Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaderseolur

Testo-bolde-danabol- kürü yardım? resimli.

Önerilen İletiler

kaderseolur    83

Merhaba hocalarım, abilerim, kardeşlerim.. Kür yapmaya başlamaya az bi vakit kaldı. Tüm ayrıntıları ile hazırlıklı olmak isterim.

İlk kürüm olacak.

1-20 hafta Testosteron-600 Boldenon-600 

1-6 hafta danabol 30mg 

Düşünüyorum MCT olarakta omega 3, milk thistle, nac600

sorularım:

1- B vitamin complex de alabilir miyim bu kürde? Boldenon kırmızı kan hücrelerini arttırdığı için önerilmiyormuş. Multivitamin kullanabilir miyim yerine o zaman? 

2- Haftada 2 defa bacaktan 300-300 olarak enjekte etmeyi düşünüyorum pazartesi, perşembe.. Enjeksiyon yapmayı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

3-PCT için pregnyl aramaya erkenden başlamalı mıyım? 

4-Göğüs hassasiyetine göre haftada 1 armidex kullanmak uygun mu?

5-Proviron gerekli midir?

6-Psikolojik etkileri ne olur, sinirli olma durumunda antidepresanlar kürde sıkıntı yaratır mı?

Günde 500-600gr prinç -1 kg et-tavuk 1 kilo yeşillik 50 gr yağ almayı dşünüyorum.. 1.93 boyundayım 90 kiloyum yağ oranımı bilmiyorum tahminim %18 

kilomu koruyarak kas yapmayı düşünüyorum bulk ve ya definasyon olmayacak. yağ oranımı düşürerek büyümeyi hedefliyorum o yüzden karbonhidrat dalgalanması yapabilirim.

1 KASIMDA ÇEKİLDİĞİM FOTO- NATURAL- 2,5 YILLIK SERT SPOR GEÇMİŞİ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabol olmasa da balon gibi şişmeden de güzel kütle kazanabilirsin, benim tercihim bu yönde olurdu. Arimidex e gelince kür esnasında gereksiz kullanılması performansa ve gelişime olumsuz anlamda net bir şekilde etki edebiliyor, ostrojenin yalnızca gerektiğinde baskılanması gerektiğini düşünüyorum, eklem sakatlıklarımın çoğunu yoğun arimidex kullanımı esnasında yaşamışımdır (ostrojen eklem enflamasyonlarının giderilmesi için ve eklem sağlığının korunması elzem) genelde kullanacağım zamanlamayı kendi analizim doğrultusunda anlayabiliyorum aralarda da emin olmak için test yaptırıyorum.

MCT derken middle cycle therapy i kastediyorsan, prof lar MCT ifadesini genelde bu tarz bahsettiğin basit takviyeler için kullanmazlar. Asetilsistein genelde akciğer hastalığı için reçete edilen bir antioksidan, içeriğindeki sülfür nedeniyle kötü kokulu bir terlemeye neden oluyor, uzun süreli kullanımını ben kendime uygulamıyorum, soracak olursan da önermiyorum, ne kadar süper zararsız diye anılsa da balgamı devamlı inceltmenin veya kurutmanın da uzun vade de olumsuz etkileri var. Vücudumuzun kendi antioksidan salgıları en güçlüsüdür doğal olarak vücudumuzda antioksidan salgılatan öncü besinler vardır bu besinlere fonksiyonel besinler de deriz, en basitinden süt ürünleri metabolizmayı yavaşlatır falan filan densede doğal antioksidanları tetikleyici özellikleri var, sadece süt değil betakarotenler, flovonoidler vs vs... Antioksidan dendiğinde tek bir antioksidan kullanmak yerine tüm antioksidanları beslenmene dahil edebilirsin en basitinden kırmızı turuncu renk içeren deniz mahsülleri doğada bulunan en güçlü antioksidan astaksantini içerir. Antioksidanlar yüksek lisansta üzerinde araştırdığım konudur daha detaylı bilgi beklersen ilk etapta kısa bir internet araştırması yaparsın kafana takılan noktalar olursa karışıklığı gideririm.

