Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Rdm    2.532

Sen oldun başkan, sıranı savdın. Gerçekten maşallahın var, tebrik ederim.

Sıradaki gelsin diyeceğim ama seni yakalamaları zor gibi :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Natural haline ulaşmak için insanlar kürlere giriyor farkındasın değil mi? :)

Zaten şuan ki haline laf edecek insan kıskanıyordur vs :)

Tebrik ediyorum. Şahane oldun. Yarışmalara ne zaman katılacaksın?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

roid traps ve delts dedikleri bu oluyor. mükemmel form yarışmayı düşünürsen ciddi dereceler alabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Hepinize çok teşekkür ediyorum geç cevap vermenin nedeni bugün güzel bir cheat meal yapmış olmam 4-5 ay aradan sonra 😋😋😋😁😁

IMG_20210605_200557_848.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Maşallah en büyük şansın boyun dostum :) Boy dez avantajını demeyeceğimö boy avantajını çok üst seviyelere taşımışsın bizim bu sporda en güzel vücutlar kısa boylardan çıkıyor çünkü doldurması çok kolay tabi bunu profesyonelce yapmak lazım sende öyle yaptın tebrikler uzun boylularınsa işi çok ama çok zor zira onlara da o zorlu süreci atlattıklarında böylesine güzel bir fizik en çok onlara yakışıyor. tekrar tekrrar maşallah başarılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Natural haline ulaşmak için insanlar kürlere giriyor farkındasın değil mi? :)

Zaten şuan ki haline laf edecek insan kıskanıyordur vs :)

Tebrik ediyorum. Şahane oldun. Yarışmalara ne zaman katılacaksın?

Seneye düşünüyorum abi kendi boy ve sikletime uygun bir podyuma çıkacağım inşallah. Zaman gostericek her şeyi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Hepinize çok teşekkür ediyorum geç cevap vermenin nedeni bugün güzel bir cheat meal yapmış olmam 4-5 ay aradan sonra 😋😋😋😁😁

IMG_20210605_200557_848.jpg

Afiyet olsun başarılarının devamını dilerim 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Kanka tren acetat mgsi kaçtı ? Sonunda bir cesaret ile enjeksiyonu kendim yapıcam.Ürünleri de Burak abiden temin ediyorum. @Semih Erarslan Bakalım dediğin kadar var mı abi 🥳

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Kanka tren acetat mgsi kaçtı ? Sonunda bir cesaret ile enjeksiyonu kendim yapıcam.Ürünleri de Burak abiden temin ediyorum. @Semih Erarslan Bakalım dediğin kadar var mı abi 🥳

Cutında pumpında dibine vurursun artık. Başlığını bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
zeus88, 2 saat önce yazdı:

Genetik ne kadar önemli bunu da birdaha görmüş olduk.Benzer şekilde afrikalilarin da bu spora ve kas kazanimina inanılmaz yatkinliklari var.Forum da daha önce genetik olarak sansli birkac natural afrikaliyi paylastigimda ilacli bunlar denmisti direkt..Anladığım kadarıyla ilac kullanıp patates olanlar natural olarak kendilerinin ilacli halinden kat kat iyi adamlar görünce hazimsizlik yasiyorlar.tekrar tebrik ederim :)

Teşekkürler abi aynı fikirdeyim genetik ve spora yatkınlık konusunda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Bana sorduysan eğer 100x3 mg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Testo prop sadece 

Günlük 3.300 -3200 kalori bandı 

Bacakları iyice zorluyorum cycle squat press leg extension sumo deadlift :)

Screenshot_2021-07-24-10-04-27-864_com.miui.gallery.jpg

IMG_20210721_182407.jpg

IMG_20210718_190858.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Benden altın çengelli iğnede bir nazar boncuğu :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Rdm, 5 saat önce yazdı:

Benden altın çengelli iğnede bir nazar boncuğu :) 

Teşekkürler abi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Yavaş yavaş temiz koyuyorsun knk kütleyi.Definasyonun zorluğunu ben de görünce anladım.Niye böyle yaptığını.Aman bı daha dirty bulk düşman başına 😔 Definede carb kaç alıyordun ? Şu anda kaç alıyorsun knk

Yavaş yavaş temiz koyuyorsun knk kütleyi.Definasyonun zorluğunu ben de görünce anladım.Niye böyle yaptığını.Aman bı daha dirty bulk düşman başına 😔 Definede carb kaç alıyordun ? Şu anda kaç alıyorsun knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

Şuan 380 400 

Definede min 250 düştüm yağı minimalize ettik kalori düştüm daha iyi geldi definede carb düşme olabildiğince sertlik gitmesin tren carb seviyor 😄😄😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 3 dakika önce yazdı:

Şuan 380 400 

Definede min 250 düştüm yağı minimalize ettik kalori düştüm daha iyi geldi definede carb düşme olabildiğince sertlik gitmesin tren carb seviyor 😄😄😄

Kanka valla 200 gidiyordum.2 haftadır ama çok halsiz kalıyorum.Birde salonda antrenör olarak çalışıyorum.Biri birşey soruyor 5 kere de filan anca anlıyorum.Tren hepsini emiyor.Beyine kalmıyor yemek 🤣 Bugün bacak yapıcam diye 250-260a çıktım.Bakalïm yeterli gelirse 250de kalırım.Yag protein birde kaloriyi kaç aliyordun knk Definede

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Kanka valla 200 gidiyordum.2 haftadır ama çok halsiz kalıyorum.Birde salonda antrenör olarak çalışıyorum.Biri birşey soruyor 5 kere de filan anca anlıyorum.Tren hepsini emiyor.Beyine kalmıyor yemek 🤣 Bugün bacak yapıcam diye 250-260a çıktım.Bakalïm yeterli gelirse 250de kalırım.Yag protein birde kaloriyi kaç aliyordun knk Definede

Pro 250

Yağ Max 45 40 civarıydi 

Kalori olarak 2600 2700 du

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

IMG_20210728_170953_533.thumb.jpg.9e7c2caa9daeafa26e7350d6575aeb8e.jpgSİRT GUNU POZU 😁😁😁👍

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Son form off season 

Önerilere açığım temiz büyümek adına kür önerileri bekliyorum hiç deca kullanmadım deca kullananlar yorum belirtebilirse çok sevinirim teşekkürler. 

IMG_20210806_214446_611.webp

IMG_20210806_214715_612.webp

IMG_20210806_214025_986.webp

IMG_20210806_211235_305.webp

IMG_20210806_210905_832.webp

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Leepriest35, 25 dakika önce yazdı:

Son form off season 

Önerilere açığım temiz büyümek adına kür önerileri bekliyorum hiç deca kullanmadım deca kullananlar yorum belirtebilirse çok sevinirim teşekkürler. 

IMG_20210806_214446_611.webp

IMG_20210806_214715_612.webp

IMG_20210806_214025_986.webp

IMG_20210806_211235_305.webp

IMG_20210806_210905_832.webp

Maşallahın var of sezon için çok güzel ilerliyorsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Yok mu kür önerileri veya daha önce deca girmiş ve nasıl bir beklentim olmalı ne kadar hafta Max deca kullanabilirim teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.