Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Thanosss

Burak hoca ile sarms deneyimim mk677+rad140

Önerilen İletiler

Thanosss    110

Herkese merhabalar Burak @Loving hoca bana bir hocadan ziyade her zaman bir abi gibi davrandı. Hayatımda pek çok sorun varken bana yardımcı oldu ve ondan yalnızca Mk677+Rad140 sarms (mix) ürününü aldım. Tek bir ürün kullanamama rağmen 1 haftada böyle bir etki aldım. Yorumlarda buluşuruz. :) @metinavhocam yorumunuz değerlendirmenizi merak ediyorum ivme konusunda.

E4407B10-E073-4FEE-8422-436BB0419AC3.jpeg

431B6BD6-D628-46E9-A463-583287D7FAB8.jpeg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736

Güzel form arka omuz geride kalmış biraz ağırlık verirsen proporsiyonun tam oturur başarılar dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Bence baya iyi tebrikler.Mk677 de açlık hissi nasıldı tanidigim kullanan biri deli gibi aciktigini gece bile kalkıp yemek yediğini söyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Karşılaştırma yapma açısından; güncel formunuzla ilk resimdeki pozu verip, yeni resim yüklerseniz daha net bir tablo görebiliriz

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Bence baya iyi tebrikler.Mk677 de açlık hissi nasıldı tanidigim kullanan biri deli gibi aciktigini gece bile kalkıp yemek yediğini söyledi.

Daha 7 gündür kullanamama rağmen antrenmandaki verim büyük şekilde farkediliyor. Daha 7 hafta daha kullanıcam bakalım neler olucak. Eğer etki böyle giderse bir daha enjeksiyona girmem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Güzel form arka omuz geride kalmış biraz ağırlık verirsen proporsiyonun tam oturur başarılar dostum.

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Thanosss, 7 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar Burak @Loving hoca bana bir hocadan ziyade her zaman bir abi gibi davrandı. Hayatımda pek çok sorun varken bana yardımcı oldu ve ondan yalnızca Mk677+Rad140 sarms (mix) ürününü aldım. Tek bir ürün kullanamama rağmen 1 haftada böyle bir etki aldım. Yorumlarda buluşuruz. :) @metinavhocam yorumunuz değerlendirmenizi merak ediyorum ivme konusunda.

Valla söylenecek bir sey bulamıyorum, fotograflarda durum ortada.😃

Cidden yaramiş ve uyum saglamış vucuduna, kutlarim 👏

Henüz başında böyle, ilerisini hayal edemiyorum.İnsani en cok mutlu eden sey, emeklerinin karsiligini almasidir. Sen de karsiligini alıyorsun, @Loving yolda bırakmaz...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
klinux, 12 dakika önce yazdı:

3 Mesajı olan birine göre fazla iddialı sözler bunlar.

Merhaba; referans olarak ben tarihe dayalı mesaj arttırımı konusun da yardımcı olayım size dilerseniz hem böylece sherlock holmes ruh haliniz de refah bulur belki.

20210112_084404.thumb.jpg.b53e9e4ef585768f3b1b2be08f389582.jpg

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
klinux, 17 dakika önce yazdı:

3 Mesajı olan birine göre fazla iddialı sözler bunlar.

Neden böyle bir mesaj attığını merak ediyorum doğrusu. Ürünün çalışabilirliğini kontrol etmek istiyordan sanada bir tane hediye alabilirim para veya benzeri sorunların varsa.

metinav, 6 saat önce yazdı:

Valla söylenecek bir sey bulamıyorum, fotograflarda durum ortada.😃

Cidden yaramiş ve uyum saglamış vucuduna, kutlarim 👏

Henüz başında böyle, ilerisini hayal edemiyorum.İnsani en cok mutlu eden sey, emeklerinin karsiligini almasidir. Sen de karsiligini alıyorsun, @Loving yolda bırakmaz...

Burak hocadan yana çok memnunum. Çalışmadan önce iyi biri olduğunu biliyordum ama bu kadar beklemiyorum. Teşekkürler Metin abi 😊🙏🏻

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Thanosss, 14 saat önce yazdı:

bende mk677+rad140 mix. siparişi vereceğim. Burak hocadan. takipteyim. yan etkilerini yaşadınız mı ? negibi etkiler oldu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
yasings81, 56 dakika önce yazdı:

bende mk677+rad140 mix. siparişi vereceğim. Burak hocadan. takipteyim. yan etkilerini yaşadınız mı ? negibi etkiler oldu ?

