Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Momo

Igf1 lr3 & peg mgf & hgh fragment 176-191 kombinasyonu

Önerilen İletiler

Momo    0

Herkese merhaba,

Genellikle vakit buldukça gönderileri ve yorumları okuyorum çok güzel bilgiler paylaşılıyor. Burak hocam ise defalarca bana yardımcı oldu pek çok konuda usanmadan sıkılmadan anlatıyor keza buradaki arkadaşlarda öyle. Şimdi sizlere bir sorum olacak araştırdım yabancı sitelerde ancak pek çok farklı kaynaklarla karşılaştığımdan mütevellit kafam daha çok karıştı. Zaten peptid dünyasına yeniyim ve işlevlerini yeni yeni öğreniyorum. Daha önce pek çok sefer anabolizan kullandım, ancak artık anabolizan kürü istemiyorum.O nedenle ülkedeki en net forumda sorumu sormak ve değerli görüşlerinizi almak istiyorum. Yurtdışından; 

10 flakon IGF1-LR3 (0.1mg/vial) 

10 flakon PEG-MGF (2mg/vial)

10 flakon HGH FRAGMENT 176-191 (5mg/vial)

gelecek tarafıma. Bunlarla etkili bir beslenme ve uyku düzeniyle bir kür düzenlemek istiyorum. Ayrı günlerde kullanılmalı, başka zamanlarda kullanılmalı, ya da aynı gün şu sabah bu akşam kullanılmalı vesaire gibi bir çok yorumla karşılaştım çalışma prensiplerini anlamaya çalıştığımda nasıl kullanmam konusunda biraz karmaşa yaşadım. Tavsiyelerinizi, yorumlarınızı bekliyorum. Konuyu sıkı takipteyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam merhabalar . Uzun zaman olmuş yine de sorayım nasıldı etkileri . Yan etki olarak neler yaptı? Bilgilendirirsen sevinirim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Momo    0

Merhaba. Soruma cevap veren olmamıştı o nedenle ben de yabancı forumlar ve makalelerden çeviriler yaparak kendimce bir kombinasyon oluşturdum. Belki yardımı dokunur. Ürünler bana yurtdışından geldi ancak frag ı kullanımımın 1. Haftasından sonra kararmaya başladım :) iletişime geçtik kayıtlar incelendi ki yanlışlıkla melanotan göndermişler o nedenle ürün yarışmacı bir ağabeyime hediye olarak gitti. Bana da istediğim bir ürünle replasman sözü verdiler. Ben güzel etkiler aldım mgf i dinlenme günlerimde igf i ise her gün kullandım haftada 1 enjeksiyon sustanon ve hediye gönderdikleri 10ml flakon boldenone ile 10 hafta uygulama yaptım. Igf ve mgf i kombine tablosunu ise bu tablodan yardım alarak uyguladım. Pandemi süreci girince spor yapamadım ancak çok az derecede bir kayıp yaşadım. Etkilerinden oldukça memnun kaldım.Umarım yardımcı olur.

Mechano-PEG-MGF-and-IGF-Stack.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Momo, 1 saat önce yazdı:

Merhaba. Soruma cevap veren olmamıştı o nedenle ben de yabancı forumlar ve makalelerden çeviriler yaparak kendimce bir kombinasyon oluşturdum. Belki yardımı dokunur. Ürünler bana yurtdışından geldi ancak frag ı kullanımımın 1. Haftasından sonra kararmaya başladım :) iletişime geçtik kayıtlar incelendi ki yanlışlıkla melanotan göndermişler o nedenle ürün yarışmacı bir ağabeyime hediye olarak gitti. Bana da istediğim bir ürünle replasman sözü verdiler. Ben güzel etkiler aldım mgf i dinlenme günlerimde igf i ise her gün kullandım haftada 1 enjeksiyon sustanon ve hediye gönderdikleri 10ml flakon boldenone ile 10 hafta uygulama yaptım. Igf ve mgf i kombine tablosunu ise bu tablodan yardım alarak uyguladım. Pandemi süreci girince spor yapamadım ancak çok az derecede bir kayıp yaşadım. Etkilerinden oldukça memnun kaldım.Umarım yardımcı olur.

Mechano-PEG-MGF-and-IGF-Stack.pdf

Hocam mgf bölgesel mi kullandınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Momo    0
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Hocam mgf bölgesel mi kullandınız?

