Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

phDinSportSciences

Hangi destek besinleri kullanıyorsunuz?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba herşeyi genelde bulabileceğim en aromasız ve katkısız haliyle alırım, sık kullanılan supplementlerin içerisindeki extra maddeleri almaya gerek yok diye düşünüyorum, renklendiriciler, tadlandırıcılar vs... Ayrıca aktardan alınacak türde destekleri 250-500gr lık toz halleriyle alıp istediğim miktarda kullanıyorum kapsül olarak almak yerine, saw palmetto, milk thistle, ginseng vs.. gibi şeyleri, hatta vitaminleri bile toz haliyle satın alıyorum örneğin 500gr c vit çok makul geliyor. Markalar herhangi güvenilir markalar olabilir markayı ön plana çıkarmak gibi bir amacım yoktur.

Size de aynı şekilde yapmanızı önerebilirim, fikir vermesi açısından paylaştım :) 

20190720_114445.jpg

IMG-20170601-WA0000.jpg

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Biten kutuları atmıyorum hocam + hala şuan kullandıklarımla birlikte hepsi :D

Not : atmamanın sebebi canım anam kullanıyor lazım oldukça .

IMG20201205232550.jpg

IMG_20201205_232453.jpg

IMG20201205233222.jpg IMG20201205233516.jpg

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Asaletim, 9 dakika önce yazdı:

IMG20201205233222.jpg

Maltodekstirn kaça aldın 3,5 kg?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
phDinSportSciences, 37 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba herşeyi genelde bulabileceğim en aromasız ve katkısız haliyle alırım, sık kullanılan supplementlerin içerisindeki extra maddeleri almaya gerek yok diye düşünüyorum, renklendiriciler, tadlandırıcılar vs... Ayrıca aktardan alınacak türde destekleri 250-500gr lık toz halleriyle alıp istediğim miktarda kullanıyorum kapsül olarak almak yerine, saw palmetto, milk thistle, ginseng vs.. gibi şeyleri, hatta vitaminleri bile toz haliyle satın alıyorum örneğin 500gr c vit çok makul geliyor. Markalar herhangi güvenilir markalar olabilir markayı ön plana çıkarmak gibi bir amacım yoktur.

Size de aynı şekilde yapmanızı önerebilirim, fikir vermesi açısından paylaştım :) 

Myprotein protein tozu direk ingiltere üretimimi yoksa ufak avrupa ülkelerindemi üretilmiş, baktınızmı üzerine. Bende scitech protein kullanıyorum alman markası ama macaristan üretimi ,haliyle içeriği konusunda şüphe uyandırıyor. Siz memnmusunuz myproteinden benim scitech bitmek üzere , my protein sipariş etmeyi düşünüyorum.

tarihinde aspendos tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Bay-T, 2 dakika önce yazdı:

Tek 3.5 değil de hocam , 2 tane 3.5 175 TL ye aldım geçen efsane cuma indirimdeyken ama . Çok hızlı bitiyor antrenman sonu 100 Gr alıyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 45 dakika önce yazdı:

IMG20201205232550.jpg

IMG_20201205_232453.jpg

IMG20201205233222.jpg IMG20201205233516.jpg

Haha anladım kardeşim, benim biten kutular için ayrı bir oda var evde :D 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos, 51 dakika önce yazdı:

Myprotein protein tozu direk ingiltere üretimimi yoksa ufak avrupa ülkelerindemi üretilmiş, baktınızmı üzerine. Bende scitech protein kullanıyorum alman markası ama macaristan üretimi ,haliyle içeriği konusunda şüphe uyandırıyor. Siz memnmusunuz myproteinden benim scitech bitmek üzere , my protein sipariş etmeyi düşünüyorum.

Merhaba, bu ürünler İngiliz malı ve ingilteredeki firmadan alındı. Ben myprotein in üretim tesisini gördüm müşteri hizmetleri konusunda da iyiler ne sorsam maille yanıtlıyorlar o yüzden memnunum şimdilik.

Asaletim, 49 dakika önce yazdı:

Tek 3.5 değil de hocam , 2 tane 3.5 175 TL ye aldım geçen efsane cuma indirimdeyken ama . Çok hızlı bitiyor antrenman sonu 100 Gr alıyorum .

Hammadeler sitesinde 1kg lik alıyordum dextroz ve maltodextrin çok uygundu.