Henüz olumsuz bir şey görmedim. Olumlu etkilere bakıcak olursak çok acıkıyorum, libidom arttı, antrenmandaki performansım ve pumpum arttı diyebilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Thanosss, 1 saat önce yazdı:

Henüz olumsuz bir şey görmedim. Olumlu etkilere bakıcak olursak çok acıkıyorum, libidom arttı, antrenmandaki performansım ve pumpum arttı diyebilirim.

tek başına mı kullanıyosunuz ? yoksa stereoid kürdemisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Arkadaşlar 1 haftada değişim olucagina inanan varmı sadece pump ve doluluk hissi değişir ve verdiği poz ilkinde kol vücuda yapışık değil 2 inci pozda yapışık olunca daha iyi duruyor büyüklük olarak.benim beğendiğim nokta belli bir altyapıyla bu işlere girmen tebrik edilmesi gereken nokta bu altyapin gayet iyi. Güzel değişim olucagina eminim.

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 1 haftada değişim olucagina inanan varmı sadece pump ve doluluk hissi değişir ve verdiği poz ilkinde kol vücuda yapışık değil 2 inci pozda yapışık olunca daha iyi duruyor büyüklük olarak.benim beğendiğim nokta belli bir altyapıyla bu işlere girmen tebrik edilmesi gereken nokta bu altyapin gayet iyi. Güzel değişim olucagina eminim.

Teşekkürler . 7 yıllık sürekli olan bir doğal altyapım vardı. Geçen yaz küçük bir kür yaptım ve şimdi ufak ufak sarm alıyorum. Elbette 1 haftada kas kütlesi kimse koyamaz ancak hissiyatı beklediğimden daha iyi. Süreç içinde ara ara deneyimlerimi yazacağım ama eğer etki böyle gider ve kazanım güzel olursa enjeksiyona girmemeyi düşünüyorum artık. 

yasings81, 6 saat önce yazdı:

tek başına mı kullanıyosunuz ? yoksa stereoid kürdemisiniz ?

Tek başına

Muro9078, 3 saat önce yazdı:

Kür sonu pct yapmayı düşünüyormusunuz

Sadece sarm alıyorum Pct yapmayacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
JokerJoker, 21 saat önce yazdı:

Karşılaştırma yapma açısından; güncel formunuzla ilk resimdeki pozu verip, yeni resim yüklerseniz daha net bir tablo görebiliriz

Kısa zaman sonra atarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214
Thanosss, 11.01.2021 - 19:00 yazdı:

süper süper süper kims 1 haftada böyle oldu sanmasın temeli çok sağlammış zaten doğru sarmslar ile vücut çok ciddi ivme kazanmış böyle bakın 1 haftalıok sürece tebrgik ediyorum pozunda vücuıdunda harika forma gidiyor göründüğü yerler kadarınca doğru sarms adamı vezir yanlış ilaçalrsa rezil eder bu kadar basit.konuyu mutlaka güncelle milyonlar bu konuları arıyor internette Türkçe kaynak buranın dışında yok zaten

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Bay-T, 2 dakika önce yazdı:

süper süper süper kims 1 haftada böyle oldu sanmasın temeli çok sağlammış zaten doğru sarmslar ile vücut çok ciddi ivme kazanmış böyle bakın 1 haftalıok sürece tebrgik ediyorum pozunda vücuıdunda harika forma gidiyor göründüğü yerler kadarınca doğru sarms adamı vezir yanlış ilaçalrsa rezil eder bu kadar basit.konuyu mutlaka güncelle milyonlar bu konuları arıyor internette Türkçe kaynak buranın dışında yok zaten

Teşekkürler hocam, uzun yıllardır sürekli olarak yaptığım bir inşa söz konusu. Yorumunuz benim için önemli, eksik olmayın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Cuneyt, 4 dakika önce yazdı:

Bana biraz tuhaf geldi düşündürücü. 

Tuhaf olan nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Thanosss, Bir saat önce yazdı:

Tuhaf olan nedir?