Hayır bd microfine ile uyguladım subq olarak deri altına karın veya omuz bölgesine göğüs veya biceps gibi bölgelere elim pek gitmedi açıkcası korktum quadriceps e uyguladım sadece bacak günleri arkasında bazı bölgelere malesef içim kaldırmadığı için subkutan olarak uygulama yaptım. Yönlendirmelerde bölgesel uygulamışlar ama subq uygulayanlarda var yazılmış o nedenle hiç bulaşmadım. Okuduğum bazı sayfalarda da nasıl kullandığınızın önemli yok denilmişti bölgesel veya karın olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabalar ben aslında hgh frag denemeyi düşünüyorum sadece Burak hocamla iletişime geçtim zaten . Yan etki olarak düşük bir ilaç istediğimden hgh ı seçtim sadece . Kalp çarpıntı problemim var ve dinlenme nabzım ortalama 90 olduğu için diğer ilaçlar kalp konusunda sıkıntı çıkaracağını düşündüm çok araştırma yaptım kalp ile ilgili pek bir yan etkiye rastlamadım . Siz değerli abilerim kardeşlerim olarak ne önerirsiniz . Zaman ve spor yönünden sıkıntı yok gün geliyor 3 saat gün geliyor 2 saat antrenman + kardiyo yapıyorum . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Momo    0
The.mechanic, 1 saat önce yazdı:

merhabalar ben aslında hgh frag denemeyi düşünüyorum sadece Burak hocamla iletişime geçtim zaten . Yan etki olarak düşük bir ilaç istediğimden hgh ı seçtim sadece . Kalp çarpıntı problemim var ve dinlenme nabzım ortalama 90 olduğu için diğer ilaçlar kalp konusunda sıkıntı çıkaracağını düşündüm çok araştırma yaptım kalp ile ilgili pek bir yan etkiye rastlamadım . Siz değerli abilerim kardeşlerim olarak ne önerirsiniz . Zaman ve spor yönünden sıkıntı yok gün geliyor 3 saat gün geliyor 2 saat antrenman + kardiyo yapıyorum . 

Bahsettiğim gibi ben malesef frag ı tecrübe edemedim o nedenle bir şey söylemem doğru olmaz. Ama okuduğum bazı yazılar kadarıyla zaten yan etkisi mevcut olan bir ürün değil ve kesinlikle Türkiye’den temin edecekseniz Burak abi den ürün alın hem güvenilir ürün almış olursunuz elinize hem de kafanıza takılan her konuda size yardımcı olur benim tecrübelerimle sabittir bu durum. Amacınız yağ yakımı ise frag sizin için uygun olan seçenek olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Momo, 6 dakika önce yazdı:

Bahsettiğim gibi ben malesef frag ı tecrübe edemedim o nedenle bir şey söylemem doğru olmaz. Ama okuduğum bazı yazılar kadarıyla zaten yan etkisi mevcut olan bir ürün değil ve kesinlikle Türkiye’den temin edecekseniz Burak abi den ürün alın hem güvenilir ürün almış olursunuz elinize hem de kafanıza takılan her konuda size yardımcı olur benim tecrübelerimle sabittir bu durum. Amacınız yağ yakımı ise frag sizin için uygun olan seçenek olabilir.

İlginiz için teşekkür ederim . Burak abiden alacağım kesinlikle .
İgf 1 LR3 hakkında ne düşünüyorsunuz kombinasyon yapmalı mıyım sizce?

tarihinde The.mechanic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tuna59baba    0
Momo, 13.06.2021 - 22:29 yazdı:

Burak hocadaki fragin mg ve fiyatini biliyor musunuz ileride alacagim onu mesgul etmemek icin su anda yazmiyorum cevaplarsaniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Tuna59baba, 23.03.2024 - 21:43 yazdı:

Burak hocadaki fragin mg ve fiyatini biliyor musunuz ileride alacagim onu mesgul etmemek icin su anda yazmiyorum cevaplarsaniz sevinirim

arayip öğrenebilirsin bir tek direkt açıyor zaten 7/24 nerdeyse cevap sağlıyor sol altda whatsapp butonu var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: RasimKadirr
      Hepinize merhabalar.
      spor salonlar kapanmadan 3 hafta önce trenbolone kürüne girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra trenbolone'yi bıraktım ve only testo olarak 3 hafta, dozu düşürerek devam ettim ve şu anda hiç kullanmıyorum. Test sonuçlarımda bir sorun yok. Herşey referans aralığında. LH,FSH'ım açık. Testo normal değerlerde.
      Zaten az bucuk bir bilgim var. Bu 3 ncü kürüm olucaktı ama nasip değilmiş  
      1 Haziranda Antalyada spor salonları tekrar açılıyormuş. Şimdi Elimde hala bolca trenbolone ve Testo var. 
      Fakat yaklaşık 1 bucuk aydır antreman yapmadım. Şimdi tam ne yapmam gerekiyor. Salondan açıldığında 1-2 hafta hiç birşey kullanmadan mı yapmam lazım, yoksa 1 ay only testo ile başlayıp sonra mı treni ekleyeyim, yoksa direk 2 sini birden kullanarak 1 haziran itibariyle başlayayım mı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.