Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

Bacaktan enjeksiyon şişme. yardım lütfen

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

Merhaba, yaklaşık 20 dk önce 1 ml testo p.+1 ml solvent çekip 26g iğne ile bacaktan enjeksiyon yaptık fakat fotodaki gibi bir tepkime oldu derimde ilk kez başıma geliyor bana yardımcı olurmusunuz? Gerçekten panik yaptım. 

IMG_20201019_212306.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonata34    10

Kardeşim diz kapağının başladığı yerden 4 parmak koyarak yan tarafı veya üstten kanama kontrolü yaparak vurman gerekiyordu sen çok üst taraftan vurmuşsun.

tarihinde sonata34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5

Daha öncede bacaktan enjeksiyon yaptım genelde hep buradan vuruyordum, sorun yaşamadım. 26G iğne ucu. Kanama kontrolü yaptım hava geldi, daha sonra yavaş yavaş verdim ilacı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonata34    10

Kardeşim orası ve diz kapağının hemen üstü riskli bölgeler tam bacağının ortalarının dış tarafı en uygun yerlerden birisi ve ben yeşil uç kahverengi uç farketmeksizin vuruyorum sorun yaşamadım bu zamana kadar. Tecrübeleri olan üstadlar yorum yapacaktır önemli olan damara gelmemiş olması deri altında kaldıysa vücut bi şekilde atıyor diye makale okumuştum, geçmiş olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lifter53    7
AnimalPower, 29 dakika önce yazdı:

Merhaba, yaklaşık 20 dk önce 1 ml testo p.+1 ml solvent çekip 26g iğne ile bacaktan enjeksiyon yaptık fakat fotodaki gibi bir tepkime oldu derimde ilk kez başıma geliyor bana yardımcı olurmusunuz? Gerçekten panik yaptım. 

IMG_20201019_212306.jpg

Bende bacaktan enjeksiyon yapıyorum orası çok yukarı da sivilce var sanırım tam orta da nokta gibi ben oradan yapıyorum hiç sorun yaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Muhtemelen sinire denk geldi veya kastın  iğneyi oynattın. Bir sürü neden olabilir aynı ilaçtan daha önce sorun yaşamadıysan. Bugun çok fazla ağrı olmaz yarın ve öbür gün şişecek ağrı olucak, 4. 5. Gün geçmeye başlayacak. 2.gün çok ağrı olursa diklorin(tam adını unuttum) jel sürebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562

Ciddi bir sey oldugunu düsünmüyorum, fakat arkadaşlarinda dedigi gibi daha asagidan ve dıs taraftan deriyi gererek vurman daha dogru olacaktir.Yalniz solvent olayini anlamadim.Çözücü gibi bir sey mi ? Benim bildigim boyalarda kullaniliyor ama :)

İlk defa böyle olduysa, daha önceler olmuyorsa bölge ve enjeksiyon hatalarini göz önünde bulundur.Daha önce de oluyorsa alerjik bir durum akla gelmeli...O bölgeye isiyi arttiracak vicks veya benzeri merhemler sürebilirsin, dagilmasini hizlandirir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Ciddi bir sey oldugunu düsünmüyorum, fakat arkadaşlarinda dedigi gibi daha asagidan ve dıs taraftan deriyi gererek vurman daha dogru olacaktir.Yalniz solvent olayini anlamadim.Çözücü gibi bir sey mi ? Benim bildigim boyalarda kullaniliyor ama :)

İlk defa böyle olduysa, daha önceler olmuyorsa bölge ve enjeksiyon hatalarini göz önünde bulundur.Daha önce de oluyorsa alerjik bir durum akla gelmeli...O bölgeye isiyi arttiracak vicks veya benzeri merhemler sürebilirsin, dagilmasini hizlandirir.

İçimi rahatlattınız hocam çok teşekkür ederim. Bende ilk kez kullandım bu Solventi. Solventi, veren kişi böyle bir açıklama yaptı. 

Solvent steroid degildir
Zararli bir bileske degildir
İlaclarin icinde bulunan benzilalkol ve benzilbenzoat vardir
Bu ilacin emilip yayilmasini ve odem yapmamasini saglar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
AnimalPower, 5 dakika önce yazdı:

İçimi rahatlattınız hocam çok teşekkür ederim. Bende ilk kez kullandım bu Solventi. Solventi, veren kişi böyle bir açıklama yaptı. 

Solvent steroid degildir
Zararli bir bileske degildir
İlaclarin icinde bulunan benzilalkol ve benzilbenzoat vardir
Bu ilacin emilip yayilmasini ve odem yapmamasini saglar.

Böyle bir seye gerek yok, zaten formülasyonda gereken hersey var.Bu solvent denilen kimyasal yag zincirlerini erkenden kirip gereken sureden önce karismasina neden olabilir.

Yada merdiven alti bir üretim falansa extradan bunu da veriyor olabilirler bazi seyleri ört bas etmek icin...

Vucudun dogal enzimleri yaglari parcalayabilecek kapasitede, extradan bir sey kullanmaya gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Böyle bir seye gerek yok, zaten formülasyonda gereken hersey var.Bu solvent denilen kimyasal yag zincirlerini erkenden kirip gereken sureden önce karismasina neden olabilir.

Yada merdiven alti bir üretim falansa extradan bunu da veriyor olabilirler bazi seyleri ört bas etmek icin...

Vucudun dogal enzimleri yaglari parcalayabilecek kapasitede, extradan bir sey kullanmaya gerek yok.

