Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rdm

Kürde minimum kullanım değerleri

Önerilen İletiler

Rdm    2.532

Merhabalar, daha önce  Şu konuyu açmış ve sizlere danışmıştım. Her koyun kendi bacağından asılır düsturuyla, biraz da battı balık yan gider mantığıyla, (buraya en az 5 atasözü, deyim, özlü söz eklenebilir :) ) küre pazartesi başlamaya karar verdim.

Zaten yazılı olmayan  gayri resmi kurallar dahilinde  bayanlar için diyet, erkekler için kür başlangıç günü pazartesi günleridir :) 

Öncelikle;

1- Flakonlar 200 mg/ml olduğundan haftalık pazartesi perşembe Testosteron (evet keşke testesteron olsaymış daha kolaymış) toplamda 400 mg testosteron az mı gelir ? Yaşımın 39 ve zaten genel olarak testosteron seviyemin en düşük sınır değerlerde olduğundan düşük dozla başlamak daha mı evladır ? Yoksa zaten düşük olduğundan daha mı yüksek dozlar kullanmalıyım ?

2- Testosteron Cypionate kullanacağımdan boldenon ile (aynı marka ürünler) ikisini aynı enjektöre çekip vurabilir miyim ? (Evet forumu 2 aydır okuyup araştırıyorum, konu ile ilgili yapılabilir yorumu da var yapılmaz yorumu da)

3- 400 mg testosteronla birlikte 400 mg boldenon kullanmanın bir sakıncası var mı ? İlla ki testosteron seviyesi boldenondan fazla mı olmalı ?

4- Testosteron 500-600 mg kullanmam şart ise, 2 flakon testosteron 1 flakon boldenon toplamı olan 3 ml kalçadan zerk etmek forumda okuduğum kadarıyla sorun teşkil etmiyor doğru mu anlamışım. 

5- Yanında ilk 4 hafta turinabol kullanacağım, günlük 40 mg olarak, bunun da 50-60 mg civarlarında daha etkili olduğu yazılıp çizilmiş forumda ama, bu yaşta çok da üst sınırlara çıkmak istemiyorum. Zaten yanında bir sürü takviye kullanacağımdan her gün bir avuç ilaç içmek de pek sağlıklı olmasa gerek. 

6- Kür sırasında tamoksifen kullanmalı mıyım? Yoksa herhangi bir şikayet başlangıcında mı kullanmaya başlamalıyım ? 

Yanıtınız için şimdiden teşekkür eder, hepinize sağlıklı günler dilerim :)

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Merhaba,başlangıç için kafanda sorular olması gayet doğal,burda sorman isabetli olmuş yeterince tecrübeli insanlar var ve kendi deneyimlerini paylaşıyorlar yararlanabileceğine eminim,benim fikrim olan cevaplar şu şekildedir;

1.Kimse sana şu mg başla başlangıç dozajı budur minimum etkili dozaj şudur diyemez 200 mg üstüne çıktığın anda vücudunun ürettiğinden fazlasını vermiş olucaksın,bu sayı arttıkça yan etkiler de artacaktır,400 mg güzel gözüküyor ben şuanda 250 mg kullanıyorum haftalık.

2.Ürünlerin markasından değilde,içerik ve yağlı eriyik olup olmaması önemli bu hususta ama bence aynı enj. çekip vurabilirsin sorun olmaz.

3.Bence böyle bir durum kesinlikle yok ama kürlerde minimum TRT dozlarında testosteron kullanımı şart,daha fazlasının getirisi de çok olur götürüsü de.

4.Tek seferde aynı yere maximum 3ml uygulayın,5 ml uygulayanda var ama gerek yok daha geç emilecektir,başka enjektöre çekip diğer enj. bölgelerinden uygulanabilir ben 2 ml yi bile bölüyorum 1ml bir kalçadan 1ml diğerinden,

aynı zamanda sorudan ayrı bir tavsiye vereyim haftada 1 enj yerine haftada 2 enj. ilacın kandaki dağılımını daha iyi yapıcaktır daha stabil olacaktır,ben uyguluyorum.

5.dozaj sana kalmış düşük başlayıp arttırabilirsin

6.tamoksifen hissiyata göre kullanabilirsin ama genelde kür içinde tercih edilmiyor meme uçlarında yanma vs. gibi durumlarda acil müdahale olarak kullanılabilir e2 nin kontrolden çıktığı durumlarda 

Sağlıklı sporlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar, daha önce  Şu konuyu açmış ve sizlere danışmıştım. Her koyun kendi bacağından asılır düsturuyla, biraz da battı balık yan gider mantığıyla, (buraya en az 5 atasözü, deyim, özlü söz eklenebilir :) ) küre pazartesi başlamaya karar verdim.

