Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

m.kaya

Eczane anapolon

Önerilen İletiler

m.kaya    14

Merhaba arkadaşlar son dönemde eczane Anapolon  alıp kullanan var mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.184
m.kaya, 47 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar son dönemde eczane Anapolon  alıp kullanan var mı ? 

Kasımda kullanmaya başlıcam. Üyelerin kür günlüğünden takip edebilirsin. 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Kasımda kullanmaya başlıcam. Üyelerin kür günlüğünden takip edebilirsin. 🙂 

Ben şu an kullanıyorum 1 kutu bitti beklenen herhangi bir Anapolon etkisi yok sadece bende mi etki yok yoksa bu konuda benden başka muzdarip olan var mı onu öğrenmek istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
WR_20, 1 dakika önce yazdı:

Ben bugün başladım

Bi kaç yerde artık beklenen etkiyi vermiyor diye yorumlar okudum bende 1 kutu bitti günlük 100 mg aliyorum gerçekten de etki etmedi bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
m.kaya, 3 dakika önce yazdı:

Bi kaç yerde artık beklenen etkiyi vermiyor diye yorumlar okudum bende 1 kutu bitti günlük 100 mg aliyorum gerçekten de etki etmedi bana.

Kilo falan aldırmadı mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
WR_20, Şimdi yazdı:

Kilo falan aldırmadı mı

Daha önce 5 kur de de anapolon kullandım etkisini ve aldirdigi kiloyu bilirim. Şu an hafif kilo alimim var fakat Anapolon kaynaklı değil. Etki yok şu an anapolon etkisi yok .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
m.kaya, 29 dakika önce yazdı:

Ben şu an kullanıyorum 1 kutu bitti beklenen herhangi bir Anapolon etkisi yok sadece bende mi etki yok yoksa bu konuda benden başka muzdarip olan var mı onu öğrenmek istedim.

Ben kullandığımda etki alacağıma eminim burak hocadan temin ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
WR_20    1
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Ben kullandığımda etki alacağıma eminim burak hocadan temin ettim. 

Ondaki iran anapolon sanırım, biz tr deki eczane anapolonu diyoruz iran anapolon daha iyi etki ettiğini duymuştum bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
WR_20, 5 dakika önce yazdı:

Ondaki iran anapolon sanırım, biz tr deki eczane anapolonu diyoruz iran anapolon daha iyi etki ettiğini duymuştum bende

Tr den ürün alacaksan demekki yine burak hocayı bulacaksın.Bu sporu yapana nimet burası tr de Frumu okuyup hala ötesini yapanda ne bilim...adını duyup eczanenin sattığını öğrenince biz bilmiyoruz gdip eczaneden almayı 🙂 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
Semih Erarslan, 5 saat önce yazdı:

Tr den ürün alacaksan demekki yine burak hocayı bulacaksın.Bu sporu yapana nimet burası tr de Frumu okuyup hala ötesini yapanda ne bilim...adını duyup eczanenin sattığını öğrenince biz bilmiyoruz gdip eczaneden almayı 🙂 

Gerçekten sen akıllı çıktın dostum biz bilemedik senin gibi doğrusunu yapmayı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Ecazene anapolonun etkisi yok gibi bişey. İran dan şaşma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Anapolon etkisi yok hafif bi güç ve çok hafif kilo   iran denemek lazım

@Semih Erarslan konuna beni etiketlersen takip ederim :) kolay gelsin 

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17

Eczane anapolon 7 8 ay önce günlük 50mg kullandım kaldırdığım ağırlıklar gerçekten fark etmişti salonda bi  çocukta kullanıyor 55 kg 18 yaşında benchte normal bari zor kaldırıyordu 2 aydır kullanıyormuş 7.5 7.5 takmış kaldırıyor yani etkisi azaldığını bende duydum fakat gözlemlediğim bu

tarihinde painsever tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25
painsever, 23 dakika önce yazdı:

Eczane anapolon 7 8 ay önce günlük 50mg kullandım kaldırdığım ağırlıklar gerçekten fark etmişti salonda bi  çocukta kullanıyor 55 kg 18 yaşında benchte normal bari zor kaldırıyordu 2 aydır kullanıyormuş 7.5 7.5 takmış kaldırıyor yani etkisi azaldığını bende duydum fakat gözlemlediğim bu

Anapolon olmasaydı da o ağırlığa 2 ayda erişilebilir. Şunu deseydin mesela boş bar kaldiramazken 2 ayda  20-20 takıyor o zaman şaşırtıcı olurdu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14

Yorumlar için cok tesekkurler Bugün 2. Kutuyu alacaktım iyiki almamışım. Iran anapolonun plastik kaşeleri  kırmızı olan var birde kahverengi olan farklı markalar şu an isimlerini hatırlamıyorum. Kırmızı olanlardan geçen yıllarda denemiştim çok kötüydü calismadi. Plastik kaşeleri kahverengi olandan bakıcam yada balkanin yeni serisini deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle söyleyeyim daha geçen ay kullandırdım kendi ev arkadaşıma muazzam etki aldık, 2. Kürü yine anapolon var ilk kürde de vardı. Günde 1 tabletin üzerine çıkmadık.

Özellike danabol eklemek istedi merdiven altı ürünleri sağlık açısından da steril bulmadığımdan inatla tr eczane anapolon gidelim diye ısrar ettim.

