Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Deity    171

Yaklaşık 13 ay süren ilaç kullanımından sonra (max 1gr testo 1.5gr bolde) pandemi süresinde (mayıs ayından itibaren) 125mg only testo yaparak ekim ayının 15 inde pct başladım bu ayın 6 sında tahlil verdim sonuçlar aşağıda

Pct (toplam kullandığım miktarlar)

Başarısız olma sebebim pct süresini kısa tutmak (ikinci uzun kürüm olmasına rağmen 1 ay yaptım) ve ilaçları düzensiz yani günü gününe kullanmamak

12000 iu pregnyl

150 mg tamoksifen

1500 mg klomen

Tahlil sonuçları 

Kürden önce 

Lh 3.36

Fsh 4.54

Bu ayın 6 sında verdiğim tahlil sonuçları

Lh 0.86

Fsh 1.57

Soruma gelecek olursak (pct başarılı olsaydı şuan yeni küre girmiştim bile)

Tekrar bi pct başlatıp sistemi eski değerlerde çalıştırdıktan sonra mı küre girmeliyim?

Yoksa zaten yine ilaç gireceğim için sistem 13 ay kapalı kaldıktan sonra yarı çalışır hale gelmişken yeni küre girip (minimum 10 ay) bunun sonunda sağlam ve düzenli 2 aylık bi pct ile sistemi tam kapasite çalıştırmalı mıyım?

@metinav @Bay-T @T and dopamine excellence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Merhaba uzun süre yüksek dozlarda kaldın mı? 

E2 yi nasıl kontrol altına aldın? 

Bukadar uzun kürler sonrasında pct nin bence uzun olması gerekiyor (+6 hafta pct) 

Eğer tekrar uzun süreli kürlerde devam ediceksen TRT ve blast Cruise düşünmelisin. 

PCT başarılı olsa bile bence bir süre doğal değerlerde kalınmalı reseptör ler regüle edilmeli, sistem açıldı hemen yeni Kür gireyim de memeli eğer böyle ise hiç sistemi açmaya uğraşmayıl araya Cruise dozlarında Testosteron ile devam edilmeli. 

Bunlar benim fikirlerim diğer arkadaşlar da sunucaktır 

Sağlıklı sporlar. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Bence pct yapmanin anlami : ben kürümü bitirdim, en az 6 ay tekrar küre girmeyecegim. O nedenle tüm uyumsuzlukları geride bırakıp temiz bir sayfa acıyorum düşüncesi olmalı.

Yeni bir kür düşüncen varsa pct yapmadan tekrar başlanabilir. Fakat kür ne kadar uzun olursa geri dönüş de o derece zor olmaktadır...

Yaptığın pct olmamış, senin de dediğin gibi.Kullandığın pregnyl, büyük ihtimal hipofizi baskilamış.Yoksa 3-4 olan lh-fsh bu sekilde olmazdı.

Pandemi durumlarını ve salonların tekrar kapatilma ihtimalini hesaba katarak uygun bir planlamayı yapmak iyi olur.

Kür öncesinde detaylı bir kan idrar hormon tahlili yaninda, iç batın ultrasonu cektir organlara baktır.Kan vermen gerekiyorsa ver hct degerini önemse.Eksik olan vitamin ve mineralleri yerine koy, bosalan depoları doldur.

Arkadaşın da yazdığı gibi, uzun kürlerde blast- cruise uygulama yapmak reseptörler ve kür verimi icin gerekli.

Sağlıklı sporlar dilerim...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

2 3 ay kadar yüksek dozda kaldım

e2 genetik ilk kürümde yükseldi sadece

13 aydır ilaçlıyım pct yapmayıp ilaca devammı diyorsun :D @Yigit3541

yeni protokol uyguluyorum hocam çok fazla ilaçlı kaldım pct şart gibi hissediyorum sonuçları yine paylaşacağım @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Deity, 16 saat önce yazdı:

2 3 ay kadar yüksek dozda kaldım

e2 genetik ilk kürümde yükseldi sadece

13 aydır ilaçlıyım pct yapmayıp ilaca devammı diyorsun :D @Yigit3541

yeni protokol uyguluyorum hocam çok fazla ilaçlı kaldım pct şart gibi hissediyorum sonuçları yine paylaşacağım @metinav

İlaca devam demiyorum pct yap dinlen ama 13 aydır kapalı sistem 2-3 aydan fazla dinlenmeli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Reseptörlerin veya yolakların görevini yapmasını engelleyen yapısal sorunlar oluştuysa, bu tedavi ilaçlarını hangi miktarda ve ne kadar süreyle kullandığının önemi yok, bu noktada zaman gerekebilir. Başka arkadaşlar da var ''yok efendim şu tedaviyi yaptım hala neden sıfır'' diye yakınan. İlk etapta fizyolojik sürece bırakıp biraz ara verebilirsin, hemen tekrar yeni bir küre gireceksen bu tedavinin bir anlamı olmadı belirteyim :D Sana verebileceğim nacizane fikir şu olabilir, aralıksız yaptığım kürlerde üstünkörü bir tedavi yapıp devam ederdim veya biraz daha az dozda testoyu kesmeden devam eder sonrasında tedavi yapmadan yeni kürüme girerdim, bu noktada bu yaptığımız artık tamamen amaca bağlı alınan bir karar oluyor, kusursuz bir gelişim ve ciddi hefeflerin varsa pct yapmasan da olurdu, hafif ilaçlarla devam ederdin. Benim görüşümdür, söylemeye çalıştığım böyle yapacaksan hiç yapma :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

