Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Merdiven altı çalışan ürün vs. & orjinel ürün: arasındaki farlar nelerdir?

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.179

Değerli hocalar değerli üye arkadaşlar bu konuyla ilgili yaşadığınız deneyimleri paylaşmanızı rica ediyorum çünkü ilk küre grecek arkadaşların kafası karışık merdiven altı çalıştığı test sonuçlarıyla ispatlanmış ürünlerle  orjinal ürünler arasındaki farklar gözlemleriniz nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testoyu baz alarak yazıyorum.

Ugl (Türkiye için ) = Bir tanesi genellikle aliexpress hammadde otoklavdan(Küçük otoklav makineleri 2000 dolar civarında) geçmemiş geçenler olabilir steril olmayan, sterilde olabilir 150-250 tl      

Orjinal ürün den kastın sanırsam eczane eczane fabrika üretim steril yurtdışında 60-100 dolar arası satılan satıcının üstüne kar koyduğu 500+ TL olan testolar. 

*Yurdışı ugl lablar fabrika ayarında üretiyor buda dipnot

Şahsi görüşüm forever ugl f/p ürünüdür :)

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asdasda
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bütçem yetmiş olsa alacağım sıralamasıyla

Yurtdışı Ugl > Eczane > Tr Ugl

Tr ugl Watson Pharma kullanıcısı olarak memnunum

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
werwerwerwerrrrr
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Eğer çalışandan kasıt ise steril ve steril olmayan diye ayırmak gerekir.Ama ben merdiven altı olan ürünlerin hiçbirinin çalışmadığı kanısındayım steroidler yasal olmadığı sürece insanlar bu sahtekarların pençesinden kurtulamazlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12

çok kurumsal köklü firmalar dahi ilaç sektöründe hatalı ürün bir seri dahi olsa çıkarabiliyor ve alerjiniz vs. varsa öncelikli böbrek olmak üzere karaciğer ya da başka bir organı tedaviye hatta nakle ihtiyaç seviyesine getirebiliyor. bir diğer yandan ev yapımı şarap veya boğma diye isimlendirdiğimiz rakı gibi her ülke kültürüne göre viski, votka evde üretiyor. asıl konu temiz güvenilir hammaddeyi bulmak (eminim üretici kullanıcı kadar bu konuda sıkıntı yaşıyordur .) neyse sonraki aşama kolay ama sanmıyorumki fazla kazanmak için eksik konsun sadece bilinçsiz kullanım sonucu oluşacak sağlık açısından çok olumsuz durumların önüne geçmek adına olabilir... keza fiyat da elbette bu faktörlere bağlı olarak düşüyor kendilerince adil olduklarını düşünüyor olmaları çok olası .)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Hocalarım zeytinyağı kortizon basılan ürünlerde merdiven altı çalışıyor denen üretimde başımıza geliyor her 10kişiden 8zi ilk küründe dolandırılıyor 2.3.küründe doğru satıcı orjinal ürünü yakalıyor ilk kürlerde ya ürün sahte hoca makaleler yazıyor  yada tam tersi ürün orjinal satıcı bilinçsiz pct yardımcı olamıyor gbi. hem orjinal hem bigili hoca bu ikili kombinanyonunu az kişi yakalıyor.(tek bildiğim burak hocam) tabi bu verdiğim yüzde içerisinde bilinçsiz kulakdan duyma kendi kendine ilaç bulup  pct yapan kişide var yinede yüzdeye bunuda eklesem sahte ve orjinal ürün için verdiğim oranın önüne geçemez merdiven altı hep önde mağdur hep fazla şimdi yazlılanları okuyunca yüzde dilimi tam tersi gbi ama etrafa bakınca tezatlık ortada yaşananlar ortada bunu neye bağlıyorsunuz hocalarım.en iyi hocalar bile zamanında bizimde başımıza geldi derken yukarıda yazılanları okuduğumda vay be okadar kötü deilmiş dedim.sizcede bir tezatlık yok mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Bu ülkede ne olduysa 2012 de oldu.Gümrükte suplement vitamin ve parfum gibi her cesit alisverisi yasakladilar.Dolayisiyla kaldik ülkedeki kalpazanlara, sahtekarlara...Sözüm bilinen kisilere.

