Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Kendimce yeterli bir seviyeye geldiğimi düşündükten sonra 500 testo enant 400 tren enant 400 boldeonon kürüne girmeye karar verdim ilk kür deneyimim olduğu için en korktuğum şey enjeksiyon işiydi ilk enjeksiyonu olabildiğince doğru yapmaya çalıştım ama sonrası gelen acayip bir ağrı ve ayağımı basamama durumu beni etkiledi üzerinden 4-5 gün geçtikten sonra 2 enjeksiyonu yaptım bunda ağrılar nerdeyse yarı yarıya inmişti ama şöyle bir sorun var bu hafta içinde ne bacak çalışabildim nede kardiyo yapabildim kür kullanan arkadaşlarıma sorduğumda bunun gayet normal 2-3 enjeksiyonla düzeleceğini söylediler insanın sinirini şevkini kıran bir olay 1 hafta oldu başlayalı sizin de yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ilk kür deneyimim fotoğraflar kür öncesi halimdir.

IMG-20201107-WA0007.thumb.jpg.7027b1221b4bd4bc73a287c53814a3e8.jpg IMG-20201107-WA0004.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.408
Leepriest35, 12 saat önce yazdı:

Kendimce yeterli bir seviyeye geldiğimi düşündükten sonra 500 testo enant 400 tren enant 400 boldeonon kürüne girmeye karar verdim ilk kür deneyimim olduğu için en korktuğum şey enjeksiyon işiydi ilk enjeksiyonu olabildiğince doğru yapmaya çalıştım ama sonrası gelen acayip bir ağrı ve ayağımı basamama durumu beni etkiledi üzerinden 4-5 gün geçtikten sonra 2 enjeksiyonu yaptım bunda ağrılar nerdeyse yarı yarıya inmişti ama şöyle bir sorun var bu hafta içinde ne bacak çalışabildim nede kardiyo yapabildim kür kullanan arkadaşlarıma sorduğumda bunun gayet normal 2-3 enjeksiyonla düzeleceğini söylediler insanın sinirini şevkini kıran bir olay 1 hafta oldu başlayalı sizin de yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler ilk kür deneyimim fotoğraflar kür öncesi halimdir.

Bence bu kürde güzel verim alacaksın ama şöyle bişey var ürünleri kimden aldın bilmiyorum fakat ben burdan orijinal ürün kullandım ilk enjeksiyonda bile ağrı sızı ödem yaşamadım bacaktan ilaç steril olmayabilir o yüzden ağrı ödem yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Klinux ikna etmek zorunda değilim ne kadar bir spor geçmişiniz var bilmiyorum ama benim gözümde bir çok kişi doğal olarak neler yapılabileceğin farkında değil genetik faktorler vs de önemli aktif bir spor hayati küçüklükten beri bunlar çok önemli bu forumda dikkat ettiğim en büyük sorun adamlar 3 ay spora gidip kür giriyor saçma sapan yağ oranlarıyla yaptığı kasin yüzde 90 i su olduğuna o kadar eminim ki bunlar benim kendi fikirlerim teşekkürler.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Leepriest35, 31 dakika önce yazdı:

Klinux ikna etmek zorunda değilim ne kadar bir spor geçmişiniz var bilmiyorum ama benim gözümde bir çok kişi doğal olarak neler yapılabileceğin farkında değil genetik faktorler vs de önemli aktif bir spor hayati küçüklükten beri bunlar çok önemli bu forumda dikkat ettiğim en büyük sorun adamlar 3 ay spora gidip kür giriyor saçma sapan yağ oranlarıyla yaptığı kasin yüzde 90 i su olduğuna o kadar eminim ki bunlar benim kendi fikirlerim teşekkürler.

