Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.527
Vural2, 16 dakika önce yazdı:

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Sizlerin görüşleri benim için değerli.Kendinize dedeler heyeti diyerek haksızlık etmeyin abi 20 yaşında tek hayatı bilgisayar oyunları ve telefon olan gençlere bin basarsınız.Sizin değişimleriniz de bomba olmuş.Foruma anca bakabildim,sert bir süreç geçirdim.Hem fiziksel hem mental.50gr pirinç bile 4 saat antrenman beni baya bir zorladı.İlerde ne göreceğiniz bakalım.Şuan karantinadayım Corona yüzünden 😔 

Olsun bunu dinlenme süreci olarak düşün, gerçekten bazen hırstan unutuyoruz dinlenmeyi. Geçmiş olsun :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Karantinam bitince bulk kürüne girmeyi düşünüyorum.Fikirlerinizden yararlanmak istiyorum.Definasyon kürünü bitirdim.Köprü şeklinde bir kaç hafta only propionat gidip.Sonra bulk kürüne girmek mantıklı mıdır ? Yoksa vücudu 1-2 ay komple dinlendirip pct yapıp bulka girmek daha mı mantıklı ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Günlük kaç kalori alıyorsun definasyonda?  Kaç kilosun şu an kanka formun iyi duruyor, bence hiç bulk yapma.

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
gnr35, 3 dakika önce yazdı:

Günlük kaç kalori alıyorsun definasyonda?  Kaç kilosun şu an kanka formun iyi duruyor, bence hiç bulk yapma.

Definasyonun dip formu için 1300 1500 kalorilere kadar düştüm.Şuan 75 kilo filanim.Yarişma düşüncem var o yüzden kütlenlm yetersiz geliyor bana göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 20 dakika önce yazdı:

Definasyonun dip formu için 1300 1500 kalorilere kadar düştüm.Şuan 75 kilo filanim.Yarişma düşüncem var o yüzden kütlenlm yetersiz geliyor bana göre.

Sağlam bulk çok ileri atar seni 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 23 dakika önce yazdı:

Sağlam bulk çok ileri atar seni 

Ben de öyle düşünüyorum hocam da dediğim gibi bir süre only testo yapıp köprü mü yapsam yoksa pct yapıp dinlendirsem mi vücudu onda kararsız kaldım.Kan testini verdim, sonuçların çıkmasını bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Ben de öyle düşünüyorum hocam da dediğim gibi bir süre only testo yapıp köprü mü yapsam yoksa pct yapıp dinlendirsem mi vücudu onda kararsız kaldım.Kan testini verdim, sonuçların çıkmasını bekliyorum.

Kan testi ve mental seviyen iyiyse geçiş yapabilirsin bende bu aralar mental olarak çok iyi hissetmiyorum garip bir sekilde yüzümde sivilce çıktı vücudumun hiç bir yerinde olmamasına rağmen anlam veremiyorum 😁

Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Kan testi ve mental seviyen iyiyse geçiş yapabilirsin bende bu aralar mental olarak çok iyi hissetmiyorum garip bir sekilde yüzümde sivilce çıktı vücudumun hiç bir yerinde olmamasına rağmen anlam veremiyorum 😁

Tavsiyelere açığım fotoğrafı paylaştım biliyorum büyütülecek bir şey yok ama insan yüzü işte 😁

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Bence dinlendir.

Sonra testo ile kürüne devam edersin.

Dinlendirirken kas kaybını önlemek için sarmslardan faydalanabilirsin.

@Leepriest35ile aynı düşünüyorum. Altyapın şahane oldu. Dip formun 75kg değil en azından 80kg olmalı. Onun içinde bulk candır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Tavsiyelere açığım fotoğrafı paylaştım biliyorum büyütülecek bir şey yok ama insan yüzü işte 😁

Mental şuanlık iyi.Yarıştan çıktım 3-4 gündür her istediğimi yiyorum, vücut her gün daha çok büyüyor 😂 Dediğin gibi test sonuçlarını bekleyip karar vermek en doğrusu test sonuçlarını burda paylaşacağım.Fakat hormon testi için 15 günde çıkar dedi.Anlam veremedim 15 gün nedir ya.

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bence dinlendir.

Sonra testo ile kürüne devam edersin.

Dinlendirirken kas kaybını önlemek için sarmslardan faydalanabilirsin.

