Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kreoft1    9

iyi günler bundan 6 önce 1 aylık tren+masteron+propionat kürüne girdim.cinsel olarak eskiye göre yüzde 30 eksiklik hissediyorum.en son tahlillerimi göre lh=3.88

Total teseteron=583 prolaktin=13.04 estrodiol=21 HDL kolestrol =43 

Sizce nasıl ve  ne yapmaliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Prolaktin üst referans aralığı 13.13 diye biliyorum hocam , üst sınıra yaklaşmış , prolaktin fazla olduğunda libido sorunları oluyor . Ama kürden 6 ay geçmiş ..

Haftada yarım tablet cabaser kullanabilirsin istersen  prolaktin birazcık inene kadar, dikkat et fazla düşürme prolaktini..

Psikolojikte olabilir.

@metinav metin hocam sizin yorumunuzu merak ediyorum ..

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
Asaletim, 5 dakika önce yazdı:

Prolaktin üst referans aralığı 13.13 diye biliyorum hocam , üst sınıra yaklaşmış , prolaktin fazla olduğunda libido sorunları oluyor . Ama kürden 6 ay geçmiş ..

Haftada yarım tablet cabaser kullanabilirsin istersen  prolaktin birazcık inene kadar, dikkat et fazla düşürme prolaktini..

Psikolojikte olabilir.

Reis tek korkum bu isteksizliğin böyle devam etmesi ödüm seyimde atiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 19 dakika önce yazdı:

Reis tek korkum bu isteksizliğin böyle devam etmesi ödüm seyimde atiyo

Psikolojik de olabilir hocam , kürün yan etkileri arasında libido problemleri yazdığı için belki de çoğu insan psikolojik olarak her libido problemini streoide bağlıyor.

Yoksa libido günlük hayatta mutsuz,stresli olunca hemen etkilenen düşen bir şey ..

Badem, ceviz, fındık, keten tohumu vs. Tüketebilirsin hocam HDL için , onu. Dışında değerler gayet iyi.

Libido sorununuz bence psikolojik.

Keçi boynuzu pekmezi , tribulus , yohimbin , çinko  vs. Öneririm hocam libido için ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Badem, ceviz, fındık, keten tohumu vs. Tüketebilirsin hocam HDL için , onu. Dışında değerler gayet iyi.

Libido sorununuz bence psikolojik.

Keçi boynuzu pekmezi , tribulus , yohimbin , çinko  vs. Öneririm hocam libido için ..

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.Minettarim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 1 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için.Minettarim.

Rica ederim hocam @metinav hocamızın yorumunu da bekleyebilirsin libido için ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Psikolojikte olabilir.

Üst sınır yanlış 19 falan üst sınırı benim doğal prolaktinim 17 prolaktin çok çabuk değişkenlik gösterebiliyor.Bi anda yükselip düşebilir yani ama üst sınırı 13 değil ki 13 normal bir değer bence.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 20 dakika önce yazdı:

Üst sınır yanlış 19 falan üst sınırı benim doğal prolaktinim 17 prolaktin çok çabuk değişkenlik gösterebiliyor.Bi anda yükselip düşebilir yani ama üst sınırı 13 değil ki 13 normal bir değer bence.

Haklısın hocam forumda bir test görmüştüm 13.13 diye , sanırım o hastanenin verileri yanlış , fotoyu bırakıyorum .

IMG_20201226_234822.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Steroid Türkiye'ye www.steroidturkiye.com yazın biraz arkadaşlar Metin abi orada aktif 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559

@Kreoft1 Bu bir aylik kürden sonra pct yapilmadigini düsünüyorum, yorumlara bakilirsa. Östrojen seviyesi düşük, libido sorunu onunla ilgili büyük ihtimalle.

Pct yapmadiysan 25-30 gün klomen kullan yarim tablet. Biraktiginda daha iyi olacağını umuyorum.Arkadaslarin önerdiği bitkisel desteklerle daha iyi olur kullanilirsa...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
metinav, 10 saat önce yazdı:

@Kreoft1 Bu bir aylik kürden sonra pct yapilmadigini düsünüyorum, yorumlara bakilirsa. Östrojen seviyesi düşük, libido sorunu onunla ilgili büyük ihtimalle.

Pct yapmadiysan 25-30 gün klomen kullan yarim tablet. Biraktiginda daha iyi olacağını umuyorum.Arkadaslarin önerdiği bitkisel desteklerle daha iyi olur kullanilirsa...

metinav, 10 saat önce yazdı:

@metinavTeşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için.Bu arada pct yaptım.

tarihinde Kreoft1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Kreoft1, 37 dakika önce yazdı:

@metinavTeşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için.Bu arada pct yaptım.