Kasların %73 ü zaten su olmakla beraber bu spora yıllarını vermiş insanların size neresiyle güldüğünü tahmin bile edemezsiniz, bunlar benim kendi fikirlerim teşekkürler.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dogal olma ihtimaline inanmayan arkadaşlar var evet te farkettiyseniz ışık altında ve görünürde bir kütle yok kütle olmadıgını sırt kaslarından anlayabilirsiniz. tahmini 1.70 68-75 kilo aralığında

Trenbolone varken kardio yapmak biraz zor oluyor :) Tiroidler baskılanıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Enjeksiyonu hangi bölgeden uyguluyorsunuz,kendiniz mi yapıyorsunuz ?

Enjektör ucu rengi nedir içeriği şırıngaya çektiğiniz uç ile mi uyguluyorsunuz ?

İlaçların markası nedir Kaç ml uyguluyorsunuz tek seferde ? 

bu bilgileri paylaşırsanız daha kolay yardımcı olabilirim :) 

Kürden öncede gayet iyiymişsin ve bence bu doğal erişilebilir bir noktaymış herkezin doğal sınırları farklıdır.

iyi sporlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yağlı bir ilaç kullandıgın için 2-3 enjeksiyonla düzelecek bir durum degil maalesef.Ödem de yapıyorsa sinirlere baskı arttıkca o bacak iptal olur bence kalçadan enjeksiyon yap veya yaptır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Ön bacaktan uyguluyorum 2 enjekte şeklinde boluyorum sadece ağrı yapıyor ödem yok ilk enjeksiyon olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum kalçadan tek başına riskli değil mi 5 ml enjektöre çekiyorum ilacı iğne ucunu değiştiriyorum siyah iğne ucuyla kısa tiberkiloz ignesiyle vuruyorum tüm aşamaları git gide daha oturduğumu düşünüyorum ilk vurdugumda ilacı hızlı enjekte ettiğimi farketim 2 vurdugumda daha yavaş şekilde enjekte edince ağrı yarı yarıya azaldı başka verebileceğiniz tavsiye varmı teşekkürler ilginiz için. 

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kür öncesi demeseydin iyiydi :) 

Alt ekstremitene baktığımda spor yapmasa zayıflıktan ölecek bir ektomorf görüyorum.

Bununla birlikte bırak ömür boyu bu senenin ilk kürü desen bile inandırıcı gelmez. Tabii ki sana gel beni inandır da demiyorum, kendi fikrimi söyledim.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Ampül leri sıcak suya koyup ısıtabilirsin çoğu yabancı kaynak böyle yapıyor ben su kaynatıyorum biraz bekleyip uyguluyorum, dağılımı hızlandırıyor ve bence kesinlikle emilim hızlanıyor ilacı orada daha kısa süre hissediyorum. 

Uyguladıktan sonra masaj yapabilirsin. 

Ben belki 1000 den fazla kişiye enjeksiyon yaptım ama kendime uygulayamıyordum şuan insülin enjektör üne geçtim rahatlık la uyguluyorum artık, ama deri altına uygulamıyorum kas içine ventrogluteal bölgeden. 

İnsülin Şırıngası 1cc 12.7mm 29g

İşe yarayabilicek bir diğer enj metodu 

Z track method.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Ampül değil flakon şeklinde ilaçlar yarın kalçadan vurmayı deniyecegim bir kaç arkadaşımdan bilgi aldım Z track  yöntemini duymuştum ama denemedim bana trenin ağrı yaptığını söylüyorlar aklımdaki bir diğer yöntemde 3 e bölmek enjeksiyon sayısını sence mantıklı mı tekte haftalık testo vurup boldenon ve trenide  200-200 seklinde 2 farklı enjeksiyon gününde vurmak mantıklı olur mu ilaçlar daha iyi dağılır diye düşünüyorum. Teşekkürler @Yigit3541

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    52
Leepriest35, 22.11.2020 - 01:09 yazdı:

IMG-20201107-WA0007.thumb.jpg.7027b1221b4bd4bc73a287c53814a3e8.jpg IMG-20201107-WA0004.jpg

Dogru konuşuyorsan eger steroid denen illeti devletin hemen bugün herşeyiyle yasaklamasından yanayım naturel olarak bu noktaya gelecegine inanmıyorum.