Yurtdisinda 1 tl, ülkede bu yasaktan sonra oluyor 50 tl...Mecbursun almaya yada kullanmayacaksin, baska secenek yok.Hadi isin maddi tarafini da gecelim, bu sefer sahtekarliklar basladi doymadilar çünkü.Adam bir kac ayda altina jip aliyor.Nefesi kokan adamlar tanri oldu, hasa...Neden ? İnsanlari aldatarak sömürerek.Cinde hammaddeyi 1 kg 100 dolara aliyor, tam 100 bin doz steroid üretiyor.En az 100 kati kazaniyor...İlacin icinde ahim sahim bir sey yok.Formule göre hazirlayabilen birini bulmakta bitiyor olay.İlac üretiminde calismis bir dunya emekli var, ver parayi kilolarca ilac üretsin.Tencerede hazirlarsin :)

Millet zannediyor ki standart kurallara göre ve kontaminasyonu önleyerek üretiliyor.Halbuki alakasi yok.Hele birde pudra sekeri yada tebesir tozu talk pudrasindan üretiyorsan haplari, vallahi kari bine katlarsin 😅 Sanayide hap kalibi yaptir bas gitsin...

Çok karamsar hava olusturmak istemiyorum ama durum böyle.Saticilar tek baslarina degil, salonlardaki hocalarla ortak calisiyorlar. Al gulum ver gulum hesabi, amator yeni cocuklari kafaya alip saticiya gönderiyor ve komisyonu kapiyor. Ya kuru belese getiriyor yada para aliyor.

Yanlis anlasilmasin, ben satana bu isten gecinene bir sey demiyorum. Sadece hileli ve sahte ürün satan, insanlarin parasini inancini hevesini zamanini ve sagligini sömürenlere lafim.Yoksa parasinin karsiligini aldiktan sonra helali hos olsun, satana.Cünkü özellikle 2012 den sonra yurtdisindan orjinal ürün getirtmek cok zor ve bir sürü araci ve masraf gerektiriyor. Burada bir emek varsa tabiki karsiligi da alinmali.Emeksiz evde yalan dolanla üretip orjinal diye kaptiranlara asla taviz vermemeliyiz.Ben o nedenle simdiye kadar kimseye kefil olmuyordum.Ama piyasaya bakinca görebildigim dürüst ve gercekten kariyere halel getirmeyecek sekilde calisan, Loving'i görüyorum.Tabiki diger saticilar, hergün yeni markalarla peydah olanlar taşlama yaparlar.Bu gayet dogal...

Kullanicilar olarak parasini ve sagligini birilerine kaptirmak isteyen varsa bu onun tercihidir, saygi duyariz.😁 Ama biz paramizin hakkini almak isteyen guruptayiz.

