Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Leepriest35

Ilk kür başlangıcı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Merhabalar açıkçası tahmini yağ oranımı merak ediyorum ilk 2 fotoğraf sabah aç karnınadir.

Antrenmanlar iyi gidiyordur umarım herkesin bu zor süreçte.

IMG_20210424_205608.thumb.jpg.022bb12323868b08400b565bda5cb3a9.jpgIMG_20210424_205553.thumb.jpg.65fc4be229d009543ea8d15b0b6f7b07.jpg

IMG_20210423_085849.jpg

IMG_20210423_085738.jpg

IMG_20210424_205539.jpg

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.236

Kol genetiğini çok beğeniyorum. Tebrik ederim. Sabah uyandığında tuvalet ihtiyacını görüp mezura ile yağ oranını ölçebilirsin. Tahmin edeceğinden çok daha doğru sonuçlar veriyor. Ve hatta yanlış bilmiyorsam en doğru ölçümü veren mezura ile hesaplama. Bir sürü sitede verileri gireceğin alan var. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Kol genetiğini çok beğeniyorum. Tebrik ederim. Sabah uyandığında tuvalet ihtiyacını görüp mezura ile yağ oranını ölçebilirsin. Tahmin edeceğinden çok daha doğru sonuçlar veriyor. Ve hatta yanlış bilmiyorsam en doğru ölçümü veren mezura ile hesaplama. Bir sürü sitede verileri gireceğin alan var. 

Tamamdır abi teşekkürler.

Beli tam olarak nerden ölçmemiz gerekir peki abi.

Bel kemiğinin tam üstü olması gerek mantıken

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Leepriest35, 4 dakika önce yazdı:

Tamamdır abi teşekkürler.

Beli tam olarak nerden ölçmemiz gerekir peki abi.

Bel kemiğinin tam üstü olması gerek mantıken

Bel en ince yerinden, Boyun en kalın yerinden. Boynu ademcik elmasından ölçebilirsin. Beli de göbek deliğinin o civarı gayet uygun olabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Leepriest35, 34 dakika önce yazdı:

Son form karın kontrolü çok zorluyor diyafram çalışmalarına başladım öneri vs verebilirseniz vücut formu ve diyafram konusunda çok iyi olur teşekkürler.

IMG_20210507_200605.jpg

IMG_20210507_200528.jpg

VID-20210507-WA0016.mp4

Su var karın kısmında  dostum aslında yağ oranın çok yüksek değil üstü kapalı suyu atarsan ne olduğunu görürsün altta.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Karın ufak sulu knk istediğin görüntüyü o yüzden yakalayamıyorsun büyük ihtimalle.Carb alımın ne durumda.Cardio filan ne kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 4 saat önce yazdı:

Karın ufak sulu knk istediğin görüntüyü o yüzden yakalayamıyorsun büyük ihtimalle.Carb alımın ne durumda.Cardio filan ne kadar 

Cardiolar azaldı eskiye göre normalde günde 40 dkyidi spor salonları kapanınca eski düzeni oturamadim cardio konusunda şimdi biraz daha carbi azaltacagim az kaldı sabrediyoruz son 9 gün yasaklar uzaması hakkında bir bilgisi olan varmı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Cardiolar azaldı eskiye göre normalde günde 40 dkyidi spor salonları kapanınca eski düzeni oturamadim cardio konusunda şimdi biraz daha carbi azaltacagim az kaldı sabrediyoruz son 9 gün yasaklar uzaması hakkında bir bilgisi olan varmı.

Yasaklar uzamayacak, ama her sektörü de hemen açmayacaklar. Lokantaların açık alanları müşteriye hizmet verecek,  spor salonları, berberler vs. açılacak büyük ihtimalle. Akşam 21 yasağı devam edecek, pazar günleri yine sokağa çıkmak yasak olacak, en azından 1 Hazirana kadar. 

Nereden biliyorum, gazeteci Deniz Zeyrek yazmış köşe yazısında, bu kısıtlamananın da tüm detaylarını o yazmıştı kaynağı sağlam demekki:) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236

Ben karın şişkinliğinden şikayet ettiğin fotoda sadece karın vakumlanmadan çekilmiş bir fotoğraf görüyorum. Gayet gayet iyisin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Rdm, 36 dakika önce yazdı:

Yasaklar uzamayacak, ama her sektörü de hemen açmayacaklar. Lokantaların açık alanları müşteriye hizmet verecek,  spor salonları, berberler vs. açılacak büyük ihtimalle. Akşam 21 yasağı devam edecek, pazar günleri yine sokağa çıkmak yasak olacak, en azından 1 Hazirana kadar. 

