Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Karasungur

Definasyon kürü hakkında tavsiye

Önerilen İletiler

Karasungur    0

12 Haftalık Bir Kür Planım Var. 4 Yıllık Spor geçmişinden sonra Ailevi Sebeplerden Dolayı Spora Ara vermek Zorunda Kaldım Yağ Oranım 15 den 24 e (Kilom 94 Yağ Analizi Vücut  Analiz Cihazında Diyetisyen Tarafından Yapıldı.)Yükseldi. Vücudumu Biliyorum Yağ Yakamıyor Ciddi Manada ama 19 Yaşında Olduğum İçin Kısır Kalır mıyım ? Onu Merak ediyorum Kür Planım Şöyle:

1-12 Hafta Testosteron Propionat

1-12 Hafta Yohimbe

5-12 Hafta Clenbuterol

1-8 Hafta Oxandrolone

5-12 Hafta Masteron

5-12 Hafta Efedrin

Dozajlar Şu Şekilde Olucak : 

Haftalık 400 Testo

Günlük 15mg Yohimbe

1-2-3-4 Piramit Şekilli Clen

Günlük 30 Mg Ox

200 mg Masteron

Günlük 1 Ampul Efedrin.

PCT Hakkında Araştırma Yapmaktayım Bütçeyi Sıkıntı Etmedim. Değerli Hocalarım Şunu Ekle Şunu Çıkart Diyebileceğiniz Neler Vardır ?

@metinav @Bay-T

tarihinde Karasungur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.562
Karasungur, 1 saat önce yazdı:

12 Haftalık Bir Kür Planım Var. 4 Yıllık Spor geçmişinden sonra Ailevi Sebeplerden Dolayı Spora Ara vermek Zorunda Kaldım Yağ Oranım 15 den 24 e (Kilom 94 Yağ Analizi Vücut  Analiz Cihazında Diyetisyen Tarafından Yapıldı.)Yükseldi. Vücudumu Biliyorum Yağ Yakamıyor Ciddi Manada ama 19 Yaşında Olduğum İçin Kısır Kalır mıyım ? Onu Merak ediyorum Kür Planım Şöyle:

1-12 Hafta Testosteron Propionat

1-12 Hafta Yohimbe

5-12 Hafta Clenbuterol

1-8 Hafta Oxandrolone

5-12 Hafta Masteron

5-12 Hafta Efedrin

Dozajlar Şu Şekilde Olucak : 

Haftalık 400 Testo

Günlük 15mg Yohimbe

1-2-3-4 Piramit Şekilli Clen

Günlük 30 Mg Ox

200 mg Masteron

Günlük 1 Ampul Efedrin.

PCT Hakkında Araştırma Yapmaktayım Bütçeyi Sıkıntı Etmedim. Değerli Hocalarım Şunu Ekle Şunu Çıkart Diyebileceğiniz Neler Vardır ?

@metinav @Bay-T

Yasın çok genc bu yasta steroid islerine girme sana zarari faydasindan fazla olur.

Kilo verememek, beslenme sekli, alinan kalori miktari, harcanan kalori düzeyi ve metabolizma hiziyla direkt ilgili bir durum.

Steroid hormonlarla (östrojen, testosteron) en direkt alakali.

Bir hormon testi yaptir durumuna bakalim. Kücük müdahalelerle yoluna girebilecek bir durum oldugunu dusunuyorum.

Troid hormonlarina, kan sekerine, ve testosteron + östrojen seviyene baktir.

Metabolizmani hizlandirarak ve antrenmanla atlatirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12

sporcu beslenmesi hakkında bilginiz olduğunu 4 yıllık tecrübenizden dolayı farz ederek ancak koşullar dolaysı ile şu an kontrol edemiyorsanız tavsiyem özellikle şeker ve tiroid testlerinizi yaptırdığınızı ve olumsuz bir durum olmadığını da farz ederek 

SAXENDA kullanıp kullanamayacağınız dahiliye doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim ciddi iştah kontrolü sağlıyor

metabolizmanızı hızlandırmak için EKA ve/veya yohimbin kombinasyonu ise kardiyoloji kontrolü efor testi yaptırmadan değerlendirmeyiniz.

lütfen vücudunuz bu yağ oranındayken diğerlerini kullanmayı düşünmeyiniz bile. ulaşacağınız nokta mükemmele yakın bile olmayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Karasungur    0
metinav, 2 saat önce yazdı:

Yasın çok genc bu yasta steroid islerine girme sana zarari faydasindan fazla olur.

Kilo verememek, beslenme sekli, alinan kalori miktari, harcanan kalori düzeyi ve metabolizma hiziyla direkt ilgili bir durum.

Bir hormon testi yaptir durumuna bakalim. Kücük müdahalelerle yoluna girebilecek bir durum oldugunu dusunuyorum.

