Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Vural2    990

Östrojen canavarı bünyemi zapt etmeye çalışıyorum :D Östrojenden müzdarip bir arkadaşımız konu açmış onu görünce bir konum olduğu aklıma geldi :D Bir çok şeyi bu forumdan öğrendim,öğrenmeye de devam ediyorum.Yeni üyelerin çoğu küçük yaşdaki kardeşlerimiz o kadar ukalalık taslamak,dik başlılık yapmak yerine onlarda keşke bir şeyler öğrenmeye,ders çıkarmaya çalışsa.

63d30e99850c1_WhatsAppImage2023-01-27at02_36_13.jpeg.bb84f113d59baaecc79703f4fbb44245.jpeg 63d30e9b72bf5_WhatsAppImage2023-01-27at02_35_20.thumb.jpeg.6467a4f1cb90acf9556eec413269d053.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Östrojen canavarı bünyemi zapt etmeye çalışıyorum :D Östrojenden müzdarip bir arkadaşımız konu açmış onu görünce bir konum olduğu aklıma geldi :D Bir çok şeyi bu forumdan öğrendim,öğrenmeye de devam ediyorum.Yeni üyelerin çoğu küçük yaşdaki kardeşlerimiz o kadar ukalalık taslamak,dik başlılık yapmak yerine onlarda keşke bir şeyler öğrenmeye,ders çıkarmaya çalışsa.

Aga sen insan değilsin ilk kürüm diyerek açtığın konuda ne hale gelmişsin maşallah dostum 3 boyutlusun bildiğin, çok iyi genetik..  başarıların daim olsun sağlıklı sporlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.219

Tüm gelişimini bildiğim, bu noktaya gelene kadar çektiğin çilelere şahit olduğumdan mütevellit sonuca şaşırmıyorum. Çünkü hiç bir olumsuzluk seni yıldırmadı, durdurmadı ve pes etmedin. Seni yoran E2 aynı zamanda seni geliştiren hormon. Az kaldı kardeşim biraz daha sabır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Şu e2 yi bir çözsek şu form ne hale gelecek. Çok merak ediyorum. Diyecek hiç bir söz yok maşallah. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
galicik, 10 saat önce yazdı:

Aga sen insan değilsin ilk kürüm diyerek açtığın konuda ne hale gelmişsin maşallah dostum 3 boyutlusun bildiğin, çok iyi genetik..  başarıların daim olsun sağlıklı sporlar. 

rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Tüm gelişimini bildiğim, bu noktaya gelene kadar çektiğin çilelere şahit olduğumdan mütevellit sonuca şaşırmıyorum. Çünkü hiç bir olumsuzluk seni yıldırmadı, durdurmadı ve pes etmedin. Seni yoran E2 aynı zamanda seni geliştiren hormon. Az kaldı kardeşim biraz daha sabır.

otopsicikedi, 6 saat önce yazdı:

🧿🧿🧿

Askabar, 6 saat önce yazdı:

Şu e2 yi bir çözsek şu form ne hale gelecek. Çok merak ediyorum. Diyecek hiç bir söz yok maşallah. 

Ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ediyorum cansınız abilerim,kardeşlerim.Çok yoruyor ama savaşmaya devam ..

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

@Vural2  İlk başladığında zaten yeterince kütle sahibi olmana rağmen, bulk yapma diyen  her öneriyi "kütle istiyorum" diye reddetmiştin :) 

Gerçekten çok uzun süreç isteyen bu sporda kısa zamanda çok iyi yerlere geldin, tebrikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Rdm, 55 dakika önce yazdı:

@Vural2  İlk başladığında zaten yeterince kütle sahibi olmana rağmen, bulk yapma diyen  her öneriyi "kütle istiyorum" diye reddetmiştin :) 

Gerçekten çok uzun süreç isteyen bu sporda kısa zamanda çok iyi yerlere geldin, tebrikler.

Teşekkürler abicim hala kütle istiyordum 🙌😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Vural2, 52 dakika önce yazdı:

Teşekkürler abicim hala kütle istiyordum 🙌😂😂

Bugün baştan tekrar bir okudum sürecini geldiğin yeri görünce kardeşim başarmış gibi mutlu oldum valla hep böyle dürüst samimi kalman dilegiyle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

Bugün baştan tekrar bir okudum sürecini geldiğin yeri görünce kardeşim başarmış gibi mutlu oldum valla hep böyle dürüst samimi kalman dilegiyle 

Zaman ayırdığınız ve iyi düşenceleriniz için teşekkür ederim hocam.Saklayacak bir şey yok tavuk pilav yiyip testo vuruyoruz :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

@Vural2 Eski hocandan ayrılmıştın, şu an kiminle çalışıyorsun. Maşallah dostum efsane gelişim tebrik ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Hocam aslında pek fazla söze gerek yok kusursuz bir gelişim, büyük bir emek, azim, istikrar sonucu oluşan başarı örneği, Maşallah gerçekten... Bu işi yapıyorum diyen birçok kişiden daha sağlam bir gelişim var etmişsin vücudunda.

Östrojenik bir bünyeye sahip olduğunuz için sormak istedim, kür esnasında östrojene çok fazla müdahale ediyor muydunuz? Yoksa ciddi anlamda bir sulanma var etmediği taktirde gelişim odaklı mı ilerliyordunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Alaz, Bir saat önce yazdı:

Hocam aslında pek fazla söze gerek yok kusursuz bir gelişim, büyük bir emek, azim, istikrar sonucu oluşan başarı örneği, Maşallah gerçekten... Bu işi yapıyorum diyen birçok kişiden daha sağlam bir gelişim var etmişsin vücudunda.

