Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yahya1

(Acil) masteron test prop insulin turinabol (acil)

Önerilen İletiler

Yahya1    0

Merhaba arladaşlar 17/21 marttaki Türkiye şampiyonasına hazırlanmayı düşünüyorum. Boyum 176 şuan kilom 78. Yaş 19 (neden erken yaşta giriyorsun diyorsanız yarışmalar için mecbur) mevcut kilomu koruyarak define olmak istiyorum hatta biraz daha hacim alsam süper olur 2. Kürüm olucak o yüzden

Haftalık 300 testosterone propionat 300 masteron 25 günde günde 4 tablet turinabol kullanmayı düşünüyorum. Sizce buna fazladan insulinde eklesem faydasını görürmüyüm. Veya önereceğiniz bir şey varmı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zodiac    5

Dostum ne insülini gözünü seveyim onu da 2. Kürden kullansan daha sonra ne kullanacaksın 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yahya1    0

2. Kürüm zaten ilk kürüm test e rimabolandı

zodiac, 11 dakika önce yazdı:

Dostum ne insülini gözünü seveyim onu da 2. Kürden kullansan daha sonra ne kullanacaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yahya1    0
zodiac, 12 dakika önce yazdı:

Allah ne verdiyse bro ölmekten pek korkmuyorum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yahya1    0

Yarışmaya az kaldı ne pahasına olursa olsun çok iyi olmam lazım. Evi bile satılığa çıkarmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Yahya1, 3 dakika önce yazdı:

Yarışmaya az kaldı ne pahasına olursa olsun çok iyi olmam lazım. Evi bile satılığa çıkarmayı düşünüyorum

babanın evini haberi olmadan satılığa çıkarmasan iyi olur yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yahya1    0
kaderseolur, 1 dakika önce yazdı:

babanın evini haberi olmadan satılığa çıkarmasan iyi olur yani

Ev benim problem yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Yahya1, 2 dakika önce yazdı:

Ev benim problem yok

dostum insülin yerine küre tren ve ya deca ile başlasan daha karlı olursun haberin olsun abartmışsın biraz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Helal olsun sana dostum , evini arabanı her şeyini sat , tren testo ne varsa enjekte et ve Türkiye şampiyonluğunu al , ondan sonra yurtdışında amatör yarışmaların yolunu tut , oralarda derece elde edip pro cardını aldıktan sonra , pro ligte yarışmaya başla , yeterli puanı topla ve mr olympia ya gitmeye hak kazan , sonra seneler boyu emek sarfet ve ilk Mr olympia olan Türk sen ol!

Şaka bi yana dostum 

Evi satsan Türkiye şampiyonu olsan protein tozu fıstık ezmesi verecekler.

Bide aceleye getirmişsin  çok az bir zaman kalmış , aylardır hazırlananlar var mesela gok... var  adamın genetiği aşırı iyi , aynı podyumda olursan şansın çok az olur .

Bence evi satma dostum pişman olursun , marttaki yarışma belki iptal olur üstüne aşırı pişman olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Yahya1, 8 saat önce yazdı:

Merhaba arladaşlar 17/21 marttaki Türkiye şampiyonasına hazırlanmayı düşünüyorum. Boyum 176 şuan kilom 78. Yaş 19 (neden erken yaşta giriyorsun diyorsanız yarışmalar için mecbur) mevcut kilomu koruyarak define olmak istiyorum hatta biraz daha hacim alsam süper olur 2. Kürüm olucak o yüzden

Haftalık 300 testosterone propionat 300 masteron 25 günde günde 4 tablet turinabol kullanmayı düşünüyorum. Sizce buna fazladan insulinde eklesem faydasını görürmüyüm. Veya önereceğiniz bir şey varmı.

güncel form durumunu anlatan bir görsel paylaşsan sonra bunu gören tecrübeli abilerimiz bununla ilgili yorum yapsalar bence daha iyi olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Gainzzz
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bazı sorularım olacak sizlere;
      Definasyon döneminde gh ve insülin birlikte kullanımı ne gibi bir fayda sağlıyor? Eğer ki kullanımı yağ yakımını hızlandırıyorsa günlük nasıl ve ne kadar alınmalı? Teşekkürler.
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: crosfredy
      Merhaba arkadaşlar,
      Evet geldi çattı yarışma zamanı önümüzde pek bir şey kalmadı. 2 ay daha kendim ilerleyip kalan süreci Koç ile ilerleyeceğim kuruma dönemi, peak weak haftası, v.s daha koç’a karar veremedim araştırıyorum halen. malum eski konularımı takip edenler bilir güzel bir deca serüvenim oldu, sağlam kütle ve kilo kazandım güncel 95 94 gidip geliyorum, deca’yı kesip ardından trene geçtim direkt. dozajlamalarım 200 tren e 500 testo e 300 masteron. Eylüle hazırlanan tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim, Allah yanınızda yardımcınız olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Merak ettiğiniz aklınıza takılan, ya da şunu şöyle yaparsan senin için daha iyi olur, dediğiniz tüm cevaplarını bekliyorum teşekkürler iyi formlar dilerim 🙏
      güncel form 1 pump 1 pumpsız aşşağıda bacak eksiğim var ve sırtım şuan en iyi bölgem, pozlama çalışmam lazım şuanki form kurayacak ve ortaya nasıl birşey çıkacak bende çok merak ediyorum

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.