Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cramatoria06

Noxy lab deneyenler bu konuya

Önerilen İletiler

Bay-T    4.219
Cramatoria06, 04.12.2020 - 00:27 yazdı:

Ever arkadaşlar optimumdan sonraki 2. Opsiyonum daha önce gören duyan bilgi paylaşmak isteyen var mıdır..

Çok eskiye dayanır markanın hikayesi. Alley peptidler vardı 5,6 yıl önce peptidlerin ferrarisiydiler kullananlar bilir o zamanlar.

Alley peptidlerin kurucularının steroid anabolik gruplarını yaptığı marka. Yıllardır yarışmacılar kullanır bayağı da pahalı ucuz değiller.

Ama yastığa kafanı koyduğunda acaba sonuçlar nasıl olacak diye korkmazsın oldukça güçlü ve çalışan ilaçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Kullanınca mutlaka paylaş konunun takipçisi olacağım üyelerin kür günlüğü kategorisine konu açarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Web sitesi burası hocam https://noxy-labs.com/

Bay-T, 04.12.2020 - 00:40 yazdı:

bunu optimum tayfası hakan yaptı ama sadece yurt dışına veriyordu koronoyla beraber maller elinde kalınca yerli pişyasaya dağıtmayada başladı.

tamam hocam konu açacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet10    4

Yazmayı unuttum bende hiç apse yapmadı ama kullanan başka arkadaşımda yapmıştı o yanlış vurmuşta olabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Ben bir kaç kişide duydum kullanan ama stok bulmak zor burak hoca da. denemeyi düşünüyorum

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet10    4

hocam stok evet çok getirmiyor burak hoca çok eskiden golden dragon getiriyordu onlar da efsaneydi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Reddit forumlarında kullanıcıları vardı bende çok uzun zaman önce duymuştum markayı 2,3 sene oluyor galiba kullananlar memnun genelde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: SERKO
      Arkadaşlar merhaba;
      trenbolone enanthate rad-140 mk-677   Kürüne başlamış bulunmaktayım. Tren e ve sarmslar noxy pharma Burak hocamdan destek aldım.
      Testolar klasik iran ufak mg ler ama uzun süreli bir kür yapmayı düşünüyorum.
      Haftalık:
      200 mg tren e 250 mg testo idman öncesi 30 mg rad ve mk677 alıyorum. İlerleyen zamanlarda hem marka hem de gelişimim hakkında ki izlenimlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.
    • Yazan: Shinso
      Merhaba arkadaşlar
      12.12.2023 yılında ilk enjeksiyonu mu yaptım sustanon ile başladığım bi süreçte  375mg olarak kullandım ilaçların hepsi eczaneden alınma ilaçlar hepsi farklı farklı eczaneden alındı.
      Sorum şu olacak sizlere 375mg aldığım dönemde  testosteron değerim 87.75 olarak gözükmektedir 
      08.03.2024 ayında ise noxy  testosteron propionata geçtim diyeceksiniz ki kandan çıkmadı tarihleri verdim zaten. 
      2.fotoğraf da güncel olarak yaptırdığım test sustanon tamamen kandan çıktı ve vurduğum değer 250mg ve makine şuan bu değeri ölçememiş durumda bunun sebebi nedir ?
      ( SUSTANON ORJİNAL ECZANEDEN ALINMA - NOXY LAB BURAK HOCADAN )
      Bu değerlerin bu kadar YÜKSEK bir şekilde olması kafamı çok karıştırdı açıkçası bundan dolayı östrojenimi masteron düşüremiyor şuan östrojen değerimde 88 değerinde arimidex ile desteklemek durumunda kaldım vücut su tutunca bu konuyu bana aydınlatırsanız çok sevinirim. @metinav @rastlantisal @SantoR @hectordoyle @Diver @SERKO @metropol @GHOST @Askabar @otopsicikedi
      1. TEST ECZANE SUSTONONU

2. TEST NOXY LAB PROPIONAT

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar
      Çncelikle 12. haftamdayım;
      testo e 500 mg (NOXY MARKA) Alıyorum ilk kürümde deneyim elde etmek amacıyla Burak hocadan noxy aldım ve 8 kg aldım 80 olan bencim 2 ayda 110 u gördü 25 lerle press atarken 40kg incline bench presse geçtim inanılmaz bir güç kazandım ve test sonuçlarım olsun cinsel arzum olsun hiçbir problemim çıkmadı.
      Benim sorum şu:
      testo e 8 hafta oxa ve clen eklesem nasıl olur? Şuan 89 bw 16 yağ oranım var çok teşekkürler şimdiden cevaplarınız için
    • Yazan: Batarya
      10 haftalık testo , bolde, dhb kürümde 5 hafta body tech dragon kullanmıştım bi önceki konumda test sonuçlarını paylaşmıştım, 5 haftada Noxy kullandım Burak hocadan temin etmiştim en son enjekteyi pazartesi yaptım bugün sabahta test yaptırdım bi önceki testte b12 yoktu bu test yaptırdım sizce nasıl ? @rastlantisal @Rdm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.