Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.179
Leepriest35, 14 saat önce yazdı:

Işık ve pump tam istediğim seviyede olmasa da devam 😁

Çok iyi be kürğüden braz bahsedernisin hangi ürğnler kaç hafta haftalık mg vs. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Semih Erarslan, 13 saat önce yazdı:

Çok iyi be kürğüden braz bahsedernisin hangi ürğnler kaç hafta haftalık mg vs. 

Testo prop 1.2ml 3x 

Masteron 1ml 3x

Boldenon 1ml 2x 

Durum ve mental motivasyonunu göre tren ace eklerim belki abi geç yazabildim kusura bakma

Rdm, 17 saat önce yazdı:

Işık da pump da hikayeyim diyor bu romanda:) 

Nazara inanmiyorum ama,nazar edeceksin kendine :)

Çok teşekkürler abi 😁

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Mükemmel bir altyapın ve anatomin var.Ne diyelim,Allah vergisi.

Bana da ilk başta manipüle edilmiş bir vücut düşüncesi geldi ne yalan söyliyim.Ama senin lafın senettir benim için,tebrik ederim.Kimi var yıllardır böyle shreded görünüme onca cycle.la kavuşamıyor kimi var disiiplin ve naturel şekilde bizlere ilham ve umut aşılıyor.Tebrik ederim.

Ben bir kere bacaktan vurdurdum(hocamın yapma etme demesine rağmen :D );bir hafta topallayarak yürüdüm.Sonra el mecbur kalçaya döndük tabi.

Gelişimini merakla bekliyoruz.

( Bir de "Ya bu kürlü vücut yeme bizi." sözlerini bir iltifat olarak alabilirsin )

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Diyeti sıkılaştırma zamanı 250 pirinç 100 yulaf +5 pirinç patlağı +200 protein 45-50 gram yağdan 

200 pirinç + 50 yulafa geçiş protein ve yağı aynı tutacağım. 

Maydonoz kürü ve kiraz sapı ekledim bakalım suyuda biraz sikalim.

Bir aksilik olmasa tren ace eklemeyi düşünüyorum bu hafta.

Screenshot_2021-10-02-00-47-42-530_com.miui.gallery.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Reffed days 500 carb yükleyince güzel bir pump yakaladık. İlginç bir şekilde önden pozda sırta güzel çıktı 😁

Diyete devam ediyorum biraz kendimi görmek amaçlı bir yükleme yaptım. 

Video da burda göğüs günü sözde 😁😁 kol pumpu yakaladık ilk 3 hareketten sonra. 

https://streamable.com/5zcxu5

Screenshot_2021-10-06-00-56-23-488_com.miui.gallery.jpg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
gönderildi (düzenlendi)
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Kollara diyecek laf yok.Bence en iyi bölgen brom.En dibi görüp bulka mı geçeceksin ?

Hayır en dibi görmek biraz yorar diye düşünüyorum biraz daha düşüp temiz büyümeye devam edicem galiba. 😁

Tahmini yağ oranım 10 veya bir tık altı gibi ölçtüm ama tam emin değilim @Vural2 bu fotoğraf daha iyi açı olarak.

VİDEO https://streamable.com/s7sckd

Screenshot_2021-10-06-08-49-45-546_com.miui.gallery.jpg

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.225
Leepriest35, 7 saat önce yazdı:

https://streamable.com/z94gyn

Büyümeye geçiş....

Her şey çok güzel. Trenden çıktın ne kadar zaman geçti üstünden ama hala küçülmedin. Bence bu çok önemli.

Kalflere aban. Üst bacaktan daha estetik duruyor. Lanet kalfler genetiğinde yoksa çok zahmetli çok zor geliştirmek lakin imkansız değil. Gerilimle gelişen bir kas olduğu için yüksek ağırlıklar yerine sürekli gerilim uygulamanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Her şey çok güzel. Trenden çıktın ne kadar zaman geçti üstünden ama hala küçülmedin. Bence bu çok önemli.

Kalflere aban. Üst bacaktan daha estetik duruyor. Lanet kalfler genetiğinde yoksa çok zahmetli çok zor geliştirmek lakin imkansız değil. Gerilimle gelişen bir kas olduğu için yüksek ağırlıklar yerine sürekli gerilim uygulamanı tavsiye ederim. 

Evet abi kalflar 3x dönmeme rağmen istediğim verimi alamıyorum hem yüksek gerilim hafif kilo hemde doğru ağırlık yüksek tekrar şeklinde çalışıyorum bakalım.

Buda son bacak formumdu ilginç bir şekilde arka bacaklarım çok baskın 😁

@rastlantisal üste göre altım hep eksik kalıyor telafi etmek için 2x dönüyorum bakalım abi.

Screenshot_2021-10-09-09-48-27-476_com.miui.gallery.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.225
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Buda son bacak formumdu ilginç bir şekilde arka bacaklarım çok baskın 😁

@rastlantisal üste göre altım hep eksik kalıyor telafi etmek için 2x dönüyorum bakalım abi.

Bende de öyle. Yani power lifting yaptım bir de biliyorsunuz. Squat deadlift olmazsa olmazdı. Ona rağmen bacaklar geri kalıyor. Sebebi genetik ve ince kemikler.

