Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Enjeksiyon sırasında enjektör patlıyor

Önerilen İletiler

Darknessot    27

Arkadaşlar merhaba daha önce başıma gelmiyordu bazen cidden enjektörden ilaç gitmiyor ne yapsam gitmiyor abanıncada patlıyor ilaç boşa gidiyor kalçadan vuruyorum ne yapmam lazım acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

1- enjektör ne renk? Ucu cok inceyse yağ bazlı ilaç akmıyor olabilir. Yeşil uçlu iğne kullan. 

2- ilacı zerk etmeye calıstıgın yer ödemli bir bölge olabilir

3- iğne ucunu şırıngaya takarken çok fazla sıkıştırmadan dene, biraz gevşek bırak. Tabi çıkacak kadar değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Enjektörde hava boşluğu bırakma, ayrıca ilacı çekmeden önce pistonu ileri geri iterek test et, bir de ilaçlar yağ bazlı olduğu için ilacı çok soğutmamaya özen göster

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi
..
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Equipoise, 14 saat önce yazdı:

1- enjektör ne renk? Ucu cok inceyse yağ bazlı ilaç akmıyor olabilir. Yeşil uçlu iğne kullan. 

2- ilacı zerk etmeye calıstıgın yer ödemli bir bölge olabilir

3- iğne ucunu şırıngaya takarken çok fazla sıkıştırmadan dene, biraz gevşek bırak. Tabi çıkacak kadar değil 

Yeşil Üçlü kalça ödem yok hocam çok fazla sıkıştırıyorum zaten de anlamadım bi türlü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
d3lici, 13 saat önce yazdı:

Enjektörde hava boşluğu bırakma, ayrıca ilacı çekmeden önce pistonu ileri geri iterek test et, bir de ilaçlar yağ bazlı olduğu için ilacı çok soğutmamaya özen göster

Hocam hepsini yapıyorum dediklerinizin ama anlamadım bi türlü çok mu sert abanıyorum ondanmıdır Bilmiyorum mesela sol kalçada gitmiyor ilaç sağ kalçaya mesela aynı enjektörlü yapınca gidiyor ödem desem ödem de yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Bir defa Boldenone enjekte ederken benim de basima gelmisti. Her seferinde urunu iyice isitip yaptigimdan beri bir daha basima gelmedi bu durum. Kalcadan enjeksiyon icin igneyi batirdigimda igne en sona dogru kasi yirtarak girer gibi bir ses yapiyor, ondan sonra cok rahat enjekte ediyorum. Eger isitmiyorsaniz (ki isittiginizi dusunuyorum) gelecek sefer isitmanizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
Darknessot, 5 saat önce yazdı:

Hocam hepsini yapıyorum dediklerinizin ama anlamadım bi türlü çok mu sert abanıyorum ondanmıdır Bilmiyorum mesela sol kalçada gitmiyor ilaç sağ kalçaya mesela aynı enjektörlü yapınca gidiyor ödem desem ödem de yok

Tamamen kasın içine girdigine emin ol, bir de kası sıkma, önce derin nefes alip gevşe rahatla sorun çözülecektir diye tahmin ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
cavalera, 19 saat önce yazdı:

Bir defa Boldenone enjekte ederken benim de basima gelmisti. Her seferinde urunu iyice isitip yaptigimdan beri bir daha basima gelmedi bu durum. Kalcadan enjeksiyon icin igneyi batirdigimda igne en sona dogru kasi yirtarak girer gibi bir ses yapiyor, ondan sonra cok rahat enjekte ediyorum. Eger isitmiyorsaniz (ki isittiginizi dusunuyorum) gelecek sefer isitmanizi tavsiye ederim.

Nasıl ısıtabilirim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Darknessot, 31 dakika önce yazdı:

Nasıl ısıtabilirim hocam

Kaynar su dolu bardagin icine birakip flakonu 4-5 dakika bekliyorum, bu surede ilac isiniyor, yagda yogunlugunu kaybediyor. Bu sekilde enjektore cekip enjeksiyonu rahat yapiyorum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
cavalera, 2 saat önce yazdı:

Kaynar su dolu bardagin icine birakip flakonu 4-5 dakika bekliyorum, bu surede ilac isiniyor, yagda yogunlugunu kaybediyor. Bu sekilde enjektore cekip enjeksiyonu rahat yapiyorum.

Denicem çok teşekkürler patlamaz inşallah o sıcaklıkta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Darknessot, 19 saat önce yazdı:

Denicem çok teşekkürler patlamaz inşallah o sıcaklıkta 

Sicak suda 3-5 dakika beklettiginizde tahmin ettiginiz kadar sicak olmuyor, hafif iliklasiyor ve yagin viskozitesi azaliyor, inceliyor (en azindan bende oyle oluyor). Bir deneyin bekli faydasini gorursunuz.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kamil    1

İlacı enjektör e çektikten sonra iğne ucu körelip tikanabiliyor ilacı çektikten sonra iğne ucunu değiştir yine gitmiyorsa Adele içindeyken hafif geri cek yana batır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

ben bu olayı en çok ayset marka şırıngada yaşamıştım o gün bu gündür uzak durdum, bazen iğneleri bile eğri çıkardı, bazen bazı adı sanı bilinmeyen markalarda yine bu şırınga sıkışması durumuna denk geldiğim oldu, o yüzden ben 1cc de alsam 5cc de alacak olsam genelde beybi marka tercih ediyorum çok iyiler bu konuda. Bu sıkışma öyle bişey ki resmen tıpadaki kauçuk madde tepkimeye giriyor gibi sıkışıp kalıyor, eminim kalçandan çıkarıp itmeyi denesen yine çok sert olduğunu göreceksin.

insulin iğnesinde de zaten bd microfine'dan başkasına gerek yok onlar da çok kaliteli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.