Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

Yükleğğğğğğğğ

Bu moda girip full odak devam., 😂👍🏼

Screenshot_20211127_024047_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Leepriest35, 51 dakika önce yazdı:

https://streamable.com/eh1ex5

7. Haftaya giriş 

Testo mix 800 

Deca 400 

Boldenon 600 

Videoframe_20211207_122536_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Yalnız deli şiştin ha :)

Çok çok iyi gidiyorsun. Tebrik ederim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

600-700 carb arası gidip geliyor antlar çok zevkli abi  bu aralar 😂😂😂

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Leepriest35, Şimdi yazdı:

600-700 carb arası gidip geliyor antlar vok zevkli bu aralar 😂😂😂

Nickini "dede çatlatan" olarak değiştirmek gerek. :D

İmrenmemek mümkün değil. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bizim siboplarda bir kaçak var galiba :)

@Leepriest35  genç olsam idolüm olurdun, ama şimdi sen idol olarak mecbur ya @rastlantisal dedeyi ya da beni seçeceksin mecbur :P 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Bizim siboplarda bir kaçak var galiba :)

@Leepriest35  genç olsam idolüm olurdun, ama şimdi sen idol olarak mecbur ya @rastlantisal dedeyi ya da beni seçeceksin mecbur :P 

İkinizide takipteyim abi 😂😂 20li yaşlardaki gençleri çatlatırsınız

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Gerçekten büyük bir değişim yaşadın ve bizleri bu serüvene şahit ettin bravo kardeşim 

Hep birlikte değişime devam abi 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Benim hala kolların lens olabileceğine dair şüphelerim var

Boyunun avantajini sonuna kadar kullandin diyorum ama her seferinde daha da çok kullanmis olarak cikiyorsun karsimiza. Basarilarin daim olsun super gidiyorsun. Mobilden @Leepriest35 yazacagima asagidaki arkadasi etiketledim ama silinmiyor :) O da umarim basarili olmustur :)

@lepistes217

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Hangi siklet?

Hardbody o zamana kadar hangi kg da çıkabilirsem artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Hardbody o zamana kadar hangi kg da çıkabilirsem artık

Siklet tercihi doğru ama bacakları daha kütleli yapman lazım belin çok ince değilse en azından o kalınlığı kapatırsın alt sırt ve bacaklar ile üst tarafında sıkıntı yok zaten bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Siklet tercihi doğru ama bacakları daha kütleli yapman lazım belin çok ince değilse en azından o kalınlığı kapatırsın alt sırt ve bacaklar ile üst tarafında sıkıntı yok zaten bol şans 

Bakalım artık elimden geleni yapacağım teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Son form bacak. Güncelleme 

Video https://streamable.com/cvrb6a

Düşük carb gidiyorum 400 carb 800 den düştüm 1 haftadır kan şekerimi düzeltme amaçlı alpha lipoic acid kullanıyorum kan şekerim dengelenmeye başladığı an yüklemeye devam edicem. 

Screenshot_20220122_215016_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Açlıktan gözümüze uyku girmiyordu. 

4 haftaya giriş diyete 😁

Bugün 500 pirinç yükleyip formu kontrol edicem. Sonra hine 350 pirinç devam. 

Screenshot_20220212_034920_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_034910_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_034926_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_035000_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Adres gönder hamburger gönderelim kardeşim ne bu çile :D

Şaka bir yana şahane oldun. Tebrik ederim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.