Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ender_shred

1 aylık definasyon değişim + clen

Önerilen İletiler

ender_shred    29

merhaba dostlar abiler kardeşler bundan 6 ay öncesinde ameliyat geçirdim ve vücudum aşırı yağ su tuttu kas kaybı oldu ağırlıklar düştü bu sporu hayat felsefem olarak gördüm hep bana neşe verdi oda olmayınca iyice motivasyonum düşdü sonra bunu düzeltmeye karar verdim daha önce çok bulking ve cutting yaptım ciddi derecede vücudumu tanıyorum şok edici değişimler oluyor genelde beklenmedik etkiler alıyorum herşeyin en uç noktasını seven biriyim bu definasyonda yaptıklarım :

aralıklı yemek yemek iş yeri fast food tarzı yemekler yaptıgı için hiç yemedim dolayısı ile 8 saatlik açlık oldu hergün sabah 5 yumurta işden gelince 400 gram tavuk göğsü 

karbonhidrat yemeyi normalde sevmiyorum maximum 50 gram yulaf yedim oda anternmanda enerji verdi definasyondaki bıkkın his gitti 

2 haftadır clenbuterol kullanıyorum @Loving burak hocamın ürünü tabiki kardiyolarda ter atmam imkansızken güzel ter atıyorum kalp atışı hızlanıyor vücut ısısı artıyor tavsiye ederim 

kür yapmayı uzun zamandır düşünüyorum zaten fakat bence küre girmeden önce doğal peak formunuzu yakalamak en mantıklısı ben şahsen 55 kiloda olsam fark etmez küre girmeden önce istediğim görüntü yağsız olmalı kürden sonra bu görüntünün daha büyük hali olmalı oyüzden definasyona devam ediyorum 3 kilom kaldı her gece 3 saat yürüyüş yapıyorum dağlara doğru karanlıklara doğru güzel his ayrıca sadece evde yapabildim bu sürecte haftada 6 gün evde aç karna 100 200 şınav mekik vs vücut ağırlığı ile sert idmanlar 

gelelim before after kısmına  yağ vermişim sanki biraz

68 kilodan 63 kiloya 

bel 87 cm den 73 

kol 36 dan 38

eliptik bisiklet maksimum 3 dakika yapabiliyordum 10. kademede şimdi 40 dakikayı geçiyor asla pes etme isteği yok clen sağ olsun

değerli yorumlarınızı bekliyorum..

peptidturkiye forum saygılarla ender

ilk kürüm rad140 olucak güncelleme getiricem takipte kalın 

Screenshot_20201206-221207[1].jpg

Screenshot_20201207-114013.jpg

Screenshot_20201208-005733.jpg

Screenshot_20201208-010128.jpg

Screenshot_20201208-005311.jpg

PicsArt_12-06-09.59.25.jpg

PicsArt_11-29-04.38.31.jpg

PicsArt_11-15-11.19.46.jpg

PicsArt_12-08-01.26.58.jpg

PicsArt_12-07-03.33.47.jpg

PicsArt_11-24-08.57.19.jpg

PicsArt_11-29-04.32.32.jpg

PicsArt_12-08-01.45.18.jpg

IMG_20201208_023233_122.jpg

IMG_20201208_023113_191.jpg

PicsArt_12-08-02.36.58.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Onursnmz    25

İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Bu değişimi antreman,beslenme ve kardiyo disiplinine borçlusunuz. Clen kullanmasanizda bu görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirdiniz.

Ayrıca clen kullanımı öyle 10 dakikalık kardiyoyu 40 dakikaya çıkarmıyor. Ventolin deseniz neyse... Clen tam tersi etki yapıyor. 40 dakikalik kardiyolarimi 20-25 dakikada kesmek zorunda kaliyordum kalp çarpıntısı yüzünden. Bir süre sonra vücut alışınca çarpıntilarda azalıyor tabi ama sizin tabir ettiğiniz gibi "clen aldım şu koşu bandında 40 dakika koşayim" olmuyor malesef...

