Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rdm    2.527

@Vural2 kardeşim çok iyi olmuşsun ilk formuna göre, istersen cut da yapabilirsin bulkta, tam o kıvamdasın bence. 

Tren sonrası efsane olacaksın belli ki, başarılar dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Çok iyi üstad bir solaryuma bakar malum beyaz peynir gibiyiz :)

Yazın doğal solaryum her yer :) Bazı şeylerden bedava yararlanmak lazım. Gerçi siz İstanbulda denize de gidemezsiniz ki, sözümü geri aldım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 07.07.2021 - 00:58 yazdı:

Konuyu güncellemeyeli epey zaman olmuş.Malum tam kapanmada mecbur hepimiz sporu saldık.3-4 kere bir salona gittim günlük giriş usulü.Kapanma bitmeden 1-2 hafta önce propionat ve masteron başladım.Kapanma bitince de yanına clen ekledim.3 haftadır diyetteyim.Uzun bir süre cheat görünmüyor,istediğim formun çok ötesindeyim.Malum blaces marka ürünler kullanıyordum.Gözüm biraz yükseklerde olduğu için blacesi bırakıp,Spye geçiş yaptım.Bundan sonra @Lovinge emanetiz.Yarın küre treni de ekleyince sonuçları çok merak ediyorum.Yine ara ara konuyu güncellerim..

2023 İlkbahar-yaz döneminde Rusya'da veya Ukrayna da npc de men's physique ifbb pro olacaksın inşallah kankam 🐻 gibi hacimli 🐍gibi de yağ oranın var .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi psikolojik olarak neler yaşadın. Yaşadığın tüm deneyleri anlatabilir misin ben bir o kadar da mental olarak ne yaşadığını merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 17 dakika önce yazdı:

2023 İlkbahar-yaz döneminde Rusya'da veya Ukrayna da npc de men's physique ifbb pro olacaksın inşallah kankam 🐻 gibi hacimli 🐍gibi de yağ oranın var .

Daha çok yolumuz var hocam iyi yorumların için teşekkür ederim 🥰

Poyraz Babayiğit, 4 dakika önce yazdı:

Abi psikolojik olarak neler yaşadın. Yaşadığın tüm deneyleri anlatabilir misin ben bir o kadar da mental olarak ne yaşadığını merak ediyorum

Mental herşeyde olduğu gibi bu sporda da çok önemli.Tam kapanma dönemi ağırlık seti Bench sehpası almama rağmen lanet ediyordum,boşa çalıştığımı düşünüyordum.Açılınca yine kapanacak salonlar boşa yapıyorum gibi triplere girmiştim.Kapanmanın bir ayı ilacı komple kestim.O dönemde de baya küçüldüğümü hissediyordum.Cevremdeki insanlar psikolojik oldugunu söylüyordu.Ama yinede 5-6 kilo orda verdim.Cevremdeki boş boğaz insanlar salonda olsun dışarda olsun küçülmüşsün gibi söylemlerde bulunuyordu.Verdigim kilolara rağmen daha iyi gözüktüğümü farkettim. Definasyonun verdiği etki diyebiliriz sanırım.Ekstra olarak ürünleri sevdiğim bir abimden temin etmiştim.O bana yüksek kâr marjı ile kötü ürünleri kitledi.Saglik olsun.Belli form çok daha erken gelecekti..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Harika genetik. Elinden tutulup yarışlara itmelik bi genetik. Üstelikte yaşın daha genç, umarım önünü açabilecek hocalara denk gelirsin :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Maşallahın var bravo çok iyi gözüküyorsun

Teşekkürler abi.Tren enanth ilk enjeksiyonu bugün yaptım.Etkisini ne zaman hissetmeye başlarım.Sen de tren enanth kullanıyordun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Vural2, 9 saat önce yazdı:

Teşekkürler abi.Tren enanth ilk enjeksiyonu bugün yaptım.Etkisini ne zaman hissetmeye başlarım.Sen de tren enanth kullanıyordun.

Etkiyi hemen hissedersin verimi 3 4. Haftalar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Vural2, 9 saat önce yazdı:

Konuyu sık sık güncelle ki "tren gelir hoş gelir " mi gelmez mi biz de bilelim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nmc    0

Selam kardeşim. Vücüduna bakarak söylüyorum. Yağ+su oranın yüksek. ilk kür içinde aynısını ikinci kür içinde aynısını önereceğim. 