Sorunun östrojenin alt seviyelerde olması diye düşünüyorum.Prolaktin seviyesinin önemi ikinci planda düşünülmeli.Kür öncesi testlerin olsaydı kesin bir şey söylemek daha kolay olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@metinav yarın tekrardan tahlil verip sonuç aynıysa dediğinizi yapcam hocam.Bu sonuçların Kasım ayına aittir.Umarim bu sorun duzeli.Cünku aşırı kafaya takip hiç düzelmeye çekmiş gibi hissediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
Kreoft1, 19 saat önce yazdı:

@metinav yarın tekrardan tahlil verip sonuç aynıysa dediğinizi yapcam hocam.Bu sonuçların Kasım ayına aittir.Umarim bu sorun duzeli.Cünku aşırı kafaya takip hiç düzelmeye çekmiş gibi hissediyorum.

@metinav @Asaletim hocalarım ben Steroid tedarikcim ile tartıştımda klomeni en hızlı şekilde nerden tedarik edebilirim.Eczaneler reçeteli satıyor diye biliyorum.Yardimci olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 3 dakika önce yazdı:

@metinav @Asaletim hocalarım ben Steroid tedarikcim ile tartıştımda klomeni en hızlı şekilde nerden tedarik edebilirim.Eczaneler reçeteli satıyor diye biliyorum.Yardimci olursanız sevinirim

Eczane hocam, reçetesiz veren illaki bulursun .. 

100 eczane gezsen 60 ı verir reçetesiz pct ilaçlarını.

Bir yakınım veya komşum Kronik rahatsızlığı var coronadan dolayı evden çıkamıyor ona alıyorum vs. Diyebilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9
metinav, 27.12.2020 - 13:55 yazdı:

Sorunun östrojenin alt seviyelerde olması diye düşünüyorum.Prolaktin seviyesinin önemi ikinci planda düşünülmeli.Kür öncesi testlerin olsaydı kesin bir şey söylemek daha kolay olurdu.

@metinav 50 mglik klomen aldım hocam.Yarim tablet olarak hangi öğünde kullanicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Kreoft1, 3 dakika önce yazdı:

@metinav 50 mglik klomen aldım hocam.Yarim tablet olarak hangi öğünde kullanicam

İstediğin vakitte kullanabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@Asaletim @metinav hocalarım bugünkü test sonuclarim klomene başlayalı 2 gün oldu hergun yarım tablet kullanıyorum.Sonuclarq rağmen yine de kendimde eksiklik hissediyorum.Goruslerinizi alabilir miyim

IMG_20201230_155043.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Kreoft1, 2 dakika önce yazdı:

@Asaletim @metinav hocalarım bugünkü test sonuclarim klomene başlayalı 2 gün oldu hergun yarım tablet kullanıyorum.Sonuclarq rağmen yine de kendimde eksiklik hissediyorum.Goruslerinizi alabilir miyim

IMG_20201230_155043.jpg

Kür biteli kaç hafta oldu hocam ? Ve kür kaç hafta sürdü ?

Bu değerler gayet iyi çünkü pct ye gerek yok , normal bir sağlıklı insan değerleri bunlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bence pct ye artık gerek yok , ayrıca küre girmiş biri olarak testonuzun maşallahı var . Kolesterol referans aralığında , daha da iyi olmasi  için balık,ceviz , badem , kavrulmamis fındık , keten tohumu vs. Tüketebilirsiniz 20-30 dk sakin tempo kardiyo da iyi gelir . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kreoft1    9

@metinavhocam sizinde görüşlerinizi merak ediyorum

tarihinde Kreoft1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      18 yaşındayım Kan testi konusunda biraz endişeliyim yapmazlar diye ayrıca okuldan dolayı vakit bulamıyorum kan testi vermeye meseleye geleyim 26 şubattan 20 nisana kadar sustanon kullandım 24 nisandan 5 hafta süre ile test enanthe kullanacağım
      5 hafta bittikten kaç gün sonra kan testi vermeliyim? ilaç ne zaman kandan çıkar? Teşekkürler
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀
    • Yazan: Ramazan Acar
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      15.04 24 tarihinde :
      2 doz testesteron (250×3) 2 doz boldenon (300×2) 2 doz trenbolon(200×2) her 5 saate bir de danabol Aldım tam bir hafta geçti üstünden bugün kan değerlerime baktım:
      E2 125 geldi LDL 600 civarı  CK ise 10 bin küsur geldi  Ve çok tedirgin oldum kürü bırakmayı düşünüyorum pct yapmaya gerek var mı?
      Lütfen yardımcı olun
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.