Nereden biliyorum, gazeteci Deniz Zeyrek yazmış köşe yazısında, bu kısıtlamananın da tüm detaylarını o yazmıştı kaynağı sağlam demekki:) 

Ya açsınlar bi yerleri de 21 yasağı falan olsun kuruduk yemin ediyorum ya 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Bende salonların açılması ile defineye giriş yapıyorum.Zaten bu kapanma sürecinde carbı azaltmıştım.İlaç olarak propionat ve masteron düşünüyorum treni sona doğru eklemeyi düşünüyorum.Clen winstrol ekleyeceğim gibi duruyor şuanlık.Sen kullandın bana birkaç öneride bulur musun kanka ? Tren koyarsam hangi esteri koymalıyız ? @Leepriest35

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Bende salonların açılması ile defineye giriş yapıyorum.Zaten bu kapanma sürecinde carbı azaltmıştım.İlaç olarak propionat ve masteron düşünüyorum treni sona doğru eklemeyi düşünüyorum.Clen winstrol ekleyeceğim gibi duruyor şuanlık.Sen kullandın bana birkaç öneride bulur musun kanka ? Tren koyarsam hangi esteri koymalıyız ? @Leepriest35

Bence tren Ace işini yeterince görür.

Benim zorlandığım kısım aşırı kaloriyi ve carbi düşürmek halsizlestirdi ve karın şişkinliği sorunlarım oldu şuan bunların hepsini düzeltim kaloriyi artirinca salonların acilmasiyla daha planlı bir sisteme geçmeyi düşünüyorum bende.

Clenide kendini test ederek kullanmanı öneririm düşük dozla başla mutlaka. 

2-3 günün zehir olabilir yoksa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Leepriest35, 39 dakika önce yazdı:

Açılmasını bekliyoruz sıkıldık pozu buda... 😁😁😁

IMG-20210512-WA0013.jpg

O bicepslere ayrı ayrı isim vermelisin bence. Hak ediyorlar :D.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Kollarının maşallahı var kardeşim.Dediklerini göz önünde bulundurucam.Soğuk 48 var mı

2 ay önce soğuk 47.5 olcmustum onun üzerine bir daha ölçmedim. 

Seninde cutting yapınca vücudun çok farklı gozukucektir eminim benim hattam hızlı gitmek oldu aniden kaloriyi ve cardiyolari artırma sonra zor oluyor :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunduman    15

@Leepriest35 abı bahsettiğiniz olay banada oldu enjeksiyon anı ve sonrası sıkıntısızdı fakat akşam ve ertesi gün beni mahvetti sporu bırakın evden zor çıkıyorum. siz kalçaya mı uygulamaya geçmiştiniz ? ağrıyı kesmek için ne yaptınız ? Birde tam ne zamana geçti ve bana öneriniz varmı ?

Mix şeklinde flukondan çekiyorum testo pri, masteron, drastonolone içeriyor 2 ml çekiyorum. 

2 günde bir nasıl basıcam ben bunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Harunduman, 3 saat önce yazdı:

@Leepriest35 abı bahsettiğiniz olay banada oldu enjeksiyon anı ve sonrası sıkıntısızdı fakat akşam ve ertesi gün beni mahvetti sporu bırakın evden zor çıkıyorum. siz kalçaya mı uygulamaya geçmiştiniz ? ağrıyı kesmek için ne yaptınız ? Birde tam ne zamana geçti ve bana öneriniz varmı ?

Mix şeklinde flukondan çekiyorum testo pri, masteron, drastonolone içeriyor 2 ml çekiyorum. 

2 günde bir nasıl basıcam ben bunu.

Evet kalçadan enjeksiyona geçince ağri geçti videosu vardı konuda o videoda tam olarak nereye enjeksiyon yapman gerektiğini görebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.236
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Sırt pozu isteyen @Asaletim sana gelsin biraz amatör oldu hine pozlar sırt günüydü. TeşekkürlerVID_20210518_181934(0).mp4

Maşallah diyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Sırt pozu isteyen @Asaletim sana gelsin biraz amatör oldu hine pozlar sırt günüydü. TeşekkürlerVID_20210518_181934(0).mp4

Maşallahın var reis , güneşte yanınca kas lifleri daha belirgin olmuş :D

Önemli olan vücut o da var zaten sende ,poz yarışmaya 3-4 ay kala bir hocayla çalışırsın oturur hepsi :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

İlk resim natüreldir..

Buda benim before afterim.

Kilo farkı 12.5 civarı olması gerek.

Çok iyi büyüdün be abi , özellikle büyürken de Adele taş gibi sertleşmiş

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: Kado
      Herkese selamlar 4 aydan fazladır testo primo gidiyorum 2 hafta önce haftada 200 mg tren e ekledim, ilk enjeksiyon sonrası aynı haftada etkisini de yan etkisinide hissettim sonra yan etkiden eser kalmadı (ter basması vs hariç)  gayet güzel etkiyle ve  sertlikte takılırken 3-4 günde bir hafif göğüs batması başladı kafamın  dalgınlığından tren kullandığımı
      aklıma gelmeyip göğsüm battıkça tamoksifen içtim , dün şiddetli batınca daha yeni jeton düştü ve dostinex içtim hemen bi tane dün gece, şimdi test vericem de bu gün mü vereyim yoksa pazartesi mi? Dostinex İçtiğim için hangi gün daha uygun olur? Bir de bundan sonra sizce 4 günde 1 dostinex veya 14 günde 1 olacak şekilde içsem mi? Yoksa yine etkiye tepki batma vs olunca test verip teste göre mi kullanalım?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.