Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Leepriest35    736
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim brom.Bacağı istedigim seviyeye getirirsem klasik yoksa muscular.Tr diyip duruyoruz küçümsüyoruz ama çok sağlam genetikler mevcut.

Sen size ekle bence gelir 😁 trdeki sporcuların çoğu küçük size estetikler evet ama o vücüt geliştirme değil bana göre vücüt geliştirme mass bodybuildingdir yanlış anlamasın kimse mens physique bence vucut geliştirme değil.

Klasik veya bodybuilng bu işin özü 👌🏼

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

Merhabalar kardesim çaban içib tebrik ediyorum seni mükemmel işler yapmıssın :o, sorum şu decadan ne gibi etki ve yanetkiler aldın ve deca küründe ilaçlarının dozları ne şekildeydi ve karaciğer durumun nasıldı, ben de seninki gibi bir yol izlemek istiyorum fakat en çok decadick olmaktan korkuyorum tavsiyen nedir ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
d3lici, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar kardesim çaban içib tebrik ediyorum seni mükemmel işler yapmıssın :o, sorum şu decadan ne gibi etki ve yanetkiler aldın ve deca küründe ilaçlarının dozları ne şekildeydi ve karaciğer durumun nasıldı, ben de seninki gibi bir yol izlemek istiyorum fakat en çok decadick olmaktan korkuyorum tavsiyen nedir ? Teşekkürler.

Teşekkür ederim.Deca dick eğer ne yaptığınızı biliyorsanız pek korkulacak bir şey değil bence 3.deca kürüm şu ana kadar sorun yaşamadım.İnsallah yaşamam da.Ama psikoloji sizi çok etkiler.Deca dick olmasanız bile o psikolojiye sokarsaniz kendinizi olmanız muhtemel.Decada dozlar 400mgydi yani haftada 2ml.Şu anda 300 npp + 400 testo cypionat kullanıyorum.Bence bolde+testo vücudunuza göre turinabol kullanabilirsiniz.Bu kadar korkuyorsanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
d3lici, 6 saat önce yazdı:

decadick için tudca kullabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
STALOB, 5 dakika önce yazdı:

decadick için tudca kullabilirsin 

Sebebi nedir? Neden decadick için tudca kullanılması gerekiyor? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
hectordoyle, Şimdi yazdı:

arkadaşımın hocası ona decadick için tudca kullandırtmıştı  bende ordan hatırlıyorum ama sebebini sormadım hocasını görünce sorarım yazarım buraya

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

gerek yök testonun miligramı decadan bi tık yüksek olsun 2 haftada bir aynı gün 1 tablet dostinex atıp kafaya fazla takmayın bunlar decadick önlemek için yeterli  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Tudca değil cabergolin miş özür dilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
STALOB, 18 dakika önce yazdı:

Tudca değil cabergolin miş özür dilerim 

yani dostinex :D

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Vural2, 19.02.2022 - 01:51 yazdı:

Şu formu daha büyük ve define hale getirene kadar bulkdayım.

Düşük doz npp ve testo ile vücudumun tepkisini ölçücem.Durumu bildiririm foruma girmeyi unutmazsam :D 

Merhaba dostum bulkta beslenmen nedir birde cardio yapıyor musun ? Yapıyorsan Haftanın kaç günü yanıtlarsan sevinirim teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Merhaba dostum bulkta beslenmen nedir birde cardio yapıyor musun ? Yapıyorsan Haftanın kaç günü yanıtlarsan sevinirim teşekkürler 

Vücudumu şu an test aşamasındayım her gün 40dk cardio yapıyorum.Bulkun 2. haftasındayım.Bugün pirinci 450den 500e çekecegim.100 yulaf 5yumurta 1i tam 500 pirinç + 400 tavuk + %30-40 kirli beslenme :P

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Vural2, 28.02.2022 - 11:50 yazdı:

Vücudumu şu an test aşamasındayım her gün 40dk cardio yapıyorum.Bulkun 2. haftasındayım.Bugün pirinci 450den 500e çekecegim.100 yulaf 5yumurta 1i tam 500 pirinç + 400 tavuk + %30-40 kirli beslenme :P

Suanlik hangi marka anabolik kullanmaktasin hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
d3lici, 4 dakika önce yazdı:

Suanlik hangi marka anabolik kullanmaktasin hocam

Novalife,evogen.1-2 haftaya sustanon geçmeyi düşünüyorum.Durumu tecrübelerimi yazarım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Feng, 01.03.2022 - 17:53 yazdı:

Neden sustanon vural? Evogenin testosu overdose

Görmemişim mesajınızı kusura bakmayın.Birkaç kişi ile konuştum eczaneden %100 dolu bildigin ürünü almak varken niye macera arıyorsun dediler.Mantıklı da geldi.Bir de onu denemek istiyorum bulabilirsem.Siz hangisini kullandnız testo olarak evogen mix de alabilirim sustanon bulamazsam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Görmemişim mesajınızı kusura bakmayın.Birkaç kişi ile konuştum eczaneden %100 dolu bildigin ürünü almak varken niye macera arıyorsun dediler.Mantıklı da geldi.Bir de onu denemek istiyorum bulabilirsem.Siz hangisini kullandnız testo olarak evogen mix de alabilirim sustanon bulamazsam.

İran enanth kullan pişman olmazsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Sustanon bazı bünyelerde sıkıntısız çalışırken, benim gibi bünyelerde cildi çok yağlandırıp sivilce yapabiliyor.  Sustanonun fabrikasını verseler bir damlasını kullanmam. Gerçi keşke verseler, forumda amme hizmeti yapar dağıtırdık :)

Ayrıca karışık ester de hormonal duygu durum bozukluğu yapabilir biliyorsun zaten başına gelebilecek tüm etki ve yan etkileri, bizimki sadece bir hatırlatma :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
gönderildi (düzenlendi)

Dostum sustanon dengesiz hormon durumu pct zorluğu çok aromataz vb. Sebeplerden dolayı çok mantıklı değil. Güzel bir enanth yada cypionat çok daha iş görür 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Aynı fikirdeyim bende sustanon denemek istiyorum. 

Milos sarcev sustanon kullanıyordu en son bulabilirsem videosunu eklerim. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Enhantate ve sustanonu kıyaslamak gerekirse sustanon enhantateyi döver. Ama sustanonda cilt yağlanması felaket. 

Tabi bu dediklerim benim bünyem için.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende kenarda 30 ampül kadar sustanon var son kullanma tarihi 2026.. yanına ne eklesem nasıl yapsam diye sonraki kürlerde düşünüyorum. Zaten sivilce probleminden bıkmasaydım tak diye 750 mg'a çıkıp devam edecektim. Güzel, güçlü ilaçtır sustanon. @rastlantisal Ümit abi boldenondan sivilce problemi yaşıyor, sustanonun kendisi sivilce yapıyor hangi ilaçla dengeyi nasıl bulayım diye hala düşünüyorum belki tren enant + sustanon yaparım ya da karaborsada satsam mı ne yapsam bu kadar sustanonu :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
NamasteGodDamnİt, 11 dakika önce yazdı:

Bende kenarda 30 ampül kadar sustanon var son kullanma tarihi 2026.. yanına ne eklesem nasıl yapsam diye sonraki kürlerde düşünüyorum. Zaten sivilce probleminden bıkmasaydım tak diye 750 mg'a çıkıp devam edecektim. Güzel, güçlü ilaçtır sustanon. @rastlantisal Ümit abi boldenondan sivilce problemi yaşıyor, sustanonun kendisi sivilce yapıyor hangi ilaçla dengeyi nasıl bulayım diye hala düşünüyorum belki tren enant + sustanon yaparım ya da karaborsada satsam mı ne yapsam bu kadar sustanonu :D 

Sustanon bende sivilce yapmadı. Boldenon evlerden ırak. Evde 1 şişe daha var yatıyor kuzu kuzu.

Bana sorarsan anbolizanı anabolizana bağladığın aralıkta kullan derim. Only sustanon olarak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Sustanon bende sivilce yapmadı. Boldenon evlerden ırak. Evde 1 şişe daha var yatıyor kuzu kuzu.

Bana sorarsan anbolizanı anabolizana bağladığın aralıkta kullan derim. Only sustanon olarak.

Aynen vücudu sustanon ile dinlendirip sonrasında asıl küre start verilebilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
NamasteGodDamnİt, 28 dakika önce yazdı:

belki tren enant + sustanon yaparım

Güzel kombo olur bence :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

İran enanth kullan pişman olmazsın 

Burak abiye sorayım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, 2 saat önce yazdı:

Sustanonda odem sorunu yasamiyor musunuz arkadaslar

Ben yasamadim. Yanlis aklimda kalmadi ise bir kere olmustu o da cok surmedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.