Sağlikli ve keyifli zamanlar gecirmek dilegiyle...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, öncelikle ''merdivenaltı'' ile ''sahte'' kelimelerinin anlamlarına gözatarak başlayalım, sahte demek gerçeği olan bir ürünün özellikleri taklit edilerek yasal olmayan yollarla üretilmesi demek, sahte ürün gerçeğine yakın olabilir her üründe olduğu gibi, ayrıca üreticinin vicdanına göre ürünün gerçeğine yakınlık oranı değişebilir, hah bu nokta kullanıcılar bu ürün çalışmıyor veya bu ürün tam çalışmadı veya bu ürün çalışıyor gibi geribildirimlerde bulunurlar, bu şu anlama geliyor şişelerdeki etken madde miktarı, hijyen gibi kriterler tamamen şişeleyen elemanların vicdanına kalmıştır, işte bu yüzden bu işler devlet kontrolünde yapılmalı.  Merdivenaltı terimi ise bir pharma ya da ilaç firmasına bağlı olmadan yasal izinler olmaksızın bu maddelerin üretilmesi manasında kullanılıyor, yani ürün merdiven altı olup sahte ama işe yarayan, sahte ama az çalışan, sahte ama balon olabilir. Gerçekten yasal izinler olmadan bilen kişiler tarafından hiçbir marka taklit edilmeden üretilen dolu ürünler var, işte bu noktada merdiven altı deriz ama sahte demek ne kadar doğru olur bilemiyorum. Lafı çok uzattım, sıkılganlar zaten okumazlar diyerek okumak isteyenlere ithafen yazdım. Piyasada çalışan bir çok marka var tecrübelerime dayanarak konuşacak olursam, İranların, balkanların farklı ambalajlanmış çalışan ürünleri olduğu gibi adı az duyulmuş çalışan farklı markalara şahit oldum. Satıcı kişilerin %100 çalışıyor orijinal eczane ürünü dedikleri lab testlerinde overdose sonuçları çıkan ilaçların bir çoğunun eczane ürünü olduğuna da inanmıyorum, overdose olmaları çalışıyor olmaları doğru ama mantıklı bir çıkarım yaptığımızda, örnek veriyorum, İngiliz markaları var sterlinle satılıyor, euro, dolar ile satılan direkt firmasından email yoluyla fiyat aldığım firmalar var, o şişeler 50-100 dolara satılıyor bizimkiler getirip burada nasıl 200 liraya satabiliyorlar çok mantıksız ve karsız olurdu. Database oluşturmanın zor iş olduğunu da düşünmüyorum, Balkanın ambalaj fiyaskosu vardı bir ara kod taklit ediyorlardı veya firmadan sızdırılmış kodlar vardı veya database den, firmadan kod sızdırılması veya database den çalınması, veya bir çakallığının bulunması hiç de yapılması zor işler değil sanıyorum, yani barkodun çift doğrulama kodunun da güvenilirliği önemli. Aliexpress gibi sitelerde zaman zaman açılan ilanlar var, örnek veriyorum BVS,meditech,taigher,SP,Vermodje şimdilik aklıma gelen bunlar, adamlar bu markaların komple paketini satıyor kutu, stickerlar ve flakon halinde, toptan ve çok komik rakamlara, aynı şekilde trenbolonundan tut bir çok AAS türevine kadar toz halinde satılıyor bu sitelerde Türkiye'ye de shipping yapıyorlar. Yani çok uzattım ama sadede geleyim şu fake ürün çalışıyordu, bu underground ürün balon değil demem bir şeyi değiştirmez, sen o markanın ürününün hangi versiyonuyla karşılaşacaksın bilemeyiz, aynı kutuda bir ampul boş bir ampul dolu bile olabilir, yorum yapamayacağım o konuda, en azından fikir oluşturması açısından konuya yazmak istedim, teşekkürler..

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
eksiklik vardı
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Bence en önemli fark yan etkilerde oluyor ben polonyadan ürün almıştım karaciğer vs hiç yormamıştı sağlam bir labdandı bu yıl türk malı kullandım ürün çalışıyor testlerde de çıkıyor fakat o kadar koruyucu kullanmama rağmen çok fazla sırtta akne vs oldu ( Temiz beslenme de dahil ) kısa ve öz olursak steril temiz yerde fabrikasyon veya kimyagerler tarafından üretilenler daha güvenli

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
ferhat59, 3 saat önce yazdı:

Bence en önemli fark yan etkilerde oluyor ben polonyadan ürün almıştım karaciğer vs hiç yormamıştı sağlam bir labdandı bu yıl türk malı kullandım ürün çalışıyor testlerde de çıkıyor fakat o kadar koruyucu kullanmama rağmen çok fazla sırtta akne vs oldu ( Temiz beslenme de dahil ) kısa ve öz olursak steril temiz yerde fabrikasyon veya kimyagerler tarafından üretilenler daha güvenli

Polonya'da ki lab devlet kontrolündeki? İsmi nedir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Onursnmz, Şimdi yazdı:

Polonya'da ki lab devlet kontrolündeki? İsmi nedir :)

