Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Vural2    990
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Olma ihtimali var. Enjeksiyonları yaparken dikkatli ol, enjeksiyon sırasındaki ilacın vurulacağı yerin sterilizasyonu, ilacı çektiğin iğne ile vuracağın iğnenin farklı ve temiz bir iğne olması, enjekte ederken iğneyi ne hızda hangi açıda soktuğun ve  ne  hızda kasa zerk ettiğin, vücudundaki sinir sistemi yapısı farklılığı vs. gibi durumları göz önünde bulundur. Forumda bakarsan bacaktan enjeksiyon pek önerilmiyor ancak 10 haftadır boldenon ve testo e. yi tek enjektörde 2ml bir sol bacak bir sağ bacak şeklinde yaparım şu ana kadar da hiçbir sıkıntı yaşamadım

Kanka enjeksiyonu kendim yapsam derim hata yapıyorum diye de.Hocam yapıyor kendisi tr şampiyonlukları olan biri baya tecrübeli bu konuda ama bana her zaman müsait olamayacağını ve öğrenmem gerektiğini söyledi.Dediğin gibi farklılıklardan dolayı böyle beni zorluyor enjeksiyon sonrası heralde.En son 1. sınıfta aşı olmuştum xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633
Vural2, 20 dakika önce yazdı:

Kanka enjeksiyonu kendim yapsam derim hata yapıyorum diye de.Hocam yapıyor kendisi tr şampiyonlukları olan biri baya tecrübeli bu konuda ama bana her zaman müsait olamayacağını ve öğrenmem gerektiğini söyledi.Dediğin gibi farklılıklardan dolayı böyle beni zorluyor enjeksiyon sonrası heralde.En son 1. sınıfta aşı olmuştum xD

Zamanla aşarsın bu sorunu çok dert etme internette 1-2 tutorial videolara bak ve sterilizasyona dikkat et yaşadığın sorunlar kökünden çözülmesede bir çoğu azalacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Zamanla aşarsın bu sorunu çok dert etme internette 1-2 tutorial videolara bak ve sterilizasyona dikkat et yaşadığın sorunlar kökünden çözülmesede bir çoğu azalacak

İnş knk ya şu ağrı işi bitse yeter.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Vural2 yakınlarında eczane veya sağlık kabini varsa orada ol ücretiyle konuşursun bu kadar hafta şu günler gelicem şeklinde indirimde yapar kendi kendine vurma bence riske hiç gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim bugün haftanın 2. enjeksiyonunu yaptım fakat yine zor yürüyorum.Yani bir işte filan çalışsam ya da okullar açık olsa kesinlikle gidemem.Bu ilacı vücudumu ileri taşımak için kullanıyorum fakat enjeksiyon sonrası ne spora gidebiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum.Böyle giderse kürü bitirmeyi düşünüyorum.Yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.İğneyi benim vurmamla alakası olmadığını düşünüyorum çünkü hocam vurduğunda da aynı duruma düşüyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim bugün haftanın 2. enjeksiyonunu yaptım fakat yine zor yürüyorum.Yani bir işte filan çalışsam ya da okullar açık olsa kesinlikle gidemem.Bu ilacı vücudumu ileri taşımak için kullanıyorum fakat enjeksiyon sonrası ne spora gidebiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum.Böyle giderse kürü bitirmeyi düşünüyorum.Yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.İğneyi benim vurmamla alakası olmadığını düşünüyorum çünkü hocam vurduğunda da aynı duruma düşüyordum.

Bro 1-2 ampul başka marka bir ilaç vurup denesene. Neden aynı ilacı kullanmakta bu kadar ısrar ediyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
JokerJoker, Bir saat önce yazdı:

Bro 1-2 ampul başka marka bir ilaç vurup denesene. Neden aynı ilacı kullanmakta bu kadar ısrar ediyorsun. 

Hocam ilk kez küre girdim.İlk kez ilaç aldım elimde başka ilaç yok.2testo e 2 deca flakon var başka yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Vural2, 6 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kez küre girdim.İlk kez ilaç aldım elimde başka ilaç yok.2testo e 2 deca flakon var başka yok.

ilaçların markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hectordoyle, 54 dakika önce yazdı:

ilaçların markası nedir?

Blaces.Dün deca+testoyu aynı enjektöre çektim ilk defa. enjekte edemedim o kadar sertti ki en son tüm gücümle bastım enjektör fırladı yerinden.Sonra 1mllik insülin enjektörü ile tek tek yaptım.1ml sağ bacaktan 1ml soldan.Milyonlarca insan nasıl yapıyor bu işi delirecem.Bi ben mi böyle sorunlarla karşılaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ender_shred    29

Bende ilk kurumun 2. Haftasindayim 4 kere enjeksiyon yaptim 500. Testo 400 deca seklinde omuzdan ne bi aci ne bi problem kas ici oldugu icin sadece zor basiliyor onuda arkadasim yapiyor 2 hafta olmasina ragmen 63 den 70 e ciktim bench press 100x2 den 120x2 oldu karin kasi hala belli anlamiyorum kardesim sizin bu tanidik sevdanizi bende ogrenciyim calisiyorum 3 aydir kurume gircem diye buralarda okumadigim sey kalmadi tertemiz herkesin onerdigi burak abimiz var yani yazik degilmi senin hevesine zamanina para gelir ama motivasyonunun gittigine deymez keske 250 testo alsaydin burdan alsaydin kardesim gecmis olsun saglik kabininde yaptir enjeksiyonlarini ilaclar orjinalmi diye git bi test yap degilse moralini bozma at cope ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Vural2, 21.01.2021 - 19:24 yazdı:

ilaçla alakası olduğunu sanmıyorum ilk başladığımda ben de bacaktan denemiştim koltuğa oturup kalkamıyordum zorlanıyordum kalçaya kendim yapıyorum uzun zamandır 0 sorun, bu son kürüm daha da kullanmam demiyorsan kalçadan kendine yapmayı öğrenmelisin yoksa çok dert çekersin bacaktan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Ayın 11inde küre başlamıştım.3.haftanın son enjeksiyonunu Cuma günü yaptım.Daha ilaçlar çalışmaya başlamadı.Konuyu sürekli güncellicem.3 hafta turinabol kullanıp Anapolon a geçiş yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Mevcut form bu şekilde.İlaçların türk yapımı olduğunu biliyordum.Ama 1 flakona koyulan dozu 5 flakona koyacaklarını tahmin etmemiştim.8.haftayım 1-2 kere enjektör patlayıp ilaç heba oldu yoksa tam 10 hafta gidecekti.Şuan elimde 1er ml ilaç kaldı.Sonra marka değiştirip 5 hafta daha testo-deca yapıcam.Zaten önceden de yazmıştım ilk 5 hafta ödemden,ateşten,halsizlikten yataktan kalkıp zor antrenmanlara gittim,dönüşte çantamı arkadaşım taşıyordu.Blaces değil de başka marka kullansam bu olur muydu bilmiyorum ama kesinlikle blaces tavsiye etmiyorum.

@Asaletim @Leepriest35 @Semih Erarslan @AS1L

WhatsApp Image 2021-03-05 at 21.24.49.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

kaderi ona nasıl bir tecrübeyi layık gördüyse o tecrübeyi yaşasın.🤐

Tekrar tekrar okumanı istiyorum o kadar özellikle (Heleki sporcu şunları göremiyprsa) o kadar doğruki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 06.03.2021 - 01:04 yazdı:

Tekrar tekrar okumanı istiyorum o kadar özellikle (Heleki sporcu şunları göremiyprsa) o kadar doğruki

Abi  hoca ile iletişim halindeyim.Ondan 1er flakon alıp denicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 06.03.2021 - 00:19 yazdı:

Mevcut form bu şekilde.İlaçların türk yapımı olduğunu biliyordum.Ama 1 flakona koyulan dozu 5 flakona koyacaklarını tahmin etmemiştim.8.haftayım 1-2 kere enjektör patlayıp ilaç heba oldu yoksa tam 10 hafta gidecekti.Şuan elimde 1er ml ilaç kaldı.Sonra marka değiştirip 5 hafta daha testo-deca yapıcam.Zaten önceden de yazmıştım ilk 5 hafta ödemden,ateşten,halsizlikten yataktan kalkıp zor antrenmanlara gittim,dönüşte çantamı arkadaşım taşıyordu.Blaces değil de başka marka kullansam bu olur muydu bilmiyorum ama kesinlikle blaces tavsiye etmiyorum.

@Asaletim @Leepriest35 @Semih Erarslan @AS1L

Sağlık olsun knk , gene de iyi gelişmissin maşallahın var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Konuyu güncellemeyeli epey zaman olmuş.Malum tam kapanmada mecbur hepimiz sporu saldık.3-4 kere bir salona gittim günlük giriş usulü.Kapanma bitmeden 1-2 hafta önce propionat ve masteron başladım.Kapanma bitince de yanına clen ekledim.3 haftadır diyetteyim.Uzun bir süre cheat görünmüyor,istediğim formun çok ötesindeyim.Malum blaces marka ürünler kullanıyordum.Gözüm biraz yükseklerde olduğu için blacesi bırakıp,Spye geçiş yaptım.Bundan sonra @Lovinge emanetiz.Yarın küre treni de ekleyince sonuçları çok merak ediyorum.Yine ara ara konuyu güncellerim..

forum.jpeg forum1.jpeg forum2.jpeg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Goldbodybuilder, 32 dakika önce yazdı:

Harika olmuş prop masteron haftalık kaç mg idi acaba 

3ml prop 2ml masteron.1ml 100mg.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239

Form şahane olmuş @Vural2

Eksik gedik bir şey göremiyorum. 1.5 ay sonraki halini merak ediyorum şimdiden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239

@Vural2ayrıca hacmin iyi. Biliyorum bulkı çok seviyorsun ancak bir zaman bulk unut. Cuttan devam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

@Vural2ayrıca hacmin iyi. Biliyorum bulkı çok seviyorsun ancak bir zaman bulk unut. Cuttan devam.

Bulkı da sevdiğim pek sayılmaz abi🤣Ya açız ya zorla yiyoruz pirinci 🤢 Güzel yorumun için teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 07.07.2021 - 00:58 yazdı:

Konuyu güncellemeyeli epey zaman olmuş.Malum tam kapanmada mecbur hepimiz sporu saldık.3-4 kere bir salona gittim günlük giriş usulü.Kapanma bitmeden 1-2 hafta önce propionat ve masteron başladım.Kapanma bitince de yanına clen ekledim.3 haftadır diyetteyim.Uzun bir süre cheat görünmüyor,istediğim formun çok ötesindeyim.Malum blaces marka ürünler kullanıyordum.Gözüm biraz yükseklerde olduğu için blacesi bırakıp,Spye geçiş yaptım.Bundan sonra @Lovinge emanetiz.Yarın küre treni de ekleyince sonuçları çok merak ediyorum.Yine ara ara konuyu güncellerim..

Çok iyi üstad bir solaryuma bakar malum beyaz peynir gibiyiz :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 13 dakika önce yazdı:

Çok iyi üstad bir solaryuma bakar malum beyaz peynir gibiyiz :)

Şart knk 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.