Blue...ite adlı şahıstan bir çok kez alışveriş yaptım g.....r üzerinden , abd den yüzlerce supplement, pre workout getiriyor.. hiç bir zaman sahte vs çıkmadı. Zaten satın alanlar puanlayanlara bakarsanız hiç olumsuz geri dönüş yok. Satış puanlaması 1505 değerlendirmede %100 olumlu yani bilip bilmeden yorum yapmayın. Sarmslara gelince 3 arkadaşım aldı bu umbrella labs lerden bende dahil cayır cayır çalışıyo.. ben lgd ve ostarine almıştım kullanmaya başladığım günden itibaren muazzam bi pump veriyor hatta antremanı yarıda kesicek kadar... ama... aması var... devam edemedim çünkü çok fazla yan etki yaptı.. inanılmaz bir baş agrısı ve halsizlik yaptı.. öyle li agrı kesicinin bile geçirmediği bir baş ağrısı , daha sonra ürün sahte mi diye düşündüm umbrella labs a mail attım. Hemen geri dönüş yapıyolar maillara bu yan etkilerin ürünün vücuda alışma aşamasında olucağını orjinal olduğunun anlaşılmaşı için önemli bir kriter olduğunu söylediler.. 2,3 hafta içinde bu yan etkilerin geçiceğini ve vücudun alışacağını söylemişler.. ama ben dayanamadım ciddi anlamda hayat kalitesini etkiliyo... yani kısacası ürünler orjinal gitt.....da ki adamın sattığı.. bu arada ürünü kullanmayı bırakınca tüm yan etkiler geçti.