Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

Unigen pharma

Önerilen İletiler

painsever    17

Unigen Pharma filipinlerde bir şirket olarak gözüküyor balkan ülkelerinden bile zar zor geçen ilaçlar bırak filipinleri avrupada belçika avusturya gibi ülkelerden bile getirmek imkansizken filipinler tamamiyle fiyasko lafı uzattım ilaçların burada üretilen merdiven altı ürün çalışır çalışmaz ayrı ama orjinal olmaları mümkün görünmüyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mehminister, 3 saat önce yazdı:

Ürünleri kullanıp etki aldınız mı?

İçi boş ürünler uzak durun … 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mscnkr01    0
PowerWave, 31.05.2022 - 05:58 yazdı:

Olumlu olumsuz yorum pek yok bilinen bir marka degil tecrübeniz varsa bu konuda paylaşır mısınız Kullandınız mı veya kullanan tanığınız oldu mu? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
mscnkr01, Şimdi yazdı:

Olumlu olumsuz yorum pek yok bilinen bir marka degil tecrübeniz varsa bu konuda paylaşır mısınız Kullandınız mı veya kullanan tanığınız oldu mu? Teşekkürler 

Kullandık Testo bile bazı serileri boş kan değerlinde 15 + olması gereken seviye 11 civarında çıkmıştı.

Tren - Bolde komple boş hiç bir yan etki vs gözlemlenmedi.

günlük 30 mg dianabol çok çok sıkı beslenme ile 1 haftada 4.5 kg aldım.

(4.5 kg alma sebebi dianabolden kaynaklı olmayabilir net çalışıyor diye bişey söyleyemem.)

stanazalol winstrol var duruyor hala güvenilipte kullanılcak bir marka değil. 
uzak durmanızı öneririm.

Fiyat aşırı ucuz burdan yola çıkabilirsiniz ….

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mscnkr01    0
scorocco, 30.06.2022 - 11:12 yazdı:

Kullandık Testo bile bazı serileri boş kan değerlinde 15 + olması gereken seviye 11 civarında çıkmıştı.

Tren - Bolde komple boş hiç bir yan etki vs gözlemlenmedi.

günlük 30 mg dianabol çok çok sıkı beslenme ile 1 haftada 4.5 kg aldım.

(4.5 kg alma sebebi dianabolden kaynaklı olmayabilir net çalışıyor diye bişey söyleyemem.)

stanazalol winstrol var duruyor hala güvenilipte kullanılcak bir marka değil. 
uzak durmanızı öneririm.

Fiyat aşırı ucuz burdan yola çıkabilirsiniz ….

Değerli tecrübeleriniz için Teşekkür ederim dikkate alacağım söylediklerinizi 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Clenini aldim ne varsa elinde yolla dedim winstrolle testoyu herzamanki gibi watson aldim. Bu unigen clenden 12 tane attim bugun inanir misin kalp krizi gecirmeyi birak nabzim hic artmadi normal akilli saatten baktim hep dinlenme nabzimda bekledi durdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaArs    0
mehminister, 31.05.2022 - 02:03 yazdı:

Ürünleri kullanıp etki aldınız mı?

aldım dostum 6 haftadır testesteron enantad boldenone küründeyim gücümde ve hacmimde artmaya devam ediyor marka kötülemeye çalışanlara aldanmayın 

4b30723d-2faf-4eb7-af50-9164930f7f6a.jpg.4db1e4c3a263521a1fdc9d68a44ccf05.jpg

boldenone çalıştığını burdan anlayabilirsiniz 

PowerWave, 31.05.2022 - 05:58 yazdı:

dostum neye dayanarak bunu söylüyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
mustafaArs, 11.09.2022 - 00:18 yazdı:

aldım dostum 6 haftadır testesteron enantad boldenone küründeyim gücümde ve hacmimde artmaya devam ediyor marka kötülemeye çalışanlara aldanmayın  boldenone çalıştığını burdan anlayabilirsiniz 

diğer sonuçları da paylaşır mısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmethakan    5
mustafaArs, 9 dakika önce yazdı:

0 uplu hesaptan herkesin boş dediği ürünü savunman bile yeterli bir sebep

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
ahmethakan, Bir saat önce yazdı:

