Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ELITE

Testo e + boldenon + turinabol kürü

Önerilen İletiler

ELITE    18

Pazartesi :  300 Testo 150 mg boldenon

Cuma : 300 testo 150 mg boldenon

Günlük : 30 mg turinabol 

3 günde bir Letroks 

böyle bir planlama yaptık yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kony3497    13

Gayet güzel bi kür örneği , umarım istediğin forma ulaşırsın ,  bi önerim olucak ilk başta 300-300 testo biraz fazla gibi geldi - 250 - 250 başlayip 3veya4uncu haftanda arttırsan belki daha verimli olabilir , 3 hafta arayla arttırman daha verimli olur benim fikrimce , kaç hafta yapacağınıda bilmiyorum  ama güzel bir kür örneği başarılar dilerim bro...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
kony3497, Şimdi yazdı:

Gayet güzel bi kür örneği , umarım istediğin forma ulaşırsın ,  bi önerim olucak ilk başta 300-300 testo biraz fazla gibi geldi - 250 - 250 başlayip 3veya4uncu haftanda arttırsan belki daha verimli olabilir , 3 hafta arayla arttırman daha verimli olur benim fikrimce , kaç hafta yapacağınıda bilmiyorum  ama güzel bir kür örneği başarılar dilerim bro...

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.. Bizde testoyu 250 planlıyorduk fakat ilacın 1 ml 300 olduğu için böyle karar verdik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Boldenonu ikiye bolmenizin belirli bir nedeni var mi? Ikisini birlikte cekip mi enjekte edeceksiniz? Boldenone yarilanma suresi uzun oldugu icin haftada bir yapsaniz da olur diye dusunuyorum ki ben oyle yapiyorum. Bir de Boldenone 300mg az geldi gozume, tabi kac hafta kullanacaginizi, spor gecmisinizi, yasinizi, kilonuzu, yag oraninizi, hedeflerinizi vs bilmeden bu yorumu yaziyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Hayır ikiye bölmemizin bir sebebi yok.. 12 ile 16 hafta arası düşünüyoruz 4. Haftada turinabol kesilecek..

yaş 25 kilo 75

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Testesterone enenthate + Boldenone+Turinabol benim vazgecilmezlerim arasinda olan bir kur. Boldenone kullandigim zamanlarda 18 haftanin altina hic dusemedim zira ben 10. haftadan sonra hissetmeye basliyorum etkisini. Bir de testesterone 500 kullaniyorsam boldenone 500 veya 600 kullaniyorum, siz boyle kullanin diye yazmiyorum, kisiden kisiye etkisi degisecegi icin fikir vermesi acisindan yazdiklarim. Kurunuzde basarilar dilerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

30 mg turinabol yerine  boldenin dozunu arttırırsan daha iyi olur . Zira 30 mg turinabol hiçbir işine yaramayacaktır tecrübe ile sabit . 75 kiloda minimum 60 mg ile başlanmalı turinabole . 83 kg de  60 başlayıp 80 mg ile bitirmiştim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.. Tavsiyeleriniz üzerine boldenonu 400-500 mg cıkarmalı mıyım 300 de sabit devam edeyim mi ilk enjeksiyonu cuma günü yaptım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
ELITE, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.. Tavsiyeleriniz üzerine boldenonu 400-500 mg cıkarmalı mıyım 300 de sabit devam edeyim mi ilk enjeksiyonu cuma günü yaptım?

Min 400 le başla bende bolde kürü yaptim iyi değişim yakaladım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

O ZAMAN ;

PAZARTESI : 300 TESTO E. + 200 BOLDE 

CUMA : 300 TESTO E. + 200 BOLDE

GÜNLÜK : 50 MG TURİNABOL 

3 GÜNDE BİR LETROX

UYGUN MUDUR ARKADASLAR ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Arkadaşlar kafayı mı yediniz adam letroks diyor LETROZOL diğer ticari ismi FEMARA e2 nin anasını siLken bir ilaç bu e2 kontrolü için kullanılacak son ilaç (kaldı ki kür sıradan bi kür başlangıç paketi yani) ve şu saç için kullandığımız ketoral şampuan (ketokonazol etken madde) ile kullanımı letrozolun kan plazma seviyesini artırıyor  amacınız ne böylesine güçlü bi ilacı adama 4 ay kullandırıyorsunuz??? En ağır kürlerden sonra dahi 1 ay kullanılan bi ilaç bu ve tekrar ediyorum kürden sonra PCT döneminde yani

Herkes bu ilacın prospektüsünü bi okusun  sizi geçtim tavsiye verdiğiniz insanların sağlığı için.