Bunun yerine aldığın milk thistle miktarını 3-4 katına çıkarabilirsin eğer oralı da kullanacaksan. Milk thisle ile ilgili yapılmış klinik araştırmaların çoğunda bizim o supplementlerin üzerinde gördüğümüz kapsülünde 200-300mg gibi rakamların kat kat fazlasını kullanıyorlar en az 1500-2000mg lık kullanımlarına denk geliyorum araştırmalarda ki bu ot ekstresi değil saf etken madde miktarı.

Antidepresanların geneli kan basıncını yükseltir ve sedatif etkisi olanlar yani mallaştıranlar var bu noktada gerekli mi ne kadar gerekli gibi konuları gözden geçirebilirsin, bu kürde gerekli olacağını düşünmesem de agresiflik kişiden kişiye farklı boyutlarda ortaya çıkabilir ama bence birazıcık otokontrolle antidepresana gerek duymazsın. B vitamini komplex kullanmanın pek sakıncası olmayacak ama multivitaminin olarak da kullansan yeterli olur, günlük yediğin besinlerden de alacağını farzedersek yeterli olacaktır.

Provirona gerek duymuyorum, bazıları olmazsa olmaz gibi düşünebilir. Son olarak da enjeksiyon konusuna değineyim, internetten canlı denekler üzerinde yapılışını izleyip, tıp bilimlerinin bazı bölümlerinin ders notlarından standart bilgileri yani teorik bilgileri edinirsin, ilk deneyimini kendin yaşamak zorunda değilsin bir profesyonelden yardım alma şansın varsa al sonrakileri sen yaparsın. Ön bacak kaslarının yeterli derinliği yoksa, kalçaya göre daha fazla enflamasyona ve ağrıya sebep olabiliyor. 

Hızlı bir şekilde sıraya dikkat etmeden sorularını yanıtlamaya çalıştım, detay istediğin yerleri yazarsın daha detaylı anlatabilirim.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Herşey düşünülmüş görünüyor,güzel bir kür örneği olmuş. 

Dianabol kullandığın sürede, e2 yi kontrol altında almak mantıklı olucaktır bunu kendin belirlemen gerekicek, 3 günde 1 Yarım tablet arimidex olabilir ama dediğim gibi kişiden kişiye değişiyor ilk hafta kullanmaya bilirsin. 

600 mg testosteron ile bence kesinlikle bu Testonun bir kısmı aromatize olucak E2 yi yüksek sınırlarda tutmak bulk için iyi olsada bunu aşmak sivilce yağlanma gibi problemlere yol açar, e2 yi kontrol altında tut Dianabol kullandığın sürede daha da fazla. 

Vücuduna daha önce hiçbir anabolik sokmadıysan veya tamamen iyleştiysen kesinlikle doğal test sonuçların elinde olsun küre girmeden önce ona göre pct uygularsın. 

Çinko ve d vitamini ayrıca tavsiye ederim. 

Enjeksiyon büyük ihtimalle sıkıntı olucak kendine uyguluyucaksan, ml ler yüksek olucak ve tecrüben yoksa enjeksiyon da korka bilirsin,başlangıç için tecrübeli birinden yardım alman iyi olucaktır. 

Enjeksiyon için tavsiye turuncu uç enjektör ucu iyi oluyor,ilacı Şırıngaya çektiğin uçla uygulama ucu değiştir.

Başarılar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gonzokemal    2
phDinSportSciences, 33 dakika önce yazdı:

Dianabol olmasa da balon gibi şişmeden de güzel kütle kazanabilirsin, benim tercihim bu yönde olurdu. Arimidex e gelince kür esnasında gereksiz kullanılması performansa ve gelişime olumsuz anlamda net bir şekilde etki edebiliyor, ostrojenin yalnızca gerektiğinde baskılanması gerektiğini düşünüyorum, eklem sakatlıklarımın çoğunu yoğun arimidex kullanımı esnasında yaşamışımdır (ostrojen eklem enflamasyonlarının giderilmesi için ve eklem sağlığının korunması elzem) genelde kullanacağım zamanlamayı kendi analizim doğrultusunda anlayabiliyorum aralarda da emin olmak için test yaptırıyorum.

