Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

JokerJoker

Magnezyum,çinko desteği için kazıklanmayın.

Önerilen İletiler

JokerJoker    154

Merhaba piyasada magnezyum ve çinko içerikli ek gıdalar fahiş fiyatlara satılıyor. Kazıklanmak istemeyenler için eczanede satılan magnezinc.

Screenshot_2020-12-31-18-56-55-623_com.android.chrome.jpg

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Kesinlikle , zma,vitaminler falan hepsi çok pahalı eczaneye göre , supplement konusunda da creatine,bcaa falan girin Akcan kimya'ya veya başka bir kimya şirketine saf hammadde alın tek farkı kabı sade üstünde A4 kağıtla creatine yazıyor .  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Buğrahan13, 8 dakika önce yazdı:

Dostum link birakirmisin akcan kimyanin hangi siteden alıyorsun

Akcan kimya n11 yazınca cikiyor hocam creatine,bcaa, maltodextrine normal supplementlere göre çok ucuz ama beta alanını normal supplementlerle aynı fiyat , bende geçen ay keşfettim forumda birisi besin takviyeleri konusu açmıştı ordan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Akcan kimya n11 yazınca cikiyor hocam creatine,bcaa, maltodextrine normal supplementlere göre çok ucuz ama beta alanını normal supplementlerle aynı fiyat , bende geçen ay keşfettim forumda birisi besin takviyeleri konusu açmıştı ordan .

Valla cok iyi ya baktimda harbi bu zamana kadar kaziklanmisiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Buğrahan13, Şimdi yazdı:

Valla cok iyi ya baktimda harbi bu zamana kadar kaziklanmisiz

Aynen hocam ya bende farkedince bu kimya şirketlerini öyle demiştim , zaten supplement şirketleri böyle kimya şirketlerinden hammadde alıp kendi damgalarini vuruyorlar üstüne kaar payı koyup .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, 24 dakika önce yazdı:

Aynen hocam ya bende farkedince bu kimya şirketlerini öyle demiştim , zaten supplement şirketleri böyle kimya şirketlerinden hammadde alıp kendi damgalarini vuruyorlar üstüne kaar payı koyup .

Simdi baska kimya siteleride buldum bida buralardan alırım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Bu arada hiç kullandinmi akcan kimyadan ürün

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Buğrahan13, 14 dakika önce yazdı:

Bu arada hiç kullandinmi akcan kimyadan ürün

Creatine aldım yarım kilo , diğer markalardan farkı yok .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Buğrahan13, Bir saat önce yazdı:

Simdi baska kimya siteleride buldum bida buralardan alırım 

Her siteye de güvenmemek gerek. Saglık bakanlığı onaylı üretim yapan firma ise eğer o firmanın her ürünü alınır. Bir zamanlar genrise nutrion vardı ,Ankara'da yerli üretim yapan; o firmadan çok alışveriş yapmıştım ama şuan üretimi durdurmuşlar . Akcan kimyayı da bu sitede gördüm, siparis ettim fakat henüz elime ulaşmadı. Gelsin bakalım. Yanliz bcaa saf olsugu için tadı acaip kötü olur bunu göz önünde bulundurun :)

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
Asaletim, 2 saat önce yazdı:

Asaletim, 49 dakika önce yazdı:

Creatine aldım yarım kilo , diğer markalardan farkı yok .

Eyvallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buğrahan13    16
JokerJoker, 31 dakika önce yazdı:

Her siteye de güvenmemek gerek. Saglık bakanlığı onaylı üretim yapan firma ise eğer o firmanın her ürünü alınır. Bir zamanlar genrise nutrion vardı ,Ankara'da yerli üretim yapan; o firmadan çok alışveriş yapmıştım ama şuan üretimi durdurmuşlar . Akcan kimyayı da bu sitede gördüm, siparis ettim fakat henüz elime ulaşmadı. Gelsin bakalım. Yanliz bcaa saf olsugu için tadı acaip kötü olur bunu göz önünde bulundurun :)

Haklısın dosrumy ama ben bcaa yi hep aromasiz kullandım herhangi bir sıkıntı olmaz dime akcan kimyadan bcaa creatine arginine alcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
boss41, 06.12.2020 - 18:20 yazdı:

Benim kullandıklarımda bu şekilde tabi hepsi devamlı kullandığım ürünler değiller yerine göre gerekli zamanlarda kombinleyerek kullanıyorum . Resimlerde sadece kreatin eksik onuda en ucuzundan alıyorum . Çoğunu kullanmıyorum uzun süredir ameliyat olduğumdan dolayı küre girecektik kaldı öyle .

