Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

adnannas

Corona sonrasi kür sürecim -fotoğraf ve videolu

Önerilen İletiler

adnannas    14

Yukardada belirttiğim gibi coronadan dolayı Spora ara vermiştim ve formum baya bi sönmüştü daha öncede zaten 5 yıllık aralıklı şekilde spor geçmişim var. Buda benim ilk kürüm oldu diyebilirim pek kilo alamadım oda sırf temiz gitmek istediğimden dolayı dirty bulk felan hiç bulaşmadim diyebilirim, 

Şimdi kürüme gelecek olursam Testo E bolde turinabol kullandım mg ler stabil herkesin bildiği gibi yaptım.

Boy olarak 175 79kg yim şuanda. Kürüm bitti diyebilirim ama şuan sadece testo ile devam esiyorum.
Kür öncesi başlangıc kilom ise 71kg idim.

İlk oaylaştiklarım pumplı iken spor sonrasi 72kg  4. En son foto 75kg yim  Ortadakiler 79 
Çok kilo alamadım ama gelişim beni tatmin etti açıkcası sizinde yorumunuzu almak isterim

Şuan paylaştiğim fotoğraflarin hepsi spordan sonra çekildi onuda belirteyim .

Bacak ve sırt videolarım vardı fakat  yükleyemedim . Bacaklarım baya büyüdü ve damarlandı onuda belirtmek isterim.

2-3 ay dinlenip definasyon kürüne gireceğim. Püf noktalarını bilip yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

5BC40611-843F-4C73-AD8B-AB8191DD5ACE.jpeg 17DE8B57-FBD0-47B0-AD0C-1D015CD46E03.jpeg

9552EC98-EB8C-4FD9-A1A3-D51E34216F42.jpeg 853184ED-660F-4346-B115-15265932F7D3.jpeg

35D921DB-FFEA-42D3-BAB8-DF20E88FE28A.jpeg BE22262F-5735-4A28-A566-392DDEBFCDE2.jpeg

98F167CC-9BF5-4D1E-B022-CF089CA40016.jpeg 476DC26B-1464-4EE0-9C91-7973EE654407.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

adnannas    14
gnr35, Bir saat önce yazdı:

Güzel değişim bro hangi marka kullandin beslenme nasildi )

Beslenme normal 6 öğün yapıyordum 600g prinç 600 gr tavuk yulaf vsvs süt ürünleri meyve yok ek besin takviyesi yok

Balkan pharma ve sp kullandim 

Teşekkür ederim

Onursnmz, 52 dakika önce yazdı:

Kür öncesi resim atarsanız çok faydalı olur.

En baştakiler kür öncesi zaten hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

İlk küre göre iyi patlamişsin diyebilirim omuzlar felan çok iyi. Özellikle söyleyen oldumu bilmiyorum ama kol genetiğin gerçekten mükemmel kısa ve dolu gözüküyor.Göğüs kafesin geniş ve dolu ,biraz daha karın kaslarını çalışman lazım oblik felan seni iyi yerlere götürebilir son olarakta iyi bir form yakalamişsin tebrikler .

Sırt ve bacakta görebilseydik daha iyi olabilirdi.

Benim senden + olarak gh var oda çakmaydı herhalde faydasını göremedim tam olarak.

Definasyon formunuda görmek isterim takipteyim. Yaza bende definasyon yapacağım Tren acetat'lı kür düşünüyorum inşallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
Ferhat82, 18.10.2020 - 18:08 yazdı:

İlk küre göre iyi patlamişsin diyebilirim omuzlar felan çok iyi. Özellikle söyleyen oldumu bilmiyorum ama kol genetiğin gerçekten mükemmel kısa ve dolu gözüküyor.Göğüs kafesin geniş ve dolu ,biraz daha karın kaslarını çalışman lazım oblik felan seni iyi yerlere götürebilir son olarakta iyi bir form yakalamişsin tebrikler .

Sırt ve bacakta görebilseydik daha iyi olabilirdi.

Benim senden + olarak gh var oda çakmaydı herhalde faydasını göremedim tam olarak.

Definasyon formunuda görmek isterim takipteyim. Yaza bende definasyon yapacağım Tren acetat'lı kür düşünüyorum inşallah

mHocam  bacak en son 6 hafta önce çektiğim foto var onu ekliyorum şuan malum kış geldi kılları almadım biraz kıllı sırttada baya kıl artışı oldu . 

Fotolarıdq karman çorman atmışım şimdi farkediyorum kusura bakmayın :)

Dediğimiz gibi oblikleri şu aralar fena çalişiyorum birgün salon musait olunca onuda yükleyeceğim şuan allaha şükür herşey iyi gidiyor diyebilirim 

Kol hakkında her gören aynı şeyi söylüyor hocam Teşekkür ederim seneye inşallah sağlam bir vucut çıkaracağız

birdahaki bulk kürümde kesinliklikle ünsilin ve gh kullanacağim maddiyat açisindan sıkıntı çekmezsem ama önce bu yaz sağlam bir define olmayı dusunuyotum 7-8 gibi bir yap oranı yakalarım umarım

FD368761-6379-43D3-82AE-D2D240876651.jpeg

tarihinde adnannas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
adnannas, Bir saat önce yazdı:

mHocam  bacak en son 6 hafta önce çektiğim foto var onu ekliyorum şuan malum kış geldi kılları almadım biraz kıllı sırttada baya kıl artışı oldu . 

