Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394

Herkese selamlar,

Şuana kadar hiç preworkout kullanmadım spor hayatına başladığımdan beri fakat artık vücut istiyor sanırım kullanmak istiyorum kafamda iki marka var aşşağıya link bırakıcam ürün icerikleri neredeyse aynı bir ürün servis olarak diğerinden üstün tecrübeli kullanan arkadaslar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

https://www.proteinocean.com/preworkout

https://www.aloprotein.com/muscle-balance-nutrition-pre-workout-xplode-525-gr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Para israfı diye düşünüyorum , ha zenginsen kanka sıkıntı yok bas parayı :D

Proteinocean kullandım , şahsi görüşüm;

3-4 tatlı kaşığı Nescafe Classic > TR deki pre workoutlar .

TR dedim ama yurtdışında gerçekten başarılı olanlar var diye duydum .

İlla alacaksan big joyun thermonator var onu öneririm , içinde kafeinden vs. Ziyade uyarıcı çok fazla , deli gibi terletiyor 1-1.5 ölçekte bile , ama 3-4 hafta dan sonra vücut adapte oluyor etkisi azalıyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Antremana başlamadan yorgunluk hissi,tükenmişlik hissediyorsanız önceki antremanlarınız şiddetli geçtiği için vücut kendini yeteri kadar toplayamamiş olabilir. Bu durumda mevcut hafta içerisinde 1 gün fazladan off yapmak sizi eski performansınıza kavusturabilir.

Uzun vadede ise 10 hafta antrenman döngüsünden sonra 1 hafta antremansız vücudu dinlendirmek ekstra güç ve performans artışı olarak geri dönecektir. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Memotellica    15

hocam ben en son beta alanin,arjinin,l-karnitin (hepsi saf formda) bir de kafein hapı aldım antremandan önce karıştırıp içiyorum servis başı fiyatı uygun geliyor diğer türlü çok pahalı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Asaletim, 10 dakika önce yazdı:

İlla alacaksan big joyun thermonator var onu öneririm , içinde kafeinden vs. Ziyade uyarıcı çok fazla , deli gibi terletiyor 1-1.5 ölçekte bile , ama 3-4 hafta dan sonra vücut adapte oluyor etkisi azalıyor..

Çok para değil antrenman günü 10 gr alsam yeter haftada 4 gün antrenman atıyorum suan 40 gram yapar 10-12 hafta götürür fiyat olarak.İkincisi kahve artık bana vurmuyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

Çok para değil antrenman günü 10 gr alsam yeter haftada 4 gün antrenman atıyorum suan 40 gram yapar 10-12 hafta götürür fiyat olarak.İkincisi kahve artık bana vurmuyor 😂

Kanka kahve vurmuyorsa pre workout da vurmaz çünkü içindeki tek uyarıcı kafein , diğerleri aminoasit vb. 

O zaman tavsiyem kafeini 15 gün kes , vücut unutsun , sonra buum tekrar devam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

GittiGidiyor usa menşeili dmaa içerikli  preworkoutlara bak farkı görürsün içince trdekiler şurup gibi midemi bulandırıyor benim ama o kadar para veremem diyorsan redweiler shot fena değildi fiyat olarak da daha makul

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 50 dakika önce yazdı:

Dostum bu aralar bende proteinocean markası kullanmaya başladım içeriğini araştırdım Ankara merkezi bir tesisde ambalaj basıyorlar galiba fiyatları kampanya olunca makul oluyor sence içerik kalitesi güvenilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 18 dakika önce yazdı:

Dostum bu aralar bende proteinocean markası kullanmaya başladım içeriğini araştırdım Ankara merkezi bir tesisde ambalaj basıyorlar galiba fiyatları kampanya olunca makul oluyor sence içerik kalitesi güvenilir mi ? 

Enerji içeceği aromalısını kullandım hocam , etki dediğim gibi 3-4 tatlı kaşığı nescafe ile aynı hissi verdi bana .. 

Not : enerji içeceği aromalının tadı acılı şalgam gibi , ben sevmedim . Bida alırsam elmalısını denicem.

2. Not :D caramel macchiatolu wheyini kullanıyorum tadı muazzam bişi , bağımlılık yapıyor , maltosunu da kullanıyorum . Memnunum.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, Şimdi yazdı:

Enerji içeceği aromalısını kullandım hocam , etki dediğim gibi 3-4 tatlı kaşığı nescafe ile aynı hissi verdi bana .. 

Not : enerji içeceği aromalının tadı acılı şalgam gibi , ben sevmedim . Bida alırsam elmalısını denicem.

Yok ya benim demek istediğim genel olarak ürün kalitesi daha önceki postlarinda görmüştüm proteinocean markalı ürünleri ben uzun süredir pre kullanmıyorum trdekiler yasaklı madde koyamadiklari için şurup gibi oluyor alirsamda usa menşeili alırım şuan proteinoceandan bcaa ve whey kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

2. Not :D caramel macchiatolu wheyini kullanıyorum tadı muazzam bişi , bağımlılık yapıyor , maltosunu da kullanıyorum . Memnunum.

