Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AS1L

Iştah kesici

Önerilen İletiler

AS1L    219

Merhaba, iyi forumlar. Benim iştahım çok açık. Hele ki yağ yakımı definasyon dönemlerimde bu durum daha da artıyor o yüzden eskiden spor salonlarında satılan iştah kesici denilen ürünleri denenmiştiniz ve boş çıkmıştı yada bende etkisi iştah kesici özelliği oluşmamıştı bilemiyorum, zaman ve yaş geçtikçe yeme konusunda irademin azaldığını hissediyorum ve diyeti çok çabuk bozuyorum bunun çözümünü iştahımı azaltmak hatta kesmekten geçtiğini düşünmeye başladım o yüzden iştah kesici ürünlere göz gezdiriyordum ve bir yerde iştah kestiğiyle ilgili iki ürüne denk geldim biri “BENELUX PHARMA SHREDDER 30ML” diğeri “TENUATE RETARD 60 TABLET” mesela sizin bu ürünlerle ilgili bilgisi olan var mıdır yahut kendisinin veya yakınının denediğini bir iştah kesmeyle ilgili bir çalışması? Teşekkürler

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi
Başlık Düzeltme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

_NEMO_    12

AS1L, 8 saat önce yazdı:

Merhaba, iyi forumlar. Benim iştahım çok açık. Hele ki yağ yakımı definasyon dönemlerimde bu durum daha da artıyor o yüzden eskiden spor salonlarında satılan iştah kesici denilen ürünleri denenmiştiniz ve boş çıkmıştı yada bende etkisi iştah kesici özelliği oluşmamıştı bilemiyorum, zaman ve yaş geçtikçe yeme konusunda irademin azaldığını hissediyorum ve diyeti çok çabuk bozuyorum bunun çözümünü iştahımı azaltmak hatta kesmekten geçtiğini düşünmeye başladım o yüzden iştah kesici ürünlere göz gezdiriyordum ve bir yerde iştah kestiğiyle ilgili iki ürüne denk geldim biri “BENELUX PHARMA SHREDDER 30ML” diğeri “TENUATE RETARD 60 TABLET” mesela sizin bu ürünlerle ilgili bilgisi olan var mıdır yahut kendisinin veya yakınının denediğini bir iştah kesmeyle ilgili bir çalışması? Teşekkürler

saxenda kesin sonuç iştah kontrolü için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Glifor kas yapımına engel. 

İştah kesmek açısından farklı etki mekanizması olan ürünleri önermiyorum. Vucutta ne yapacağı belli olmuyor.

Steroid olarak ox çok iyi iştah kesiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
HOPBA01, 12.11.2020 - 07:46 yazdı:

Söylediğin ilaçları hic duymadim ama ben definasyon döneminde glifor kullanmıştim bilinçsizce  bir ara istah ve yaglanma açısından baya faydasi olmuştu sanirim kan şekerini düzenleyen bir ilacti bende istahsizlik uykusuzluk halsizlik yapmıştı 

_NEMO_, 12.11.2020 - 10:53 yazdı:

saxenda kesin sonuç iştah kontrolü için

Equipoise, 12.11.2020 - 19:18 yazdı:

İştah kesmek açısından farklı etki mekanizması olan ürünleri önermiyorum. Vucutta ne yapacağı belli olmuyor.

Cevaplarınız için teşekkürler söylediğiniz ürünleri araştırıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219

Ek olarak gün içinde aklıma geldi, @Loving hocam yakın zamanda paylaştığınız sarms larla hepsini okumuştum ve bir veya iki üründe iştah artışı olabileceği tarzı okuduğumu hatırlıyorum ancak iştah kesmeyle ilgili bir yazı yoktu veya hatırlamıyorum konuda buradayken acaba sarmsların içerisinde iştah kesmeye de yarayan bir ürünü var mıydı ? Teşekkürler 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adam79    2

Chronium kullanan oldu mu ? Karbonhidrat şeker vb isteğini azalttığı insülin direncini düzelttiği söyleniyor

tarihinde Adam79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Equipoise, 12.11.2020 - 19:18 yazdı:

Anavar-Oxandrolone & Winstrol & Clenbuterol kür yapıcam. Yağ yakmakla beraber iştah da azalma veya yok olur

tarihinde AS1L tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dasaksiz    0
AS1L, 21.12.2020 - 17:23 yazdı:

Anavar-Oxandrolone & Winstrol & Clenbuterol kür yapıcam. Yağ yakmakla beraber iştah da azalma veya yok olur

İyi bayramlar kardeşim son durumu ve süreci merak ediyorum benimle paylaşırsan sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
Dasaksiz, 2 saat önce yazdı:

İyi bayramlar kardeşim son durumu ve süreci merak ediyorum benimle paylaşırsan sevinirim

Merhaba, iştah konusunda şimdiye kadar hiç bir üründen tam randıman alamadım. Yağ yakımıyla ilgili güzel kombineydi. Ama tek kür 1 aylık kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dasaksiz    0
AS1L, 18 saat önce yazdı:

Merhaba, iştah konusunda şimdiye kadar hiç bir üründen tam randıman alamadım. Yağ yakımıyla ilgili güzel kombineydi. Ama tek kür 1 aylık kullandım.

Tamamdır teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: gigabatu
      Merhabalar, kendime iki omuzdan da enjeksiyon yapıyorum sağ omuzdan vurduğumda böyle bir sorunla karşılaşmıyorum fakat sol omuzdan enjeksiyon yaptığımda ilaç 1-2 damla hep dışarı çıkıyor bunun sebebi ne olabilir? ilaç çok olsa anlayacağım fakat 1ml bile değil. 
    • Yazan: Tekin2321
      Dostlar ilaç piyasasında herkes farklı bi fiyat söylediği için buraya danışmak istedim 
      Zphc spectrum canada fiyat liste
      Testo p 45 $
      Testo e. 47 $
      Testo c. 47 $
      Deca.  55 $
      Tren a. 65 $
      Tren e. 75 $ 
      Masteron 65 $
      Winstrol 50 $
      Boldenon 55 $
      Turinabol 55 $
      Wins tablet 45 $
      Danabol 45 $
      Oxand tablet 60 $
      Parabalon 90 $
      Npp 55 $
      Alpha pharma masteron 65 $
      İran 800
      zphc spectrum canada ve iran testo için bu fiyatlar sizce gerçeği yansıtıyor mu 
    • Yazan: Merttt23
      Testo enantat bolde deca dianabol masteron 2 hafta oldu iştah aşırı kapalı shake harcici yediğimde öğürme geliyor yemekleride değiştirdim denedim yine aynı şekilde ve piskoloji olarak aşırı etkiledi yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: Nynex
      Merhaba değerli hocalarım şubat ayı itibariyle küre başlamayı düşünüyorum ancak ilaç kombinasyonu hakkında kararsız kaldım tecrübeleriniz doğrultusunda yardımcı olursanız sevinirim.Yaşım 39  2 yıldır aktif olarak vücut geliştirme yapıyorum 10 yıl öncesindede 2.5 yıl fittness yapmıştım.
      Geçen aylarda 10hafta testo enanthate + rimobolan ve 5 hafta da only testo olarak toplam 15hafta kür uyguladım pek bir etki göremedim boy 1.73 kilo 78 zayıf yapılıyım ancak göbek var kaslı bir görünüm genel olarak yok bu doğrultuda bir kür planlamak istiyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.