anlattıgın şeyin aynısını ben ilk ignemde yaşadım bacaktan kasın tam içine vurmuştum bacagım betona kesti bırak antrenman yapmayı evden çıkamadım  doktora gittim bana enfeksiyon kaptıgını söyledi bi hap verdi bir iki günde direk düzeldi kendin vurma felan dedi bende acile geldim kimse yapmadı steroid oldugunu anlayınca dedim illa vuracam diyorsan kalçadan kendin vur deligin 4 parmak sagı veya solu olsun yakın vurma yeter dedi 1 hafta sonra kalçadan vurmaya başladım 2-3 iğneden sonra agrı kalmıyor şırıngaya çektikten sonra ilacı ignenin ucunu degiştir alkolle vuracagın yeri sil yoksa kolonya olabilir agrılar yine geçmezse bütün ilacı 2 ye bölüp haftada bir yerine 3-4 günde bir yarı yarı devam edebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214

en büyük avantajın boyun bu boyu doğal olarak doldurmaman için hiç bir sebep yok ilaçla çok kötü olur err bilinçsiz bulk yaparsan. patates çuvalına dönersin şuanda da maşallah gayet güzelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541, 23.11.2020 - 16:54 yazdı:

Ampül leri sıcak suya koyup ısıtabilirsin çoğu yabancı kaynak böyle yapıyor ben su kaynatıyorum biraz bekleyip uyguluyorum, dağılımı hızlandırıyor ve bence kesinlikle emilim hızlanıyor ilacı orada daha kısa süre hissediyorum. 

Uyguladıktan sonra masaj yapabilirsin. 

Ben belki 1000 den fazla kişiye enjeksiyon yaptım ama kendime uygulayamıyordum şuan insülin enjektör üne geçtim rahatlık la uyguluyorum artık, ama deri altına uygulamıyorum kas içine ventrogluteal bölgeden. 

İnsülin Şırıngası 1cc 12.7mm 29g

İşe yarayabilicek bir diğer enj metodu 

Z track method.

Kardeşim su hafif ılık olsa yeter kaynatma bence ilaçları kaldıki suya gerek bile yok elde ovalayıp hafif ısıtsan akışkanlık artacaktır :D 

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

@Bay-T teşekkürler abi bakalım elimden geleni yapacağım  diğer konuya gelicek olursak 6000 çal civarı beslenmek bence çok saçma çok büyük alt yapın kas kütlen yoksa ki adamlar ifbb pro günlük 4.500 4000 civarı besleniyor gündelik hayata off sezon ve adamdaki kas kütlesi inanılmaz bu forumda dikkat ettiğim diğer bir sorunda  insanlar çok fazla kalori alıyor ben çoğunun bu kadar kaloriye ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum  inanilmaz su tutup yaglaniyorlar ve kas kazandıklarını sanıyorlar...Max 3200 3100 kalori besleniyorum her şeyi kendim hazirlayip hasas tartiyla tartiyorum yaklaşık 1 yıldır bu düzeni oturdum teşekkürler ilginiz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Leepriest35, 23.11.2020 - 17:01 yazdı:

Ampül değil flakon şeklinde ilaçlar yarın kalçadan vurmayı deniyecegim bir kaç arkadaşımdan bilgi aldım Z track  yöntemini duymuştum ama denemedim bana trenin ağrı yaptığını söylüyorlar aklımdaki bir diğer yöntemde 3 e bölmek enjeksiyon sayısını sence mantıklı mı tekte haftalık testo vurup boldenon ve trenide  200-200 seklinde 2 farklı enjeksiyon gününde vurmak mantıklı olur mu ilaçlar daha iyi dağılır diye düşünüyorum. Teşekkürler @Yigit3541

Ml olarak ne kadar bölersen okadar kolay emilir,Derin enjeksiyonlarda Max 3 ml öneriyorlar.