Kürün ahım şahım bi kür değil başlangıç değerleri  ilaçları kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra 3 günde 1 yarım tablet ARIMIDEX kullanmaya başla 2 3 hafta sonra git tahlil yaptır E2 (estradiol) değerine göre ARIMIDEX kullanımını tekrar düzenle @ELITE ayrıca tbol hafiftir o kiloda 80mg çıkabilirsin (bu kürde piramit yapabileceğin tek yer tbol  ilaç miligramların zaten başlangıç değerleri.)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
ELITE, 12 saat önce yazdı:

O ZAMAN ;

PAZARTESI : 300 TESTO E. + 200 BOLDE 

CUMA : 300 TESTO E. + 200 BOLDE

GÜNLÜK : 50 MG TURİNABOL 

3 GÜNDE BİR LETROX

UYGUN MUDUR ARKADASLAR ?

Letrozol gereksiz bu kürde.Belki de hiç östrojen yüksekliği sorunu yasamayacaksın.Gerektiginde arimidex tercih edilmeli. Gerekip gerekmediğini, kür ortalarinda test yaptırarak anlayabilirsin...Küre başlamadan önce detayli bir hormon testi yaptırmayı unutma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18
Deity, 17 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kafayı mı yediniz adam letroks diyor LETROZOL diğer ticari ismi FEMARA e2 nin anasını siLken bir ilaç bu e2 kontrolü için kullanılacak son ilaç (kaldı ki kür sıradan bi kür başlangıç paketi yani) ve şu saç için kullandığımız ketoral şampuan (ketokonazol etken madde) ile kullanımı letrozolun kan plazma seviyesini artırıyor  amacınız ne böylesine güçlü bi ilacı adama 4 ay kullandırıyorsunuz??? En ağır kürlerden sonra dahi 1 ay kullanılan bi ilaç bu ve tekrar ediyorum kürden sonra PCT döneminde yani

Herkes bu ilacın prospektüsünü bi okusun  sizi geçtim tavsiye verdiğiniz insanların sağlığı için.

Kürün ahım şahım bi kür değil başlangıç değerleri  ilaçları kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra 3 günde 1 yarım tablet ARIMIDEX kullanmaya başla 2 3 hafta sonra git tahlil yaptır E2 (estradiol) değerine göre ARIMIDEX kullanımını tekrar düzenle @ELITE ayrıca tbol hafiftir o kiloda 80mg çıkabilirsin (bu kürde piramit yapabileceğin tek yer tbol  ilaç miligramların zaten başlangıç değerleri.)

Bilgilerin için teşekkür ederim söylediklerini dikkate alacağım 🙏🏼

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Dostum benden tavsiye sana eğer ilk kürün veya 2.kürün ise profesyonel birinden destek alarak küre girmen daha mantıklı olur. Çünkü tam anlamıyla kullandığın ilaçların vücuduna vereceği tepkiyi, vücudundaki diğer hormonların yükselmesinde ortaya çıkan yan etkileri,(estrodial,prolaktin, vs.) kullandığın ilaçların seni nasıl hissettirdiğini ve en önemlisi pct ye vücudunun vereceği tepkiyi tam anlamıyla bilmiyorsun. 4-5 kür geçmişin var ise o zaman kendi kürünü dizayn etmen daha mantıklı olur o zamana kadar çeşitli ilaçları denemiş  olursun ve sende nasıl tepkiler verdiğini bilirsin.

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

500 bolde 500 testo 50 mg turnai bol yap 5 hafta turinal kullan 4 cu hafta bıtımı test ver e2 buyuk ıhtımal yuksek cıkacak armidex e baslarsın testten sonra en az 15 hafta yap gunde 400-500 gr pirinc 400-500 gr et yersen alt yapı ıyıse idmanlar sert verimli yaparsan 15 kilo alabılırmısın min de 8 alırsın  cok sulu yapın varsa cut ıcın sonra 4 hafta wınstrol 50 mg eklenebılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.