1-Testo Propianat - pazartesi/çarşamba/cuma

2- Dhd Boldenon - pazartesi/cuma

3- Masteron - pazartesi/cuma

4-Winstrol Tablet. - sabah/öğlen/akşam

testo+boldenon+masteron bu üçünü mix yap. 100 mg dan toplam 300 mg olarak pazartesi ve cuma günleri vur. 

çarşambayı testo ile tek geç 100 mg olarak. 

güzel bir beslenme planı ile hem hacim kazanırsın hem de bulk görünümünden çıkarsın....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
nmc, 47 dakika önce yazdı:

Selam kardeşim. Vücüduna bakarak söylüyorum. Yağ+su oranın yüksek. ilk kür içinde aynısını ikinci kür içinde aynısını önereceğim. 

1-Testo Propianat - pazartesi/çarşamba/cuma

2- Dhd Boldenon - pazartesi/cuma

3- Masteron - pazartesi/cuma

4-Winstrol Tablet. - sabah/öğlen/akşam

testo+boldenon+masteron bu üçünü mix yap. 100 mg dan toplam 300 mg olarak pazartesi ve cuma günleri vur. 

çarşambayı testo ile tek geç 100 mg olarak. 

güzel bir beslenme planı ile hem hacim kazanırsın hem de bulk görünümünden çıkarsın....

Yorumunuz için teşekkür ederim.Şuanlik hedefim en dibi görmek.Doldur boşalt da yapıyorum denebilir.Eğer trenden memnun kalırsam.Clean bulk giderken tren bolde testo enanth yapıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Vural2, 07.07.2021 - 00:58 yazdı:

Konuyu güncellemeyeli epey zaman olmuş.Malum tam kapanmada mecbur hepimiz sporu saldık.3-4 kere bir salona gittim günlük giriş usulü.Kapanma bitmeden 1-2 hafta önce propionat ve masteron başladım.Kapanma bitince de yanına clen ekledim.3 haftadır diyetteyim.Uzun bir süre cheat görünmüyor,istediğim formun çok ötesindeyim.Malum blaces marka ürünler kullanıyordum.Gözüm biraz yükseklerde olduğu için blacesi bırakıp,Spye geçiş yaptım.Bundan sonra @Lovinge emanetiz.Yarın küre treni de ekleyince sonuçları çok merak ediyorum.Yine ara ara konuyu güncellerim..

forum.jpeg forum1.jpeg forum2.jpeg

Gerçekten helal olsun frumda sayılı değişimlerden biri sensin aslında bence en üst sıralardasın değişim sonuç vucut geliştirme adına herşey tertemiz göğüs omuz anatomin çok iyi bakınca direk pro kart vucutlar akla getiriyorsun hatta kolu tek gün 2 Haftada bire çekip omuza yüklensen sanki daha iyi olacak definasyona beni sıcak baktıran ilk kişi sen oldun boyunla ilgili avantajını çıtayı kırarak yaşatmışsın çok beğendim hakketen gerçekten tekrar helal olsun böyle değişimler beni heycanlandırıyor

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

Gerçekten helal olsun frumda sayılı değişimlerden biri sensin aslında bence en üst sıralardasın değişim sonuç vucut geliştirme adına herşey tertemiz göğüs omuz anatomin çok iyi bakınca direk pro kart vucutlar akla getiriyorsun hatta kolu tek gün 2 Haftada bire çekip omuza yüklensen sanki daha iyi olacak definasyona beni sıcak baktıran ilk kişi sen oldun boyunla ilgili avantajını çıtayı kırarak yaşatmışsın çok beğendim hakketen gerçekten tekrar helal olsun böyle değişimler beni heycanlandırıyor

Teşekkür ederim abi yorumun için.Aslında vücudumdaki en iyi 2 bölge sırt ve omuz fakat fotoğrafta öyle çıkmış demek ki.Kol genetiğimi pek beğenmiyorum.Hafta da 2ye çıkardım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim abi yorumun için.Aslında vücudumdaki en iyi 2 bölge sırt ve omuz fakat fotoğrafta öyle çıkmış demek ki.Kol genetiğimi pek beğenmiyorum.Hafta da 2ye çıkardım.

Tam tersini dene inanılmaz verim alacaksın zaten ağır geriyorsun kolların yıpranıyor üstüne haftada 2 kez kol gelişimi durdurur max1 veya 2haftada bir dene tek bölge olarak farkı göreceksin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Yavaştan trenin kafası geliyor bugün 3.haftanın ilk tren enejksiyonunu yapıcam.Bel karın bölgesi beni zorluyor cardio şiddetini arttırıcam.Önerilere açığım.

