Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ceyl

Clenbuterol kullanımı

Önerilen İletiler

Ceyl    0

Merhaba,

Dek pharma markası ile 40 mg clenbuterol aldım, ilk iki gün yarım aldım dün itibarıyle tam aldım, ama nabzım pek değişmedi, piramit olarak nasıl devam etmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

not:ürün lisans kodunu siteye girince orjinal olduğu belirtildi.

-kadınım

-crossfit ve maraton koşucusuyum

-%24 yağ oranına çıktım, son 3 ayda 5 kg aldım

-daha önce steroid kullanmadım

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553

Clenbuterolde, balkan pharma tektir ülkemizde.Buradan temin edebilirsiniz.Fakat clenbuterolden önce zararsız kabul edilebilecek seçeneklere yönelmeniz daha mantıklı olur.Mesela maratoncu ve atletik sporculara, sarmslardan cardarin ve sr 9009 çok uyumlu olur.Göz atın isterseniz https://sarmsturkiye.com/urunler.php

Clenbuterol kullanımı, 40 mcg tablet için maksimum 120 mcg olacak şekilde 3-4 günde bir yarım tablet arttırılarak yapılır.Maksimuma çıkıldıktan sonra 1-2 hafta ara verilir ve tekrar kullanılır.İnerken piramit şeklinde kullanıma gerek yoktur,direkt kesebilirsiniz...

Kalp de büyüme ve kapakçıklarda kalınlaşma riski vardır.Kısa vadede taşikardi ve aritmi yapar, adrenalini artırdığı için öfke nöbetleri veya panik atak görülmesi yaygındır.

Beslenmenizi düzenlemeyle başlayın öncelikle, sonrasında destekler gelmeli...

Sağlıklı sporlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ceyl    0
metinav, 14 dakika önce yazdı:

Clenbuterolde, balkan pharma tektir ülkemizde.Buradan temin edebilirsiniz.Fakat clenbuterolden önce zararsız kabul edilebilecek seçeneklere yönelmeniz daha mantıklı olur.Mesela maratoncu ve atletik sporculara, sarmslardan cardarin ve sr 9009 çok uyumlu olur.Göz atın isterseniz https://sarmsturkiye.com/urunler.php

Clenbuterol kullanımı, 40 mcg tablet için maksimum 120 mcg olacak şekilde 3-4 günde bir yarım tablet arttırılarak yapılır.Maksimuma çıkıldıktan sonra 1-2 hafta ara verilir ve tekrar kullanılır.İnerken piramit şeklinde kullanıma gerek yoktur,direkt kesebilirsiniz...

Kalp de büyüme ve kapakçıklarda kalınlaşma riski vardır.Kısa vadede taşikardi ve aritmi yapar, adrenalini artırdığı için öfke nöbetleri veya panik atak görülmesi yaygındır.

Sağlıklı sporlar.

Çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
metinav, 30 dakika önce yazdı:

Sağlıklı sporlar.

Hocam sr 9009 un yarılanma ömrü kısa olduğu için gün içinde daha sık almamız gerektiği ile ilgili bir yazı okumuştum, böyle bir durumda cardarine daha mantıklı olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Ceyl, 2 saat önce yazdı:

Merhaba,

Dek pharma markası ile 40 mg clenbuterol aldım, ilk iki gün yarım aldım dün itibarıyle tam aldım, ama nabzım pek değişmedi, piramit olarak nasıl devam etmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

not:ürün lisans kodunu siteye girince orjinal olduğu belirtildi.

-kadınım

-crossfit ve maraton koşucusuyum

-%24 yağ oranına çıktım, son 3 ayda 5 kg aldım

-daha önce steroid kullanmadım

@metinav

Şahsi fikrim bir kadın yağ yakım kürü olarak;

8 Haftalık kullanım için OXANDROLONE 10MG; Sabah 1-Akşam1 & CLENBUTEROL 0,2MCG; Sabah 1-Akşam1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
hectordoyle, 4 saat önce yazdı:

Hocam sr 9009 un yarılanma ömrü kısa olduğu için gün içinde daha sık almamız gerektiği ile ilgili bir yazı okumuştum, böyle bir durumda cardarine daha mantıklı olmaz mı? 

Haklısın yarılanma süresi kısa, fakat sabah-aksam veya sabah-öğle-akşam kullanılabilir.Sonuçta damla halde olması kullanımda sıkıntı yaratmaz.Cardarinle birlikte olduğu bir çeşit var @Loving sattığı markada.Beraber kullanımı kesinlikle daha etkili olacaktır...

AS1L, 3 saat önce yazdı:

Şahsi fikrim bir kadın yağ yakım kürü olarak;

8 Haftalık kullanım için OXANDROLONE 10MG; Sabah 1-Akşam1 & CLENBUTEROL 0,2MCG; Sabah 1-Akşam1

Steroid kullanmak istedikten sonra seçenek çoğalır.Fakat bayan olmasından ve steroid geçmişi olmamasından dolayı, ilk öneri zararı min. seçenekler olur.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tyler Durden
      Clenbuterol’un ortalama fiyatı nedir ve orjinal olup olmadığı nereden anlaşılır ?
    • Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?
    • Yazan: Tr3n
      Clenbuterola başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum uzun süre clenbuterol kullanıp kalp sorunları yaşayan oldu mu aramızda  kalp ritmi sorunları vs daha önce kısa süreli bulgar kullanıp etki alamamıştım başka marka deniycem.
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selamlar.
      clen günlük 10-20 mg anavar yapmayı düşünüyorum 4-6 hafta Sorularım:
      Daha önce hiç roid geçmişim yok, bu dozlar sizce kür sonrası pct gerektirir mi? Küre girmeden önce ve sonra kan testi tahlillerimi yaptırmam gerekir mi ve hangi bölüm bununla ilgileniyor?  Son bir soru olarakta aldığım oxandrolone’nin ox. gibi çalıştığını nasıl anlarım?  Teşekkürler, saygılar.
    • Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.