Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.330

Çok iyi evrim be.

Tebrikler kardeşim.

Vural2, 14.12.2021 - 18:50 yazdı:

Bulkun son haftası pzt define başlar.İçimde yarım kalan yarış isteği dolayısıyla bulku uzun tutamadım xD 

Hala F.B hoca ile mi çalışıyorsun?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    887
Vural2, 14.12.2021 - 18:50 yazdı:

Bulkun son haftası pzt define başlar.İçimde yarım kalan yarış isteği dolayısıyla bulku uzun tutamadım xD 

ankara yarısındakı formun cok ıyıydı bro. bu yarış daha iyisi olacagına hiç şüphem yok arada instadan v stalklıyorum senı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

Estetik shape her türlüsü var çok iyi duruyorsun 

Teşekkür ederim kankam <3

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Hala F.B hoca ile mi çalışıyorsun?

Aynen abi.

Askabar, 1 saat önce yazdı:

ankara yarısındakı formun cok ıyıydı bro. bu yarış daha iyisi olacagına hiç şüphem yok arada instadan v stalklıyorum senı :D

İlk yarış olduğu için eksiğimiz çoktu ani bir karar ile yarışmaya girmeye karar verdiğim için ketojenik diyet yapmak zorunda kaldık.Stalkla brom takip etmiyorsam edeyim seni xD 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

İlk yarış olduğu için eksiğimiz çoktu ani bir karar ile yarışmaya girmeye karar verdiğim için ketojenik diyet yapmak zorunda kaldık.Stalkla brom takip etmiyorsam edeyim seni xD 

Takip attım şimdi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Biraz acı çekicez.Bulkta her istediginizi yemeyin :( Hepsi pumpsız 200pirinç form :((

Dostum merhaba F.B'den pt mi alıyorsun yoksa sadece ürünleri mi kullanıyorsun, hangi ürünlerini kullandın bu zamana kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
NamasteGodDamnİt, 39 dakika önce yazdı:

Dostum merhaba F.B'den pt mi alıyorsun yoksa sadece ürünleri mi kullanıyorsun, hangi ürünlerini kullandın bu zamana kadar

Evet beraber çalışıyoruz.Nova kullanıyorum.Oxygen ile hemen hemen aynı kalitede olduğunu düşünüyorum.Önceki hazırlığımda oxygen kullanmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Biraz acı çekicez.Bulkta her istediginizi yemeyin :( Hepsi pumpsız 200pirinç form :((

Dostum sen tren kullanırken kaç mg kullanmıştın haftalık? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Brom titrete titrete geliyor 🔥

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Çok iyi 🔥🔥🔥 güzel genetik kanka. 

Başarılar yarışmada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 6 saat önce yazdı:

Dostum sen tren kullanırken kaç mg kullanmıştın haftalık? 

Ben genelde her ilaçta başlangıç dozu kullanıyorum testo hariç.Tren 300mg/3ml

Witcher, 4 saat önce yazdı:

Brom titrete titrete geliyor 🔥

Teşekkürler güzel yorumlarınız için motivasyona en çok ihtiyaç duydugum dönem <3

Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Çok iyi 🔥🔥🔥 güzel genetik kanka. 

Başarılar yarışmada 

Teşekkürler güzel yorumlarınız için motivasyona en çok ihtiyaç duydugum dönem <3

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Değişik bir adam oldun. :)

2 sene önce yüzünü gizleyip şu halinin fotosunu sana atsanalar "ohaaa kim bu" derdin. :)

Yarışmadan sonra before after bekliyorum senden. küre hiç başlamadan önceki halin ve son halin şeklinde. 

Tebrik ederim gerçekten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Değişik bir adam oldun. :)

2 sene önce yüzünü gizleyip şu halinin fotosunu sana atsanalar "ohaaa kim bu" derdin. :)

Yarışmadan sonra before after bekliyorum senden. küre hiç başlamadan önceki halin ve son halin şeklinde. 

Tebrik ederim gerçekten.