Östrojenik bir bünyeye sahip olduğunuz için sormak istedim, kür esnasında östrojene çok fazla müdahale ediyor muydunuz? Yoksa ciddi anlamda bir sulanma var etmediği taktirde gelişim odaklı mı ilerliyordunuz? 

Teşekkürler hocam güzel yorumlarınız için.Bulkta genel olarak hassasiyet olmadığı sürece östrojene müdahale etme taraftarı değilim ve faydasınıda çok gördüm.Beni bunu büyüttügünü düşünüyorum tabiki çok sert idman ve çok yemek.Definasyonda olabildigince östrojeni sıfırlamaya çalışıyorum fakat pek başarılı olamıyorum :DOnu da çözücez.Fazla diyettir,definedir sevmediğim için yarışma harici pek sert diyet ve kısa ester kullanmam.O yüzden vücudumdaki işleyişi define için daha çözemedim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam güzel yorumlarınız için.Bulkta genel olarak hassasiyet olmadığı sürece östrojene müdahale etme taraftarı değilim ve faydasınıda çok gördüm.Beni bunu büyüttügünü düşünüyorum tabiki çok sert idman ve çok yemek.Definasyonda olabildigince östrojeni sıfırlamaya çalışıyorum fakat pek başarılı olamıyorum :DOnu da çözücez.Fazla diyettir,definedir sevmediğim için yarışma harici pek sert diyet ve kısa ester kullanmam.O yüzden vücudumdaki işleyişi define için daha çözemedim.

Östrojenik bir bünyeye sahibim bende. Anlamaya başladım bunu. 

Evet, gerçekten büyütüyor, daha rahat hacim kazanılıyor. Ancak şu sulanma durumu biraz sinir bozuyordu, onu merak ettim siz ne yapıyorsunuz diye. Hassasiyet yok, herhangi bir pürüz yok. Karın bölgesi değil de ben de göğsün alt kısmı hemen sulanıyor, küçük bir diyet bozma durumunda. 😅

İştah hat safhada. O halde ben de müdahale etmiyorum östrojene. Küre girmeden önce düşüktü. Definasyon kaynaklı o da, 0 karb'a kadar düşürdüğüm bir define süreci yaşadım natural, östrojen düştü bu süreçte. Ancak şimdi yükseliyor hissediyorum bunu. 

3-4 hafta sonra güncel form atacağım konuma, sizde incelersiniz hocam artık. Etiketlerim sizi de. 

Lafı fazla uzattım, başarılar hocam💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Samo06    2
Vural2, 27.01.2023 - 02:38 yazdı:

63d30e99850c1_WhatsAppImage2023-01-27at02_36_13.jpeg.bb84f113d59baaecc79703f4fbb44245.jpeg 63d30e9b72bf5_WhatsAppImage2023-01-27at02_35_20.thumb.jpeg.6467a4f1cb90acf9556eec413269d053.jpeg

Ne marka kullanıyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Alaz, 6 saat önce yazdı:

Östrojenik bir bünyeye sahibim bende. Anlamaya başladım bunu. 

Evet, gerçekten büyütüyor, daha rahat hacim kazanılıyor. Ancak şu sulanma durumu biraz sinir bozuyordu, onu merak ettim siz ne yapıyorsunuz diye. Hassasiyet yok, herhangi bir pürüz yok. Karın bölgesi değil de ben de göğsün alt kısmı hemen sulanıyor, küçük bir diyet bozma durumunda. 😅

İştah hat safhada. O halde ben de müdahale etmiyorum östrojene. Küre girmeden önce düşüktü. Definasyon kaynaklı o da, 0 karb'a kadar düşürdüğüm bir define süreci yaşadım natural, östrojen düştü bu süreçte. Ancak şimdi yükseliyor hissediyorum bunu. 

3-4 hafta sonra güncel form atacağım konuma, sizde incelersiniz hocam artık. Etiketlerim sizi de. 

Lafı fazla uzattım, başarılar hocam💪

Başa gelen çekilir,avantajlarından yararlanmaya bakın :D Tamamdır

Samo06, 5 saat önce yazdı:

Ne marka kullanıyorsunuz ?

Hocam ne yollarsa :D

Hafifzargana, 3 saat önce yazdı:

hocam başarılar damarlarınızdan damar çıkıyor yağ oranı ne durumda 

Teşekkürler hocam,9-10 filandır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuruto    5

ilaç temin konusundan muzdarip olmuş biri olarak önerebileceğin biri var mı? paylaşman mümkün mü burada bilmiyorum ama hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. ilk kürümde bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum @Vural2

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
kuruto, 14 dakika önce yazdı:

ilaç temin konusundan muzdarip olmuş biri olarak önerebileceğin biri var mı? paylaşman mümkün mü burada bilmiyorum ama hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. ilk kürümde bu konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum @Vural2

Satıcı önerisi yasak dostum sitede forum kurallarını oku istersen uzaklaştırılma sebebi. Google arama motoru iyi yol gösterici bu konuda ama orası çok tehlikeli aynı zamanda nasıl birine denk geleceğin belli değil o yüzden şans biraz. Ama ilaç markası sorabilirsin bunda yasaklı bir durum yok marka analizleri kategorisi var orayı mutlaka oku bol bol olumlu yazılan markalar için tercihte bulunabilirsin. Neyse konu dağılmasın.

• Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.