Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Loving - Anabolik steroid ( GH ) kür günlüğü

Önerilen İletiler

Loving    9.225

Merhaba arakdaşlar;

Beni tanıyanlarınız var tanımayanlarınız var öncelikle bundan bahsedeyim ben 27 yıl boyunca ekto bir bünyeye sahip olan biri olarak asla t-shirt giyemedim ve ömrümce ayağına taş bağla uçarsın gibi diyaloglara maruz kaldım ve bir gün steroid ve daha fazlası ile tanıştım. Size kür günlüğümü bugüne kadar nasıl geldim bunları anlatacağım.

1. KÜRÜM ( EVRİM BAŞLIYOR )

M926M2.jpg

Bu kür benim steroide merhaba deme kürüm içinde ;

- 5 adet sustanın

- 1 adet 100 mg Fenilver

- 1 kutu 10 mg / 100 tablet oxandrolone

Vardı o dönemler eve odama spor salonu kurmuştum ayarlı sephadan tutunda dips makinesine kadar. Ne yaptım o dönem bol bol yedim sigarayı bıraktım alkolü bıraktım 68 kg'dan 80 kg fırladım 1 ay içinde belki o kadar sürmedi bile.

1. KÜR VÜCUT ŞEKLİM

M92E5Q.jpg

2. KÜRÜM ( EVRİM DEVAM EDİYOR )

Bu kür benim steroide sonrası gaza geldiğim kür

- 10 adet Boldenon

- 25 tüp GH ( Çin growth'u )

- 5 adet sustanon

- 10 deca

Buda acemilik dönemime denk gelen ilk gelişimimin devam edeceğini sandığım ve daha çok büyümek ve gelişmek için yaptığım kür ama beni 80 kg'dan 90 çıkarmak ve orada stabil kılmak ayrıca vücudumu daha keskin yapmak dışında başka bir işe yaradığını söyleyemem ki çok profesyonelcede bu küre girmedim hem ilaçalrdaki orantısızlık hemde growth kullanırken kan şekerimizi çok düşürmedik sıkı diyetyapamadık o yüzden ilaçta pek iyi çlışmadı düşüşü olduktan sonra panik yapıp 3. küre yani son kürüme geçtim onuda aşağıda anlatacağım.

2. KÜR VÜCUT ŞEKLİM

X2Nvv3.jpg

3. KÜRÜM ( EVRİM TAMAMLANDI )

d4D5Pr.jpg

Bu kür 2014 yılı son kürüm 2015 kadar hiç bir başka kür planın yok natural şekilde olanı koruyorum sadece protein ve karbo giriyorum vücuduma yüklü miktarda kayıbı sıfıra indirgemek için. Bu kürde fazlaca büyümemin sebeplerinden birisi dianabol / anapolondur kür dönemi bu ürünü bıraktığımda vücuttaki su bırakıldı ve fiziki minimal bir kayıp yaşandı. Zirve olduğum bir dönemdi unutmayalım ki 68 kg'dan 1.95 boya sahip olan biri olarak bunları yaşadım hiç bir zaman su bardağı ile sürahi aynı zamanda dolmaz arkadaşlar bunu unutmayın.

- 30 adet testo enantat

- 30 adet deca

- 5000 x 3 adet pregnyl

- 1 kutu alphabol (dianabol/anapolon)

- Zinc ( saç dökülmesini önleme maksatlı )

- Carsil ( kara ciğeri koruyucu ürün )

- Supradyn ( güç destekleyici )

3. KÜR VÜCUT ŞEKLİM

PvNqoO.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219

Hocam efsane anlatmışsın ve sonuçlar süper çokça dürüst olmuşsun ayrıca keşke tüm sporcular bu kadar dürüst olsa doğalım yalanı altına saklamasalar.

Çin groftu fayda gördün mü hocam ciddi anlamda önermiyorlar pek o yüzden sordum ?

Yalnız son kür ve vücudunun son hali EFSANE tebrik ederimmm :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    15

Hocam 3. halin çok iyi herşeyi açık açık anlatmışsın dürüstlüğünden dolayı seni kutlarım çin GH için tam yorumların nedir ? :roll:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Çin GH tavsiye etmem ben kullandım. Para konusunda sorun yaşamam dersen pfizer derim ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

tabiyki gelişim çağındaki kişilere önermiyorum mesela +21 ve sonrasına ama a.b.d bu yaş sınırı 17,18 lerde start alıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla ben ilk kürümü yaptığımda 17 yaşımdaydım şuan 21 yaşımdayım dönem dönem yaşadığım mini iktidarsızlıklar harici bir sorunum yok :D Ama 4 yıldır sürekli kürde değilim tabi ben sonuçta bu işi hobi olarak yapan bir adamım antremanım ve beslenmem maaselef düzensiz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

@Loving

nandrolone phenylpropionat kısa ester decanın etkileri nasıldı?

testo et. / bolde / son 6 hafta masteron depot kürüne 7hafta kısa ester deca eklenırse nasıl olur?pct yı cok zorlar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
@Loving

nandrolone phenylpropionat kısa ester decanın etkileri nasıldı?

testo et. / bolde / son 6 hafta masteron depot kürüne 7hafta kısa ester deca eklenırse nasıl olur?pct yı cok zorlar mı?

Selamlar;

Evet zorlar tavsiye etmiyorum hatta anabolikten uzak bir kür dönemi geçirdim yakında onu yayınlayacağım 2016-2017 olarak orada peptid,testo üzerine kurulu bir gelişim göreceksiniz. Spor hayatımca 5,6 kürü geride bırakmış biri olarak ki bu kürlerden son 2,3 tanesi pro. podyum kürleri kişisel tecrübelerim deca kullanılmamasından yana ben tavsiye etmiyorum en azından gelişim anlamında değil elbette gelişime katkı sağlıyor ama sağlık konusundaki eksi yöndeki getirileri pskolojiyi bozacak cinsten o yüzden tavsiye etmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
ardaesat, 3 dakika önce yazdı:

peki deca yerine direkt tren kullansak 3. kürde mesela çok mu erken olmuş olur

Erken derim treni daha çok her kürü yıl bazından düşündüğümüzde 4,5 ben sonra için uygun görüyorum. Anabolik / steroid olarak tercih ettiğim iki ürün testesteron ve tren başka ilaç sokmuyorum vuuduma geri kalanları peptidler ile tamamlıyorum. Tren çok kuvvetli ve tehlikeli ürün grubunda sinir yapınızı alt üst ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.