Teşekkürler abi yarışmayı atlatayım istediğin before after olsun xD Teşekkürler 

Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Dostum çok iyisin çok 👏 

Teşekkürler abi seni de takipteyiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Vural2, 05.02.2022 - 15:09 yazdı:

Çok Çok iyi Form Tebrikler :D Bu arada Siklet mi değiştirdin ? Bacaklar Klasikci gibi :D Şuan ki ilaçlar ve dozlarını paylaşır mısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Çok Çok iyi Form Tebrikler :D Bu arada Siklet mi değiştirdin ? Bacaklar Klasikci gibi :D Şuan ki ilaçlar ve dozlarını paylaşır mısın ?

Teşekkürler klasik için küçük kalacağımı düşünüyorum ama son forma göre hareket etmeyi düşünüyorum.300prop 300tren 50mg wins

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler klasik için küçük kalacağımı düşünüyorum ama son forma göre hareket etmeyi düşünüyorum.300prop 300tren 50mg wins

Trde değerlendirme nasıl hakim değilim ama klasikte kütleden çok estetik olmak önemli oran orantı simetri hepsi var sende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Trde değerlendirme nasıl hakim değilim ama klasikte kütleden çok estetik olmak önemli oran orantı simetri hepsi var sende

Genel olarak harmoniye bakılıyor tabiki ve atletik fizik kütlesinden fazlası gerekiyor.

Testocu, 2 saat önce yazdı:

bel dahil fizik süper ben okadar katı diet yapmama ragmen göbeği eritemedim :(

Teşekkür ederim daha podyum formuna çok var.Aç kalınca gitmeyen bir şey kalmıyor ya :(

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Askabar, 6 saat önce yazdı:

İlk 5 e girenlerin kütlesine bakmanı öneriyorum mens physique bile kütle istiyor  baran kalaycının tr şampiyonu olduğu donemler geride kaldı sütün gibi vucutlar bırak dereceyi ilk 16 dan elenirsin olabildiğince patlak 3 boyutlu ve kütleli olmalısın. 

Tabikide en önemlisi poz kendini göstermek diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

İlk 5 e girenlerin kütlesine bakmanı öneriyorum mens physique bile kütle istiyor  baran kalaycının tr şampiyonu olduğu donemler geride kaldı sütün gibi vucutlar bırak dereceyi ilk 16 dan elenirsin olabildiğince patlak 3 boyutlu ve kütleli olmalısın. 

Tabikide en önemlisi poz kendini göstermek diye düşünüyorum 

Aynen öyle o yüzden sen güzel kütleyi kazanıp direkt şampiyon olmayı bekliyorsun.Tanıyorum seni brom.Ben de öyle yapıcam gibi mental ve fiziksel olarak 0ım yarışı salma ihtimalim çok yüksek ve senin gibi düşünüp direkt şampiyon olmak istiyorum.Sonra tr dosyası kapanır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Muazzam iş çıkarmışsın cidden söylemeden gecemicem biraz daha sabır edip eylüle girebilirdin karamsar ve kararsız gördüm seni yazdıklarından hayırlısı olsun herşey senin için 👏🏾

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 46 dakika önce yazdı:

Muazzam iş çıkarmışsın cidden söylemeden gecemicem biraz daha sabır edip eylüle girebilirdin karamsar ve kararsız gördüm seni yazdıklarından hayırlısı olsun herşey senin için 👏🏾

İnşallah kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Aynen öyle o yüzden sen güzel kütleyi kazanıp direkt şampiyon olmayı bekliyorsun.Tanıyorum seni brom.Ben de öyle yapıcam gibi mental ve fiziksel olarak 0ım yarışı salma ihtimalim çok yüksek ve senin gibi düşünüp direkt şampiyon olmak istiyorum.Sonra tr dosyası kapanır.

Karar senin bro ama kesinlikle mental olarak rahatlamanı tavsiye ediyorum. Ruhsal olarak ne kadar sağlıklıysan (tr şartlarında) o kadar verimli ve güzel geçiyor kesinlikle uzun bir bulk kürü minumum 4 ay.

Çevremde her yarışa girip sürekli dereceye giremeyen adam dolu ve bu ilaçları 5-6 yıldır kullanıyorlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
Vural2, 05.02.2022 - 15:09 yazdı:

Mükemmel form kardeşim.Emeğine sağlık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.