Fotolarıdq karman çorman atmışım şimdi farkediyorum kusura bakmayın :)

Dediğimiz gibi oblikleri şu aralar fena çalişiyorum birgün salon musait olunca onuda yükleyeceğim şuan allaha şükür herşey iyi gidiyor diyebilirim 

Kol hakkında her gören aynı şeyi söylüyor hocam Teşekkür ederim seneye inşallah sağlam bir vucut çıkaracağız

birdahaki bulk kürümde kesinliklikle ünsilin ve gh kullanacağim maddiyat açisindan sıkıntı çekmezsem ama önce bu yaz sağlam bir define olmayı dusunuyotum 7-8 gibi bir yap oranı yakalarım umarım

FD368761-6379-43D3-82AE-D2D240876651.jpeg

Ben tebrik ediyorum gayet iyi bir form yakalanmış kürden sonra antrenman şiddetini vücut normale dönene kadar düşürmen lazım ki aldığının çoğu sen de kalsın, beslenmeyi de bozmadan devam ettiğiniz taktirde iyi sonuçlar gelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
Emrahtkty, 7 dakika önce yazdı:

Ben tebrik ediyorum gayet iyi bir form yakalanmış kürden sonra antrenman şiddetini vücut normale dönene kadar düşürmen lazım ki aldığının çoğu sen de kalsın, beslenmeyi de bozmadan devam ettiğiniz taktirde iyi sonuçlar gelir.

Sağol Hocam şuan beslenme iyi gidiyor only testo yapıyorum bayadır ama yinede psikolojik olarak bir düşüş hissediyorum bastıgım agırlıklar gelanda dahil hafiften azalmaya basladi diyebilirim ama formum şyi sadece çok kilo alamadim ama beni tatmin etti kür

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
Feng, 18 dakika önce yazdı:

Zafer44ün yeni hesabı değilse çok iyi form :D

Kür maliyeti ne kadar tuttu hocam?Formunuz gayet iyi sadece sırt dar kalmış gibi geldi bana ön vücut çok başarılı bel sırt çatı oranınız iyi değil buzdolabı meter görüntüsü aldım biraz dikkat etmenizi öneririm başarılar 

bacaklar ateş ediyor

Teşekkürler hocam dediğimiz gibi eksikler var hemde baya ama ilk kür birazcıkta bilgisizce beslendim diyebilirim  

Yas 23 ins 24-25 gibi yarısma yapabilecek bir forma kavusurum Özel hoca vs de bulucam mümkünse .

Diğer soru Kür fiyatı olarakta sanırım fiyat vermek sakıncalı olabilir ama baya uyguna yaptım kürümü birazda araştirma yaparak aldım

Marka soracak olursanızda Yeni balkan ve sp kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
Feng, 13 dakika önce yazdı:

Fiyat vermekte sorun yok satıcı ismi verme yeter isim vereceksende baş harfler verilebiliyor sadece diye biliyorum

Hocam öyleyse şöyle söyliyim  4 aylik kür için  Max 1500 lira masraf etmişimdir .İlaçlarıda %100 emin oldugum bir abimden aldım piyasa adamı değil kendisi

tarihinde adnannas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

merhaba cok iyi bir değişim olmuş.. ilaçları kimden tedarik ettiniz acaba ? yardımcı olur musunuz özelden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Tebrikler son formunuz gayet iyi duruyor. Bacak fotosunda sanirim cekim acisindan oturu calf kaslari net belli olmamis, geride kalmis gibi duruyor. Biraz calf takintim oldugu icin mi bana oyle geldi bilemiyorum. Tekrardan tebrik ederim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
ELITE, 8 dakika önce yazdı:

merhaba cok iyi bir değişim olmuş.. ilaçları kimden tedarik ettiniz acaba ? yardımcı olur musunuz özelden

Teşekkürler .  malesef hocam satın aldıgım kişi satıcı değil bir abim kendiside benim gibi sadece kullanıyor birde ilaçları temin ettiğimde kur 5.90 felandı onunda bilgisini vereyim

cavalera, 3 dakika önce yazdı:

Tebrikler son formunuz gayet iyi duruyor. Bacak fotosunda sanirim cekim acisindan oturu calf kaslari net belli olmamis, geride kalmis gibi duruyor. Biraz calf takintim oldugu icin mi bana oyle geldi bilemiyorum. Tekrardan tebrik ederim.

Çok teşekkürler . Calflarım kötü değildir aslında orda sadece quadlar ön plana çıkmış poz vermeyide bilmiyorum açıkcası :)) ama dediğinize dikkat edeceğim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba fotograflarındaki form iyi, ara vermiş olabilirsin ama öncesinde çok sağlam bir kür geçmişinin olduğunu rahatlıkla görebiliyorum, tek başına dediğin gibi standart dozlarda testosteron, boldenon ve turinabolün maksimum verebileceği sonuçlar da bellidir. Benim yorumlamam bu kadar olsun bol şans diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
adnannas    14
phDinSportSciences, 4 saat önce yazdı:

Merhaba fotograflarındaki form iyi, ara vermiş olabilirsin ama öncesinde çok sağlam bir kür geçmişinin olduğunu rahatlıkla görebiliyorum, tek başına dediğin gibi standart dozlarda testosteron, boldenon ve turinabolün maksimum verebileceği sonuçlar da bellidir. Benim yorumlamam bu kadar olsun bol şans diliyorum.

Sağolun hocam . Daha önce herhangi bir kür geçmişim olmadı sadece 2 hafta testo kullanabilmiştim covid girince araya bırakmıştım . Temiz beslendim kafamı 15-20 kg almaya odaklamadım . Az kilo alayım ama temiz olsun istedim herhalde ondan böyle oldu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.