Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Only testo before-after

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

Herkese selamlar, 13 hafta only İran testo 500mg kür planımda.11 hafta doldu 2 haftam kaldı 78 kg başladım 91 kiloyum suan.Olumlu olumsuz her yoruma açığım.Son haftalardayım tavsiye vermek isterseniz dinlerim çok iyi olur benim icin.

Not ; Fotoğraflar videodan ekran görüntüsü olduğu icin bazıları net olmayabilir.Tek olunca mecbur böyle bir yol izliyoruz :) 

Ürünler hoca tarafından temin edildi.Kendisine cok teşekkür ediyorum.

kür öncesi ;

360941B3-76D7-4731-853D-748107DC17C4.thumb.jpeg.5255ace1ae251fd41c255f35fba343d4.jpeg

Kür ;

85DBA41A-6EC5-4FB2-8854-B3A59EC50CB2.thumb.jpeg.1186821695082449ec8544d964405108.jpeg 248F4AAA-421E-42E7-A930-4CEDCAF6F35B.thumb.jpeg.9462553ec4afa29f3bc1f3d4c9fd6419.jpeg 

235A0C6A-C838-4E63-85DE-48588EAEE289.thumb.png.a569700f94b8c9ae4131d7ad0110328d.png A6F41EAE-551D-4268-9BC9-DE43720F6DF2.thumb.jpeg.f5b0cb84a3fff9a9103b99cc78461c44.jpeg

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.184

Göğüsler çok iyi geliştiği her halinden belli  başarılar. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Semih Erarslan, 51 dakika önce yazdı:

Göğüsler çok iyi geliştiği her halinden belli  başarılar. 

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Favorit, 14 dakika önce yazdı:

Cok erken davranmissin. Yeterli altyapi olmadan girenler yeterli gelisim saglayamiyor gozlemledigim kadariyla

Doğrudur bu yüzden zaten ağır bir kür yapmadım vücudumun ne tepki vereceğini bilemediğim icin.Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Bir dahakine, testonun yanına danabol yada turinabol eklersen, görüntü olarak seni daha fazla motive edici olur.Yapı olarak enine genişleyebilecek durumdasın ve bulkla daha hızlı sonuçlar alırsın.

Sağlıklı ve verimli sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Bir dahakine, testonun yanına danabol yada turinabol eklersen, görüntü olarak seni daha fazla motive edici olur.Yapı olarak enine genişleyebilecek durumdasın ve bulkla daha hızlı sonuçlar alırsın.

Sağlıklı ve verimli sporlar.

Teşekkürler Metin abi.Turina ilk 4 hafta kullandım fakat aham şaham bi etkisini göremedim..Testo-Primo düşünüyorum bidahaki kürü varsa tavsiyen şöyle şöyle yap diye dinlerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

Kür esnasında kaç kalori aldın? ve idmanlarında kardiyo var mıydı?

En son diyet yapmıştım yağ oranımı düşürmek icin 1700 kalori besleniyordum küre başladım +400 arttıra arttıra gittim 2 haftada bir kilo takibi yapıyordum en son 4000 e yakın kalorideyim suan daha arttırmıyıcam bitene kadar dostum.Kardiyo pek yapamadım haftada 1-2 kere 10-15 dk.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

benim 2 yıllık spor geçmişimle natural olarak daha büyüğüm dostum yanlış anlamada... bayağı erken alıştırdın vücudu testoya keşke biraz daha sabırlı olup iyi bir küre girseydin. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

benim 2 yıllık spor geçmişimle natural olarak daha büyüğüm dostum yanlış anlamada... bayağı erken alıştırdın vücudu testoya keşke biraz daha sabırlı olup iyi bir küre girseydin. 

Mantık olarak naturel büyük bir kütle yakaladıktan sonra zaten neden ilaç kullanayım ki? Zaten ilaç kullanımında sebep arada ki mesafeyi kısaltmak öyle değil mi? 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Emrahtkty, 9 dakika önce yazdı:

Mantık olarak naturel büyük bir kütle yakaladıktan sonra zaten neden ilaç kullanayım ki? Zaten ilaç kullanımında sebep arada ki mesafeyi kısaltmak öyle değil mi? 