MCT derken middle cycle therapy i kastediyorsan, prof lar MCT ifadesini genelde bu tarz bahsettiğin basit takviyeler için kullanmazlar. Asetilsistein genelde akciğer hastalığı için reçete edilen bir antioksidan, içeriğindeki sülfür nedeniyle kötü kokulu bir terlemeye neden oluyor, uzun süreli kullanımını ben kendime uygulamıyorum, soracak olursan da önermiyorum, ne kadar süper zararsız diye anılsa da balgamı devamlı inceltmenin veya kurutmanın da uzun vade de olumsuz etkileri var. Vücudumuzun kendi antioksidan salgıları en güçlüsüdür doğal olarak vücudumuzda antioksidan salgılatan öncü besinler vardır bu besinlere fonksiyonel besinler de deriz, en basitinden süt ürünleri metabolizmayı yavaşlatır falan filan densede doğal antioksidanları tetikleyici özellikleri var, sadece süt değil betakarotenler, flovonoidler vs vs... Antioksidan dendiğinde tek bir antioksidan kullanmak yerine tüm antioksidanları beslenmene dahil edebilirsin en basitinden kırmızı turuncu renk içeren deniz mahsülleri doğada bulunan en güçlü antioksidan astaksantini içerir. Antioksidanlar yüksek lisansta üzerinde araştırdığım konudur daha detaylı bilgi beklersen ilk etapta kısa bir internet araştırması yaparsın kafana takılan noktalar olursa karışıklığı gideririm.

Bunun yerine aldığın milk thistle miktarını 3-4 katına çıkarabilirsin eğer oralı da kullanacaksan. Milk thisle ile ilgili yapılmış klinik araştırmaların çoğunda bizim o supplementlerin üzerinde gördüğümüz kapsülünde 200-300mg gibi rakamların kat kat fazlasını kullanıyorlar en az 1500-2000mg lık kullanımlarına denk geliyorum araştırmalarda ki bu ot ekstresi değil saf etken madde miktarı.

Antidepresanların geneli kan basıncını yükseltir ve sedatif etkisi olanlar yani mallaştıranlar var bu noktada gerekli mi ne kadar gerekli gibi konuları gözden geçirebilirsin, bu kürde gerekli olacağını düşünmesem de agresiflik kişiden kişiye farklı boyutlarda ortaya çıkabilir ama bence birazıcık otokontrolle antidepresana gerek duymazsın. B vitamini komplex kullanmanın pek sakıncası olmayacak ama multivitaminin olarak da kullansan yeterli olur, günlük yediğin besinlerden de alacağını farzedersek yeterli olacaktır.

Provirona gerek duymuyorum, bazıları olmazsa olmaz gibi düşünebilir. Son olarak da enjeksiyon konusuna değineyim, internetten canlı denekler üzerinde yapılışını izleyip, tıp bilimlerinin bazı bölümlerinin ders notlarından standart bilgileri yani teorik bilgileri edinirsin, ilk deneyimini kendin yaşamak zorunda değilsin bir profesyonelden yardım alma şansın varsa al sonrakileri sen yaparsın. Ön bacak kaslarının yeterli derinliği yoksa, kalçaya göre daha fazla enflamasyona ve ağrıya sebep olabiliyor. 

Hızlı bir şekilde sıraya dikkat etmeden sorularını yanıtlamaya çalıştım, detay istediğin yerleri yazarsın daha detaylı anlatabilirim.