Dostum boldenon b12 sentezinden anlamak doğru değil b12 takviyesi alıyor olabilirsin multivitamin alıyor olabilirsin aldığın suplamentlerin içinde b takviyeler var 

bu konunun doğrusu yarışma yapan bir doktor sporcudan ders aldığımda anlattığı şudur rbc wbc değerleri 2.5-3 katıba kadar çıkabilir al ve ak yuvar sayısını muazzam arttırdığını en basit yoldan böyle anlayabileceğini söyledi yani b12 ve bu markayı savunman boş ben bu markanın satıcısıyla birebir görüşüyorum 1. El ve adam bile testosunu kullanıyor diğer ürünlerini kıllanmıyor neyden bahsediyorsun ki sen 😅

@mustafaArs

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314

Boldenon genel olarak B12 değerini arttırıyor, ama marka olarak unigen çöp, forumda araştırın 1 kişi bile ilaçlar çalışıyor demez,,  çalışsa bile beklenen dolulukta değiller 200mg boldenon satıyorlar içinde 100mg boldenon oluyor, kan testine B12 yi yükseltiyor ama vücut geliştirme göstermiyor,, inşallah sendeki unigen ler sağlam çalışıyordur emeğin paran boşa gitmesin,,, ürünleri nereden temin ettin,, baş ve son harf olarak yazarmısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
mustafaArs, 7 saat önce yazdı:

aldım dostum 6 haftadır testesteron enantad boldenone küründeyim gücümde ve hacmimde artmaya devam ediyor marka kötülemeye çalışanlara aldanmayın 4b30723d-2faf-4eb7-af50-9164930f7f6a.jpg.4db1e4c3a263521a1fdc9d68a44ccf05.jpg boldenone çalıştığını burdan anlayabilirsiniz 

Reis tamam en iyi senin markan ama birdahaki üretiminde yağ değilde hammadde koy.

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mustafaArs    0
ahmethakan, 11.09.2022 - 00:30 yazdı:

dostum sadece bir kullanıcı olarak konuşuyorum herhangi bi markayı savunma vesaire bi niyetim yok sadece ürünlerin çalıştığını belirttim 

STALOB, 11.09.2022 - 00:29 yazdı:

diğer sonuçları da paylaşır mısın 

77b3c560-8ff5-4d09-abdf-dd1576cb90b5.jpg 96098c50-2226-4535-8f21-fe4c024c120e.jpg

küre başlamadan 5 ay önceki sonuç

resim_2022-09-11_131641166.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

100 Lira ucuz ilaç alıyosun boş mu dolu mu muhabbeti yapıyosunuz. Unigen duyduğum kadarıyla C.............Ü adlı arkadaş satıyor. Kendisi de kullanıyor. Fakat size ne kadar dolu veriyor bilemem. Hayatımda ilk kez testoyu BioLine kullandım, hiç duymadığım bir markaydı. Teste gittim dolu çıktı, sonra sustanona girdim sustanon bana yaramadı. Şimdi b... hocadan İran Testo alıp küre devam edicem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Unigenin testo bolde ve dianabol kulanıyorum suan hacim artışım gayet iyi ve you tubede h. t. hoca var yan etkilerinde boldenin nefes darlıgı falan demişti aynı belirtileri ben yasadım 10 gün sonra kan testi alıcam paylaşırım tekrar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
mustafaArs, 9/11/2022 - 00:18 yazdı:

aldım dostum 6 haftadır testesteron enantad boldenone küründeyim gücümde ve hacmimde artmaya devam ediyor marka kötülemeye çalışanlara aldanmayın 4b30723d-2faf-4eb7-af50-9164930f7f6a.jpg.4db1e4c3a263521a1fdc9d68a44ccf05.jpg boldenone çalıştığını burdan anlayabilirsiniz 

😅😅😅 başarılarının devamını diliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Melihdemirok, 3 saat önce yazdı:

Unigenin testo bolde ve dianabol kulanıyorum suan hacim artışım gayet iyi ve you tubede h. t. hoca var yan etkilerinde boldenin nefes darlıgı falan demişti aynı belirtileri ben yasadım 10 gün sonra kan testi alıcam paylaşırım tekrar

Forum kuralları gereği iletişim adresi, açıktan satıcı ismi, web sitesi adı vb. niteliğinde paylaşım yapamazsınız kurallara karşı hareket etmenizden sebep sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.