Evet hocam ekstradan ücretsiz gönderdiler, fakat ilaçların iyi çalıştığını gözlemlediğim için sipariş verdim buradan, arkadaş çok iyi verim aldı ve test sonuçları çok iyiydi. Fakat üretildiği yer hiç streil bir yer değilmiş gibime geldi benimde. Merdiven altı olduğu kesin. 

tarihinde AnimalPower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zodiac    5
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Metin abi ozaman evigen felan da gereksiz mi 

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
zodiac, 55 dakika önce yazdı:

Metin abi ozaman evigen felan da gereksiz mi 

@metinav

E vitamini faydasi bir yana, kani sulandirma özelliginde bir madde.Bu acidan özellikle yogun uzun zincirli steroidlerde akiskanligi arttirmak ve kolay dagilmasina fayda sağlayabilir.Ben hic gerek duyup kullanmadim simdiye kadar.İceriginde formulunde baska neler var bilmiyorum. Uyumsuzluk olusturabilir kisa esterlerde kullanmamak gerektigini düşünüyorum.

Steroidlerin icindeki baz yağlar kaliteli olsa hic bunlara gerek yok. Adam kayisi cekirdegi yagi yerine dolduruyor zeytinyagini, ondan sonra ne ödem bitiyor ne agri sizi.Ucuz etin yahnisi ucuz olur misali.

Vucutta alerjik iltihap olusturabilir sonra histamin artar vucut su tutar.Daha baska hormonlari da etkileyip kurdeki istenen verimi dusurebilir.Steril ve anti alerjik maddeler kullanilmis olmasi tercih sebebidir her zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
metinav, 19.10.2020 - 23:50 yazdı:

E vitamini faydasi bir yana, kani sulandirma özelliginde bir madde.Bu acidan özellikle yogun uzun zincirli steroidlerde akiskanligi arttirmak ve kolay dagilmasina fayda sağlayabilir.Ben hic gerek duyup kullanmadim simdiye kadar.İceriginde formulunde baska neler var bilmiyorum. Uyumsuzluk olusturabilir kisa esterlerde kullanmamak gerektigini düşünüyorum.

Steroidlerin icindeki baz yağlar kaliteli olsa hic bunlara gerek yok. Adam kayisi cekirdegi yagi yerine dolduruyor zeytinyagini, ondan sonra ne ödem bitiyor ne agri sizi.Ucuz etin yahnisi ucuz olur misali.

Vucutta alerjik iltihap olusturabilir sonra histamin artar vucut su tutar.Daha baska hormonlari da etkileyip kurdeki istenen verimi dusurebilir.Steril ve anti alerjik maddeler kullanilmis olmasi tercih sebebidir her zaman.

@metinav Metin abi bende de cuma günü aynı olay oldu ilk defa. aburaihan+rimobolan kullaniyorum bugün 5.haftaya giricem cuma enjeksiyonu biraz acele yaptım oynadı biraz birde üstüne deadlift yaptim çok etkiler mi bilmiyorum cumartesiden beri bildiğin bir kitle gibi şişlik var acayip ağrı var bir de ilk defa bu kadar ödem yaşadım.Eczaneden hirudoid jel aldım ama nafile bu evigeni direk o bölgeye vursak tek başına daha mı kötü olur acaba geçmezse en son hastaneye gidicem zaten ödem söktürücü serum varmış galiba işimi de engelliyor o yüzden acil bir çözüm arıyorum.

@Vural2 sende de vardı galiba hocam durum nedir acaba şu an ?

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
AnimalPower, 19.10.2020 - 21:25 yazdı:

IMG_20201019_212306.jpg

kardesım bende dün ilk kez kendim yaptım bacaktan ve en az 20 video izledim nasıl yapılır hakkında. arkadaşlarında söylediği gibi cok yukardan olmuş sanırım ben doğru yere yaptığımı düşünüyorum fakat bende de sanki bacağım kopmuş gibi hissediyorum çok şiddetli ağrı devam ediyor gerçi benim mg. larım yüksek tek seferde 7 ml. yaptım. birde solventi matbaacılar boya açıcı olarak kullanıyor umarım iyi araştırmışsıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Ironmann, 4 saat önce yazdı:

@metinav Metin abi bende de cuma günü aynı olay oldu ilk defa. aburaihan+rimobolan kullaniyorum bugün 5.haftaya giricem cuma enjeksiyonu biraz acele yaptım oynadı biraz birde üstüne deadlift yaptim çok etkiler mi bilmiyorum cumartesiden beri bildiğin bir kitle gibi şişlik var acayip ağrı var bir de ilk defa bu kadar ödem yaşadım.Eczaneden hirudoid jel aldım ama nafile bu evigeni direk o bölgeye vursak tek başına daha mı kötü olur acaba geçmezse en son hastaneye gidicem zaten ödem söktürücü serum varmış galiba işimi de engelliyor o yüzden acil bir çözüm arıyorum.

@Vural2 sende de vardı galiba hocam durum nedir acaba şu an ?

Hocam 3-4 güne geçti benimki 3-4 gün topalladım.Enjeksiyonu yaparken acele ettim demişsin.Ondan kaynaklı olmuştur.5 haftadır böyle birşey ile karşılaşmayıp şimdi böyle olması bunu gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Hocam 3-4 güne geçti benimki 3-4 gün topalladım.Enjeksiyonu yaparken acele ettim demişsin.Ondan kaynaklı olmuştur.5 haftadır böyle birşey ile karşılaşmayıp şimdi böyle olması bunu gösteriyor.

Evet baya yürürken filan kasiyor ama beni ilaç aldım advil hap +hirudoid krem kullanıyorum sanırım advilden galiba %50 sini geçirdi herhalde yarına baya hafifler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.