tarihinde Onursnmz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Karasungur    0
ender_shred, 10 saat önce yazdı:

merhaba dostlar abiler kardeşler bundan 6 ay öncesinde ameliyat geçirdim ve vücudum aşırı yağ su tuttu kas kaybı oldu ağırlıklar düştü bu sporu hayat felsefem olarak gördüm hep bana neşe verdi oda olmayınca iyice motivasyonum düşdü sonra bunu düzeltmeye karar verdim daha önce çok bulking ve cutting yaptım ciddi derecede vücudumu tanıyorum şok edici değişimler oluyor genelde beklenmedik etkiler alıyorum herşeyin en uç noktasını seven biriyim bu definasyonda yaptıklarım :

aralıklı yemek yemek iş yeri fast food tarzı yemekler yaptıgı için hiç yemedim dolayısı ile 8 saatlik açlık oldu hergün sabah 5 yumurta işden gelince 400 gram tavuk göğsü 

karbonhidrat yemeyi normalde sevmiyorum maximum 50 gram yulaf yedim oda anternmanda enerji verdi definasyondaki bıkkın his gitti 

2 haftadır clenbuterol kullanıyorum @Loving burak hocamın ürünü tabiki kardiyolarda ter atmam imkansızken güzel ter atıyorum kalp atışı hızlanıyor vücut ısısı artıyor tavsiye ederim 

kür yapmayı uzun zamandır düşünüyorum zaten fakat bence küre girmeden önce doğal peak formunuzu yakalamak en mantıklısı ben şahsen 55 kiloda olsam fark etmez küre girmeden önce istediğim görüntü yağsız olmalı kürden sonra bu görüntünün daha büyük hali olmalı oyüzden definasyona devam ediyorum 3 kilom kaldı her gece 3 saat yürüyüş yapıyorum dağlara doğru karanlıklara doğru güzel his ayrıca sadece evde yapabildim bu sürecte haftada 6 gün evde aç karna 100 200 şınav mekik vs vücut ağırlığı ile sert idmanlar 

gelelim before after kısmına  yağ vermişim sanki biraz

68 kilodan 63 kiloya 

bel 87 cm den 73 

kol 36 dan 38

eliptik bisiklet maksimum 3 dakika yapabiliyordum 10. kademede şimdi 40 dakikayı geçiyor asla pes etme isteği yok clen sağ olsun

değerli yorumlarınızı bekliyorum..

peptidturkiye forum saygılarla ender

ilk kürüm rad140 olucak güncelleme getiricem takipte kalın 

Reis Tam Olarak Nasıl Bir Beslenme Programı Kullandığını Ayrıntılı olarak yazsan ve cleni nasıl kullandığını yazsan çok güzel olur. Konuyu takipdeyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Onursnmz, 2 saat önce yazdı:

İnsanları yanlış yönlendirmeyin. Bu değişimi antreman,beslenme ve kardiyo disiplinine borçlusunuz. Clen kullanmasanizda bu görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirdiniz.

Ayrıca clen kullanımı öyle 10 dakikalık kardiyoyu 40 dakikaya çıkarmıyor. Ventolin deseniz neyse... Clen tam tersi etki yapıyor. 40 dakikalik kardiyolarimi 20-25 dakikada kesmek zorunda kaliyordum kalp çarpıntısı yüzünden. Bir süre sonra vücut alışınca çarpıntilarda azalıyor tabi ama sizin tabir ettiğiniz gibi "clen aldım şu koşu bandında 40 dakika koşayim" olmuyor malesef...

Selam dostum , adama yanlış yönlendirme demişssin eyvallah ama adam zaten bu görüntüyü clen ile yakaladım demiyor ki...2 haftadır Clen kullandığını söylemiş sadece...Zaten hepimiz biliyoruz ki 2 haftalık bırak clen kullanmayı hiçbir steroid arkadaşı ilk olduğu A noktasından suanda bulunduğu B noktasına götürmez.

Ayrıca üstadlar daha iyi bilgi sahibidir kullanmadığım bir üründe etkiden söz edebilmem çok olanaklı değil fakat Clenbuterol performans artırıcı olarak kullanılan bir ilaç olduğu bilinmekte.Lakin bisiklet dünyasının eski şampiyonlarından Alberto Contador kanından clenbuterol bulundugundan doping için ceza almıstır.Senin söylediğin gibi sürelerde uzamaktan ziyade kısalma olsaydı bisiklet gibi güç ve kondisyon gereken bir spor dalında bu amaç için kullanılmazdı diye düşünüyorum.

Saygılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ender_shred    29
Karasungur, 11 saat önce yazdı:

Reis Tam Olarak Nasıl Bir Beslenme Programı Kullandığını Ayrıntılı olarak yazsan ve cleni nasıl kullandığını yazsan çok güzel olur. Konuyu takipdeyim.

sabah kalkar kalkmaz 3 litre su soğuk mantıken kalori yakıyor muhabbeti :D güzel hissettiriyor daha sonra mide doluyor zaten bişey istemiyor canım 4 yumurta 50 gram yulaf tarçınlı sıcak su ile  4 tane clen 4 cla 1 multi 1 omega 1 c vitamini arjinin kreatin vs vs yok yok zaten keşke almasaydım bukadar şey katkısı varmı bilemiyorum aralarında etkisi olan clen var 4 tane pek etki etmedi bende yan etki olarak 6 7 atarsam gece kalp atışı sesinden uyku tutmuyor okadar sağlam hızlandırıyor neyse işe gitmeden önce hep karın çalıştım karın kaslarının büyüdüğünü ilk defa gördüm çalışmamakla çok büyük hata yapmışım daha sonra 8 saat aç kalıyorum iş yerinde sadece 2 litre su salatalık domates gibi mikro besinler makro yok hiç gece eve gidince midem yanıyordu sanki yağ yakıyor eriyor gibi o his aşırı hoşuma gidiyor aynı zamanda canım ilk başta çok şey çekdi insülin hep düşük olunca herşey çekiyor canım disiplini seviyorum bozmanın anlamı yok gece 400-500 gram tavuk göğsü haşlama tatsız tuzsuz suyla :D şunu eklemek istiyorum arkadaşlar benim vücudumun metabolizma hızı ile sizinki çok farklıdır inanın 500 600 kaloriyle definasyon 1500 kaloriyle bulk yapan biriyim bunun nedeni senelerdir beslenme alışkanlığım ne yersem hep tek bi öğünde yedim bakıyorum insanlar 5 6 öğün yiyor 2000 kaloriyle definasyon yapıyor 5000 kalori falan yiyor bulkda ... çok sinir bi durum sadece yumurta tavuk ekmek yok karbonhidrat yok bu şekilde bi diyet ÖZET :1 ARALIKLI ORUÇ DİYETİ 2 LOW CARB DİYETİ 3 AZ KALORİ ALIP ÇOK KALORİ HARCAMAK 4 EN ÖNEMLİSİ DİSİPLİN SÜREKLİLİK OLMADAN OLMUYOR SEVMESENİZDE CANINIZ İSTEMESEDE O KURU TAVUĞU YİCEKSİN ÇATAL İLE TAVUĞU YİCEKSİN SABAHIN AYAZINDA KALKIP YÜRÜYÜCEKSİN SEN YAPMAZSAN KİMSE YAPMAZ SENİ SEN YAPAN BÜTÜN ALIŞKANLIKLARI BIRAKIP DEĞİŞTİRMEN LAZIMKİ SENDE DEĞİŞESİN HERŞEY ZİHİNDE BAŞLAR :) cutting çok güzel bir serüven geriye bakınca güzel hissetiren zamanlar iyi forumlar -we all gonna make it brahs 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
ender_shred, 11 dakika önce yazdı:

sabah kalkar kalkmaz 3 litre su soğuk mantıken kalori yakıyor muhabbeti :D güzel hissettiriyor daha sonra mide doluyor zaten bişey istemiyor canım 4 yumurta 50 gram yulaf tarçınlı sıcak su ile  4 tane clen 4 cla 1 multi 1 omega 1 c vitamini arjinin kreatin vs vs yok yok zaten keşke almasaydım bukadar şey katkısı varmı bilemiyorum aralarında etkisi olan clen var 4 tane pek etki etmedi bende yan etki olarak 6 7 atarsam gece kalp atışı sesinden uyku tutmuyor okadar sağlam hızlandırıyor neyse işe gitmeden önce hep karın çalıştım karın kaslarının büyüdüğünü ilk defa gördüm çalışmamakla çok büyük hata yapmışım daha sonra 8 saat aç kalıyorum iş yerinde sadece 2 litre su salatalık domates gibi mikro besinler makro yok hiç gece eve gidince midem yanıyordu sanki yağ yakıyor eriyor gibi o his aşırı hoşuma gidiyor aynı zamanda canım ilk başta çok şey çekdi insülin hep düşük olunca herşey çekiyor canım disiplini seviyorum bozmanın anlamı yok gece 400-500 gram tavuk göğsü haşlama tatsız tuzsuz suyla :D şunu eklemek istiyorum arkadaşlar benim vücudumun metabolizma hızı ile sizinki çok farklıdır inanın 500 600 kaloriyle definasyon 1500 kaloriyle bulk yapan biriyim bunun nedeni senelerdir beslenme alışkanlığım ne yersem hep tek bi öğünde yedim bakıyorum insanlar 5 6 öğün yiyor 2000 kaloriyle definasyon yapıyor 5000 kalori falan yiyor bulkda ... çok sinir bi durum sadece yumurta tavuk ekmek yok karbonhidrat yok bu şekilde bi diyet ÖZET :1 ARALIKLI ORUÇ DİYETİ 2 LOW CARB DİYETİ 3 AZ KALORİ ALIP ÇOK KALORİ HARCAMAK 4 EN ÖNEMLİSİ DİSİPLİN SÜREKLİLİK OLMADAN OLMUYOR SEVMESENİZDE CANINIZ İSTEMESEDE O KURU TAVUĞU YİCEKSİN ÇATAL İLE TAVUĞU YİCEKSİN SABAHIN AYAZINDA KALKIP YÜRÜYÜCEKSİN SEN YAPMAZSAN KİMSE YAPMAZ SENİ SEN YAPAN BÜTÜN ALIŞKANLIKLARI BIRAKIP DEĞİŞTİRMEN LAZIMKİ SENDE DEĞİŞESİN HERŞEY ZİHİNDE BAŞLAR :) cutting çok güzel bir serüven geriye bakınca güzel hissetiren zamanlar iyi forumlar -we all gonna make it brahs 

Clenbuterolün tablet dozu 40 mikrogramsa 6-7 tablet cok fazla. Maksimim 4 tablet yeter.Duyarsizlik gelistiyse dozu arttirmak yerine 1-2 hafta ara vermelisin.

Cok dusuk kalori almak kas kaybini arttirir. Vucudundaki yaglari yakiyorsun brlli bir süre yetebilir hissetmezsin ama sonuc ayni yere cikar er gec. Düsük karbonhidrat almak ve kalani yag ve proteinle tamamlamak lazim.Bende yillardir günde iki ögün yapiyorum.Bunun altinda baska durumlar var, bizimki aslinda normal degil :)

Kahvaltinin ardindan clenbuterol icip kosuya gidiyorsan bu da uyumsuz bir sey. Clenbuterol turevi ilaclar metabolizmayi sempatik sinir sistemi üzerinden hizlandiriyor. Ama sindirim sistrmini yavaslatir ve tum kani kaslara beyne yonlendirir. Dolayisiyla miden bagirsaklarin yavaslar. Ayrica aldigin gidalardan dolayi pankreasin insulin salgilarken, clenbuterol almakla bunu durdurup adrenalin glukagon ve stres hormonu salgilatip depo yaglari cözmeye zorluyorsun. Kisaca iki zitligi bir arada uygulamak gibi bu. Ya araya zaman koy, yada sabah ac olarak kardiyo kosu vb. yap.Zaten clen ve turevleri aclik hissettirmez kan sekerini yukselttikleri icin...

Bence clenbuterol icin Q10 ve taurin gibi kalbi koruyan suplementler al.Kreatin, arginin ve c vitaminini aksam idman öncesi alman daha uygun olur.Benim ki öneri tabiki senin bilecegin bir sey.

Bu arada genetigin iyi, gelisimin de güzel gidiyor. Sarmlarla umarim daha ileriye tasirsin formunu.

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ender_shred    29
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Clenbuterolün tablet dozu 40 mikrogramsa 6-7 tablet cok fazla. Maksimim 4 tablet yeter.Duyarsizlik gelistiyse dozu arttirmak yerine 1-2 hafta ara vermelisin.