Güncel Makrolar:2400kcal,55yağ,200gr carb,220gr protein.1-1.5 çay kaşığı tuz.

WhatsApp Image 2021-07-21 at 17.25.31 (1).jpeg WhatsApp Image 2021-07-21 at 17.25.31.jpeg WhatsApp Image 2021-07-21 at 17.25.30.jpeg WhatsApp Image 2021-07-21 at 17.30.29.jpeg WhatsApp Image 2021-07-21 at 17.30.28.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
screamsofhell, 1 dakika önce yazdı:

Bu yağ oranıyla bulk kürü girme diyenlerin gözü yaşlı :D

Haklı oldukları noktalar elbette var.Ben adam akıllı beslenmeyi 5-6 haftadır yapıyorum.Beslenme ve spor bilincim değişti.Bilgi paylaşmak için var.Ama önceden yağlı takılmayı daha çok seven biriydim doğrusu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 21.07.2021 - 17:29 yazdı:

Yavaştan trenin kafası geliyor bugün 3.haftanın ilk tren enejksiyonunu yapıcam.Bel karın bölgesi beni zorluyor cardio şiddetini arttırıcam.Önerilere açığım.

Güncel Makrolar:2400kcal,55yağ,200gr carb,220gr rotein.1-1.5 çay kaşığı tuz.

Çok iyi üstad sen bir de vakum ve diyafram kontrolünü ogrensen muhteşem bir sonuç çıkar pozlarda eline sağlık çok beğendim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 9 dakika önce yazdı:

Çok iyi üstad sen bir de vakum ve diyafram kontrolünü ogrensen muhteşem bir sonuç çıkar pozlarda eline sağlık çok beğendim.

Teşekkür ederim.Sabahları 5-10dakika vakum eklemeyi düşünüyorum.Ama anlamadığım şekilde sabahları karnım çok siş oluyor,vakum çalışamıyorum.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim.Sabahları 5-10dakika vakum eklemeyi düşünüyorum.Ama anlamadığım şekilde sabahları karnım çok siş oluyor,vakum çalışamıyorum.

Bi beslenmeni yaz günlük komple fark etmediğin bir şey vardır hazımsızlık yapan bi yorum yapalım ona göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Bi beslenmeni yaz günlük komple fark etmediğin bir şey vardır hazımsızlık yapan bi yorum yapalım ona göre 

Aynen hazımsızlık var hocam.Zaten Ertuğ hocanın paylaşımından biliyorum.O da su tutuyor 🤦

4 Yumurta 

60Gr yulaf ezmesi

Protein tozu 2 ölçek

Şekersiz fıstık ezmesi ya da çiğ yer fıstığı

500-600gr tavuk göğüsü

200 gr pirinç

10ml zeytinyağı

1-1.5 çay kaşığı tuz 

BCAA-Arjinin 

Ben bcaa ve wheyden şüpheliyim.

Bugün whey almadım.Yine hafif bir şişlik var 1 hafta böyle yapıcam bakalım.Bu süreçte yumurtayı arttırmayı düşünüyorum.Tam yesem çok sıkıntı yaratır mı ? Şuan hepsini tam yiyorum 4 tam 2 beyaz yapsam toplam 6 tane ne diyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 8 saat önce yazdı:

Aynen hazımsızlık var hocam.Zaten Ertuğ hocanın paylaşımından biliyorum.O da su tutuyor 🤦

4 Yumurta 

60Gr yulaf ezmesi

Protein tozu 2 ölçek

Şekersiz fıstık ezmesi ya da çiğ yer fıstığı

500-600gr tavuk göğüsü

200 gr pirinç

10ml zeytinyağı

1-1.5 çay kaşığı tuz 

BCAA-Arjinin 

Ben bcaa ve wheyden şüpheliyim.

Bugün whey almadım.Yine hafif bir şişlik var 1 hafta böyle yapıcam bakalım.Bu süreçte yumurtayı arttırmayı düşünüyorum.Tam yesem çok sıkıntı yaratır mı ? Şuan hepsini tam yiyorum 4 tam 2 beyaz yapsam toplam 6 tane ne diyorsunuz.

Fıstık ezmesi en büyük alerjenlerden birisi 1 hafta kesip gözlemle olmadı prebiyotik kullan 

Yeşilik olarak neler tüketiyorsun onlarida yazabilirmisin

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.