Hocam başka konuda sordum şu antioksidanları türkiye'de var mı şu en güçlü dedikleriniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gonzokemal, 4 dakika önce yazdı:

Hocam başka konuda sordum şu antioksidanları türkiye'de var mı şu en güçlü dedikleriniz

Evet bir kaç firmanın üretimi var hatta Ege üniversitesinde araştırılıyordu bu konular en son.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
phDinSportSciences, 5 saat önce yazdı:

Öncelikle cevaplar için teşekkürler aklımdaki bir çok soruya yanıt oldunuz sağ olun. Danabol yerine turinabol mu kullanayım peki sizce? kick start için herhangi bir hap alabilirim yani.  Milk thistle dediğiniz gibi 300lük var günde 600 olsam hiç mi bi etkisi olmaz? hangi markayı önerirsiniz dediğiniz mglıkları bulabilmem için. Hali hazırda maalesef aileden gelen bi takıntılı psikolojik yapım olduğu için Sertralin etkin maddeli bir antidepresan kullanıyorum düşük dozlarda. Yani fazla sedatif etki yapmıyor alıştığım için artık. Kullanmasam bütün günlerim aynı geçiyor, geçmeyince deliye dönüyorum çok garip bir rahatsızlık OCD :) Onu bırakmayı düşünüyordum kür boyu ama sanırım devam edeceğim umarım çok fazla yan etkisi olmaz. Ben dediğiniz "fonksiyonel besin" kavramını duymuştum pek fikrim yoktu öğrenmiş oldum beslenmeme deniz mahsülleri de katacağım artık. Arimidex'i de göğüste hassasiyet olmadıkça kullanmam, her zaman test yapacak olasılığım düşük maalesef ama 8.haftalarda yine yapacağım. Enjeksiyonu da eczacı bir arkadaşıma yaptırıp öğrenene kadar destek isteyeceğim. Tekrar sağ olun cevaplar için benim kaçırdığım sizin farkında olduğunuz ayrıntılar varsa lütfen benimle paylaşın çünkü ciddi bir şekilde uzun süreli yapmak istiyorum sporla,yarışma işlerini. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Yigit3541, 5 saat önce yazdı:

Herşey düşünülmüş görünüyor,güzel bir kür örneği olmuş. 

Dianabol kullandığın sürede, e2 yi kontrol altında almak mantıklı olucaktır bunu kendin belirlemen gerekicek, 3 günde 1 Yarım tablet arimidex olabilir ama dediğim gibi kişiden kişiye değişiyor ilk hafta kullanmaya bilirsin. 

600 mg testosteron ile bence kesinlikle bu Testonun bir kısmı aromatize olucak E2 yi yüksek sınırlarda tutmak bulk için iyi olsada bunu aşmak sivilce yağlanma gibi problemlere yol açar, e2 yi kontrol altında tut Dianabol kullandığın sürede daha da fazla. 

Vücuduna daha önce hiçbir anabolik sokmadıysan veya tamamen iyleştiysen kesinlikle doğal test sonuçların elinde olsun küre girmeden önce ona göre pct uygularsın. 

Çinko ve d vitamini ayrıca tavsiye ederim. 

Enjeksiyon büyük ihtimalle sıkıntı olucak kendine uyguluyucaksan, ml ler yüksek olucak ve tecrüben yoksa enjeksiyon da korka bilirsin,başlangıç için tecrübeli birinden yardım alman iyi olucaktır. 

Enjeksiyon için tavsiye turuncu uç enjektör ucu iyi oluyor,ilacı Şırıngaya çektiğin uçla uygulama ucu değiştir.

Başarılar. 

Teşekkürler desteğiniz için, Bu hafta laboratuvar testlerini bekliyorum buraya da paylaşırım. Benimle incelerseniz çok sevinirim öğrenene kadar. LH ve E2 olayını bilmiyorum. Test sonuçları çıktığında burada paylaşırım destek çıkarsanız sevinirim, başlangıçta ve kürün yarısında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Onursnmz, 7 saat önce yazdı:

Yerinizde olsam only sustanon gidip 10 haftada tank gibi olurdum. Uzun ve karışık kürlerden hep korkmuşumdur.

Bu kür camiasında neler dönüyor ML li kürler, günlük peptidler, growthlar inanın bu yaptığım başlangıçtan ibaret aslında çokta korkulacak bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
kaderseolur, 12 saat önce yazdı:

Bu kür camiasında neler dönüyor ML li kürler, günlük peptidler, growthlar inanın bu yaptığım başlangıçtan ibaret aslında çokta korkulacak bir şey yok.