Vücudu iyi bir şekilde çekirdeklendirdikten sonra mı küre girmek mantıklı, yoksa kürde çekirdeklendirmek mi bunu düsünmek lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
kaderseolur, 6 dakika önce yazdı:

Vücudu iyi bir şekilde çekirdeklendirdikten sonra mı küre girmek mantıklı, yoksa kürde çekirdeklendirmek mi bunu düsünmek lazım 

Bilemedim dostum ya, ama benden sana tavsiye karbonhidratı o kadar az alma benden daha profesyonelsin bilmen lazım bunları :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
goktanb    17

Dostum bence de biraz erken olmuş ama sıkıntı değil pctden sonra antrenman şiddetini arttırmanı ve ufaktan bi diyet yapmanı öneririm. Başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

Bilemedim dostum ya, ama benden sana tavsiye karbonhidratı o kadar az alma benden daha profesyonelsin bilmen lazım bunları :) 

estağfurullah daha profesyonel değilim, kür bilgin forumda biliniyor ya. ben kücümsemek icin söylemedim sadece form durumuna baktım böyle bir düsünce edindim yanlış anlaşıldıysam affola

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
kaderseolur, 12 saat önce yazdı:

estağfurullah daha profesyonel değilim, kür bilgin forumda biliniyor ya. ben kücümsemek icin söylemedim sadece form durumuna baktım böyle bir düsünce edindim yanlış anlaşıldıysam affola

Sıkıntı yok dostum .

goktanb, 12 saat önce yazdı:

Dostum bence de biraz erken olmuş ama sıkıntı değil pctden sonra antrenman şiddetini arttırmanı ve ufaktan bi diyet yapmanı öneririm. Başarılar 

O önemli değil, @goktanb formu beğendin mi sen onu söyle :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Ben eksik yapmışsın dicem yaşını bilmeden  only de sen mi ısrarcı oldun  yoksa bolde ve tablette olmalıydı  güzel gelişim göstermişsin pct dönemlerinde şiddeti biraz azaltırım ama okadar disiplini bozmadan devam et tekrar girecek olursan bu sefer hazır bi vücut vermiş olursun @Emrahtkty

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Deity, 37 dakika önce yazdı:

Ben eksik yapmışsın dicem yaşını bilmeden  only de sen mi ısrarcı oldun  yoksa bolde ve tablette olmalıydı  güzel gelişim göstermişsin pct dönemlerinde şiddeti biraz azaltırım ama okadar disiplini bozmadan devam et tekrar girecek olursan bu sefer hazır bi vücut vermiş olursun @Emrahtkty

Tablet 4 hafta turinabol dostum, açıkcası ilk kürden ağır bir kür yapmak istemedim belki sağlık acısından bir sıkıntı görürüm diye o yüzden çekindim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Emrahtkty, 15 dakika önce yazdı:

Tablet 4 hafta turinabol dostum, açıkcası ilk kürden ağır bir kür yapmak istemedim belki sağlık acısından bir sıkıntı görürüm diye o yüzden çekindim.

Kural ve kaideler belli enjeksiyonların nereye nasıl yapılacağı belli  genel konuşuyorum 3 4 sene düzenli spor geçmişi olan biri kombinasyonla başlayabilir ki en doğrusu da budur 2 3 ilaç girerek max verim alınır  yan etkiler bellidir testo bolde anapolon veya testo primo danabol  tolere edilebilir  terslik durumunda tablet kesilir ve takibe devam edilir 

Bunları ilk kürünü 25 yaş 65kg 7+ sene son 1 sene düzenli alt yapıyla only testo yapmış biri olarak söylüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Benim altyapısı olmayanlara kür önermeme sebebim tam olarak bu, ama en azından mantıklı bir hareket yapıp sadece testo kullanmışsn, yanına bolde de eklesen deca da eklesen gelişim aynı olacaktı altyapı yok çünkü. 

Moral bozmak istemem ama gelişim iyi diyen yalan söyler, 3 ay yüzyüze eğitim  verdiğim natural öğrencim daha çok kütle koydu :/

Olay beslenme ve antrenman kalitesi. Bu da yılların verdiği tecrübe ile olur. İlaçlar sadece ufak yardımlar yapar. Büyük şeyler beklememek lazım. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Vitessiz bir bisiklete v12 motor takmakla uçak motoru takmak bir midir? Uç bi örnek olduğu için sonuç odaklı cevap vermeni rica edicem @Equipoise

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Bence güzel bir gelişim asıl merak ettiğim kaldırdığın ağırlıklar ne kadar arttı atıyorum naturel 30 bench yapıyorsun 13 hafta sonunda ne oldu kaç oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Equipoise, 10 dakika önce yazdı:

Benim altyapısı olmayanlara kür önermeme sebebim tam olarak bu, ama en azından mantıklı bir hareket yapıp sadece testo kullanmışsn, yanına bolde de eklesen deca da eklesen gelişim aynı olacaktı altyapı yok çünkü. 

Moral bozmak istemem ama gelişim iyi diyen yalan söyler, 3 ay yüzyüze eğitim  verdiğim natural öğrencim daha çok kütle koydu :/

Olay beslenme ve antrenman kalitesi. Bu da yılların verdiği tecrübe ile olur. İlaçlar sadece ufak yardımlar yapar. Büyük şeyler beklememek lazım. 

Bence de çok uç örnekler verdiniz, görmek isterim natural öğrencinizi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.