Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TreXiaNos

GHRP Konusunda Lütfen Yardım

Önerilen İletiler

TreXiaNos    5

Arkadaşlar merhaba,

Bugün elime ghrp geldi. 10mg yazıyor üzerinde.

1f7ca96fd13741d09aaf95f76bf2070b.png

Bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Toz ve yanında sıvısı var ancak ben bunu insüline bölerken kaç kaç bölecem. Tahminimce tozun yanında gelen 2 3ml lik bir sıvı sanırım yada 4ml. Bunu enjektöre çekip ilacı karıştıracam sonrasında okudğum yerlerde diyor 100mcg alın vs. Bu 100mcg insülin iğnesinde kaça geliyor. bende 50lik iğneler var. Yani üzerinde 10 20 30 40 50ye kadar yazıyor.

Bu konuda bilir kişi yardımcı olursa çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    15

Merhaba çok merak ediyorum bunları satanlar size sattıktan sonra hokuspokus kayboluyor mu ? neden bunun bilgisini vermiyorlar ? Ki ben ve diğer arkadaşlar elbetteki seve seve yardımcı oluruz ama bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum.

suyu ile karıştın komple ilacı ve ürün artık soğuk zincir oldu dolapta kalacak insulin iğnesi ile günlük alım ypaabilirsiniz genelde tavsiye edilen 10 iu. 20 gün gidecektir ortalama şişeniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Hocam aldığım kişi rus ve rusça bilmiyorum bir arkadşa aracılığı ile ticaret yaptık onun için adam anlatsada anlamayız. Aracı olduğum arkadaşta anlamıyo bu işlerden onun için net öğrenmek istedim.

Şimdi doğru diyosunuz günlük 10 20 ıu ama bu 10üniteyi insülinde kaça kadar çekecem benim öğrenmek istedğim bu.

5ml sıvı var elimde tozla karıştırınca 5ml hazır ilaç var bunu insülin iğnelerine kaça kadar çekecemde hazırlayacam. Yani 100mgc x 2 kullanacam günde diyelim.

100mcg insülin iğnesinde kaça tekamül ediyor onları soruyorum ben hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732
Hocam aldığım kişi rus ve rusça bilmiyorum bir arkadşa aracılığı ile ticaret yaptık onun için adam anlatsada anlamayız. Aracı olduğum arkadaşta anlamıyo bu işlerden onun için net öğrenmek istedim.

Şimdi doğru diyosunuz günlük 10 20 ıu ama bu 10üniteyi insülinde kaça kadar çekecem benim öğrenmek istedğim bu.

5ml sıvı var elimde tozla karıştırınca 5ml hazır ilaç var bunu insülin iğnelerine kaça kadar çekecemde hazırlayacam. Yani 100mgc x 2 kullanacam günde diyelim.

2.5 ml su koyun çektiğiniz her 5 iu 100 mg tekamül edecektir. 10 iu vurabilmek içinde insulin iğnesinde 10,20,30 şeklindeyse 10'un yarısı 5 'e kadar çekeceksiniz bu 10 iu demek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

2.5 ml su koyun çektiğiniz her 5 iu 100 mg tekamül edecektir. 10 iu vurabilmek içinde insulin iğnesinde 10,20,30 şeklindeyse 10'un yarısı 5 'e kadar çekeceksiniz bu 10 iu demek.

hocam 2.5ml yerine düz hesap 5ml yapsam şişenin aldığı kadar o şekilde bölsem olurmu. Bu bölme işlemlerinden çok korkuyorum herkes bişey söylüyor çünkü.

insülin iğnesinde enjektöer 10 20 30 40 50 diye gidiyor 50 son hocam 50lik aldım. Şimdi benim 100mcg vurmam için bu insülin iğnesinde kaça kadar çekmem lazım 10mu 20mi onu net öğrenmek istiyorum. Anlayışım kıt biraz hocam kusura bakmayın, eczane genotropini vb türevlerine alıştık biz kafa rahattı kendinden ayarlı böyle su al ilacı karıştır böl falan arkadaşımız yanlış kullandı sonuçları ağır oldu bende bu ilaçta aynı sorunu yaşamak istemiyorum 40 kere soruyorum yanlış anlamayın.

Bana söylenineni diyeyim size.

