Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Vural2    990
Leepriest35, 13 dakika önce yazdı:

Fıstık ezmesi en büyük alerjenlerden birisi 1 hafta kesip gözlemle olmadı prebiyotik kullan 

Yeşilik olarak neler tüketiyorsun onlarida yazabilirmisin

Salatalık,biber,iceberg.Bugün itibari ile vakum çalışmalarına başladım.Göründüğünden daha zormuş.Fıstık ezmesini not aldım,teşekkürler..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Vural2, 12 saat önce yazdı:

Aynen hazımsızlık var hocam.Zaten Ertuğ hocanın paylaşımından biliyorum.O da su tutuyor 🤦

4 Yumurta 

60Gr yulaf ezmesi

Protein tozu 2 ölçek

Şekersiz fıstık ezmesi ya da çiğ yer fıstığı

500-600gr tavuk göğüsü

200 gr pirinç

10ml zeytinyağı

1-1.5 çay kaşığı tuz 

BCAA-Arjinin 

Ben bcaa ve wheyden şüpheliyim.

Bugün whey almadım.Yine hafif bir şişlik var 1 hafta böyle yapıcam bakalım.Bu süreçte yumurtayı arttırmayı düşünüyorum.Tam yesem çok sıkıntı yaratır mı ? Şuan hepsini tam yiyorum 4 tam 2 beyaz yapsam toplam 6 tane ne diyorsunuz.

Whey hatta yulaf bile olabilir bence tek tek çıkartıp denemen lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Vural2, 15 saat önce yazdı:

Aynen hazımsızlık var hocam.Zaten Ertuğ hocanın paylaşımından biliyorum.O da su tutuyor 🤦

4 Yumurta 

60Gr yulaf ezmesi

Protein tozu 2 ölçek

500-600gr tavuk göğüsü

200 gr pirinç

10ml zeytinyağı

1-1.5 çay kaşığı tuz 

BCAA-Arjinin 

Bugün whey almadım.Yine hafif bir şişlik var 1 hafta böyle yapıcam bakalım.Bu süreçte yumurtayı arttırmayı düşünüyorum.Tam yesem çok sıkıntı yaratır mı ? Şuan hepsini tam yiyorum 4 tam 2 beyaz yapsam toplam 6 tane ne diyorsunuz.

Bayram tatili hasebi ile ancak döndüm sahalara :)

Bakterilerce sindirilmemiş süt ürünü olan ne varsa çıkar diyetinden. Wheyi kesin ele. Sonrasında Bcaa bakarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Maşallahın var çok güzel bir ivme yakaladın ve yükselterek ilerliyorsun antremanlar ne şekilde braz bahseder misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Maşallahın var çok güzel bir ivme yakaladın ve yükselterek ilerliyorsun antremanlar ne şekilde braz bahseder misin? 

Teşekkürler abi.

Göğüs biceps 

Sırt

Omuz triceps 

Bacak 

Kol 

Genelde girebildiğim en ağır kiloları girmeye özen gösteriyorum.Definasyonda çok tekrar parçalama filan bana göre saçma.Her dönem aynı tarz idman yapıyorum.Serbest ağırlık makine her çeşit mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Savaşmaya devam ediyoruz fakat karın beni çok zorluyor.Tren enanthdan kaynaklı su tutar dediğini söyleyenler var.Tren aceye geçsem daha patlak dururmuş adele.Öneri ve bilginize ihtiyacım var..

pp.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Vural2, 31.07.2021 - 02:01 yazdı:

Savaşmaya devam ediyoruz fakat karın beni çok zorluyor.Tren enanthdan kaynaklı su tutar dediğini söyleyenler var.Tren aceye geçsem daha patlak dururmuş adele.Öneri ve bilginize ihtiyacım var..

İyider canavara dönüştün :)

Biri bulkta biri cutta kullanılıyor. Sen şuan bulkta mısın yoksa cutta mısın?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Ester farkıyla olduğunu sanmıyorum mide şişkinliği yaşıyormusun hala fıstık ezmesini kestinmi bu arada 😁

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Ester farkıyla olduğunu sanmıyorum mide şişkinliği yaşıyormusun hala fıstık ezmesini kestinmi bu arada 😁

Fıstık ezmesini kestim.Whey marka değiştim fakat yine şişkinlik var akşama doğru başlıyor ama eskiye nazaran daha az.Yulafı da denicem o da şüpheli.Elimde 1kutu tren enanth var,acetat geçmeyim mi o zaman kanka ? Dibi en kuru halı görmek istiyorum.Tren Enanth istediğimi verir mi ?