Dostum sarmlar.tek başına bu kadar etki etmez arada rahat 10 kilo var ?  Biraz saçma geldi bana yanlış anlama sakin sadece düşüncemi belirtiyorum saygılar...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Cuneyt, Şimdi yazdı:

Dostum sarmlar.tek başına bu kadar etki etmez arada rahat 10 kilo var ?  Biraz saçma geldi bana yanlış anlama sakin sadece düşüncemi belirtiyorum saygılar...

Kimseyi kandıracak halim yok. Ben burada yalnızca kafasında soru işareti olan insanlara bilgi amaçlı bu fotoları attım. Ben de böyle bir etki beklemiyordum ancak arada 10 kg gibi de bir fark yok. Benim 8 yıllık sürekli olan bir vücut geliştirme spor geçmişim var. Bundan ötürü fark olacaktır elbette. Sevgiler:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110

1,5 hafta bitti. Evet herkese merhabalar. 😊

Burak Hoca ile olan sarm deneyimim tüm hızıyla sürüyor.

1,5 hafta içinde olan etkiler:

1- Pump muazzam arttı

2- Dayanıklılık ve antrenman yapma hissi, tükenmeme hissi oluştu

3- Kaslarımdaki sertlik ve dirilik arttı

4- Psikolojik olarak daha iyi hissediyorum, libidom arttı diyebilirim 

Herkese keyifli haftasonları 😊🙏🏻

664FFC3B-791F-40E5-92B4-659E519BA64F.png

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93
    • Yazan: muhammetedip
      Herkese merhaba,
      Burak hocayla başlayıp bitirdiğimiz 8 haftalık definasyon sürecini sizinlelede paylaşmak isterim.
      Yaşım 34 yaşında ve 1.86 boyundayım 8 yıldır ara ara sakatlığım olsada kesintisiz yapmaya çalışıyorum ağırlık antremanlarımı. Son 8 aydır sol omuzda yırtık bisepsde tendinit ve son olarak da tenisçi dirseği sorunlarıyla spor yapamıyordum ve diyetime de çok dikkat etmeyince haliyle kilo almaya başladım. Son 3-4 aydır planladığım definasyon kürüm için Burak hocayla konuştum ve 8 haftalık bir kürün yeterli olacağını söyledi. 8 haftanın tamamında egh fragment ve yohimbe  ilk 1 ay sr9009 ve son 4 hafta gw501516 olarak planladı Burak hoca. İlk bir ayda yemekte ve spor konusunda hiçbir sorun yaşamadım bir ay sonunda 116 dan 101 kiloya düşmeyi başardım. İkinci aya başladığımızda ramazan ayına başladık ve benim için sıkıntılar başladı. Ramazan boyunca öğlen ve iftar sonrası olmak üzere çift kardiyo yapmaya çalıştım ve sadece iftarda sıfır karbonhidrat olarak yemekleri tamamladım. Susuzluktan dolayı öğlen sporları eziyet gelmeye başladı ve sonlara doğru artık gücüm kalmadı bacaklarımın devamlı kasılmasından kaynaklı kardiyo yapamıcak hale geldim ama şükür kürün sonuna ulaşmayı başardım. 8 hafta olarak planladık fakat araya ramazan bayramının girmesiyle kür 7 hafta olarak bitti elimde biraz yohimbine kaldı 1-2 ay daha kardiyo yapmaya devam edeceğim tenisci dirseğinden dolayı sonrasında Burak hocayla bulk kürü planlıcaz inşallah. Resimleri 1. gün ve son gün olarak paylaşıcam aralarda resim çekmedim ve sadece hafta 1 tartıya çıktım. Alt karında sarkmaların mevcut ve ağırlık çalışmadığım için vücut sönük halde ne yazıkki bulk küründe görüşmek üzere,
      İlaç markaları noxy lab
      1-8 hafta yohimbe 
      1-8 hgh fragment 
      1-4 sr9009
      4-8 gw501516
      Şeklinde planladık.
      Başlangıç formum;

Kür sonu;

• Yazan: Ferhelm
      GEP'in Ligandrolü ve Brawn'ın Mk677'sini aldım, kullanıma daha başlamadım ikisi beraber kullanımda pct gerekir mi? Ve dozajlar nasıl olmalı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.