Cok dusuk kalori almak kas kaybini arttirir. Vucudundaki yaglari yakiyorsun brlli bir süre yetebilir hissetmezsin ama sonuc ayni yere cikar er gec. Düsük karbonhidrat almak ve kalani yag ve proteinle tamamlamak lazim.Bende yillardir günde iki ögün yapiyorum.Bunun altinda baska durumlar var, bizimki aslinda normal degil :)

Kahvaltinin ardindan clenbuterol icip kosuya gidiyorsan bu da uyumsuz bir sey. Clenbuterol turevi ilaclar metabolizmayi sempatik sinir sistemi üzerinden hizlandiriyor. Ama sindirim sistrmini yavaslatir ve tum kani kaslara beyne yonlendirir. Dolayisiyla miden bagirsaklarin yavaslar. Ayrica aldigin gidalardan dolayi pankreasin insulin salgilarken, clenbuterol almakla bunu durdurup adrenalin glukagon ve stres hormonu salgilatip depo yaglari cözmeye zorluyorsun. Kisaca iki zitligi bir arada uygulamak gibi bu. Ya araya zaman koy, yada sabah ac olarak kardiyo kosu vb. yap.Zaten clen ve turevleri aclik hissettirmez kan sekerini yukselttikleri icin...

Bence clenbuterol icin Q10 ve taurin gibi kalbi koruyan suplementler al.Kreatin, arginin ve c vitaminini aksam idman öncesi alman daha uygun olur.Benim ki öneri tabiki senin bilecegin bir sey.

Bu arada genetigin iyi, gelisimin de güzel gidiyor. Sarmlarla umarim daha ileriye tasirsin formunu.

Kolay gelsin.

metin hocam dediklerinizi uygulayacağım zaten senelerdir bu sporun en iyi yaptığım tarafı antrenman ve disiplin kısmıydı beslenmem hiçbirzaman iyi olmadı nekadar neyden nezaman ne için yemeli daha yeni yeni çözüyorum :) tesekkürler güzel yorumunuz için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Genetik olarak çok şanslısın, vücudun antrenman ve beslenme gibi faktörlere çok hızlı cevap veriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ender_shred    29
hectordoyle, 1/27/2021 - 19:57 yazdı:

Genetik olarak çok şanslısın, vücudun antrenman ve beslenme gibi faktörlere çok hızlı cevap veriyor

Herseyin en uc noktasini yapiyorum kardio yapiyorsa birisi 15 20 dakika ben 4 saat yaptigimi biliyorum her antrenmanda kusasiya kadar vucudu strese sokan piskolojisi disipline fazla yatkin biriydim yoksa inan genetigim yaglanmaya çok musait hemen su tutuyor extreme olan seyleri yapmayi Seviyorum dostum biseyi ya tam yaparim ya yapmam baki izliyorsan zaten 1-0 ondesin :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhabalar, Clenbuterol kullanmaya başlayacağım.
      Burak hocanın zamanında yazdığı gibi bir gün 3 tablet diğer gün off mu tercih etmeliyim ? Düz piramit sistem mi tercih etmeliyim ? Deneyimleriniz nasıl oldu? En çok hangi sistemden verim aldınız ?
    • Yazan: Tr3n
      Clenbuterola başlamak istiyorum ama cesaret edemiyorum uzun süre clenbuterol kullanıp kalp sorunları yaşayan oldu mu aramızda  kalp ritmi sorunları vs daha önce kısa süreli bulgar kullanıp etki alamamıştım başka marka deniycem.
    • Yazan: emrearas
      1 Yıldır clenbuterol kullanıyorum SOPHARMA BULGAR markası fakat artık başka markalar kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır?
    • Yazan: westlas
      Yeni gireceğim kürün ilk 8 haftasına clen eklemek istiyorum, 4 haftada 0.2 mg’dan 0.8 mg’a kadar çıkıp 1 hafta ara verip tekrar 4 hafta daha kullanmayı düşünüyorum.Yanına 40 mg anavar, 300 masteron p, 500 testesteron e. Koyacağım.
      Fikirleriniz nedir?
    • Yazan: metinkarayagci0
      Definasyon yapacagim. Hedefim %8-10 mumkunse daha dusuk yag oranlari. Clenbuterol, T3, Yohimbine bunun icin yeterli midir, baska bir sey eklememe gerek var mi, ne eklemeliyim? Yanina proviron ve adipo plus ekleyebilirim fikirleriniz nelerdir? Ve kur sonrasinda ani kilo artisini nasil onlerim? Simdiden yardiminiz icin tesekkurler 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.