@Leepriest35ile aynı düşünüyorum. Altyapın şahane oldu. Dip formun 75kg değil en azından 80kg olmalı. Onun içinde bulk candır.

Sarmslara verecek param yok abi doğrusu kütleyi korumak için haftada 300 propionat iş yapar gibi düşündüm.O yüzden köprü yapayım mı diye danışayım dedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, 1 saat önce yazdı:

Mental şuanlık iyi.Yarıştan çıktım 3-4 gündür her istediğimi yiyorum, vücut her gün daha çok büyüyor 😂 Dediğin gibi test sonuçlarını bekleyip karar vermek en doğrusu test sonuçlarını burda paylaşacağım.Fakat hormon testi için 15 günde çıkar dedi.Anlam veremedim 15 gün nedir ya.

Sarmslara verecek param yok abi doğrusu kütleyi korumak için haftada 300 propionat iş yapar gibi düşündüm.O yüzden köprü yapayım mı diye danışayım dedim.

Yarışmada derece geldi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 17.09.2021 - 20:22 yazdı:

Diyeti bozduktan her şeyi yedikten sonraki güncel form.Yorumlarınızı bekliyorum.

Çok estetik bro devam 😁😁 tam anlamıyla V shape görüntüsü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Çok değişmişsin sen en son gördüğümde kütleli sulu yağlı bi form vardı adam inceldikçe incelmiş 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Çok değişmişsin sen en son gördüğümde kütleli sulu yağlı bi form vardı adam inceldikçe incelmiş 😂

Cok sert definasyon geçirdim hocam.Birde ilk kez definasyon yaptım.baya zorladı beni.Dirty bulk düşman başına.Biraz daha canımın istediklerini yiyeyim clean bulk başlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Vural2, 7 saat önce yazdı:

Cok sert definasyon geçirdim hocam.Birde ilk kez definasyon yaptım.baya zorladı beni.Dirty bulk düşman başına.Biraz daha canımın istediklerini yiyeyim clean bulk başlar.

Definasyonun 20.sinde de aynı zorluğu yaşayacaksın hiç merak etme :D

Açlıktan ağlayan müsabıklar gördü bu gözler.

Forma zaten söylenecek laf yok. 

Tebrik ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Feng, 18.09.2021 - 03:47 yazdı:

2. Oldun sanirim fb hocayla tebrik ederim dostum nice basarilar dilerim

Güvenlik sebebiyle yarışma hakkında bilgi ve foto paylaşmiyorum.Tesekkurler.

1 hafta önce tren masteron ve winstrolü kesmiştim.Sadece propionat devam ediyordum.Burak hocamın dediği gibi tahlile gitmeden 2 gün önce propionat enjeksiyonunu yaptım.Sonuçlar şöyle.Treni kestim yine de cabaser kullanmama gerek var mıdır ? 4-6 hafta arası only testo gidip bulk kürüne geçmeyi düşünüyorum.

Screenshot.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Çok değil ama biraz yüksek, yarım tablet bile işini görebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Bu konuya bakmayalı aylar oldu, sana nolmuş be :D Yaptığın her şeyin hakkını vermişsin vallahi tebrik ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Bu konuya bakmayalı aylar oldu, sana nolmuş be :D Yaptığın her şeyin hakkını vermişsin vallahi tebrik ederim

Teşekkürler abi.Daha iyisi çok yakında uzun bir bulk yapıp klasik fiziğe geçiş yapıyorum.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

61b8bd53476c7_WhatsAppImage2021-12-10at16_00_31.thumb.jpeg.1aa277d9d05f8e9cbb07170c9829accd.jpeg

Bulkun son haftası pzt define başlar.İçimde yarım kalan yarış isteği dolayısıyla bulku uzun tutamadım xD 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Vural2, 14.12.2021 - 18:50 yazdı:

Bulkun son haftası pzt define başlar.İçimde yarım kalan yarış isteği dolayısıyla bulku uzun tutamadım xD 

Nereden nereye , muthis gelisim :)

Daha ne kadar bulk yapacaksin zaten, bulka yer kalmamis heryer dolmus tasmis :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Nereden nereye , muthis gelisim :)

Daha ne kadar bulk yapacaksin zaten, bulka yer kalmamis heryer dolmus tasmis :)

Teşekkürler abi,daha yol uzun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 14.12.2021 - 18:50 yazdı:

Estetik shape her türlüsü var çok iyi duruyorsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.