Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Masquerade

Değerli hocalarım yardım

Önerilen İletiler

Masquerade    0

Selamlar Hocalarım 

askerlik sonrası baya kilo aldık daha önce 1 kür geçmişim var ve şuanda definisyon kürüne girmek istiyorum amacım yağ yakıp kas koymak o yüzden aklımda şöyle bir kombin var 

testo p 

masteron 

trenbolon a

Sizce 2.kürde uygunmudur boy 169 yaş 20 kilo 82 

kür uygun değilse 8 haftalık daha uygun kür önerlileriniz varmıdır 

yorumlarınız önemlidir teşekkür ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    633

Amacın yağ oranını düşürmekse benim tercihim 2 ay gibi bir süre natürel definasyon yap, yanına istersen efedrin yohimbe veya clen ekleyedebilirsin sonra vücudu iyice açmak için bahsettiğin ilaçları kullan. Trenbolon önermem şahsen testo ve masteron yeterlidir oral olarakta oxandrolon ya da winstrol önerimdir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Orijinal trenbolone adamı mahveder hocam , vücut alt üst olur , gece terden 1-2 yorgan çarşaf değiştirirsin ,nefessizlik öksürük , Eşin,sevgilin varsa çok tartışırsınız , ayrılanlar bile oluyor .Hele Corona olursan tren kullanırken Allah yardımcın olsun , çünkü bu ilaç akciğeri çok yoruyor Corona bildiğin üzere akciğere tutunan bir virüs . Tren için 2 kere düşün derim , ama sonuç olarak terminatör gibi eder adamı orası ayrı .

Bence

testo p Oxa Mk677 Efedrin 

169 boya o kilo aşırı fazla yağ oranin çoktur diye tahmin ediyorum spora ara verdim demişsin çünkü ,winstrol,masteron gibi ilaçlar çok yüksek yağ oranında iyi etki vermeyebiliyor ama sen bilirsin gene de etkisi olur istersen ekleyebilirsin .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Masquerade    0

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum Aşşağı yukarı %23 yağ oranına sahibim testo p masteron yapsak 12 hafta nasıl olur hocalarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Masquerade, 5 saat önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum Aşşağı yukarı %23 yağ oranına sahibim testo p masteron yapsak 12 hafta nasıl olur hocalarım 

Bence doğal olarak %15 e kadar çek öyle başla , %23 yağ oranıyla masteronla pek verim alamayabilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8

Selamlar. Öncelikle benden daha değerli hocalarımın yorumlarını dinlemen daha faydalı olur ama dayanamadım yorum yapmak istedim.

170 boya 82 kilo ve %23 yağ oranına sahipsen, vücudundaki suyu da dikkate alırsak öncelikle senin iyi bir kas kütlen yok. Bu kas kütlesiyle de böyle ağır bir küre girmen tamamen ama tamamen gereksiz. Evet Steroid kullanmak için yarışmacı olmaya gerek yok ama anlayamıyorum cidden anlayamıyorum neden tren gibi bir ağır küre çokta iyi bir vücudun yokken girmek istersin. Seni ilgilendirmez dersen kesinlikle buna saygı duyarım. Benim naçizane tavsiyem orantilarina bakarak iyi bir fiziğin olmadığı bariz belli. üstteki arkadaşın da dediği gibi doğal bir şekilde 2 ay çalışman belki yohimbin gibi takviyelerle destekleyebilirsin. Fakat treni önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Kayzersoze, 24 dakika önce yazdı:

Selamlar. Öncelikle benden daha değerli hocalarımın yorumlarını dinlemen daha faydalı olur ama dayanamadım yorum yapmak istedim.

170 boya 82 kilo ve %23 yağ oranına sahipsen, vücudundaki suyu da dikkate alırsak öncelikle senin iyi bir kas kütlen yok. Bu kas kütlesiyle de böyle ağır bir küre girmen tamamen ama tamamen gereksiz. Evet Steroid kullanmak için yarışmacı olmaya gerek yok ama anlayamıyorum cidden anlayamıyorum neden tren gibi bir ağır küre çokta iyi bir vücudun yokken girmek istersin. Seni ilgilendirmez dersen kesinlikle buna saygı duyarım. Benim naçizane tavsiyem orantilarina bakarak iyi bir fiziğin olmadığı bariz belli. üstteki arkadaşın da dediği gibi doğal bir şekilde 2 ay çalışman belki yohimbin gibi takviyelerle destekleyebilirsin. Fakat treni önermem.

Bence genel olarak yüzde 20 nin altında bir yağ oranına sahipsen yani kabaca bir kaç karın kasını görebiliyorsan görsel açıdan tatmin edici sonuçlar almak adına bence o zaman küre girilmeli. Yoksa kiloluyken de küre girsen vücudun yine kas kütlesi koyar ama o koyduğun kas kütlesini farkedemezsin. Yüzde 23 yağ oranı büyük ihtimal 26-27 dir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Masquerade, 15 saat önce yazdı:

Dostum şunun garantisini vereyim sana bu halinle eğer küre girersen elde edeceğin sonuç seni tatmin etmeyecek, dediğim gibi naturel yap önce sonrasında ilaçla açarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Masquerade    0

Değerli hocalarım teşekkür ediyorum yorumlarınız için bende bir kaç araştırma sonucu söyle bişey yapmaya karar verdim önce naturel olarak sadece fregment ve clen ile belli yağ oranına düşüp ondan sonra karını açmak adına testo p ve masteron düşünüyorum daha bilinci olur mu acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
Masquerade, 21 dakika önce yazdı:

Değerli hocalarım teşekkür ediyorum yorumlarınız için bende bir kaç araştırma sonucu söyle bişey yapmaya karar verdim önce naturel olarak sadece fregment ve clen ile belli yağ oranına düşüp ondan sonra karını açmak adına testo p ve masteron düşünüyorum daha bilinci olur mu acaba ?

Güncel fiziğinizi atarsanız bence daha verimli cevaplar verilebilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
Masquerade, 4 saat önce yazdı:

87974358-984F-43D3-8BEE-F928F0C6541A.jpeg

1835F069-D24C-4793-B490-C0C70D88E373.jpeg

Selamlar geç geri dönüş olacak kusura bakmayın. Üstte dedigim görüşlerimi yineliyorum. Kesinlikle tren girmeni önermiyorum. Çünkü buna değecek bir fizik yok yanlış anlama beni bu yüzden en azından bu kürün için treni unutmalisin. Bence kesinlikle kendini kasmadan doğal bir şekilde 15i görüp en azından o göbeği gözle görülür şekilde götürüp ondan sonra yohimbin, efedrin gibi takviyelerle devam etmelisin. Bir sonraki kürün definasyon için değil bence kesinlikle bulk için olmalı. Özetle sana demek istediğim, pct gerektirecek steroid KULLANMADAN, efedrin, yohimbin gibi termojenik takviyelerle 15in altına inip, kesinlikle bir clean bulk kürü yapman. Bu süreçte sana fragment vesair yardımcı olur ama buna bile gerek yok. İnan bana ettiğin masrafa değmez çünkü yağların zaten çok fazla deli gibi yağ yakacak vücut. Benim önerim budur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.