Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gymaholic

ghrp 6 igf 1 lr3 fst344 kürü

Önerilen İletiler

Gymaholic    0

Foruma yeni üye oldum, herkese selam :)

Daha önce sustanon+primobolan kürü yaptım 3 kez... Ancak testo gerçekten aşırı sinir yapıyor o nedenle 4. küre peptid ile devam etmeye karar verdim.

son 4-4.5 aydır spora devam edemedim. şimdi yeniden başlayacağım...

Ghrp-6 ve Igf Ir3 satın aldım ama yanına CJC 1295 mü Fst344 mü eklesem anlayamadım çok fazla bilgi kirliliği var. Ayrıca hangilerini ne zaman hangi dozda kullacağım ile ilgili kafam epey karıştı.

Ghrp-6 ve Igf Ir3 ile hangi peptid daha iyi olur ve nasıl bir kür önerebilirsiniz. Bana yardımcı olabilecek daha önce bunları kullanmış olan kimse var mı?

Şimdiden çok teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307

Daha önce sustanon+primobolan kürü yaptım 3 kez... Ancak testo gerçekten aşırı sinir yapıyor o nedenle 4. küre peptid ile devam etmeye karar verdim.

Ghrp-6 ve Igf Ir3 satın aldım ama yanına CJC 1295 mü Fst344 mü eklesem anlayamadım çok fazla bilgi kirliliği var. Ayrıca hangilerini ne zaman hangi dozda kullacağım ile ilgili kafam epey karıştı.

Ghrp-6 ve Igf Ir3 ile hangi peptid daha iyi olur ve nasıl bir kür önerebilirsiniz. Bana yardımcı olabilecek daha önce bunları kullanmış olan kimse var mı?

Hoş geldiniz :crs Forumun geneli peptid kullanıcısı hocam zaten. Size tavsiyem Follistatin 344 katın mutlaka. Elinizdekiler güzel ürünler. Hangi markanın ?

kaç aylık kür olacak ? amaç ne kür deki ? ve şuan ki boy yaş tam olarak spor geçmişiniz nedir ? :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

hocam selamlar şimdi cjc ile follistatin çok başka ilaçlar ama ? @Loving hocamızın da dediği gibi kürde ki amaç nedir ? büyümekse FOLLISTATIN ama yağ yakımı kurumak anlamındaysa elbetteki cjc kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam selamlar şimdi cjc ile follistatin çok başka ilaçlar ama ? @Loving hocamızın da dediği gibi kürde ki amaç nedir ? büyümekse FOLLISTATIN ama yağ yakımı kurumak anlamındaysa elbetteki cjc kullanabilirsiniz.

Katılıyorum hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gymaholic    0

Hoş geldiniz :crs Forumun geneli peptid kullanıcısı hocam zaten. Size tavsiyem Follistatin 344 katın mutlaka. Elinizdekiler güzel ürünler. Hangi markanın ?

kaç aylık kür olacak ? amaç ne kür deki ? ve şuan ki boy yaş tam olarak spor geçmişiniz nedir ? :kah

Selam tekrar :)

Marka burada yazmam sıkıntı olmaz umarım :) Alley marka hepsi.

10 veya 12 haftalık kür düşünüyorum açıkçası. Büyüme amaçlı istiyorum, sanırım CJC mantıksız olur bunun içinde, zaten yağ oranım da yüksek değil.

3-4 yıldır sporla uğraşıyorum ve son 4-5 aydır yapmıyorum. Şimdi yeniden başlayacağım. Bu arada baya formdan düştüm ve resmen zayıfladım. Şuanda 172cm 69kg oldum :( Yaşım 35

Sporla uzun süredir uğraşan bi arkadaşım Ghrp-6, Igf1 lr3, Fst344 yanında probionat ta kullanılması daha iyi sonuç verir dedi ama sırf peptid kullansam daha iyi olur diye düşünüyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    42

Arkadaşının önerisi güzel bende arkadaşının kafasındayım sadece kürde maddi sıkıntınız yoksa ghrp 6 ve follistatin günlük miktarını atttırın 3 ayda bomba gibi olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gymaholic    0
Arkadaşının önerisi güzel bende arkadaşının kafasındayım sadece kürde maddi sıkıntınız yoksa ghrp 6 ve follistatin günlük miktarını atttırın 3 ayda bomba gibi olursunuz.

Yaptığım araştırmalara göre Follistatin'in kullanım miktarı oldukça önemli zira Hipofiz bezini uyuşturup zara vermesi olasıymış. Bu nedenle bu malzemelerle yapılacak güzel bir kür arayışı içindeyim. Tüm malzemeleri aldım ama hala doğru düzgün bir kür bulamadım :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gymaholic    0

Selam tekrar :)

Marka burada yazmam sıkıntı olmaz umarım :) Alley marka hepsi.

10 veya 12 haftalık kür düşünüyorum açıkçası. Büyüme amaçlı istiyorum, sanırım CJC mantıksız olur bunun içinde, zaten yağ oranım da yüksek değil.

3-4 yıldır sporla uğraşıyorum ve son 4-5 aydır yapmıyorum. Şimdi yeniden başlayacağım. Bu arada baya formdan düştüm ve resmen zayıfladım. Şuanda 172cm 69kg oldum :( Yaşım 35

Sporla uzun süredir uğraşan bi arkadaşım Ghrp-6, Igf1 lr3, Fst344 yanında probionat ta kullanılması daha iyi sonuç verir dedi ama sırf peptid kullansam daha iyi olur diye düşünüyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

Evet only peptid kürüne girebilirsiniz alacağınız sonuç gayet tatmin edici olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.