Zaten yazılı olmayan  gayri resmi kurallar dahilinde  bayanlar için diyet, erkekler için kür başlangıç günü pazartesi günleridir :) 

Öncelikle;

1- Flakonlar 200 mg/ml olduğundan haftalık pazartesi perşembe Testosteron (evet keşke testesteron olsaymış daha kolaymış) toplamda 400 mg testosteron az mı gelir ? Yaşımın 39 ve zaten genel olarak testosteron seviyemin en düşük sınır değerlerde olduğundan düşük dozla başlamak daha mı evladır ? Yoksa zaten düşük olduğundan daha mı yüksek dozlar kullanmalıyım ?

2- Testosteron Cypionate kullanacağımdan boldenon ile (aynı marka ürünler) ikisini aynı enjektöre çekip vurabilir miyim ? (Evet forumu 2 aydır okuyup araştırıyorum, konu ile ilgili yapılabilir yorumu da var yapılmaz yorumu da)

3- 400 mg testosteronla birlikte 400 mg boldenon kullanmanın bir sakıncası var mı ? İlla ki testosteron seviyesi boldenondan fazla mı olmalı ?

4- Testosteron 500-600 mg kullanmam şart ise, 2 flakon testosteron 1 flakon boldenon toplamı olan 3 ml kalçadan zerk etmek forumda okuduğum kadarıyla sorun teşkil etmiyor doğru mu anlamışım. 

5- Yanında ilk 4 hafta turinabol kullanacağım, günlük 40 mg olarak, bunun da 50-60 mg civarlarında daha etkili olduğu yazılıp çizilmiş forumda ama, bu yaşta çok da üst sınırlara çıkmak istemiyorum. Zaten yanında bir sürü takviye kullanacağımdan her gün bir avuç ilaç içmek de pek sağlıklı olmasa gerek. 

6- Kür sırasında tamoksifen kullanmalı mıyım? Yoksa herhangi bir şikayet başlangıcında mı kullanmaya başlamalıyım ? 

Merhaba;

1- Ampül olarak 200 mg ise ilk 3-4 hafta 400 mg 2 ampül kullanılır sonra 600 yapabilirsiniz.Yok flakon (şişeyse) çekerken 500 mg da çekilebilir enjektöre...

2- Normalde iki uzun esterli steroid rahatça tek enjektöre çekilebilir, markanın da aynı olması içindeki yağ ve diğer koruyucular açısından uygunluğunu bir kat daha arttırır.Yani evet...

3- İki ayrı görevde steroidin birbirinden bağımsız dozlarda kullanılması çok yaşanılan bir durumdur.Bu tamamen kullanıcı kişinin amacına bağlıdır.Fakat yakın dozlarda olması tavsiye edilir.İlaçların genelde etkin dozları vardir, boldenon için genel kullanımda 400-600 mg arasıdır.

4- Evet, kalça için 3 ml uygundur...Basenlerin kas miktarı fazlaysa bu doz 4 ml de olur, kişiye göre değişir demek daha doğru.Hafta da bir kullanılan steroidlerin toplam dozu, iki adet enjektöre eşit dağıtılarak çekilir ve sağ-sol kalçaya vurulur.Bir hafta geçtikten sonra yeni enjeksiyona hazır olur dokular...

5- Oral steroidler hızlı çalışır fakat ilk geçiş efektine maruz kaldıklarından düşük dozlar etki etmeyebiliyor.Bunun için genelde kullanıp tecrübe edenleri dinlemek daha doğru, tabi marka ve içeriğin doğru olup olmaması da önemsenmeli...Turinabol yüksek doz isteyen bir oral bence 50 mg altına düşürmeyin.Diğer suplementler işin koruma ve tdavi kısmında olduğu için belki ötelenebilir veya diğer öğünlerde alınabilir.Kürde önemli olan ve hiç aksatılmayan ilaçlar steroidler olmalı...

6- Hayır tamoksifene gerek yok.Kür içinde arimidex gerekirse tercih edilmeli...

Kolay gelsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
metinav, 4 saat önce yazdı:

Merhaba;

1- Ampül olarak 200 mg ise ilk 3-4 hafta 400 mg 2 ampül kullanılır sonra 600 yapabilirsiniz.Yok flakon (şişeyse) çekerken 500 mg da çekilebilir enjektöre...

2- Normalde iki uzun esterli steroid rahatça tek enjektöre çekilebilir, markanın da aynı olması içindeki yağ ve diğer koruyucular açısından uygunluğunu bir kat daha arttırır.Yani evet...