Bay-T, 51 dakika önce yazdı:

Hammaddeler sitesinde 5kg 95 lira hocam şuanda 70 küsür liraya alıyordum artmış.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    25

Maltodextrin hammade satan sitelerden aliyorum ben 20 kiloluklar var uyguna geliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Benim kullandıklarımda bu şekilde tabi hepsi devamlı kullandığım ürünler değiller yerine göre gerekli zamanlarda kombinleyerek kullanıyorum . Resimlerde sadece kreatin eksik onuda en ucuzundan alıyorum . Çoğunu kullanmıyorum uzun süredir ameliyat olduğumdan dolayı küre girecektik kaldı öyle .

Maltodekstrin 20 kg 269 tl ye almıştım en son . 5 kg şuan 95 tl ... 20 kg alındığında 110 tl kar ediyorsunuz hammadde sitelerinde .

Supplement firmaları ise acayip karlarla satıyor direk hammadde sitelerinden alın muazzam fiyat farkı var .

20201206_181703.jpg

20201206_180510.jpg

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

bcaa,omega 3,milk thistle,beta glucan, b complex,multivitamin, devit3,glutamin başka ihtiyacım yook arada bağırsaklar sendroma girerse bir ay probiyotik kullandığım oluyor ve bunların dışında tabii ki danabol :D:D 

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41, 2 saat önce yazdı:

Benim kullandıklarımda bu şekilde tabi hepsi devamlı kullandığım ürünler değiller yerine göre gerekli zamanlarda kombinleyerek kullanıyorum . Resimlerde sadece kreatin eksik onuda en ucuzundan alıyorum . Çoğunu kullanmıyorum uzun süredir ameliyat olduğumdan dolayı küre girecektik kaldı öyle .

Maltodekstrin 20 kg 269 tl ye almıştım en son . 5 kg şuan 95 tl ... 20 kg alındığında 110 tl kar ediyorsunuz hammadde sitelerinde .

Supplement firmaları ise acayip karlarla satıyor direk hammadde sitelerinden alın muazzam fiyat farkı var .

20201206_181703.jpg

20201206_180510.jpg

Tıprağım bcaa yi nereden temin ettin? Uyguna geliyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93
Mutlucanelcin, 52 dakika önce yazdı:

Tıprağım bcaa yi nereden temin ettin? Uyguna geliyor mu 

Akcan kimya n11 den alıyorum gramaja göre fiyat var 1 kg 199 TL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mutlucanelcin, 4 dakika önce yazdı:

Ne ile tüketiyorsun genelde çok acı içilmiyor yazmışlar 

Ne için acı yazmışlar? 

Ben zencefil, kimyon, giseng çiğniyorum acı acı, sirke içiyorum her sabah ağzımda çalkalayarak, lezzet hiç umurumda değil açıkcası. Sarımsak çiğniyorum ağzımı yaka yaka, her öğünün sonuna bir diş soğan ekliyorum kıtır kıtır. Asıl o aromalı ve lezzetli olarak nitelendirilebilecek şeyler yediğimde keyfimi kaçırıyor.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Ya direk ağzıma atıp su içiyorum üstüne  çokta etkilemiyor beni alışığım  . Yada shake karıştırıp alıyorum yanıma öyle tüketiyorum . Genelde şu şekilde yapıyorum spordan önceki öğünden 1 saat sonra maltodekstrin az bişey cvitamini ve kreatin tüketiyorum  ,  vardiyalı ve ağır işimden dolayı çok yorgunsam halim yoksa citrülline taurine beta alanin ekliyorum 45 dk sonra spora başlıyorum . Antrenman öncesi sonrasıda bcaa tüketiyorum 1 er ölçek . Bcaa bazen hiç içmiyorum resimlerdeki ürünlerden sadece malto ve kreatini düzenli kullanıyorum . Diğerleri hissiyata göre antrenman dönemime göre değişiyor . Supplementlerin acısını falan hiç takmıyorum acıyı seviyorum hayvan psikolojisinde davranmak gerektiğini düşünüyorum hem antrenmanda hemde beslenmede 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
phDinSportSciences, 05.12.2020 - 23:01 yazdı:

20190720_114445.jpg

IMG-20170601-WA0000.jpg

Hocam supplement olarak günlük 180-200 gr. bandında 3'e bölme suretiyle Maltodextrin kullanıyorum bunun dışında Whey ve dönem dönem kreatin ayrıca Omega-3 Multivitamin ve Probiyotik vazgeçilmezim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, Bir saat önce yazdı:

Hocam supplement olarak günlük 180-200 gr. bandında 3'e bölme suretiyle Maltodextrin kullanıyorum bunun dışında Whey ve dönem dönem kreatin ayrıca Omega-3 Multivitamin ve Probiyotik vazgeçilmezim :)

180gr 200gr toz şeker fazla değil mi kardeşim?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
phDinSportSciences, 3 dakika önce yazdı:

180gr 200gr toz şeker fazla değil mi kardeşim?

