Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omerberber170

Genontech

Önerilen İletiler

Selam dostlar...

Yeni keşfetmiş olduğum Genontech marka ile ilgili bilgisi olan var mı ? 

Var ise güvenilirliği nedir.

:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Favorit    39

Tr yapımı olduğu net ve acık fiyatlarindan. En son detoks metoks bisi cikaran instagramdaki cok bilen adamin yeni islerinden. Bakti detoksta para yok buna girdi belliki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    94

Dcp nin önerdiği ve öğrencilerine kullandırttığı marka . Bu adamın önceden çalıştığı bir marka pek etki etmiyordu boştu biraz ilaçlar . Bu nasıldır bilemem ama yerli ve milli olduğu kesin 😁 birde böyle bi platform varken neden macera arıyorsunuz merak ediyorum ?

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Dcp tr üretimi merdiven altı ilaçlarla çalışıyor Kendisi de ilaçların çin hammaddeli olduğunu söylemişti. Önceden exbiotech, sonra bodybalance, elysian pharma... ve şimdi de genontech, kullanmayı düşünüyorsan kullanma onun yerine ya eczane ilaçları ile devam et ya da bu forumdan  @Loving Burak hocadan destek al pişman olmazsın

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

İnstagram ticaretcisi dcp adlı arkadaşın yeni kasa doldurma markası. Daha önce formda kaç tane konu görmüştüm bu arkadaştan kür alıp verim alamayan. 

Konu şöyle gelişiyor, güya arkadaşa bir soru geliyor önerdiğiniz anabolik markası diye sonra bu marka çok iyi uzun zamandır kullanıp kullandırtıyorum diye ama marke yeni. Ardından 2 gün geçmeden kür planlaması yapıcam kampanyalı diyor, sonra satışlar başlıyor. Tek fiyat yapıyor ve içerik sormayın kişiye özel diyor... kişiye özel bi kür nasıl tek fiyat olabilir? Def kürü ile bulk kürünün fiyatı veya her planlamadaki ürünlerin fiyatı aynı olabilir mi? Yeni nesil dolandırıcı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Daha yeni instada ilaç fiyatlarına denk geldim aklımda olanları söyliyim: Deca 190 tl Tren acetate 200 tl Testo enanthate 170 tl.... hiç düşünmüyorlar bu ilaçların gerçek hammaddeleri ne kadar diye. Hani testoyu anlarım da tren ve deca gibi hammaddeleri pahalı olan ilaçları bu kadar ucuza satmaları akıl işi değil.. Fiyatlar bağıra bağıra ben yerli üretimim diyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
Wh00, 19.10.2020 - 14:54 yazdı:

İnstagram ticaretcisi dcp adlı arkadaşın yeni kasa doldurma markası. Daha önce formda kaç tane konu görmüştüm bu arkadaştan kür alıp verim alamayan. 

Konu şöyle gelişiyor, güya arkadaşa bir soru geliyor önerdiğiniz anabolik markası diye sonra bu marka çok iyi uzun zamandır kullanıp kullandırtıyorum diye ama marke yeni. Ardından 2 gün geçmeden kür planlaması yapıcam kampanyalı diyor, sonra satışlar başlıyor. Tek fiyat yapıyor ve içerik sormayın kişiye özel diyor... kişiye özel bi kür nasıl tek fiyat olabilir? Def kürü ile bulk kürünün fiyatı veya her planlamadaki ürünlerin fiyatı aynı olabilir mi? Yeni nesil dolandırıcı

Aynen geçen gün sırf meraktan yazdım kampanya yapmış ürünler, planlama, beslenme planı falan filan yazıp fiyat yazmış ürünleri sordum kişiye özel dedi ben 6 kur yaptım dozlarim çok yükseldi dedim ürün dahil değil dedi :) Aslında 4500 tl idi 2 bin kusure kampanya yaptım dedi :))) ee dedim ürün dahil değilse sadece kur planı beslenme ve antreman planı için mi bu kadar para istiyosun dedim birdaha cvp gelmedi.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

9. Haftadayım ilaçlar nerdeyse boş diyebilirim.Boldenon enanthat aldım.Test vercem yakın zamanda.Ama bilir yani kullanan çalışmıyor diyemem , ama baya baya düşük içeriği.Kendisine dile getirdim ilaç zayıf diye , iddaalı konuştu baya test ver paranı iade edeyim tarzı.Sonuç olarak test vereceğim ve sizlerle paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
QuheyLaN, 1 saat önce yazdı:

9. Haftadayım ilaçlar nerdeyse boş diyebilirim.Boldenon enanthat aldım.Test vercem yakın zamanda.Ama bilir yani kullanan çalışmıyor diyemem , ama baya baya düşük içeriği.Kendisine dile getirdim ilaç zayıf diye , iddaalı konuştu baya test ver paranı iade edeyim tarzı.Sonuç olarak test vereceğim ve sizlerle paylaşacağım.

Testte çıkar çıkmasına da bu tür ilaçların sorunu testte görünmesine rağmen fiziksel açıdan tatmin edici bi sonuç görememek. Boldenonun orijinal olduğunu anlamak bile çok zorken yerli üretim boldenonu anlamak imkansıza yakın, adam içine zeytinyağı ya da biraz insaflıysa ilaç endüstrisinde kullanılan yağlardan birini koyar flakona satar çok zor değil yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11
QuheyLaN, 05.01.2021 - 14:49 yazdı:

Test yaptırdıysanız sonuçları görebiliriz miyiz hocam? Başka bir konunuz daha vardı takipteydim ama bulamıyorum onu da. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
ares.anil, 4 saat önce yazdı:

Test yaptırdıysanız sonuçları görebiliriz miyiz hocam? Başka bir konunuz daha vardı takipteydim ama bulamıyorum onu da. 