_NEMO_, 2 saat önce yazdı:

sporcu beslenmesi hakkında bilginiz olduğunu 4 yıllık tecrübenizden dolayı farz ederek ancak koşullar dolaysı ile şu an kontrol edemiyorsanız tavsiyem özellikle şeker ve tiroid testlerinizi yaptırdığınızı ve olumsuz bir durum olmadığını da farz ederek 

SAXENDA kullanıp kullanamayacağınız dahiliye doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim ciddi iştah kontrolü sağlıyor

metabolizmanızı hızlandırmak için EKA ve/veya yohimbin kombinasyonu ise kardiyoloji kontrolü efor testi yaptırmadan değerlendirmeyiniz.

lütfen vücudunuz bu yağ oranındayken diğerlerini kullanmayı düşünmeyiniz bile. ulaşacağınız nokta mükemmele yakın bile olmayacaktır.

Hocalarım tiroid konusunda bendede bazı şüpheler var yanlız mesela diyete 1-2 hafta başladım güzel yağ yaktığımı hissediyorum kardiyo + ağırlık ile desteklememe rağmen sonrasında vücudumu çökmüş yağ yakımı durmuş şekilde hissedyorum keza öylede oluyor yağ yakımı  duruyor peki şöyle bir kür yani efedrin kafein aspirin clen ve hgh fragmnet kombini mantıklı olabilir mi ? Yada önerebileceğiniz bir kombin bar mıdır ? Diyettedr zaten normale göre daha tok hissediyorum gün boyu tok dolaşıyorum macroları temiz şekilde kgx2 karb kgx2 protein 50 gr yağ alıyorum aradada carb cycling şekilde ilerliyorum ketojenik diyet denedim kısa bir süre güzel berim elde ettiğimide düşündüm ama bilemiyorum üniversite başlıyıcak bu kilolarla oraya gidemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
metinav, 4 saat önce yazdı:

Hocam arkadaşa ek fikir olması için sizce steroid haricinde yaşından dolayı gh veya peptid kullanması için fikriniz nedir ve @Loving hocam arkadaşın yaşından itibaren sizin yakın zamanda değindiğiniz sarms larla ilgili olarak önerebilir miyiz mesela cardarine?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Karasungur, 10 saat önce yazdı:

Hocalarım tiroid konusunda bendede bazı şüpheler var yanlız mesela diyete 1-2 hafta başladım güzel yağ yaktığımı hissediyorum kardiyo + ağırlık ile desteklememe rağmen sonrasında vücudumu çökmüş yağ yakımı durmuş şekilde hissedyorum keza öylede oluyor yağ yakımı  duruyor peki şöyle bir kür yani efedrin kafein aspirin clen ve hgh fragmnet kombini mantıklı olabilir mi ? Yada önerebileceğiniz bir kombin bar mıdır ? Diyettedr zaten normale göre daha tok hissediyorum gün boyu tok dolaşıyorum macroları temiz şekilde kgx2 karb kgx2 protein 50 gr yağ alıyorum aradada carb cycling şekilde ilerliyorum ketojenik diyet denedim kısa bir süre güzel berim elde ettiğimide düşündüm ama bilemiyorum üniversite başlıyıcak bu kilolarla oraya gidemem

Vucudu aldatmak hic kolay degil.Yillarca sabitlenmis metabolizma düzeni ve kilo, ha deyince gitmez, sabr lazim.Sen diyeti cok sert yaptiginda vucudun hemen metabolizmani yavaslatiyor, olay bu. Kalori alimini 500 kalori azaltman yeterli.Troidlerin yavaslamasin diye bu miktardan fazlasi kisa zaman sonra fren yaptirir.

Günlük kalori harcamani hesapla.Daha sonra aldigin kaloriyle karsilastir, fazlami eksik mi aliyorsun.Karbonhidrati fazla almaman gerekiyor. İnsulini ziplatacak gidalardan uzak durmalisin.Proteini arttir karbonhidrati dusur.Yagi da kaliteli yaglardan almaya calis.Su tutmamak icin sindirimi zor gidalarla beslenme.

Bu noktalara dikkat ettikten sonra, metabolizman yavaşlarsa troidleri uyaran maddeleri dusunebilirsin.Fazla uyari yaglarin yaninda kas kutleni de azaltir.Onun icin asiri kacmadan kardiyo agirlikli antrenman yapmalisin

AS1L, 8 saat önce yazdı:

Hocam arkadaşa ek fikir olması için sizce steroid haricinde yaşından dolayı gh veya peptid kullanması için fikriniz nedir ve @Loving hocam arkadaşın yaşından itibaren sizin yakın zamanda değindiğiniz sarms larla ilgili olarak önerebilir miyiz mesela cardarine?

