Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

aliylmazz35    4

Arkadaşlar herkese selam, kür sonu pct yaptıktan hemen tekrar kür yapacak biri için pct mantıklımı ? Yoksa iki kür arası bir kaç ay 250 mg testo ile gidip kür yapmak dahamı mantıklı ? Bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Zaten tekrar kür yapacakmışsın üstüne, bi daha sistemi aç kapa yapmaya gerek yok o boşluğu TRT dozda devam etmen daha iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Emrahtkty, 13 dakika önce yazdı:

Zaten tekrar kür yapacakmışsın üstüne, bi daha sistemi aç kapa yapmaya gerek yok o boşluğu TRT dozda devam etmen daha iyi olacaktır.

Dostum bişey merak ettiğimden sormak istedim affına sığınarak soruyorum lütfen yanlış anlama bana biraz tecrübelerinden , kür geçmişlerinden  , yaptıysan yarışma tecrübelerinden bahsedermisin ? bunun senin şahsınla alakalı değilde bakıyorumda millet peynir ekmek gibi kür planı yazıp , gerekli yerlerde tavsiye veriyor herkese.Bu işler böyle gazozdan meseleler değil.Sitede uzman olduğunu bildiğimiz insanlar var bu arkadaşlara asla sözüm yokta , herkeste kendini bence bilmeli diye düşünüyorum post kasıcam diye her konuda olan arkadaşlar var...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11
Emrahtkty, 22 dakika önce yazdı:

Bu konuda naçizane öğrendiğim; kapanan açılan bir sistem yok. Sistem her zaman açık (ölene kadar). 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ares.anil, 2 saat önce yazdı:

Bu konuda naçizane öğrendiğim; kapanan açılan bir sistem yok. Sistem her zaman açık (ölene kadar). 

Dışarıdan ilaç almaya başladığın zaman vücut dışarıdan aldığın icin kendi üretimini durdurur.Kast ettiğim bu :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Şu muhabbete bak seviye yerlerde şöyle bir ortamda bile tartişiyorsunuz ya pes kardeşim gerek yok böyle şeylere çocuk değilsiniz hiç biriniz . Fikrinizi belirtir geçersiniz daha fazla uzatmaya gerek yok . Yoksa ikinizide uzaklaştirirlar platformdan tabi bunada gerek yok o yuzden uzatmayın beyler birbirinizi görmek istemiyorsanız formdan bloklayın geçin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonata34    10
gönderildi (düzenlendi)
selvituncer, 3 dakika önce yazdı:

Şu muhabbete bak seviye yerlerde şöyle bir ortamda bile tartişiyorsunuz ya pes kardeşim gerek yok böyle şeylere çocuk değilsiniz hiç biriniz . Fikrinizi belirtir geçersiniz daha fazla uzatmaya gerek yok . Yoksa ikinizide uzaklaştirirlar platformdan tabi bunada gerek yok o yuzden uzatmayın beyler birbirinizi görmek istemiyorsanız formdan bloklayın geçin

Kardeşim burada binlerce kişi kür yapıyor forumda belli başlı kişiler var metin abi olsun burak abi olsun agfitness hocamız olsun ve bir kaç kişi daha bu arkadaş kadar yorum atıp her konu hakkında bilgisi olan yok, tecrübe tecrübe tecrübe.. umarım anladın ne demek istediğimi..

tarihinde sonata34 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
selvituncer, 4 dakika önce yazdı:

Sonunda anlayan birisi çıktı teşekkürler selvi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
aliylmazz35, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese selam, kür sonu pct yaptıktan hemen tekrar kür yapacak biri için pct mantıklımı ? Yoksa iki kür arası bir kaç ay 250 mg testo ile gidip kür yapmak dahamı mantıklı ? Bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

Öncelikle uzun süreli kürden kastın nedir . 1 senemi  yoksa daha az mı . Eğer doğru anladıysam  ilk kür üzerinden 3-4 ay geçti ve bir sonraki küre  2-3 ay sonra girmeyi düşünüyorsan dediğin şekil mantıklı hem reseptörler dinlenir hemde hcg ile birazda olsa testisleri onarmaya imkan bulursun. Daha uzun süreli anabolizanlı kür düşünüyorsanda tabi bu durum farklılık gösterebilir tartişabiliriz.  Gerçi şuan bende uzun süreli kürdeyim bir zamandan sonra insanı yoruyor orası ayrı mesele 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliylmazz35    4
Ferhat82, 32 dakika önce yazdı:

Öncelikle uzun süreli kürden kastın nedir . 1 senemi  yoksa daha az mı . Eğer doğru anladıysam  ilk kür üzerinden 3-4 ay geçti ve bir sonraki küre  2-3 ay sonra girmeyi düşünüyorsan dediğin şekil mantıklı hem reseptörler dinlenir hemde hcg ile birazda olsa testisleri onarmaya imkan bulursun. Daha uzun süreli anabolizanlı kür düşünüyorsanda tabi bu durum farklılık gösterebilir tartişabiliriz.  Gerçi şuan bende uzun süreli kürdeyim bir zamandan sonra insanı yoruyor orası ayrı mesele 

Daha önce bir kür, hemen artından pct yaptım sonuçlarımı aldım ve pct sürecinden 1 ay sonra tekrar şu an uyguladığım kürüme başladım şuan bitirmek üzereyim. Tekrar pct’yi bitirdikten 1 ay sonra yeni bir küre başlayacağım ve bir aksilik çıkmaz ise böyle devam etmeyi düşünüyorum. Bu iki kür arasında trt dozajı ile kürleri birbirine bağlamanın ne derece mantıklı olabileceğini soruyorum. Bu şekilde kesilmez ise pct yapılacağı zaman geri dönüşün olamayacağı yönünde yorumlar gördüm doğrumudur ? Bunu sormamın sebebi ise pct de en az kür kadar vücudu yoruyor oluşu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
aliylmazz35, 10 dakika önce yazdı:

Daha önce bir kür, hemen artından pct yaptım sonuçlarımı aldım ve pct sürecinden 1 ay sonra tekrar şu an uyguladığım kürüme başladım şuan bitirmek üzereyim. Tekrar pct’yi bitirdikten 1 ay sonra yeni bir küre başlayacağım ve bir aksilik çıkmaz ise böyle devam etmeyi düşünüyorum. Bu iki kür arasında trt dozajı ile kürleri birbirine bağlamanın ne derece mantıklı olabileceğini soruyorum. Bu şekilde kesilmez ise pct yapılacağı zaman geri dönüşün olamayacağı yönünde yorumlar gördüm doğrumudur ? Bunu sormamın sebebi ise pct de en az kür kadar vücudu yoruyor oluşu.

TRT dozajı nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
gönderildi (düzenlendi)
aliylmazz35, 18 dakika önce yazdı:

Örneğin yalnızca haftalık 1 ml testesteron enantat.

Çok saçmalamadıkça dozaj vs konularında geri dönüş her zaman olur heleki bu yaptığımız kürlerle geri dönüş olmama ihtimali yok . Eskilerden biliyorsundur  arnold vs zamanlarında testo  bile yoktu. adamlar pirimo dianabol deca kürleri yapıyorlardı sene boyunca .

O yuzden testlerinede dikkat ederek reseptörlerinde biraz dinlenmesi açısından 1-2 ay ara verip pct yerine trt yapman daha mantıklı olacaktır . Aç kapa ile uraşmassın ve pct evresindeki kayıplarıda yaşamassın. 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.