Bugün milli takım antrenörümleydim dedi bana 5ml su ile yap. Enjektörün 50lik se 10un yarısı olan 5e kadar çek öyle başla vurmaya. Ben tam güvenemedim. Siz şimdi 2.5ml dediniz ondan kafam karıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840

hocam 2.5ml yerine düz hesap 5ml yapsam şişenin aldığı kadar o şekilde bölsem olurmu. Bu bölme işlemlerinden çok korkuyorum herkes bişey söylüyor çünkü.

insülin iğnesinde enjektöer 10 20 30 40 50 diye gidiyor 50 son hocam 50lik aldım. Şimdi benim 100mcg vurmam için bu insülin iğnesinde kaça kadar çekmem lazım 10mu 20mi onu net öğrenmek istiyorum. Anlayışım kıt biraz hocam kusura bakmayın, eczane genotropini vb türevlerine alıştık biz kafa rahattı kendinden ayarlı böyle su al ilacı karıştır böl falan arkadaşımız yanlış kullandı sonuçları ağır oldu bende bu ilaçta aynı sorunu yaşamak istemiyorum 40 kere soruyorum yanlış anlamayın.

Bana söylenineni diyeyim size.

Bugün milli takım antrenörümleydim dedi bana 5ml su ile yap. Enjektörün 50lik se 10un yarısı olan 5e kadar çek öyle başla vurmaya. Ben tam güvenemedim. Siz şimdi 2.5ml dediniz ondan kafam karıştı.

Dostum '' 10 iu vurabilmek içinde insulin iğnesinde 10,20,30 şeklindeyse 10'un yarısı 5 'e kadar çekeceksiniz bu 10 iu demek. '' demiş ya hocamız :lol::mrgreen::D

10,20,30 sayıları varya hani iğnede sen 10 rakamının yarısına kadar çekecesin 10 iu vurmak için. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218
Şimdi anladım hocam çok teşekkürler :) yanlış doz alıp ölmeyelimde :D

Ölmezsiniz sadece etki alanını yönetmeniz kolaylaşır hedefinize yönelik aldığınız dozlarda. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

İlaca başladım ne bileyim gözle görülür anlattıkları gibi oturup dana yiyecek bir iştah yapmadı normali yükseltti orası kesin.

Şimdi ben kürdeyim yeni başladım rioda 84kg sikletinde güreşecektim normalde olimpiyatlarda sakatlığım bahane oldu doktor raporlu 1.5 sene uzaklaştırıldım. Antrenörümde deca haric aban gitsin dedi dolduracam kendimi hedefim kendi rekorumu kırıp son şampiyonluğu alıp jübile yapıp fitness tan devam etmek.

follistatin düşünüyorum ama bu site adminlerinden mailden hiçbir şekilde dönüş alamıyorum.

500mg sustanon - 400mg boldenon 4ıu gh alıyorum. Bunun yanına ghrp 6 ekledim şuanda günlük 100 mcg kadar. Bunu 200e çıkaracam. Ayrıca follistatin eklesem nasıl olur beslenme konusunda asla sorunum yok ben dahada fazla olsun diye ghrp 6 ya başladım.

Bilgili uzman arkadaşlar fikirlerini yazarsa çok memnun olurum.

Selametle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İlaca başladım ne bileyim gözle görülür anlattıkları gibi oturup dana yiyecek bir iştah yapmadı normali yükseltti orası kesin.

Şimdi ben kürdeyim yeni başladım rioda 84kg sikletinde güreşecektim normalde olimpiyatlarda sakatlığım bahane oldu doktor raporlu 1.5 sene uzaklaştırıldım. Antrenörümde deca haric aban gitsin dedi dolduracam kendimi hedefim kendi rekorumu kırıp son şampiyonluğu alıp jübile yapıp fitness tan devam etmek.

follistatin düşünüyorum ama bu site adminlerinden mailden hiçbir şekilde dönüş alamıyorum.

500mg sustanon - 400mg boldenon 4ıu gh alıyorum. Bunun yanına ghrp 6 ekledim şuanda günlük 100 mcg kadar. Bunu 200e çıkaracam. Ayrıca follistatin eklesem nasıl olur beslenme konusunda asla sorunum yok ben dahada fazla olsun diye ghrp 6 ya başladım.

Selametle.