Beslenmeyi ve kalori hesabini uyguladiktan sonra, peptid, sarms türevlerinden büyüme hormonu sentezini uyaran cesitler kullanilabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bana kalırsa efedrin, clen ve yohimbe gibi uyarıcılar anabolizanlardan daha tehlikeli, ben de şahsen steroid kullanmanı mantıklı bulmuyorum ama naturel olarak belli bir yere geldikten sonra (3 aylık düzenli bir diyet programı ile)  fragment, gw501516, sr9009; sarmlardan rad140 ve ostarine kullanabilirsin 

Bu arada altın tavsiye eğer kilo alımın hemen dursun istemiyorsan diyetinin başında kalorileri çok fazla kısma yoksa erkenden kilo vermen yavaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
Karasungur, 13 saat önce yazdı:

sevgili @Karasungur 

1kg kas ağırlığınız başına enfazla 1gr protein almanızı ve et alımından gelen yağın miktarından fazlasını diğer besinlerden almamanızı. karbonhidratı ise yağdan daha az almanızı. yapabilirseniz aralıklı oruç uygulamanızı. asla şeker tatlı... kullanmamanızı ve sadece metabolizma hızınızı göz önüne alarak 1/2 lere kadar kalori açığı yaratmanızı tavsiye ederim ve kesinlikle bu verileri takip edebileceğiniz bir akıllı cihaz uygulaması kullanmanızı iki haftada bir vücut analizi yapmanızı (aynı diyetisyen terazisi ile) sürecin takibi diyetin olmazsa olmazı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Karasungur    0
_NEMO_, Bir saat önce yazdı:

sevgili @Karasungur 

1kg kas ağırlığınız başına enfazla 1gr protein almanızı ve et alımından gelen yağın miktarından fazlasını diğer besinlerden almamanızı. karbonhidratı ise yağdan daha az almanızı. yapabilirseniz aralıklı oruç uygulamanızı. asla şeker tatlı... kullanmamanızı ve sadece metabolizma hızınızı göz önüne alarak 1/2 lere kadar kalori açığı yaratmanızı tavsiye ederim ve kesinlikle bu verileri takip edebileceğiniz bir akıllı cihaz uygulaması kullanmanızı iki haftada bir vücut analizi yapmanızı (aynı diyetisyen terazisi ile) sürecin takibi diyetin olmazsa olmazı.

Sevgili @_NEMO_ söylediğiniz protein ve karb miktarına bağlı olarak diyette kas kaybı yaşamazmıyım kas ağırlığına oranla 70gr protein almak demek karb miktarıyla ters orantılı olarakda yüksek derece kas atrofisi gerçekleşmez mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba yaklaşık senin yaşlarında deca kürüne girdim ardından saçma sapan bir pct yapıp trenbolone kürüne girdim sonrasında ardı arkası kesilmedi. Bana gelip de küre başlayacağım deyip kür planından bahseden çevremdekilere genelde ilk olarak bu ilaçların psikolojik bağımlılığından bahsediyorum, bir kere küre girdikten sonra asla bir daha o eski psikolojine sahip olmuyorsun ve ardı arkası kesilmiyor, hormonlar senin düşünce yapını değiştiriyor, fikirlerini etkiliyor.

Bununla birlikte ben o yaşlardayken çok elit bir spor tesisinde çalışmaya başlamıştım herşeyi bildiğimi sandığımdan bir takım yardımcılar kullanmadan asla hedefime ulaşamayacağımı düşünürdüm, antrenörlük bölümü bitirdikten zibille 3. 4. kademe sertifikalar aldıktan sonra bile hala bazı konularda eksik olduğumu şimdi anlıyorum.

Senin çok sağlam bilgi edinmeye ve doğal yollarla sınırlarını zorlamaya ihtiyacın var, kendine biraz zaman ver. Eğer kullanmayı kafana koymuşsan ileride yine kullanırsın. Spor geçmişini merak ettim, spor yaptığın zamanlardaki rutininden bahseder misin biraz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12
Karasungur, 2 saat önce yazdı:

Sevgili @_NEMO_ söylediğiniz protein ve karb miktarına bağlı olarak diyette kas kaybı yaşamazmıyım kas ağırlığına oranla 70gr protein almak demek karb miktarıyla ters orantılı olarakda yüksek derece kas atrofisi gerçekleşmez mi ?

sevgili @Karasungur sizin aldığınız makro miktarı ile naturel sporcu yağ yakıp üzerine kas koyabilir biraz uzun bir süreç ama olur. (uyguladım kas kazandığım çok ve kaybettiğim nadir oldu ama ağırlık ve hacim çok oynamadı haliyle) 

benim size önerdiğim yol iki üç ayda %25 den %15 yağ oranına inmeniz için (uyguluyorum şimdilik kas kaybı yok)

taktir sizin, söz ise peptidler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olan hocalarda 

muhabbetle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.