Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muro9078

Rad 140 mk677 mix 6 hafta kullanımı pct gerektirirmi sayın üstadlarım

Önerilen İletiler

Muro9078    24

6 hafta mk 677 ve rad 140 pct gerekirmi herhangi bi baskılama vesayre yaparmı ostrajende sorun olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aydnfath    27

forumda @Loving hocanın o sarm lar hakkında başlıkları var bakıp fikir edinebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Mk677 yi 12 ay kullansan da hormon baskılamaz pct gerekmez , çünkü sadece vücudun ürettiği doğal GH ı arttırıyor ..

Sahte mk677 hariç , bazı dolandırıcılar mk677 ham maddesi pahalı diye içine hafiften testo koyabiliyor ona dikkat et alicaksan Burak hocadan al kesinlikle..

Rad 140 bilimsel araştırmalara göre 8 haftadan sonra doğal sistemi baskilamaya başlıyor , ama kendini garantiye almak için kür sonu pct yaptırabilirsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muro9078    24
Asaletim, 26 dakika önce yazdı:

Mk677 yi 12 ay kullansan da hormon baskılamaz pct gerekmez , çünkü sadece vücudun ürettiği doğal GH ı arttırıyor ..

Sahte mk677 hariç , bazı dolandırıcılar mk677 ham maddesi pahalı diye içine hafiften testo koyabiliyor ona dikkat et alicaksan Burak hocadan al kesinlikle..

Rad 140 bilimsel araştırmalara göre 8 haftadan sonra doğal sistemi baskilamaya başlıyor , ama kendini garantiye almak için kür sonu pct yaptırabilirsin..

Kullanalı 2 3 ay geçti üstünden ama bi yan etki vs görmedim ereksiyondan olsun başka bişe olsun psikolojik çok araştırmak da zararlı 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
Muro9078, 2 saat önce yazdı:

6 hafta mk 677 ve rad 140 pct gerekirmi herhangi bi baskılama vesayre yaparmı ostrajende sorun olurmu 

nasıl bir verim aldın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Asaletim, 7 saat önce yazdı:

Kardeşim neye dayanarak 12 ay kullansanda hormon baskılamaz diyebiliyorsun eger öyle bişi varsa protein tozu alacagınıza mk677 kullanın ben bu kadar uzun kullanan birini görmedim duymadım tam bilgi verecek olan varsa şimdiden teşekkür ediyorum ?

Muro9078, 7 saat önce yazdı:

Kullanalı 2 3 ay geçti üstünden ama bi yan etki vs görmedim ereksiyondan olsun başka bişe olsun psikolojik çok araştırmak da zararlı 😂

Kardeşim hala kullanmaya devam ediyormusun kaç mg ve etki yan etkiler hakkında detaylı bilgi verebilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Marimain, 11 dakika önce yazdı:

Kardeşim neye dayanarak 12 ay kullansanda hormon baskılamaz diyebiliyorsun eger öyle bişi varsa protein tozu alacagınıza mk677 kullanın ben bu kadar uzun kullanan birini görmedim duymadım tam bilgi verecek olan varsa şimdiden teşekkür ediyorum 

Sadece igf-1 tetikliyor hocam mk677, doğal yollardan tetikliyor , lh fsh gibi hormonlarla alakası yok , yabancı forumlarda okumuştum zaten fazla gh uzun vadede güzel etkin veriyor zaten mk-677 aslında sarms değil androjen reseptörlerine bağlanmıyor çünkü ,  satış pazarlaması iyi olsun diye sarms kategorisine eklenmiş,yanlışım varsa @metinav hocam görünce düzeltir misiniz 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Sadece igf-1 tetikliyor hocam mk677, doğal yollardan tetikliyor , lh fsh gibi hormonlarla alakası yok , yabancı forumlarda okumuştum zaten fazla gh uzun vadede güzel etkin veriyor zaten mk-677 aslında sarms değil androjen reseptörlerine bağlanmıyor çünkü ,  satış pazarlaması iyi olsun diye sarms kategorisine eklenmiş,yanlışım varsa @metinav hocam görünce düzeltir misiniz 

O zaman @metinav abi günlük 25 mg 1 yıl kullanim bi zararı yoksa uzun bir ara verdikten sonra 1 yıl naturel ilerlemeyi düşünüyorum bi zararı olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Marimain, Bir saat önce yazdı:

O zaman @metinav abi günlük 25 mg 1 yıl kullanim bi zararı yoksa uzun bir ara verdikten sonra 1 yıl naturel ilerlemeyi düşünüyorum bi zararı olmaz 