Evet tad olarak inanılmaz gerçekten ama kalitesini sorguluyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 6 dakika önce yazdı:

Evet tad olarak inanılmaz gerçekten ama kalitesini sorguluyorum 

İçeriğini labaratuvara gidip test yaptırmadan bilemeyiz ki hocam bence , etki olarak diyorsan bence hardline bigjoydan iyi , optimum ile eşit .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Proteinocean ın SH-57 Preworkout unu kullandım kullandığım ilk 2 gün boyunca idman sırasında her yerimde karıncalanma ve pump hissi geldi sonrasında da aynı etkiyi almadım, zannedersem vücut çabuk alışıyor bu tür ürünlere

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477

Ben de bir ara protein oceanin prework. almistim.Özellikle iceriginde creatin olmamasina dikkat ettigim icin tercih ettim.Fakat iki ölcek bile yetmiyordu.Bir ölcek broksin şurup ve bir ölcek prework seklinde kullanmistim.İthal kaliteli olanlar cok pahali, yerliler de etkisiz. Kafein hapi + broksin en ucuz ve ise yarayabilen destek bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Memotellica, Bir saat önce yazdı:

jack3d var hocam yurtdışından getirtmek istersen

Bunu duydum hatta bi ara yasaklandı falan dediler yurtdışında da Dünyada ki en iyi preworkout diyorlar valla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 14 dakika önce yazdı:

Ben de bir ara protein oceanin prework. almistim.Özellikle iceriginde creatin olmamasina dikkat ettigim icin tercih ettim.Fakat iki ölcek bile yetmiyordu.Bir ölcek broksin şurup ve bir ölcek prework seklinde kullanmistim.İthal kaliteli olanlar cok pahali, yerliler de etkisiz. Kafein hapi + broksin en ucuz ve ise yarayabilen destek bence.

Valla hocam ben aldım suana kadar hiç kullanmadım o yüzden deneyeceğim 

@metinav broksin şurupu ilk defa duydum valla hocam prework icin sebebi nedir?

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

broksin şurupu ilk defa duydum valla hocam prework icin sebebi nedir?

Prework zayıf geldigi icin, onunla beraber kullandim. Yoksa 3 ölcek icsem 10 gunde biterdi 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
metinav, 13 dakika önce yazdı:

Prework zayıf geldigi icin, onunla beraber kullandim. Yoksa 3 ölcek icsem 10 gunde biterdi 😂

Onu anladım hocam da neden broksin surup bir etkisi mi var yani😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

Onu anladım hocam da neden broksin surup bir etkisi mi var yani😂

Gariban efedrini diyelim 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68
Emrahtkty, 9 saat önce yazdı:

Herkese selamlar,

Şuana kadar hiç preworkout kullanmadım spor hayatına başladığımdan beri fakat artık vücut istiyor sanırım kullanmak istiyorum kafamda iki marka var aşşağıya link bırakıcam ürün icerikleri neredeyse aynı bir ürün servis olarak diğerinden üstün tecrübeli kullanan arkadaslar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

https://www.proteinocean.com/preworkout

https://www.aloprotein.com/muscle-balance-nutrition-pre-workout-xplode-525-gr

Proteinocean ın SH-57 Preworkout unu bende kullandım. Daha önce bigjoy predetor kullanmış biri olarak. sh-57 den karıncalanma ve kaşınma dışında hicbir etki ve verim alamadım. Benim param çöp oldu. Vucuttan vucuda da farklı etkiler olabilir. Benim tecrübelerim bigjoy predetör der..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

Çeşitli prework outlar kullandım protein ocean dahil olmak üzere para tuzağından başka bişey değiller..Getirtebiliyorsan USA menşei li ürünler getir getiremiyorsan bu tarz TR üretim ürünlere paranı kaptırma derim.Ben şahsen büyük gazla Protein Ocean SH-57 aldım limonata içem daha iyiydi en azından mutlu olurdum...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    68
dukegg, 30 dakika önce yazdı:

Çeşitli prework outlar kullandım protein ocean dahil olmak üzere para tuzağından başka bişey değiller..Getirtebiliyorsan USA menşei li ürünler getir getiremiyorsan bu tarz TR üretim ürünlere paranı kaptırma derim.Ben şahsen büyük gazla Protein Ocean SH-57 aldım limonata içem daha iyiydi en azından mutlu olurdum...

Bende fazla sayıda olumlu yorumları olduğundan aldım. Lakin gerçek tam bir fiyasko.. Para tuzağı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
yasings81, 3 saat önce yazdı:

Proteinocean ın SH-57 Preworkout unu bende kullandım. Daha önce bigjoy predetor kullanmış biri olarak. sh-57 den karıncalanma ve kaşınma dışında hicbir etki ve verim alamadım. Benim param çöp oldu. Vucuttan vucuda da farklı etkiler olabilir. Benim tecrübelerim bigjoy predetör der..

Big joyunki güzel ama 1 servisi 6.60 be reis , 2 ölçek atsan 13.20 :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.477

Şimdiye kadar yasaklı maddeler içerenlerde dahil çok çeşitli proworkout kullandım, ama beni karıncalanma noktasında zirveye çıkarıp, deriyi alerji yapmış gibi yakan kızartan Be Sport 4*4 Nox adlı ucuz ürün oldu.Salona gittiğimde eller, bacaklar, yüz kızamık geçirmiş halde başlıyordum spora.Üstelik bir ölçek bu hale getiriyordu.İşin tuhafı güç enerji falan yok ortada :)

Reaksiyon ve alerji semptomları çıkarabilirler dikkat etmekte fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.