Maltodekstrin 20 kg 269 tl ye almıştım en son . 5 kg şuan 95 tl ... 20 kg alındığında 110 tl kar ediyorsunuz hammadde sitelerinde .

Supplement firmaları ise acayip karlarla satıyor direk hammadde sitelerinden alın muazzam fiyat farkı var .

20201206_181703.jpg

20201206_180510.jpg

Ben Akcan kimya ürünlerini bu konudan görmüştüm @Buğrahan13 gördükten sonra creatinini söylemiştim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Magnezinc aylardır kullanırım etkisi yok diyen kafayı yemiştir üniversite zamanı erken saat derse gittiğim zaman zımba gibi yapıyordu beni hala kullanıyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, 3 saat önce yazdı:

Burası süpermiş ya taurin falan da baya ucuz alınır mı ne diyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Burası süpermiş ya taurin falan da baya ucuz alınır mı ne diyorsun? 

Baya ucuz kanka , memnunum yani ,önceden scitecin creatini kullanıyordum bir fark göremedim  bu creatin ile .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

Bu akcan kimyanın suplementleri kullananlar ne diyorsunuz normal bilindik markalar yerine buradan alınır mı hem fiyat olarakta çok uygun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
aydnfath, 42 dakika önce yazdı:

Bu akcan kimyanın suplementleri kullananlar ne diyorsunuz normal bilindik markalar yerine buradan alınır mı hem fiyat olarakta çok uygun ?

Sadece creatine kullanıyorum , memnunum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8

arkadaşlar benım de kur planım var vitamın takvıyesı ıcın arastırma yapıyordum .spor salonun da doktor bır arkadasım var kesınlıkle para yatırma boş yere dedi.yotube den de arastırma yaptım prof .dr. yavuz yorukoglu da aynı dusuncede...bu konu da cok kararsz kaldım sizin dusuncelerınız nelr?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, 3 dakika önce yazdı:

arkadaşlar benım de kur planım var vitamın takvıyesı ıcın arastırma yapıyordum .spor salonun da doktor bır arkadasım var kesınlıkle para yatırma boş yere dedi.yotube den de arastırma yaptım prof .dr. yavuz yorukoglu da aynı dusuncede...bu konu da cok kararsz kaldım sizin dusuncelerınız nelr?

Ben D3 vitamini ve magnezinc hep kullanırım , çok güzel etkileri oluyor . Sağlık ocağından kan testi yaptır , hangi vitaminler eksikse onları kullan hocam , vitaminler asla gereksiz değildir , vitamin eksikliklerin de bir sürü hastalık gözlemlenebiliyor .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8

kardesım yaptırdım hıc bır sıkıntı yok, benım amacım karaciğeri saglama almaktı d vıtamını ıcın % 95 gunes gereklı oldgunu soyledı yavuz yorukoglu.benım de trendyolda sepetım de omega 3 ,k2,d3,b,c,engınar,gınseng vs paketı yapmıstım ama sanırım almayıcam...karacıger ıcın nac 600,bir de magnezinc yeterlı gıbı su anda eczane urunleri daha saglıklı gibi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
isacorek, 5 dakika önce yazdı:

kardesım yaptırdım hıc bır sıkıntı yok, benım amacım karaciğeri saglama almaktı d vıtamını ıcın % 95 gunes gereklı oldgunu soyledı yavuz yorukoglu.benım de trendyolda sepetım de omega 3 ,k2,d3,b,c,engınar,gınseng vs paketı yapmıstım ama sanırım almayıcam...karacıger ıcın nac 600,bir de magnezinc yeterlı gıbı su anda eczane urunleri daha saglıklı gibi..

D3 için güneş şart reis ama , kış ayındayız güneş 0 , eczaneden D3 de almanı tavsiye ederim , nac600 magnezinc zaten olmazsa olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8

aynen kardesım oylr yapıcam ben de 400-500 tl arası spetım tutuyordu fıyat performans olarak da ne kullandıgımız belli degıl... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
isacorek    8
Asaletim, 21 dakika önce yazdı:

D3 için güneş şart reis ama , kış ayındayız güneş 0 , eczaneden D3 de almanı tavsiye ederim , nac600 magnezinc zaten olmazsa olmaz.

akcankımya da deve dıkenı felan da var sence alınır mı ,?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.