3- İki ayrı görevde steroidin birbirinden bağımsız dozlarda kullanılması çok yaşanılan bir durumdur.Bu tamamen kullanıcı kişinin amacına bağlıdır.Fakat yakın dozlarda olması tavsiye edilir.İlaçların genelde etkin dozları vardir, boldenon için genel kullanımda 400-600 mg arasıdır.

4- Evet, kalça için 3 ml uygundur...Basenlerin kas miktarı fazlaysa bu doz 4 ml de olur, kişiye göre değişir demek daha doğru.Hafta da bir kullanılan steroidlerin toplam dozu, iki adet enjektöre eşit dağıtılarak çekilir ve sağ-sol kalçaya vurulur.Bir hafta geçtikten sonra yeni enjeksiyona hazır olur dokular...

5- Oral steroidler hızlı çalışır fakat ilk geçiş efektine maruz kaldıklarından düşük dozlar etki etmeyebiliyor.Bunun için genelde kullanıp tecrübe edenleri dinlemek daha doğru, tabi marka ve içeriğin doğru olup olmaması da önemsenmeli...Turinabol yüksek doz isteyen bir oral bence 50 mg altına düşürmeyin.Diğer suplementler işin koruma ve tdavi kısmında olduğu için belki ötelenebilir veya diğer öğünlerde alınabilir.Kürde önemli olan ve hiç aksatılmayan ilaçlar steroidler olmalı...

6- Hayır tamoksifene gerek yok.Kür içinde arimidex gerekirse tercih edilmeli...

Kolay gelsin.

hocam konu dışı sağ kalçada dış üst kısımda bi bölge buldum haftada 2 dir onun çevresinde enjeksiyon yapıyorum, bu sıkıntı yaratır mı? sol kısma yapmaktan çekiniyorum çünkü rahat dönemiyorum. kür boyu ordan devam etsem uygun mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

hocam konu dışı sağ kalçada dış üst kısımda bi bölge buldum haftada 2 dir onun çevresinde enjeksiyon yapıyorum, bu sıkıntı yaratır mı? sol kısma yapmaktan çekiniyorum çünkü rahat dönemiyorum. kür boyu ordan devam etsem uygun mudur?

Ödem olmuyorsa ve bir sonraki enjeksiyona kadar ilac dağılıyorsa sorun olmaz.Ama diger tarafa da yapmaya alisman daha iyi olur. İlk denemeleri boy aynasinda ve dogru bölgeyi elle belirleyerek kolaylikla yapabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Ödem olmuyorsa ve bir sonraki enjeksiyona kadar ilac dağılıyorsa sorun olmaz.Ama diger tarafa da yapmaya alisman daha iyi olur. İlk denemeleri boy aynasinda ve dogru bölgeyi elle belirleyerek kolaylikla yapabilirsin.

Sağ olun hocam o zaman haftada bir enjeksiyon sağ diğer sol yapacağım en sağlıklısı bu olacak anladım iyi geceler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Rdm, 15 saat önce yazdı:

Öncelikle;

Merhabalar, oncelikle yas konusunu kafaniza takmayin derim, ben 38 yasimda spora, 42 yasimda kure basladim su anda yasim 45 :)

Sizin planladiginiz gibi bende 22 haftanin sorunda Fenilpropionat esterinde cypionat esterine gecis yaptim gecen hafta, ilaveten boldenone devam ediyor. Internette plot your steroid cycle diye aratma yaptigimda karsilastigim sayfalarda (https://www.steroidplotter.com/) kullanacagim verileri girdigimde cypionat, enanthate tarzi esterlerin haftada ikiye bolunmesinin kanda sevilerinin daha stabil olacagi sebebiyle Pazartesi-Persembe 1'er ml (200mg) boldenone ise tek sefer cumartesi 2ml (500mg) vurmayi uygun gordum. Birlikte karistirip vurmayi ben tercih etmiyorum, siz edebilirsiniz dilerseniz.

Turinabol benimde kur baslangiclarinda kullandigim bir urun, 40 ile baslayip duruma gore 50 veya 60'a cikabiliyorum.

4. sorunuza cevap olarak cok sorun yaratmiyacagini dusunuyorum ama kendiniz vuracaksaniz kalcanizin her iki tarafina da esit vurmaya caba gostermnizi tavsiye ederim zira hep ayni taraftan girince bir sure sonra enjeksiyon bolgelerinde morarmalar basliyor, hissiyat artiyor.

Basarili bir kur gecirmenizi dilerim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.