Makul miktarda yağlaniyorum da fakat, kilo almasi çok çok zor bi bünyem var, kolay ve pratik karb mantığında bakıyorum maltoya, bilmiyorum belki yanlis dusunuyorumdur fakat antrenmanda dolulugumu, pump hissimi çok artiriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Maltodekstrin i pirinç unuyla karşıtırıp tüketsek nasıl olur sizce ? Bulkta özellikle 50-100 Gr şeklinde 

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Maltonun sadece antrenmandan hemen sonra alınması taraftarıyım çünkü antrenman sonrası glikojen depoları bomboş glukagon hormonu azmış vücut ne yesen sünger gibi çekecek , hele bacak idmanı sonrasıysa üf , diğer zaman dilimlerinde tüketmiyorum bende yağlanma yapıyor . Ve hızlı carbların yanında yağ tüketmeyin yağlanma yapıyor carb ne kadar çoksa yağ o kadar az olmalı bence .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici, 30 dakika önce yazdı:

Makul miktarda yağlaniyorum da fakat, kilo almasi çok çok zor bi bünyem var, kolay ve pratik karb mantığında bakıyorum maltoya, bilmiyorum belki yanlis dusunuyorumdur fakat antrenmanda dolulugumu, pump hissimi çok artiriyor 

Ben bu tarz şeyleri 16-17 yaşımda kullanıyordum 47-48 kilo olduğumu hatırlıyorum, o dönem de bile sabah 10gr dextroz 10gr maltodextrin alırdım, antrenman öncesi toplam 20gr mix antrenman sonrası 20gr mix alırdım. Normal beslenmemin üzerine faydasının olduğunu hissediyordum. Okadarı bence fazla, kilo almak istiyorsan bile fazla, normal komplex ve daha yavaş sindirilen karbonhidratlardan alırsın, yoğun ve acil karbonhidrat ihtiyacı olan durumlarda bu şekerleri kullanırsın. Bence daha mantıklı, yine de sen bilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
phDinSportSciences, 6 saat önce yazdı:

Ben bu tarz şeyleri 16-17 yaşımda kullanıyordum 47-48 kilo olduğumu hatırlıyorum, o dönem de bile sabah 10gr dextroz 10gr maltodextrin alırdım, antrenman öncesi toplam 20gr mix antrenman sonrası 20gr mix alırdım. Normal beslenmemin üzerine faydasının olduğunu hissediyordum. Okadarı bence fazla, kilo almak istiyorsan bile fazla, normal komplex ve daha yavaş sindirilen karbonhidratlardan alırsın, yoğun ve acil karbonhidrat ihtiyacı olan durumlarda bu şekerleri kullanırsın. Bence daha mantıklı, yine de sen bilirsin.

Değerli yorumunuz için teşekkürler hocam, 4/2 oranında azaltacagim yarin itibariyle, saygılar sağlıklı sporlar🙃

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka 
      500mg testosteron propionate 30mg winstrol 20mg clenbuterol Hiçbir gelişim kaydetmeyişimin beraberinde rezeksiyon problemleri, karaciğer değerlerimin yükselmesi de cabası. Belki arkadaşlaralara örnek olur iyice araştırmadan hiçbir işe girmeyin. Başlangıçtan itibaren olan test sonuçlarımı paylaşacağım. Hocalarım ve kardeşlerimden PCT konusunda yardım istiyorum sizce nasıl bir ilerleme sağlamalıyım? 
      Aktif yakın tarih sonuçlarım :