Kardeşim yorumda yazdım belirttim, ama dinlenmiyor...Ben şahsen kimseye zarar görebileceği bir şeyi önermiyorum.Bu senin doğal üretimini canalandıran ve aynı yoldan uyaran etkilere sahip.Sarms olarak nitelendirilmesine bakma, esasen büyüme modülatörü.Sen ki bir yıl hariçten büyüme hormonu kullanacam diye yazabiliyorken, mk677 için tereddüt ediyorsun :)

Büyüme hormonu kullanımı sonucunda, şeker hastalığı gelişebilir bu risk var.Ama bunda yok, çünkü neredeyse tüm süreçleri doğal şekilde geçiyor ve gerektiğinde baskılanabilir.Diğerinde böyle bir durum yok...Sonra elin, ayağın, çenen, burnun büyürse kimseye şikayet etme :)

Marimain, Bir saat önce yazdı:

Sarms çeşitleri içinde mk677 ve cardarin kullanırken endişe etmeye gerek yok, diyebiliriz.Fakat yine de 4-6 ay kullanıp bir ay ara verip tekrar kullanmak daha sağlıklı olur.Vucudumuzda bir şey, sürekli varsa ve yüksek seyrediyorsa ona er geç duyarsızlık gelişiyor.O nedenle arada bir silkelenmek ve ortam değiştirmek lazım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Kardeşim yorumda yazdım belirttim, ama dinlenmiyor...Ben şahsen kimseye zarar görebileceği bir şeyi önermiyorum.Bu senin doğal üretimini canalandıran ve aynı yoldan uyaran etkilere sahip.Sarms olarak nitelendirilmesine bakma, esasen büyüme modülatörü.Sen ki bir yıl hariçten büyüme hormonu kullanacam diye yazabiliyorken, mk677 için tereddüt ediyorsun :)

Büyüme hormonu kullanımı sonucunda, şeker hastalığı gelişebilir bu risk var.Ama bunda yok, çünkü neredeyse tüm süreçleri doğal şekilde geçiyor ve gerektiğinde baskılanabilir.Diğerinde böyle bir durum yok...Sonra elin, ayağın, çenen, burnun büyürse kimseye şikayet etme :)

Sarms çeşitleri içinde mk677 ve cardarin kullanırken endişe etmeye gerek yok, diyebiliriz.Fakat yine de 4-6 ay kullanıp bir ay ara verip tekrar kullanmak daha sağlıklı olur.Vucudumuzda bir şey, sürekli varsa ve yüksek seyrediyorsa ona er geç duyarsızlık gelişiyor.O nedenle arada bir silkelenmek ve ortam değiştirmek lazım :)

Abi gelecek ay o zaman siparişi verim 6 aylık mk677 yanına bişi ekleyebilirmiyim dogal üretimi baskılamayan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Marimain, 14 dakika önce yazdı:

Abi gelecek ay o zaman siparişi verim 6 aylık mk677 yanına bişi ekleyebilirmiyim dogal üretimi baskılamayan

Mk677 nin orjinal oldugundan emin ol hocam , hammaddesi çok pahalı , çoğu dolandırıcı içine başka şeyler koyabiliyor, kullanmaya başlamadan önce hastaneden igf-1 e baktır ve kullanmaya başladıktan 15-20 gün sonra tekrar igf-1 ine baktır , arada fark olmalı .

Burak hocadan almanı tavsiye ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Asaletim, 26 dakika önce yazdı:

Mk677 nin orjinal oldugundan emin ol hocam , hammaddesi çok pahalı , çoğu dolandırıcı içine başka şeyler koyabiliyor, kullanmaya başlamadan önce hastaneden igf-1 e baktır ve kullanmaya başladıktan 15-20 gün sonra tekrar igf-1 ine baktır , arada fark olmalı .

Burak hoca en mantıklısı her zaman

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Marimain, 2 saat önce yazdı:

@Loving ile konuşursan daha belirleyici olur planlama.Tek tek konuşursun isteklerini, beklentilerini. Sana gideni tavsiye eder.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Enes Arslan    0
Asaletim, 09.01.2021 - 22:44 yazdı:

Kral Burak hoca kim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Enes Arslan, 34 dakika önce yazdı:

Kral Burak hoca kim

Sol altta whatsapp logosu varya. Oraya tikla ve iletisime geç. Forum yetkilisi kendisi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.