Selamlar zaman içinde o açlık yemek yeme hissiyatı dahada artacak ne kadar oldu başlayalı hocam ? Ayrıca site yöneticilerine sitemde bulunuyoruz ama Türkiyedeki tek peptid üzerine kaynak oldukları için binlerce mail aldıklarını ve hepsine yetişmek için çabaladıklarını çok net biliyorum size tavsiyem mail atmayın facebook sayfalarından yazın size dönmeleri 5 saniye ya sürüyor ya sürmüyor ama mailde o kadar mail arasında gözden kaçabiliyor.

sustanon gayet iyi mg. boldenon biraz arttırılabilir gh o kadar iu yağ yakımı harici katkı sağlayacağını düşünmüyorum oda min 6 ay falan kullanılırsa. günlük 200 mcg için çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. ve follistatin gerçekten yolun sonu mutlaka deneyin muazzam bir güç artışı ve pump etkisi var bilginize. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Selametle.

Selamlar zaman içinde o açlık yemek yeme hissiyatı dahada artacak ne kadar oldu başlayalı hocam ? Ayrıca site yöneticilerine sitemde bulunuyoruz ama Türkiyedeki tek peptid üzerine kaynak oldukları için binlerce mail aldıklarını ve hepsine yetişmek için çabaladıklarını çok net biliyorum size tavsiyem mail atmayın facebook sayfalarından yazın size dönmeleri 5 saniye ya sürüyor ya sürmüyor ama mailde o kadar mail arasında gözden kaçabiliyor.

sustanon gayet iyi mg. boldenon biraz arttırılabilir gh o kadar iu yağ yakımı harici katkı sağlayacağını düşünmüyorum oda min 6 ay falan kullanılırsa. günlük 200 mcg için çok iyi sonuçlar alabilirsiniz. ve follistatin gerçekten yolun sonu mutlaka deneyin muazzam bir güç artışı ve pump etkisi var bilginize. :kas

Cevap için çok teşekkür ederim :) İnşallah artar valla çok iyi olur benim içinde. GH 4ıu kullanma nedenim yağ yakımı olsun hocam sakatlıktan dolayı ye iç yat modunda oldum senelerdir %8i geçmeyen yağ oranım %27 şuanda :tar Facebook sayfasından da yazdımda bakalım inşallah olur 1 hafta oldu 4.ye mail atıyorum forumdan da mesaj attım ama dönmediler :) Boldenon konusunda doğru diyorsun hani 600 800e çıkmayı düşünüyorum.

Follistatin 344 için tek korkum yan etkisi falan birde nekadar süre kullanmam gerek onu 1 şişe yetmez diyorlar onun için. Aldığın günden itibaren ne gibi değişiklik oluyor vs bu konuda kullanan birinden bilgi alsam zaten çok daha iyi olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218

Follistatin için evet min 3 ay kullanın 1 ayda sonuç almaya başlarsınız zaten devamlı sıcak dolaştığınızı düşünün ve muhteşem şekilde enerji dolu :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
Follistatin için evet min 3 ay kullanın 1 ayda sonuç almaya başlarsınız zaten devamlı sıcak dolaştığınızı düşünün ve muhteşem şekilde enerji dolu :crs

Hocam gaza geldim vallahi kürüme ekleyecem inş adminlere ulaşabilirsem :)

1 şişe follistatin 344 nekadar gidiyor peki hocam bilginiz varmı kaç gün kullanılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732

1 şişe follistatin 344 nekadar gidiyor peki hocam bilginiz varmı kaç gün kullanılıyor.

günde 10 iu vurursanız 20 gün gider hocam 5 iu vurursanız 40 gün gider ki tavsiye edilen oran 10 iu follistatin 344 için. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

günde 10 iu vurursanız 20 gün gider hocam 5 iu vurursanız 40 gün gider ki tavsiye edilen oran 10 iu follistatin 344 için. :kas

10 ise 10 vururuz hocam :)

Peki 20 günde güzel beslenmeyle gözle görülür bir artış olurmu. Birde güce etkisi nedir. Şimdi ben şuanda 84.5kgyum. 20 gün oldu antrenmanlaa başlayalı 7 aydır sakatlıktan bir fiil kıpırdayamadım. Örn bench press cumartesi günü yaptığım idmanda 120kg net girdim bar hariç 7 tekrar kaldırdım. Hani 60 - 60 taktım. Güç çok kaybetmemişim gibi bu follistatin 344 kullanırsma 20 günün sonunda 150 160ı görürmüyüm acaba yada güçte artış oluyormu bu ilaçta.