@hectordoyle arkadaşın belirttiği gibi.Testte çıktı çıkmasına ama neredeyse hiçbir kazanım yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Ürünlerin fiyatlarıyla sahte olup olmadığını anlayamazsınız arkadaşlar bu işin tek çözümü vuracaksın etkiye bakacaksın. Perakende satışçıların fiyatı ayrı toptancının fiyatı ayrı sizin aldığınız fiyatlar ap ayrı. Bu ürünlerin üretilmesi o kadar zahmetli pahalı değildir. Fiyatları belirleyen kar marjlarıdır. Doğru kişiden alırsan body balancede çalışır merak etme. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11
QuheyLaN, 23.01.2021 - 08:25 yazdı:

@hectordoyle arkadaşın belirttiği gibi.Testte çıktı çıkmasına ama neredeyse hiçbir kazanım yok.

Hocam amacım bilmişlik taslamak değil, sorularıma böyle başlayayım. Antrenman programınız ve beslenmeniz konusunda dört dörtlük ilerleme kaydedip, ilaçlardan yana mı tereddüttesiniz. Bu markaya çok denk gelmeye başladım, merakımı maruz görün. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
ares.anil, 10 dakika önce yazdı:

Hocam amacım bilmişlik taslamak değil, sorularıma böyle başlayayım. Antrenman programınız ve beslenmeniz konusunda dört dörtlük ilerleme kaydedip, ilaçlardan yana mı tereddüttesiniz. Bu markaya çok denk gelmeye başladım, merakımı maruz görün. 

hectordoyle, 19.10.2020 - 19:05 yazdı:

Daha yeni instada ilaç fiyatlarına denk geldim aklımda olanları söyliyim: Deca 190 tl Tren acetate 200 tl Testo enanthate 170 tl.... hiç düşünmüyorlar bu ilaçların gerçek hammaddeleri ne kadar diye. Hani testoyu anlarım da tren ve deca gibi hammaddeleri pahalı olan ilaçları bu kadar ucuza satmaları akıl işi değil.. Fiyatlar bağıra bağıra ben yerli üretimim diyor

Dostum bu fiyatlarda olan bir ilacın içindeki doluluğu az bişey tahmin edebilmen lazım, böyle bir ilaçta beslenme+antrenman+uyku tam olsa bile alacağın verim çok az olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
ares.anil, 01.02.2021 - 20:57 yazdı:

Aynen öyle ve ilaçlar lowdose açık ve net bir şekilde.Onlarada bunu göstereceğim yakın zamanda değişimimle. @Loving hocamdan aldığım destekle devam ediyorum.

Before after konusu açtım ordanda takip edebilirsiniz.O markayı öven yada sponsor olan sporculardanda bence uzak durmalı 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Ya bu ilacı YouTube bir arkadaş girmişti ilaçlar hakkında filan güzel bilgiler veriyordu başta cizgisini beğendim kaliteli ilaçlar saticaz garanti filan diyordu sonra bu arkadaşın youtubeda Instagram'da bu ilaca kefil olduğunu filan gördüm bilmiyorum artık noldu sonra...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testoyagiz    1
hectordoyle, 19.10.2020 - 13:45 yazdı:

Dcp tr üretimi merdiven altı ilaçlarla çalışıyor Kendisi de ilaçların çin hammaddeli olduğunu söylemişti. Önceden exbiotech, sonra bodybalance, elysian pharma... ve şimdi de genontech, kullanmayı düşünüyorsan kullanma onun yerine ya eczane ilaçları ile devam et ya da bu forumdan  @Loving Burak hocadan destek al pişman olmazsın

Dostum genontech hakkında hala aynı fikirde misin dün başladım kullanmaya herkes sahte diyor umarım değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Testoyagiz, 23 saat önce yazdı:

Dostum genontech hakkında hala aynı fikirde misin dün başladım kullanmaya herkes sahte diyor umarım değildir

Sahte demem doğru olmaz, içinde az bir şey hammadde vardır ancak genontech kullanan 10 kişiden 8 i memnun değil ortalama. Çevremde de bu ilacı kullananları gördüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testoyagiz    1
hectordoyle, 27 dakika önce yazdı:

Sahte demem doğru olmaz, içinde az bir şey hammadde vardır ancak genontech kullanan 10 kişiden 8 i memnun değil ortalama. Çevremde de bu ilacı kullananları gördüm. 

Anladım teşekkürler kullanıp göreceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996    0
zatenyorgunum, 15.09.2022 - 16:18 yazdı:

bende de clenbuterolu var denicem az sonra

Hocam denedin mi clen alacaktım buradan araştırayım dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996, Bir saat önce yazdı:

Genontech yerine yerli proton evogen kullanabilirsin enova da iyi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertas1996, 13.10.2022 - 18:54 yazdı:

ürün işe yarıyo mu denedim 3-4 tablet 

yan etkileri oldu ama tabi kilo verecek kadar içmedim ekstra terleme, kalp atışı vs vs oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.