2 kutu klomen ve biraz femara kullandım sonuçları aşağıya ekliyorum  ilacı kestikten 2 gün sonra tahlil verdim 

Screenshot_20201210-131112.jpg

Screenshot_20201210-131140.jpg

Screenshot_20201210-131044.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

Tecrubeyle sabit olarak uzun kürlerden sonra östrojeni veya prolaktini kısa sürede toparlayabiliyorken , lh-fsh gibi hormonları veya doğal testosteron degerini yerine getirmek için kullanılan pct ilaclarının dozajından cok gecen zaman cok daha etkili,insanlarda şöyle bir algı oluyor sizi tenzih ederek söylüuyorum bunu "pregnyl vurdum 2 hafta gecti deger niye yükselmedi..." yükselmek zorunda degil,bu sefer deger yükselmedi diye hop bir pregnyl daha..halbuki bir etkisi yok leydigleri zorlamaktan baska..beklemek en iyisi..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

8 ay ve üzeri ilaç kullanımından sonra 2 ay kesintisiz pct yapılmalı klomen tamoksifen ve pregnyl dozları kullanılan ilaç çeşidi ve mg a göre değişiklik gösterebilir fakat pct uzunluğu 2 aydan kısa olmamalı klomen 12.5mg olarak bitirilebilir pct

@metinav hocam sürekli bu şekilde ilerleyenler var 8-10 ay ilaçlı 2 ay pct tekrar 8-10 ay ilaç bu noktada pct nasıl yapılabilir toparlanma nasıl olur yada olur mu yoksa bu şekilde kullanımlarda çocuk sahibi olmayı unutmalı mıyız  yorumunuzu merak ediyorum teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
megalodon, 16 dakika önce yazdı:

hocam sürekli bu şekilde ilerleyenler var 8-10 ay ilaçlı 2 ay pct tekrar 8-10 ay ilaç bu noktada pct nasıl yapılabilir toparlanma nasıl olur yada olur mu yoksa bu şekilde kullanımlarda çocuk sahibi olmayı unutmalı mıyız  yorumunuzu merak ediyorum teşekkür ederim

Bence yanlış, sürekli kür ve kısa bir süre pct yap tekrar boz...Yarışmacı olmayan ve profesyonel spor hayatı bulunmayan insanların 1-2 sene kür yapması anlamsız ve zararlı.Kendini tatmin etmesi ve özgüven vb. duygular insana haz veriyor ama bu işin olumsuz tarafları da var.Bunlar bir yerden sonra kazanımların önüne geçiyor ve belki de geri dönüşü olmayacak durumların içine sokabilir bireyi...Uzun kürlerde testisler korunmadığı sürece azo spermi kaçınılmazdır.Açıkçası sonuçlar kişisel genetik yatkınlığa ve tepkilere bağlıdır.Birinde kısırlık gelişebilir diğerinde olmaz.Uzun soluklu kürlerde sperm üretimini durdurmamak testisleri atrofiden korumak için, hcg kullanılmalı.Fsh değerinin kas gelişimiyle bir alakası olmamasına rağmen, testosteron alındığında hipofiz onu da kesiyor.İnsanın yaşamında üreme ve çoğalma bazılarımız için hayatın anlamı olabilir.Gereken hassasiyeti göstermek, önceden bilinçli yaklaşmak gerekir.

Ben şahsen bilimsel doğrulara ve o doğruların realize edildiği uygulamaların sonuçlarına güvenen bir insanım.Burada da paylaştığım bir alıntıda kür sürelerinin ve reseptörlerin verdiği olumlu tepkilerin piramit şeklinde olduğu ve zirveye ulaştıktan sonra düştüğü gözlemlenmiş.6-8 haftada zirveyi gören bu süreçten sonra, hızla düşüşe geçmekte.Çok uzun kürler yerine parça parça ve arada negatif durumu azaltmak için düşük seviyelerde seyretme, ardından yine yükseltme şeklinde bir tarz uygulanabilir.Pct aşamasında genellikle kullanılan ilaçlar ve değişen hormonlardan dolayı kazanımlarda bir miktar kayıplar olmakta bu bir gerçek.Fakat bu kayıpları minimize etmek veya tamamen yok etmek için de çareler var.Peptidler sarmslar veya farklı suplement kombinasyonları çözüm olabilir.İnsanlar pct den kaçmayı, bence herşey gider endişesiyle yapmıyorlar ve hep kürde kalmayı tercih ediyorlar :)

Çoluk çocuk sahibi olanlar veya evlilik gibi bir düşüncesi bulunmayıp, ömür boyu hormon alabilecek maddiyata sahip kişiler sürekli kürde kalmayı tercih edebilirler.Zararlarını (kalp-damar, karaciğer-böbrek fonksiyon bozuklukları, kanser gelişimi vb.) min. seviyede tuttuktan sonra olur, neden olmasın ki. 20-25 yaşında gençlerin haz ve hırs karışımı duygulara kapılıp anlamsızca sürüklenmesi bence iyi bir durum değil.Yerli yabancı bir çok insanın, çocuk sahibi olmak için verdiği çabaları ve yaptığı masrafları çeşitli platformlarda okumak mümkün.

Kas gelişimi esasen bir süreç, ve bilinçli yaklaşmak gereken bir konu.Kaş yapayım derken göz çıkarmak en istenmeyecek sonuç olur...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.