Çok soru soruyorum kusuruma bakmayın :) Olimpiyatta bağlarımı kopardım ben ön elemelerde yendiğim adam olimpiyat şampiyonu oldu çok hırs yaptım seneye dünya şampiyonasında onu yerden yere vuracam tokat tokata getirecem :tar Ama öncesinde çok iyi hacim yapıp yağ oranımı düşürmem gerek 4 ay fitness vücut tarzı çalışacam sonrasında güreşe dönecem ona göre o 4 ayda iyi hacim yakalamak istiyorum hocam hedefim bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

20 günde evet etki alırsınız güç artışı pump konusunda özellikle günde 10 iu ve üzeri alımlarda ise 2. aydan sonra büyüdüğünüzü gözle görülür şekilde fark edeceksiniz 3 ayda bariz belli olur 6. ayda ise istenileni vücut olarak yakalarsınız ve üstüne dahi çıkarsınız. Fakat bu anlattığım Follistatin 344 için geçerli. Bu ürün ile en iyi kobinasyonda GHRP 6 ve IGF 1 ile yapılmaktadır pro kürlerde. :ala

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
20 günde evet etki alırsınız güç artışı pump konusunda özellikle günde 10 iu ve üzeri alımlarda ise 2. aydan sonra büyüdüğünüzü gözle görülür şekilde fark edeceksiniz 3 ayda bariz belli olur 6. ayda ise istenileni vücut olarak yakalarsınız ve üstüne dahi çıkarsınız. Fakat bu anlattığım Follistatin 344 için geçerli. Bu ürün ile en iyi kobinasyonda GHRP 6 ve IGF 1 ile yapılmaktadır pro kürlerde. :ala

ghrp 6 vardı elimde dün face sayfanızdan bir arkadaş döndü telefondan saolsun bugün follistatin 344 sipariş verdim kargolanmış yarın sabah geldiği gibi vurup başlayacam ikisi iyi kombine olur umarım sonuçları buradan kullanıcılar bildiririm :) İlgi ve alakanız için gerçekten teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218

sonuçları bende bekliyoırum 2 üründe çok iyi sonuçlar vereektir siz dahi şaşıracaksınız eminolun ama beslenmenizi ve idman düzenninizi çok ağırlaştırmanız lazım unutmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5
sonuçları bende bekliyoırum 2 üründe çok iyi sonuçlar vereektir siz dahi şaşıracaksınız eminolun ama beslenmenizi ve idman düzenninizi çok ağırlaştırmanız lazım unutmayın

Valla hocam güreşten bi dayanıklılık var diye güvendim ama salondaki antrenör dedi dün bana sana idman yetiştiremiyorum böyle gidersen seni ben yarışmaya hazırlayayım dedi :)

Follistatin kargodaymış şuanda yarın elimde olacak ilk enjeksiyonu yapacam. Valla ölecez ilaçtan bigün insan gibi vurmuyorum benim sonum kötü ne bulsam deniyorum millet aspirin almaya korkar bana diyolar yeni ilaç çıkmış gönder hemen. Dnp hariç herşeyi denemiş olacam follistatinle birlikte :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    732

Korkmayın ama hep yüklemede yapmayın bizim girdiğimiz bu ilaçları avrupadaki PROLAR göz damlası diye alıyor eminolun :kas:dus:kah:roll::lol::lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Kullanıma başladım bakalım perşembeden beri alıyorum daha bir etki, pumb güç artışı vb bişey olmadı. Ghrp6 iştah açmıyor artık sinir oldum. Kür yapmazken ben bomba gibiyim nezaman küre girsem vücut alt üst oluyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15
Kullanıma başladım bakalım perşembeden beri alıyorum daha bir etki, pumb güç artışı vb bişey olmadı. Ghrp6 iştah açmıyor artık sinir oldum. Kür yapmazken ben bomba gibiyim nezaman küre girsem vücut alt üst oluyor :D

2. haftada başlar patlama :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Kardeşim sonuç ne oldu paylaşır mısın heyecanla geldim buraya kadar burada kesildi devamı haftaya gibi oldu resmen :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.