Enjeksiyon konusunda daha rahat davranan 0.5 ml ye bölüp uygulayan dahi var,karar senin haftalık kaç ml aldığını hesapla 2 ye 3 e böl ben şuan pzt,perşembe 1.5 ml uyguluyorum toplamda 3 ml ve bacaktan birdaha yapmam sanırım 2 hafta önce uyguladım gayet iyi geçti enjeksiyon ama ağrı 1 hafta sürdü ve her geçen gün artmıştı,oysa kalçada hissetmiyorum bile sinir ve damar olarak en iyi bölge kalça bölgesi gluteal ve ventrogluteal bölge dönüp vurmak okadar da zor değil ayna karşısında hatta bir video bırakayım,tekrar belirteyim ben sağlık kurumlarında çalıştım enjeksiyon tecrübem var ama kendine uygulamak farklı oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Teşekkürler yiğit bu sabah kalçadan uyguladım gerçekten çok farketi bu dediğin bölgeden uygulacagim bir dahakine sorum şu sağ lak olduğum için sağ taraftan vurmak kolay bir nebze ama sol taraftan vururken bir teknik varmı acaba çünkü sol taraftan vurursam eğer iğneyi oynatacagimi düşünüyorum biraz korku var :)@Yigit3541

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler yiğit bu sabah kalçadan uyguladım gerçekten çok farketi bu dediğin bölgeden uygulacagim bir dahakine sorum şu sağ lak olduğum için sağ taraftan vurmak kolay bir nebze ama sol taraftan vururken bir teknik varmı acaba çünkü sol taraftan vurursam eğer iğneyi oynatacagimi düşünüyorum biraz korku var :)@Yigit3541

İğneyi tek hamlede soktuktan sonra dibinden tutman gerekiyor ben 1 saat önce yaptım, batırdıktan sonra sol elimle tutup sağ elimle pistonu iterek enjekte ediyorum,sterilliğe dikkat et enjeksiyon dan önce bölgeyi alkollü bir şey ile temizle ellerini de güzelce yıka uzun bir süreç sağlığımızdan olmayalım. 

Sağlıklı sporlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

@Leepriest35

Mükemmele doğru gidiyorsun, pump almış başını gitmiş :)

Kutlarım gelişim çok iyi, gögüs biraz daha öne çıksa fena olmaz bence. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Halen ilk kürünüz olduğuna inanamıyorum hocam maşallah :D

İsminizi hak ediyorsunuz genetik olarak Lee prieste benziyorsunuz gerçekten :)

Kollar omuzlara göre çok büyük , göğüsler içerde hapsolmuş , tam bir Lee priest.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Benim sorum biraz spesifik konuya gerçekten hakim hocalarım varsa ve cevaplarsa sevinirim.
      2 yıldır aktif olarak Vg yapıyorum daha önceki yıllardan alt yapımda var. 2.5 yıl önce tiroidlerim alındı ve troid hormnunu dışardan almak zorundayım. Beslenmemde yeterli proteini aldığımı düşünüyorum antrenmanlarım sert geçiyor geçen sene 12 hafta testo enanthate kullandım.
      Şimdide 5 haftadayım:
      750mg testo 250mg bolde Kürü yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım kesinlikle kaslarım gelişmiyor sadece göbeğim büyüyor. İlaçlar boş değil kan testlerimden anlaşılıyor (en azından testo dolu) ama neden gelişemiyorum tek sebebi tiroidlerimin olmaması olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Askabar @SantoR
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      testo enanthate boldenon Kürümde 5.haftadayım henüz gözle görülür bi hacimlenme vs yok ancak sol göğüs ucunda hafif jinekomastim vardı şimdi sol göğüs ucu acıyor arada bir kaşınıyor sanki jino büyüyor gibi. Bu kadar kısa sürede böyle reaksiyon olması can sıkıcı.
      Elimde 10mg tamoksit var sadece bir kez 10mg kullansam az mı gelir acaba? @Diver @SantoR @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.