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Başkası sorsa kızardım abi.Bir şeye benzemiyor muyuz 😔 Definedeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Vural2, 1 dakika önce yazdı:

Başkası sorsa kızardım abi.Bir şeye benzemiyor muyuz 😔 Definedeyim

Yok kızman için söylemedim. Bilakis;

Bu kür bitince devamında daha az su tutacak hatta vücudundan su atacak daha kısa esterli ürünlere yönelirsin. Uzun ester = su tutumu. Tartışma götürmez bir gerçek değil mi bu? :)

Propinat + Ace veya kısa esterli anabolizanlarla atarsın suyunu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Fıstık ezmesini kestim.Whey marka değiştim fakat yine şişkinlik var akşama doğru başlıyor ama eskiye nazaran daha az.Yulafı da denicem o da şüpheli.Elimde 1kutu tren enanth var,acetat geçmeyim mi o zaman kanka ? Dibi en kuru halı görmek istiyorum.Tren Enanth istediğimi verir mi ?

Dibi görmek için ace kullan bence ama gerek varmı ki vücudu yorarsin gereksiz ant yapmak işkenceye donusebilir son süreçlerde ve bu arada kalori düşürme daha fazla yakarak dibi görmeni öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Yok kızman için söylemedim. Bilakis;

Bu kür bitince devamında daha az su tutacak hatta vücudundan su atacak daha kısa esterli ürünlere yönelirsin. Uzun ester = su tutumu. Tartışma götürmez bir gerçek değil mi bu? :)

Propinat + Ace veya kısa esterli anabolizanlarla atarsın suyunu. 

Dediğin gibi abi danıştığım bir abi acetat geçsen daha iyi olur dedi.Çünkü daha kuru ve sert olmam lazım yaptığım cardio antrenman ve beslenme ile.Kızmak ne haddime sevgiler saygılar abim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

Dibi görmek için ace kullan bence ama gerek varmı ki vücudu yorarsin gereksiz ant yapmak işkenceye donusebilir son süreçlerde ve bu arada kalori düşürme daha fazla yakarak dibi görmeni öneririm 

Günlük 25-30k adım atıyorum kanka.Tren enanth beni bitirdi zaten.Vitaminler beslenme eksiksiz olmasına rağmen aşırı bitkin hissediyorum.Acetat da nasıl şeyler gördün ona göre sipariş vericem. Yürüyen ölü gibiyim 3-4 haftaya düşerim heralde carbı.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, Şimdi yazdı:

Günlük 25-30k adım atıyorum kanka.Tren enanth beni bitirdi zaten.Vitaminler beslenme eksiksiz olmasına rağmen aşırı bitkin hissediyorum.Acetat da nasıl şeyler gördün ona göre sipariş vericem.

Daha zor güçlük açısından gerçi ben enant kullanırken yüksek kalori alıyordum hele bir de bu sıcaklarda işin kolay gelsin. Sertlik dirilik ve düşük kaloride bile güzel pump olduğumu hatırlıyorum. 

Tuz alımına dikkat et az alma bu sıcaklarda 6-7 gram rahat alabilirsin bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 3 dakika önce yazdı:

Daha zor güçlük açısından gerçi ben enant kullanırken yüksek kalori alıyordum hele bir de bu sıcaklarda işin kolay gelsin. Sertlik dirilik ve düşük kaloride bile güzel pump olduğumu hatırlıyorum. 

Tuz alımına dikkat et az alma bu sıcaklarda 6-7 gram rahat alabilirsin bence

Aynen kanka tuzu 3-4 alıyordum.Bugun 6ya çıktım.Su tuz dengesinden de olabilir su tutumu her şeyi değerlendiriyorum.Tesekkurler bilgiler için 🥳

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Aynen kanka tuzu 3-4 alıyordum.Bugun 6ya çıktım.Su tuz dengesinden de olabilir su tutumu her şeyi değerlendiriyorum.Tesekkurler bilgiler için 🥳

Estağfurullah sende sağ ol seni stresli ve gergin gördüm yazışmalarindan kendini biraz rahatlatıcak şeylerle uğraş sürekli sporu düşünmekte yoruyor 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 13 dakika önce yazdı:

Estağfurullah sende sağ ol seni stresli ve gergin gördüm yazışmalarindan kendini biraz rahatlatıcak şeylerle uğraş sürekli sporu düşünmekte yoruyor 😁

Öyleyim kanka ya aklımızda Ankara yarışına girmek var.İnan %100mü veriyorum.Eve nasıl dönecem diye daha yolda düşünmeye başlıyorum.Öyle yorgunluk ve bitkinlik var üstümde. Antrenörlük yaptığım salondan da bugün itibari ile ayrılıyorum.Hem fiziksel mental problemler nedeniyle.İnş hakkımızda hayırlısı olur.

zeus88, 12 dakika önce yazdı:

Beslenmemiz nerdeyse birebir aynı :)ben şişkinlik icin dereotu maydanoz ve naneyi blendirdan gecirip içiyorum.Guzel su atıyorum.Benim de özellikle alt karnimda su mu yağ mi tam cozemedigim bi siskinlik oluyor.Ben kahvaltıda bir hafta yulaftan ekmek+hindi fume diger hafta fıstık ezmesi ve whey sodlu pankek yiyorum.Bana su tutturan fıstık ezmesi ve hindi fume de olabilir.Uykusuz kalıyorum o da olabilir cozemedim ben de.hatta acı biber bile olabilir 😓

Benim yaptığım gibi teker teker çıkartıp su tutturan şeyi bulmanızı öneririm.Benim de hala araştırmalarım sürüyor 🤣

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

@Vural2 sabahları aç karna 1 LT suya yarım limon ve sirke karışımı yapıp içmeyi denedin mi dostum? Sindirimi acayip rahatlatıyor gün boyu rahat gezersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

@Vural2 sabahları aç karna 1 LT suya yarım limon ve sirke karışımı yapıp içmeyi denedin mi dostum? Sindirimi acayip rahatlatıyor gün boyu rahat gezersin 

1lt değil ama 1 su bardağına yapıp içiyorum cardio öncesi 3-4 gündür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 3 dakika önce yazdı:

1lt değil ama 1 su bardağına yapıp içiyorum cardio öncesi 3-4 gündür.

1 LT fix yaparım ben her sabah sindirim hazımsızlık lavaboya çıkma hepsini rahatlatıyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Vural2, 22.07.2021 - 01:53 yazdı:

4 Yumurta 

60Gr yulaf ezmesi

Protein tozu 2 ölçek

500-600gr tavuk göğüsü

200 gr pirinç

10ml zeytinyağı

1-1.5 çay kaşığı tuz 

BCAA-Arjinin 

Kısa süreli dukan birası denemeye değer. Üstelik antreman öncesi içersen yüksek kafein oranından dolayı güzel bir preworkout oluyor. 15 günden fazlası önerilmiyor, yüksek miktarda yeşil çay E2 yükseltebiliyor. Kısa süreli olması bu yüzden. Bunun harici yine 7-10 gün soğan kürü de denenebilir. Soğan kürünün de çok iyi bir ödem atıcı olduğunu çok kişiden duydum fakat bende pek etkisi olmadı. Sizde ne olur bilemeyeceğim.

Yeşillik alımı iceberg, salatalık,biber yazmışsınız. Sadece bu 3 ü arasında gidip geliniyorsa; ceşitlendirilmeye gidilebilir. Domates çok asidik olduğundan fazla tüketilmemesi gerekir. Kuzu kulağı,tere,maydanoz,brokoli,havuç, özellikle buharda pişmiş karnabahar, eklerseniz hazımsızlık problemi büyük ölçüde düzelir diye umut ediyorum. Tabi whey i de kestiğinizi varsayıyorum. 

Her sabah aç karna sirke içmek faydadan çok zarara dönüşebilir. Sirke etkisiyle, bağırsaklardaki henüz sindirilmemiş olan besini direkt wc de çıkarırsınız. Sirke yerine 2 günde bir içeceğiniz kefir, bağırsaklarda faydalı bakteri sayısını arttıracaktır. Buda sindirime direkt etki edecektir 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Süpersin @Vural2 , göbek göbek diye diye azminle onu da halletmişsin :) 

Başarıların daim olsun kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Vural denilecek hiç bir laf bırakmıyorsun. Helal olsun. Azim dediğin sendeki gibi olur. Biz (dedeler heyeti) formunu çok beğendik. Daha ilk kürde böyle ise ilerleyen yıllarda bu iş nerelere varacak merak içindeyim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Rdm, 1 saat önce yazdı:

rastlantisal, 20 dakika önce yazdı:

Vural denilecek hiç bir laf bırakmıyorsun. Helal olsun. Azim dediğin sendeki gibi olur. Biz (dedeler heyeti) formunu çok beğendik. Daha ilk kürde böyle ise ilerleyen yıllarda bu iş nerelere varacak merak içindeyim.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Sizlerin görüşleri benim için değerli.Kendinize dedeler heyeti diyerek haksızlık etmeyin abi 20 yaşında tek hayatı bilgisayar oyunları ve telefon olan gençlere bin basarsınız.Sizin değişimleriniz de bomba olmuş.Foruma anca bakabildim,sert bir süreç geçirdim.Hem fiziksel hem mental.50gr pirinç bile 4 saat antrenman beni baya bir zorladı.İlerde ne göreceğiniz bakalım.Şuan karantinadayım Corona yüzünden 😔 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.