Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

Yükleğğğğğğğğ

Bu moda girip full odak devam., 😂👍🏼

Screenshot_20211127_024047_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Leepriest35, 51 dakika önce yazdı:

https://streamable.com/eh1ex5

7. Haftaya giriş 

Testo mix 800 

Deca 400 

Boldenon 600 

Videoframe_20211207_122536_com.huawei.himovie.overseas.jpg

Yalnız deli şiştin ha :)

Çok çok iyi gidiyorsun. Tebrik ederim.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

600-700 carb arası gidip geliyor antlar çok zevkli abi  bu aralar 😂😂😂

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329
Leepriest35, Şimdi yazdı:

600-700 carb arası gidip geliyor antlar vok zevkli bu aralar 😂😂😂

Nickini "dede çatlatan" olarak değiştirmek gerek. :D

İmrenmemek mümkün değil. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bizim siboplarda bir kaçak var galiba :)

@Leepriest35  genç olsam idolüm olurdun, ama şimdi sen idol olarak mecbur ya @rastlantisal dedeyi ya da beni seçeceksin mecbur :P 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Bizim siboplarda bir kaçak var galiba :)

@Leepriest35  genç olsam idolüm olurdun, ama şimdi sen idol olarak mecbur ya @rastlantisal dedeyi ya da beni seçeceksin mecbur :P 

İkinizide takipteyim abi 😂😂 20li yaşlardaki gençleri çatlatırsınız

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Gerçekten büyük bir değişim yaşadın ve bizleri bu serüvene şahit ettin bravo kardeşim 

Hep birlikte değişime devam abi 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Benim hala kolların lens olabileceğine dair şüphelerim var

Boyunun avantajini sonuna kadar kullandin diyorum ama her seferinde daha da çok kullanmis olarak cikiyorsun karsimiza. Basarilarin daim olsun super gidiyorsun. Mobilden @Leepriest35 yazacagima asagidaki arkadasi etiketledim ama silinmiyor :) O da umarim basarili olmustur :)

@lepistes217

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Hangi siklet?

Hardbody o zamana kadar hangi kg da çıkabilirsem artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Hardbody o zamana kadar hangi kg da çıkabilirsem artık

Siklet tercihi doğru ama bacakları daha kütleli yapman lazım belin çok ince değilse en azından o kalınlığı kapatırsın alt sırt ve bacaklar ile üst tarafında sıkıntı yok zaten bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Siklet tercihi doğru ama bacakları daha kütleli yapman lazım belin çok ince değilse en azından o kalınlığı kapatırsın alt sırt ve bacaklar ile üst tarafında sıkıntı yok zaten bol şans 

Bakalım artık elimden geleni yapacağım teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Son form bacak. Güncelleme 

Video https://streamable.com/cvrb6a

Düşük carb gidiyorum 400 carb 800 den düştüm 1 haftadır kan şekerimi düzeltme amaçlı alpha lipoic acid kullanıyorum kan şekerim dengelenmeye başladığı an yüklemeye devam edicem. 

Screenshot_20220122_215016_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Açlıktan gözümüze uyku girmiyordu. 

4 haftaya giriş diyete 😁

Bugün 500 pirinç yükleyip formu kontrol edicem. Sonra hine 350 pirinç devam. 

Screenshot_20220212_034920_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_034910_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_034926_com.huawei.photos.jpg Screenshot_20220212_035000_com.huawei.photos.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.329

Adres gönder hamburger gönderelim kardeşim ne bu çile :D

Şaka bir yana şahane oldun. Tebrik ederim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.