ağrı ilaçtan olmaz bir ağrı kesici kas gevşetici aldığında ağrında azalma yada ağrının ilaç süresince ortadan kalkma durumu oluyorsa ya iğneyi yanlış şekilde yanlış yere vuruyorsun yada ilacı çektikten sonra vurmadan önce içinde hava kabarcığı bırakıyorsun sana tavsiyem enjeksiyonlarını kalçadan yapmaya çalış bacak, kol ,omuz kalçaya vurmaktan daha zor ve tehlikeli aslında hemde kalçadaki büyük kasların ilaç absorbe etme kapasiteleri bacak ve omuza göre çok daha fazla hangi tarafa vuracaksan o lobun üzerine hayali bir artı çiz ve o artının üst dış tarafına enjeksiyonunu yapabilisin youtube da bir sürü video var konu ile ilgili ayna karşısında bir iki enjeksiyondan sonra alışır ve çok rahatlıkla yaparsın.İlk yapılan enjeksiyonlarda yapılan en büyük ve gözden kaçan hata enjektörün içinde hava bırakmaktır buna dikkat edersen sorunun halolacağını sanıyorum.

tarihinde halil_3535 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
halil_3535    1

Birde şunu söyliyeyim kalçadan yaparken mutlaka yeşil uç kullan diğer renk uçlar ince oldukları için ve kalça kasları büyük ve kuvvetli oldukları için kırılma riski taşır hemde yeşil uca göre daha dar bir kanala sahip oldukları için iğneyi kasa soktuktan sonra ilacı daha zor ve dolayısı ile daha şiddetli zerk etmene sebep olcaktır.

Yani daha ince uç daha az ağrılı olur düşüncesi kalça için yanlıştır.Daha küçük ve derinde olmayan kaslar için bu kısa ve dar iğne uçları olabilir ancak bu da senin tek seferde yapabilceğin ilaç kapasiteni 1-2 ml ile sınırlar dolayısı ile eğer kürden bahsediyorsak 2 3 4 ilacı karıştırıp tek sefer vurmak zorlaşır ve enjeksiyon sayısı artar buda aslında ağrı ve riski artırır.

Yani enjeksiyonlar başka yere vurulmaları zorunlu değilse kalçadan vurulması her açıdan avantajlı olacaktır.

tarihinde halil_3535 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.