Serotonin geri alım ilaçlarından bende kullanıyorum, öncelikle bu durumu psikatriyle kesinlikle görüşün, anabolizanlarla etkileşime girmesi yüksek ihtimal. Ben kür öncesi psikatriyle görüşüp ilaclari bıraktım. Bırakma süreci hemen olmuyor 6 ay kür ü geciktirmiştim.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
kaderseolur, 20 saat önce yazdı:

1- B vitamin complex de alabilir miyim bu kürde? Boldenon kırmızı kan hücrelerini arttırdığı için önerilmiyormuş. Multivitamin kullanabilir miyim yerine o zaman? 

2- Haftada 2 defa bacaktan 300-300 olarak enjekte etmeyi düşünüyorum pazartesi, perşembe.. Enjeksiyon yapmayı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

3-PCT için pregnyl aramaya erkenden başlamalı mıyım? 

4-Göğüs hassasiyetine göre haftada 1 armidex kullanmak uygun mu?

5-Proviron gerekli midir?

6-Psikolojik etkileri ne olur, sinirli olma durumunda antidepresanlar kürde sıkıntı yaratır mı?

1-) Boldenon kürlerine başlamadan hemogram yaptırman ve kan değerlerin yüksekse bir ünite kan vermen ideal olacaktır.B12-folik asit ve demir üçlüsü kan değerlerinin artmasında asıl etkendir.Diğer vitaminlerin kullanımında bir endişe yaşamazsın...

2-) Toplamda haftalık 5-6 ml enjeksiyon yapman gerekiyor belirlediğin değerlere göre.Benim tavsiyem 3+3 şeklinde kalçadan haftada bir gün enjekte etmen yönünde.Yani bir tarafa 3 ml diğer tarafa 3 ml şeklinde tek günde yap bitir.Enjeksiyonla ilgili youtube de videolar var, bir kaç defa görerek yapabilecek duruma gelirsin.

3-) Pregnyl kullanıp kullanmayacağın şu an belirsiz, fakat yine de imkanın varsa bir kutu al dursun kenarda...

4-) Gögüslerde hassasiyet yapabilecek danabolden başka bir etken yok.Ama gerektiğinde üç günde bir 1/4 - 2/4 tablet arimidex yeterli gelir.Şunu söylim e2 değerin yükselmek yerine düşecektir bu kürde.

5-) Bence gerekli olduğu tek yer deca kullanımı varsa, olabilir...Sana gerekmez.

6-) Psikolojik etkileri negatif bir kür değil bu.Yam tersine ego ve özgüven artışı yaşarsın.Psikolojik sıkıntılar oluşturması beklenmez...Kürde anti depresan kullanımı, seratonin ve dopamin çekişmesi yaratabilir.Şahsen ağır bir antidepresan değilse, su tutma ve bulk dışında bir etkisi olacağını düşünmüyorum.Ocd, cinsel öğelere yönelikse kürde baya keyifli olabilirsin :)

Antidepresanı bırakma durumun bile olabilir iyilik halinden dolayı.Değerlendirmesini kendin yaparsın...

Omega 3, milk thistle ve e vitamini iyi bir seçenek...Vucudun iyi durumda bu kürden iyi sonuçlar alacağını düşünüyorum, beslenmeyi temiz yaptığın ölçüde yağ oranın düşecektir.

Sağlıklı sporlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Onursnmz, 3 saat önce yazdı:

Serotonin geri alım ilaçlarından bende kullanıyorum, öncelikle bu durumu psikatriyle kesinlikle görüşün, anabolizanlarla etkileşime girmesi yüksek ihtimal. Ben kür öncesi psikatriyle görüşüp ilaclari bıraktım. Bırakma süreci hemen olmuyor 6 ay kür ü geciktirmiştim.. 

Sağ olun ben de düşünüyordum zaten doktorumla irtibattayım

metinav, 3 saat önce yazdı:

1-) Boldenon kürlerine başlamadan hemogram yaptırman ve kan değerlerin yüksekse bir ünite kan vermen ideal olacaktır.B12-folik asit ve demir üçlüsü kan değerlerinin artmasında asıl etkendir.Diğer vitaminlerin kullanımında bir endişe yaşamazsın...