2. Senesi başlangıçtan itibaren 55 kg dan 91 kg ya çıktık. sadece eczane ürünleriyle eczaneden şaşmıyoruz artık, zaten hedefiniz yarışmacı vücudu değilse doğru planlama ile sustanon, primobolan, anapolon ile de çok iyi kürler yapılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    14
onlytrenbolone, 10 dakika önce yazdı:

Şöyle söyleyeyim daha geçen ay kullandırdım kendi ev arkadaşıma muazzam etki aldık, 2. Kürü yine anapolon var ilk kürde de vardı. Günde 1 tabletin üzerine çıkmadık.

Özellike danabol eklemek istedi merdiven altı ürünleri sağlık açısından da steril bulmadığımdan inatla tr eczane anapolon gidelim diye ısrar ettim.

2. Senesi başlangıçtan itibaren 55 kg dan 91 kg ya çıktık. sadece eczane ürünleriyle eczaneden şaşmıyoruz artık, zaten hedefiniz yarışmacı vücudu değilse doğru planlama ile sustanon, primobolan, anapolon ile de çok iyi kürler yapılabilir.

Kardeşim benimde ilk kurum aynen rimo, sustanon ve anapolondu o en iyi siçramami yapmıştım ve tabi bu yıllar önceydi :) sonrasında decalar , trenler ,insulinler, follistatinler igf ler falan havalarda uçtuğunu için şimdi malesef bütün ilaçlardan deca ve tren de dahil zor etki alıyorum. Kur arası en az 5-6 ay dinlendiririm vücudu mu ama yinede eskisi gibi tepki alamıyorum. Keşke dediğin ilaçları tekrar kullanabilsem ama olmuyor malesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Bir tayfa eczane anapolunun creatine gücünde gibi anlatmış , bir tayfa aşırı iyi baya güçlü bir streoid sakın şaşma diye anlatmış . Kafam çorba oldu hangisi doğru ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
m.kaya, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim benimde ilk kurum aynen rimo, sustanon ve anapolondu o en iyi siçramami yapmıştım ve tabi bu yıllar önceydi :) sonrasında decalar , trenler ,insulinler, follistatinler igf ler falan havalarda uçtuğunu için şimdi malesef bütün ilaçlardan deca ve tren de dahil zor etki alıyorum. Kur arası en az 5-6 ay dinlendiririm vücudu mu ama yinede eskisi gibi tepki alamıyorum. Keşke dediğin ilaçları tekrar kullanabilsem ama olmuyor malesef. 

Bu durumlar reseptör olayından kaynaklanıyor çoğunlukla...Sağlamından 1-2 sene ara vermen lazım.Danasin benzeri tüm reseptörleri doldurup baskılayacak bir şeyler kullanılabilir bu dönemde...Bazı dokularda güçlü değişimlerden sonra yeni durum kalıcı hale gelebiliyor.Eski verim, eski gelişim hızı ve eski motivasyon ortaya çıkmıyor.Bu işin psikolojik taraflarını ve kullanılan steroid-ilaçların kalitesini bir kenara koyuyorum...

İlaç şirketleri hammaddeyi çinden hindistandan alıyor çoğunlukla.Oralarda 1-3 kalite hammadde üretimi var.Avrupalı firmalar en üst kaliteyi ilaç hammadesi olarak kullanıyor.Bizde ise tam tersi sadece standartları sağlayan ve en ucuz düşük kaliteli hammadde kullanılıyor.Üstelik önceden de yazmıştım piyasadan geri gelen son kullanımı geçmiş haplar tekrar kırılıp işleniyor.İlaçta hammadde oranından çok mikrop mantar olup olmadığına bakılıyor.İlacın formülasyonuna göre hammadde miktarı kullanılıyor.Dolayısıyla üretici firmanın belirttiği standart referans alınıyor.Tabi sağlam firmalar üretim aşamasında hammadde oranına bakarlar ve olabilen en yüksek değerlerde olmasını sağlarlar.Fakat maalesef ülkede böyle bir firma olduğundan emin değilim :) İlaçlarda parti parti kalite veya etkililik değişebilir.Bir partide ilacın etkisi zayıf diğer partide yüksek olabilir.Bunun sebebi kullanılan hammadde ve formülasyonu hazırlayan operatörün tecrübesi-dikkati...

Çalıştığım yerli ilaç şirketin patronu (yabancı) bile kendi firmasının ilacını kullanmayıp isviçre üretimi ilaç kullanıyordu.Buradan siz anlayın, ne anlarsanız artık...

Ayrıca çinde önceki yıllarda bir çok ilaç hammaddesinde olmaması gereken kalıntılar ve toxic kirleticiler çıktığıyla ilgili raporlar, ilaç geri çekilmeleri var yaşanan.

Kısacası bu konuda babanızın oğluna güvenmeyin her halukarda sorun sorgulayın. (bizim ülkemiz ve benzerleri için geçerli)

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
painsever    17
Onursnmz, 3 saat önce yazdı:

Anapolon olmasaydı da o ağırlığa 2 ayda erişilebilir. Şunu deseydin mesela boş bar kaldiramazken 2 ayda  20-20 takıyor o zaman şaşırtıcı olurdu.

Yok aslında olay şu kütle olarak gözüken hemen hemen hicbir şey almadı sadace güçte artış hafifte olsa bi etkisi var ki kendimde tecrübe ettim ama dediğim gibi büyük bi etki görmedim ufakta olsa etkisi var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.