• Yazan: eragns
      Herkese Merhaba,
      Total Testosteron düşüklüğü sebebiyle doktor tavsiyesiyle haftada 1 250mg sustanon vurulmaya gün itibariyle başladım. Bu eksikliği tamamlarken ilaca erişim kolaylığı sayesinde sadece sustanon 250mg içeren basit bir kür planı yapıyorum. Sürekli doktor kontrolünde olacağım ve herhangi bir problem durumunda sizlerin de destekleriyle iyi şeyler yapabileceğim düşünüyorum. Güncel durumu ve gelişimimi buradan sizlerle paylaşmak ayrıca değerli bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.
      Haftada 1 kez 250mg sustanon + kreatin + bcaa kullanmaya başladım. Bunların yanında tavsiyede bulunacağınız vitamin ve mineral veya supplement önerilerinize açığım.
      Boy:178 Kilo:80 Yağ Oranı:%18 2 sene kadar aralıksız amatör bir şekilde vücut geliştirme ile ilgilenmiştim ancak son 1-2 senedir spor yapmadım desem yeridir. Altyapım çok iyi değil. Fotoğraf atacağım ancak dalga konusu olabilirim  Aktif bir salon üyeliğim mevcut ve haftada 5 gün spor yapmayı planlıyorum. Açıkçası şu an için tam olarak istediğim şey hacim kazanmak, irileşmek, büyümek, kas kütlesini arttırmak.
      Haftada 5 gün spora gidebileceğim için antrenman programımı şu şekilde planladım:
      1. Gün : Göğüs - Biceps 2. Gün : Sırt/Kanat - Triceps 3. Gün : OFF 4. Gün : Omuz - Bacak 5. Gün : Göğüs - Biceps 6. Gün : Sırt/Kanat - Triceps 7. Gün : OFF ve bu şekilde aya vurularak devam eden bir program. İlave olarak haftada 2 gün karın idmanı yapacağım. Bu programa ek olarak kardiyo eklemeli miyim? Salonda yüzme havuzu da mevcut. Bazı günler spor sonrası 30dk kadar yüzme planlıyorum. İlave olarak bu süreçte her bölge için kaç hareket eklemek ve bu hareketleri kaç set, kaç tekrar olarak yapmam büyük verim sağlar desteklerinizi ve bilgilendirmelerinizi bekliyorum. Beslenme konusunda da açıkçası yetersiz olduğumu düşünüyorum. Şu anki beslenme programım şu şekilde ancak tavsiyelerinizle geliştirmek ve yanlışlarımı düzeltmek isterim. 
      Sabah: 
      3 Haşlanmış Yumurta 2 Kibrit kutusu kadar peynir 4 Yemek kaşığı yulaf 1 Yemek kaşığı fıstık ezmesi Domates, Salatalık vs çiğ sebzeler Ara öğün:
      50-100 gram çiğ kuruyemiş 1 adet meyve Öğle: 
      150-200 gram tavuk 1 kase pirinç pilavı Salata Ara öğün:
      50 gram (1 ölçek) pirinç unu - (400ml süt)
      Öğle yemeği ve ara öğünden sonra antrenman,
      Akşam:
      150-200 gram tavuk 1 kase pirinç pilavı 2 Yemek kaşığı yoğurt Salata Eksiklerim, yanlışlarım, hatalarım olduğunu biliyorum. Bu konuyu açma sebebim bunları düzeltebilmektir. Yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Linç etmenize gerek yok   @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @galicik
      Herkese hayırlı forumlar.
    • Yazan: Hikmett
      Merhabalar bu başlığı açmamın sebebi uygun fiyatlı güzel ürünleri öğrenci kardeşlerime ve sizlere sunmak sizde bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim yardımlaşalım peptid türkiye sayfası ben başlıyorum:
      MARİNCAP(OMEGA-3) Balık yağı 1 kutuda 60 adet var bir kapsülünde 500mg somon balık yağı var EPA=%18 DHA=%12 şuan trendyol fiyatı 32₺
      MELANİGHT(MELATONİN) 3mg 90 tablet uyku sorunum olduğu dönem kullanmıştım 139₺
      BCAA 2.1.1(mysupplement) Aromasız 250gr 50 servis 200₺ her bir servisinde 
      lösin 2500mg izolösin 1250mg valin 1250mg
      WHEY PROTEİN(Muscle Balance) 2400gr 75 servis tropikal meyveli aroması her serviste(32g)(128kcal) 24gr whey proteini, 5.1gr Bcaa ,4gr Glutamin ,2gr Yağ, 2gr Şeker ,3gr Karb sunmakta 809₺
      Dipnot: Aklımdaki ürünler şimdilik bu kadar sizleri de bekliyorum iyi forumlar

• Yazan: qwert
      arkadaşlar tadı acayip kötü ve yeşillik pek tüketemiyorum açıkçası bende green detox aldım tadı aynı ölüm gibi içilecek gibi değil internetten kapsül alıp içine doldursam bi sıkıntı olur mu birde bu kapsüller midede mi çözünüyor yoksa bağırsakta mı bi zararı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.