Tabi bunun avantajı da var. Bileği kalın biri ile aynı oranda kalf yaparsan ondan çok daha büyük görünecek. Lakin doldurması da bir o kadar zor olacak. 

Arada kaynamasın bacak formun çok iyi olmuş.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Bende de öyle. Yani power lifting yaptım bir de biliyorsunuz. Squat deadlift olmazsa olmazdı. Ona rağmen bacaklar geri kalıyor. Sebebi genetik ve ince kemikler.

Tabi bunun avantajı da var. Bileği kalın biri ile aynı oranda kalf yaparsan ondan çok daha büyük görünecek. Lakin doldurması da bir o kadar zor olacak. 

Arada kaynamasın bacak formun çok iyi olmuş.

Çok sağ ol abi 😁 bakalım üstüne ekliyebildigimiz kadar bu büyüme döneminde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Leepriest35, 15 dakika önce yazdı:

https://streamable.com/odi1lm 

Sırt pozu 

Omuz ant günü 

Yorumlarınızı bekliyorum ilk poz denemeleri sırta

@rastlantisal @Rdm@Vural2@Semih ErarslanErarslan ekleyemedim diğer büyüklerim teşekkürler.

Sana yapilabilecek yorum kalmadi @Leepriest35 kardeşim :)

10 numara 5 yıldız oldun herşeyinle. Seni birinci seçmeyecek jüri kesinlikle gözlüklerini evde unutmuştur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.225
Leepriest35, 41 dakika önce yazdı:

Sırt pozu 

Omuz ant günü 

@rastlantisal @Rdm@Vural2@Semih ErarslanErarslan ekleyemedim diğer büyüklerim teşekkürler.

Sen artık populer kültürün "BEAR" diye adlandırdığı kategoriye girdin :D

Gerçekten form çok iyi be. 

Yalnız video çekerken etraftakilerin hayranlıkla izlemesi on numara :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Güzel gidiyorsun brom.Alt sırt odaklı gidersen senin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Sen artık populer kültürün "BEAR" diye adlandırdığı kategoriye girdin :D

Gerçekten form çok iyi be. 

Yalnız video çekerken etraftakilerin hayranlıkla izlemesi on numara :D

Çok sağ ol abi bakalım kesinlikle hardbody yarışmayı düşünüyorum hangi kg tutarsa forma göre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Sana yapilabilecek yorum kalmadi @Leepriest35 kardeşim :)

10 numara 5 yıldız oldun herşeyinle. Seni birinci seçmeyecek jüri kesinlikle gözlüklerini evde unutmuştur :)

😁 Teşekkür ediyorum abi bakalım hayırlısı 

Vural2, 1 saat önce yazdı:

Güzel gidiyorsun brom.Alt sırt odaklı gidersen senin için daha iyi olur diye düşünüyorum.

Not edildi teşekkür ediyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
Leepriest35, 14.10.2021 - 22:07 yazdı:

Sırt pozu 

Omuz ant günü 

Ne diyelim fazla söze gerek yok herşey ortada irade devamlılık bu işin sırrına kovuşup bırakmayanlardansın darısı bizim başımıza pct bitsin düzelicez inşallah 🙂 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Semih Erarslan, 24 dakika önce yazdı:

Ne diyelim fazla söze gerek yok herşey ortada irade devamlılık bu işin sırrına kovuşup bırakmayanlardansın darısı bizim başımıza pct bitsin düzelicez inşallah 🙂 

Dinlendir abi olabildiğince vücudu senin değişiminde başladığın yere göre inanılmaz bence. 

Yıpratıyor çünkü vücudu hissediyorum her geçen gün tempoyuda yüksek tutuyorum mecbur on seasonda

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Haftanın son ant kapanış kol günü 

Makrolar çok çılgınca olmasına rağmen çok az yaglandigimi düşünüyorum.

400 pirinç 

150 yulaf 

100 pirinç unu 

4-5 min pirinç patlağı

200-250 gram arası protein 

40-55 gram arası yağ 

Screenshot_2021-10-17-21-20-51-824_com.miui.gallery.jpg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, 16 dakika önce yazdı:

Haftanın son ant kapanış kol günü 

Makrolar çok çılgınca olmasına rağmen çok az yaglandigimi düşünüyorum.

400 pirinç 

150 yulaf 

100 pirinç unu 

4-5 min pirinç patlağı

200-250 gram arası protein 

40-55 gram arası yağ 

Screenshot_2021-10-17-21-20-51-824_com.miui.gallery.jpg

Büyümeye geçtiysen yulafı komple kesip pirinç ununa dönebilirsin bro tavsiye ederim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Büyümeye geçtiysen yulafı komple kesip pirinç ununa dönebilirsin bro tavsiye ederim :) 

Tadı acayip hoşuma gidiyor benim 😁 tarçın ve bu yeni çıkan tatlandırıcilarla  tatlı gibi geliyor 500 gram bile yiyebilirim yani 😁.

Teşekkürler önerin için

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Tadı acayip hoşuma gidiyor benim 😁 tarçın ve bu yeni çıkan tatlandırıcilarla  tatlı gibi geliyor 500 gram bile yiyebilirim yani 😁.

Teşekkürler önerin için

Kanka aldım bende çikolatalı olanından da pek numarası yok gibi sanki 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.