Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

erdem senturk

Peptidler hakkında bilgi almam gerekli

Önerilen İletiler

merhaba 19 yaşındayım 4 senedir vücut geliştirme yapıyorum hedefim var ulaşmak için her şeyi yaparım ama şu an maddi durumum biraz darda ve bilgi almak istiyorum bu konu hakkında internette genel bilgiler hariç pek bi bilgi bulamadım ilk kürüm olacak en etkili şekilde girmek istiyorum planladığım kür şu şekilde boldenon anapolon testo growth ve ıgf 1. Igf 1 yerine önerebileceğiniz bir peptid varmı ve ne işe yaradığını söyler misiniz ? eğer gerçekten yardımcı olmak isteyen bilgili bir insan varsa iletişim için numaramı atabilirim hedefime ulaşma konusunda çok kararlıyım yardımcı olabilecek bir insan varsa aranızda bu yazıyı okuyan 1 kerede olsa görüşmek isterim 

Saygılarım ile Erdem ŞENTÜRK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Dostum sitenin yukarısında @LovingBurak hocanın iletişim bilgileri var mesaj atabilirsin 

öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim kişisel mesaj atmam için 1000 tane ileti sahibi olmam gerekiyormuş başka nasıl ulaşabilirim bilgin var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
erdem senturk, 2 dakika önce yazdı:

öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim kişisel mesaj atmam için 1000 tane ileti sahibi olmam gerekiyormuş başka nasıl ulaşabilirim bilgin var mı ?

Sol altta whatsap ikonu var, oradan yazabilirsin...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 4 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
erdem senturk, 38 dakika önce yazdı:

merhaba 19 yaşındayım 4 senedir vücut geliştirme yapıyorum hedefim var ulaşmak için her şeyi yaparım ama şu an maddi durumum biraz darda ve bilgi almak istiyorum bu konu hakkında internette genel bilgiler hariç pek bi bilgi bulamadım ilk kürüm olacak en etkili şekilde girmek istiyorum planladığım kür şu şekilde boldenon anapolon testo growth ve ıgf 1. Igf 1 yerine önerebileceğiniz bir peptid varmı ve ne işe yaradığını söyler misiniz ? eğer gerçekten yardımcı olmak isteyen bilgili bir insan varsa iletişim için numaramı atabilirim hedefime ulaşma konusunda çok kararlıyım yardımcı olabilecek bir insan varsa aranızda bu yazıyı okuyan 1 kerede olsa görüşmek isterim 

dostum şahsi fikrim daha yaşın 19 anabolizan ile güzel yol kat edersin peptid ve growth a gerek yok şimdiki aşamada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

dostum şahsi fikrim daha yaşın 19 anabolizan ile güzel yol kat edersin peptid ve growth a gerek yok şimdiki aşamada 

öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğin için ben maksimum seviyede katkı almak istiyorum kürden ve growth ve peptid ile beraber kullanılan kürler normal anabolik etkiyi kat kat arttırdığını öğrendim birde ilk kürüm olucak yani en fazla etkiyi aldığım kür olacak bu yüzden çok araştırmam gerekiyor ve en iyi sonuca odaklanmam gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
erdem senturk, 3 saat önce yazdı:

Bana nedense yaşının çok genç ve erken olduğu için hele ki anabolizan asla girmemen konusunda fikir sahibiyim.

metinav, 2 saat önce yazdı:

Hocam arkadaşa ek olarak steroid her yaş grubuna artıları olduğu gibi eksikeri mevcut, yaşından “amaçlından/hedefinden” dolayı ilk kür olarak ve devamlı kür olarak sadece peptit önermek istediği sonucu alır mı yoksa illaha ilerleyen zamanlar da steroid eklemesi mecburi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
AS1L, 34 dakika önce yazdı:

Bana nedense yaşının çok genç ve erken olduğu için hele ki anabolizan asla girmemen konusunda fikir sahibiyim.

Hocam arkadaşa ek olarak steroid her yaş grubuna artıları olduğu gibi eksikeri mevcut, yaşından “amaçlından/hedefinden” dolayı ilk kür olarak ve devamlı kür olarak sadece peptit önermek istediği sonucu alır mı yoksa illaha ilerleyen zamanlar da steroid eklemesi mecburi mi?

Böyle diyorsun da şöyle bir gerçek var. 18-19 yaşında veya 20 lerinde olsun, eğer ilaç kullanmayı kafasına koyduysa onu kararından geri döndüremiyorsun ne yapar eder ilaç kullanır yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
AS1L, 12 saat önce yazdı:

Yıllardır söylüyoruz çeşitli yorumlarda, kas yapıcam diye vucudun hormonel sistemini bozabilecek steroidleri belli bir yaşın altında insanlar kullanmamalı diye.18-20 yaşında bir gencin kullanımını doğru bulmuyorum ben şahsen.Daha az zararlı ve kalıcı bozukluklara sebep olmayacak peptid-sarms veya suplementlerle hedefler gerçekleştirilebilir.Gençlerin en büyük avantajı yüksek hgh seviyeleri ve hızlı metabolizmaları...

Doğru beslenme, doğru antrenman ve doğru ek desteklerle hedeflere ulaşılabilir.Steroidler mucize değil, diğer şartlar da yerine gelmediği sürece gelişim asla istenilen şekilde olmaz.

Durumu iyi olan, kullanım kolaylığı açısından peptid ve sarms ları ilk etapta düşünsün.Doğru kombinelerle kullanıldığında aynı anabolikler gibi etkiler oluştururlar.

Zaten yüksek seçicilikle androjen reseptörlerine bağlanarak steroidlerin hedefe yönelik etkilerini taklit ediyorlar...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L, 24.11.2020 - 23:48 yazdı:

öncelikle teşekkür ederim ilgilendiğin için biliyorum şu an yaşımdan ötürü hormonlarım en üst düzeyde çalışıyorlar zaten yani bu spordan en çok verim alacağım zamanlar anabolizanları kullandığımda zarar göreceğimide biliyorum ama sadece görüntü amaçlı kullanmıyorum bir hedefim var zaten görüntü amaçlı kullanmak banda akıl karı gelmiyor ama hedefim uğruna her şeyi göze alıcam almak zorundayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
erdem senturk, 2 saat önce yazdı:

anabolizanları kullandığımda zarar göreceğimide biliyorum ama sadece görüntü amaçlı kullanmıyorum bir hedefim var zaten görüntü amaçlı kullanmak banda akıl karı gelmiyor ama hedefim uğruna her şeyi göze alıcam almak zorundayım 

hedefiniz olması çok güzel 👏🏽 ama hedefinize ulaştığınızda sizin kullandığınız yolu da irdeleyeceklerdir... bir ikincisi hedefinizi koyarken bunu hangi sebeple hedeflediğinizi ve bunun altında yatanları da düşünmenizi nacizane olarak tavsiye ederim. başarılar dilerim🤙🏽

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_, 30.11.2020 - 22:28 yazdı:

hedefiniz olması çok güzel 👏🏽 ama hedefinize ulaştığınızda sizin kullandığınız yolu da irdeleyeceklerdir... bir ikincisi hedefinizi koyarken bunu hangi sebeple hedeflediğinizi ve bunun altında yatanları da düşünmenizi nacizane olarak tavsiye ederim. başarılar dilerim🤙🏽

teşekkür ederim dediklerinizi daha önce düşünmüştüm tekrar üzerinden geçmeme vesile oldunuz tekrardan teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.