Valla eve geçince bulursam şisesini yazarım optimum biotech mineydi devlet kontrolünde mi o kısmı gerçekten bilmiyorum belki undergroundtur ama yan etki olayı çok az oldu hatta boldenon daha yüksek dozajda girmiştim  testo 600 mg bu yılda aynı şekilde girdim biraz fazla yan etki gördüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
_NEMO_    12

buradan hammadde alıp kendi ilacımızı kendimiz yapalım 👨‍🍳 işin şaka yanı tabiki ama keşke dünyanın neresinden olursa olsun ürün, kişi belirli bir marka ismini kullanılarak satıyorsa dürüstçe bu replikadır demeli. aksi durum her ne koşul olursa olsun kim olursa olsun ne yazıkki hiç etik değil. yemesi içmesi supplamenti ilacı hocası pahallı spor 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
_NEMO_, 3 saat önce yazdı:

buradan hammadde alıp kendi ilacımızı kendimiz yapalım 👨‍🍳 işin şaka yanı tabiki ama keşke dünyanın neresinden olursa olsun ürün, kişi belirli bir marka ismini kullanılarak satıyorsa dürüstçe bu replikadır demeli. aksi durum her ne koşul olursa olsun kim olursa olsun ne yazıkki hiç etik değil. yemesi içmesi supplamenti ilacı hocası pahallı spor 😅

Yapımı o kadar zor değil, biraz aramayla internette bulursun nasıl yapıldığını. Farklı bir Steroid Türkçe Forum sitesinde denk gelmişti. Saçma sapan politikalar yüzünden millet kimyager oldu lanet olsun böyle sisteme.

tarihinde Onursnmz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ardafurkan
      Arkadaşlar merhabalar! Çok merak ettiğim bir soru var. Bu Türkiye’deki steroid üreticileri yurt dışından hammaddeleri nasıl getirtiyor? Gümrükten nasıl geçiriyor? Örnek olarak, ne kadar maliyetle üretiliyor ortalama bir testosteron enant ?
    • Yazan: yildirimk
      Herkese merhabalar, steriod kullanmak istiyorum fakat orjinal ürün bulmakta şüpheliyim. İzmir'de bir satıcı bana "swiss pharma" verdi. İlaçları 2 haftadır kullanıyorum fakat her gün antreman yapamıyorum, spordan sonraki günlerde kaslarımda ekstra bir iyileşme hissetmiyorum. İlacı vurduğum gün ve ertesi günü zaten ağrısı hayatımı zorlaştıracak düzeyde. Az da olsa eklem ağrısı yaşayan birisiyim fakat eklem ağrılarımda da herhangi bir iyileşme göremiyorum. 500mg testesteron enanthate aldığım halde libidomda en ufak bir değişim yaşamadım aksine bir ufak düşüş var gibi ama bu psikolojik olabilir.

İlacın barkodu sitesinde tarattım ilacın orjinal olduğunu söylüyor fakat yine de şüpheliyim. 2 haftada kas yapmayı bekleme diyenlere şimdiden cevabımı vereyim kas olarak bir beklenti konusu değil bu konu, ilacın günlük yaşamımın veya spor hayatımın hiçbir yerinde etkisi en ufak hissedemiyor olmamdan bahsediyorum.
      İlaçların fiyatları da biraz ucuz geldi ne yalan söyleyeyim ordan da bir şüphem yok değil. Salı günü hormon testi yaptıracağım.
      Boy:180
      Kilo:73
      Kullandıklarım: Swiss Pharma Testabol 250mg (Haftada 2ml)
                            Swiss Pharma Boldebol 250mg (Haftada 2ml)
    • Yazan: Ahmet 06
      Herkese merhabalar .. Elimde bu gordugunuz urunler var tanidik yunanistandan getiriyor bazende gumrukte orda burda sıkıntı oluyor diye urun etiketlerini söktüğünü soyluyor bende anlamadim baska kullanan tanidiklarimda var bu adamdan alip kullanip bende emin olmak icin yorumlarinizi goruslerinizi bekliyorum sahte midir orjinal midir neye gore nasil anliyoruz?
      Ilk kürüm bu arada tren verdiler yorumunuz nedir?

• Yazan: makavel1
      Gerekirse daha fazla resim yükleyebilirim, ikisi 280

• Yazan: Rippo34
      Watson marka boldenon kullananlar varmı ? görüşleriniz ? 
      Turinabol , dianabol ile kullanıla bilir mi ? Eğer kullanılırsa dozajlar ne olmalıdır. 
      Tecrübelerini yazanlara şimdiden teşekkürler 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.