2-) Toplamda haftalık 5-6 ml enjeksiyon yapman gerekiyor belirlediğin değerlere göre.Benim tavsiyem 3+3 şeklinde kalçadan haftada bir gün enjekte etmen yönünde.Yani bir tarafa 3 ml diğer tarafa 3 ml şeklinde tek günde yap bitir.Enjeksiyonla ilgili youtube de videolar var, bir kaç defa görerek yapabilecek duruma gelirsin.

3-) Pregnyl kullanıp kullanmayacağın şu an belirsiz, fakat yine de imkanın varsa bir kutu al dursun kenarda...

4-) Gögüslerde hassasiyet yapabilecek danabolden başka bir etken yok.Ama gerektiğinde üç günde bir 1/4 - 2/4 tablet arimidex yeterli gelir.Şunu söylim e2 değerin yükselmek yerine düşecektir bu kürde.

5-) Bence gerekli olduğu tek yer deca kullanımı varsa, olabilir...Sana gerekmez.

6-) Psikolojik etkileri negatif bir kür değil bu.Yam tersine ego ve özgüven artışı yaşarsın.Psikolojik sıkıntılar oluşturması beklenmez...Kürde anti depresan kullanımı, seratonin ve dopamin çekişmesi yaratabilir.Şahsen ağır bir antidepresan değilse, su tutma ve bulk dışında bir etkisi olacağını düşünmüyorum.Ocd, cinsel öğelere yönelikse kürde baya keyifli olabilirsin :)

Antidepresanı bırakma durumun bile olabilir iyilik halinden dolayı.Değerlendirmesini kendin yaparsın...

Omega 3, milk thistle ve e vitamini iyi bir seçenek...Vucudun iyi durumda bu kürden iyi sonuçlar alacağını düşünüyorum, beslenmeyi temiz yaptığın ölçüde yağ oranın düşecektir.

Sağlıklı sporlar.

Çok sağ olun cevaplar aklımda ki bir çok soruya daha yanıt oldu iyi ki burda paylaşım yaptım. LH ve E2 yi biraz daha açabilir misiniz :) E2 düşüşteyken ne oluyor, yükselişteyken ne oluyor. ve ne yapmam lazım o durumlarda. Size de sağlıklı sporlar iyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
kaderseolur, 17 dakika önce yazdı:

Danabol almamaya karar verdim ilk kürde, sizce kick start yapmayayım mı? 

zaten vücudum su tutmaya elverişli, bu attığım formda aldığım karb 200'ü geçmiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
kaderseolur, 16 dakika önce yazdı:

zaten vücudum su tutmaya elverişli, bu attığım formda aldığım karb 200'ü geçmiyor

Dianabol sanıldığı gibi çok fazla su tutan bir ilaç değil, doğru beslenirsen kaslarında o suyu tutarsın ama kickstart ekleyip eklememek sana kalmış. Ben olsam eklemezdim onun yerine kürün son 4 haftası oxandrolon veya turinabol  eklerdim 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Dianabol sanıldığı gibi çok fazla su tutan bir ilaç değil, doğru beslenirsen kaslarında o suyu tutarsın ama kickstart ekleyip eklememek sana kalmış. Ben olsam eklemezdim onun yerine kürün son 4 haftası oxandrolon veya turinabol  eklerdim 

Çok sağ olun, bir soru sorabilir miyim? sizce haftada bir enjekte etmekle, haftada 2 defa enjekte etmenin ne farkı var? Yani bazılarından pazartesi, perşembe yarı yarı önerdiklerini duyuyorum bazıları tek günde hepsini? siz ne yapardınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Çok sağ olun, bir soru sorabilir miyim? sizce haftada bir enjekte etmekle, haftada 2 defa enjekte etmenin ne farkı var? Yani bazılarından pazartesi, perşembe yarı yarı önerdiklerini duyuyorum bazıları tek günde hepsini? siz ne yapardınız?

2 ye bölmek ilacın kanda daha stabil olmasını, e2 zıplamalarının azalmasını sağlar, enjeksiyon da ml çok ise emilim açısından falan da daha iyi olucaktır bence 2 ye bölmek daha mantıklı. 

Önceden bende tekte yapar kurtulurdum ama şuan enjeksiyon ları kendim yapıyorum ve böyle daha iyi hissediyorum. 

Şöyle düşün vücut doğal testosteron üretirken haftalık 70-80 mg birden üretmiyor hergün 8-10 mg üretiyor ve kanda stabil oluyor,dışarıdan alınanda da aynı durum geçerli bence haftada 2 vuruş ideal şuan benim enj günlerim pzt-perşembe. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Yani haftada 1 enjeksiyon da olur Hormon Replasman Tedavilerinde genelde haftada 1 enjeksiyon seçilir tabi ilacın esterine göre değişir mesela eczanedeki Nebido testosteron undekanoat esterine sahip bu ilacı kullananlar 8 haftada 1 enjeksiyon yapıyorlar, testosteron enanthate veya cypionate da ise ya 2 haftada 1 ya da hafatada bir enjeksiyon yapıyorlar ancak doktor tarafından verilen doz ortalama 200 mg a yakın veya daha az oluyor. Biz sporcuların cycle şeklinde yapmasının sebebi kanda testosteronu olabildiğince stabil tutmak ve maksimum gelişimi sağlamak. Bu sadece testosteron da değil diğer ilaçlarda da geçerli. Haftada tek seferde 600 vurmak vücut için iyi değil açıkçası ben de şu an testo bolde küründeyim pazartesi sabah + perşembe akşam şeklinde yapıyorum enjeksiyonları. Umarım mantığını anlatabilmişimdir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

Yani haftada 1 enjeksiyon da olur Hormon Replasman Tedavilerinde genelde haftada 1 enjeksiyon seçilir tabi ilacın esterine göre değişir mesela eczanedeki Nebido testosteron undekanoat esterine sahip bu ilacı kullananlar 8 haftada 1 enjeksiyon yapıyorlar, testosteron enanthate veya cypionate da ise ya 2 haftada 1 ya da hafatada bir enjeksiyon yapıyorlar ancak doktor tarafından verilen doz ortalama 200 mg a yakın veya daha az oluyor. Biz sporcuların cycle şeklinde yapmasının sebebi kanda testosteronu olabildiğince stabil tutmak ve maksimum gelişimi sağlamak. Bu sadece testosteron da değil diğer ilaçlarda da geçerli. Haftada tek seferde 600 vurmak vücut için iyi değil açıkçası ben de şu an testo bolde küründeyim pazartesi sabah + perşembe akşam şeklinde yapıyorum enjeksiyonları. Umarım mantığını anlatabilmişimdir

Yigit3541, 9 dakika önce yazdı:

2 ye bölmek ilacın kanda daha stabil olmasını, e2 zıplamalarının azalmasını sağlar, enjeksiyon da ml çok ise emilim açısından falan da daha iyi olucaktır bence 2 ye bölmek daha mantıklı. 

Önceden bende tekte yapar kurtulurdum ama şuan enjeksiyon ları kendim yapıyorum ve böyle daha iyi hissediyorum. 

Şöyle düşün vücut doğal testosteron üretirken haftalık 70-80 mg birden üretmiyor hergün 8-10 mg üretiyor ve kanda stabil oluyor,dışarıdan alınanda da aynı durum geçerli bence haftada 2 vuruş ideal şuan benim enj günlerim pzt-perşembe. 

Belli oldu kendim yapmaya başlamam gerekiyor :) Sağ olun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dianabol düşünüldügü gibi aşırı su tutan şişiren bir anabolizan degil.Bence eklemelisin digerleri pik olana kadar en azından seni motive edecektir gerekli gücü verecektir

Psikolojik etkisi sürekli degişen modun olabilir.1 saat önce aglamaklı 1 saat sonra aşırı enerjik.Erekte problemleride kürün ortalarından sonra meydana gelebilir.Dianabol kullanırkende gelebilir.Viagra-degra tarzı ilaç mutlaka yanında bulundur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.